Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
12. jan 2010

yvka, gratulujem k C-cku 😵 si riadna sikulka.

ja sa stale trapim s matikou, uz mam z nej kockatu hlavu 😝 od tretej zas integrujem s malymi prestavkami. este som nepresla aplikacie integralov a funkcie ☹ uz vidim, ako z matiky vyletim 😔

a gratulujem vsetkym sikovnickom k pokrokom 😵 😵 😵 je to sranda, ako sa tie deti kazdy den menia 🙂 nasa slecna riadne prefikana. tatinkov mobil je pre nu tabu, tak ju stale laka. vcera prisla k stolu, zacala tahat taky maly peracnik a s nim aj jeho mobil. ked to pritiahla k sebe, tak peracnik odhodila a s mobilom prasila rychlo prec 😀 😀 😀 ona mu ho vzdy berie tak nenapadne

sisa.b
12. jan 2010

yvka, prosim ta, ako ma vyzerat taky referat? akoze on nam povedal len riadkovanie a velkost pisma a ja netusim, ci sa tam dava aj nejaka titulka, ci maju byt jednotlive kapitoli nejak zvyraznene, kam sa pise pouzita literatura a v akej forme... ☹

sisa.b
12. jan 2010

tak uz netreba 🙂

zuzula25
13. jan 2010

ahojte.
ineska Erik je uzasny,krasne mu to islo,sikovny chlapcek 😉 ,a to plavanie super,velmi sa tesim,ked sa trosku otepli,aby sme mohli ist do Brodu na Delfina 😎
leni gratulujeme k prvym krocikom

ivetka ak budes citat,mozme ist dnes spolu do tesca,ja sice nebudem asi kupovat,al pojdem sa s tebou prejst.o 10:30??
yvka gratulujeme ku skuske

mkatka
autor
13. jan 2010

Ahojte, ženský, kolik tak stojí poštovné - budu posílat dvoje vlňáčky...cca

sisa.b
13. jan 2010

ahojte,

katka, ja som naposledy platila 2,4€ za balik s poistenim 1.triedou. ale bolo to este v decembri.

sarka ma potvrdenu infekcnu mononukleozu ☹ nastastie ostatne vysledky ma v poriadku

dm1
13. jan 2010

sisa tak nech sa rychlo vylieci!

ivetka5
13. jan 2010

Ahojte,

Mkatka, možno sa ti to zmestí aj ako doporučený list, hm? A to je lacnejšie, ale keď si vygoogliš slovenskú poštu, máš tam všetky poplatky 😉

Dm, no dnes po plienkach, akoby zlahla zem, to som bola doobeda, no boli tam max. 8-re, aj to iné veľkosti, tak MM pošlem ráno, uvidíme, pani hovorila, že je tovar každý deň, ale nevie, či prídu 😕 Aj tie príkrmi sú v super cene, ale raz sme mali a som ho vyhodila, čo mu nechutil, veru ani mne, myslím Hami to bol, úplne bol riedky ako voda, niečo telacie s ryžou, blee 😠 Pri Hippe sa mi to nestalo, aj keď mu nejradšej varím, ale ako píšeš, keď niekam aj ideme, alebo nestihnem navariť, je to super vec🙂))) 😵

Tak bodynka som kúpila, boli pekné, len strašne málo väčších veľkostí, ale vyhrabala som aj väčšie 😀

ivetka5
13. jan 2010

Sisa, aj my prajeme skoré uzdravenie 😉

mkatka
autor
13. jan 2010

Jo ženský, kdo používáte Pampars? Mám tu slevový kupony do DM....

mkatka
autor
13. jan 2010

Sisa...nemáš doma náááhodou šátek? Jsem dneska soukala Editku do Beca, pak do Manducy a nějak to pořád není ono....myslím, že by jí asi nejspíš padl šátek....ale kdybych domů dotáhla ještě jedno nosidlo....tak mě táta vydědí 😝 chtěla bych si to jen půjčit, abych vyzkoušela, jestli to bude to pravé ořechové nebo ne. Nejlépe asi elastič...ten jsem nikdy neměla a prý je super pro začátečníky...

dm1
13. jan 2010

ivetka aj ja som sa prave vratila z tesca a po plienkach uz ani chyru ani slychu 😠 . nakoniec som zobrala len kase a ovocne prikrmy. Bodynka som kupila ale mali fakt male cisla. Ake sa ti podarilo uchmatnut? Ja som najvacsie videla 9-12m ale nakoniec som kupila aj 6-9 lebo tie su do 8,5kg a to urcite tak skoro mat nebudeme 😎

mkatka
autor
13. jan 2010

jaký mají v Tescu bodynka - slevy?

juliagregor
13. jan 2010

ahojte
boli ste už niektorá žiadať o zvýšený rodičovský? čo chce v dubnici nad váhom? stačí jej to napísať rukou?

inneska
13. jan 2010

my sme si boli dnes boli pýtať viac koruniek od štátu 😀 vypisovala som len jeden papier, tak som sa rýchlo vybavila(mama kočíkovala)

som sa chcela pýtať, že ako ste pochodili v tescu...tak body len malé velkosti?? hm...ja chcem zajtra ísť pozrieť..uvidím, či ešte niečo ostane 😀 a chcem kaše kúpiť 🙂

katka...tie bodynka sú 1+1 zadarmo 🙂

dm1
13. jan 2010

katka ako ineska pise su to body s dlhym rukavom 1+1 za 2,5. Su pekne ale velkosti max.9-12

juliagregor
13. jan 2010

mm doniesol dvoje 18-24 mesiacov a že viac nebolo 😒

pampersky sa minuli o 10tej

zuzula25
13. jan 2010

ahojte.
takze dobre,ze som ani do tesca nesla.

mne na zvyseny rodicak dali dva papiere 😕 jeden som musela potvrdit od zamestnavatela.dnes som to bola tiez zaniest.babule a ked tam pojdete,viem ze DM sa pytala,tak si nezabudnite vypytat potvrdenie o tom ze ste odtial poberali rodicak za minuly rok,potom treba na Reimovu vilu papier o poberani materskej a kto este pracoval minuly rok tak aj papier od zamestnavatela-to su tie tlaciva podla ktorych vratia manzelom dane.

inneska
13. jan 2010

zuzi..ja som potvrdenie od zamestnávatela niesla pred 3 týždňami, preto nepýtala..a môj m je živnostník, tak jeho sa to asi netýka 😕 🙄

dm1
13. jan 2010

zuzka diky za upozornenie. Buduci tyzden to skusim povybavovat

my horor zaspavanie - od pol 7 do pol 10 . O pol 7 sa ku mne priplazil v obyvacke ze chce cickat tak som mu dala a zaspal pritom ja ze budeme teda bez kase ale akonahle som ho prelozila do postielky - po 30 min.spanku na prsniku tak spustil place tak zase prso dalsiu pol hodinu a tak sa to opakovalo az do pol 10. vzdy spinkal a dudkal si a ked som ho prelozila do postielky bolo zle.... to mi robil aj v noci 2x sa sice len zobudil ale vzdy bol hodinu na mne . bojim sa s nim spat lebo on sa strasne vrti a urcite by zase padol...

ivetka5
13. jan 2010

Ahojte, no ja som uchmatla 9-12, 12-18 a 18-24. Takže som spokojná, som zvedavá, či tie pleny budú vôbec.

Katka, no a na dievčatko mali dosť, aj veľkosti boli aj väčšie, asi je viac chlapcov narodených 😀

dm1
13. jan 2010

ivetka ja som bola o tej 5-6 a aj na dievcatka sa mi zdalo ze boli len 9-12m max.... no skoda som prave chcela take vacsie. Myslis ze aj tie bodynka by mohli mat zajtra aj ine?

sisa.b
13. jan 2010

teda aspon taketo starosti ma obchadzaju 😀 bodycka sme dostali na vianoce a narodky a plienok mam habadej 😉 akurat premyslam, ze by sme este jednu novu otestovali 😀

inneska
13. jan 2010

babule, kde ste kupovali nočník???

zoženiem aj v tescu dubnickom?? 😕

sisa.b
14. jan 2010

inneska, urcite ano, aj my sme tu kupovali 😉

sisa.b
14. jan 2010

jezis, to decko este nespi a ja som od jedenastej pri nej vypocitala nejake 4 priklady 😢 ide ma roztrhat, uz som ju aj v posteli nechala revat a nic 😔

sisa.b
14. jan 2010

ten hajzel ma zas po dvoch hodinach spanku zobudil 😠 😠 😠 neviem, kto za mna napise seminarku z matiky a douci sa, co potrebujem vediet 😢

ivetka5
14. jan 2010

Ahojte, no hovoria, že každý deň tovar, ale plienky zatiaľ dnes neboli, asi pôjdeme do PU, alebo TN, tam si myslím, že taký problém nebude 😖

Sisa 😔 teda

Inneska, ja som kupovala v Linde na 105, myslím, že aj Zuzka a je ok, je taký hlboky, takže aj pipíka má dosť dole 😀

sisa.b
14. jan 2010

tak som sa postazovala svagrovi, povyhrazala definitivnym odchodom a do par minut som mala aj ospravedlnujucu smsku s roznymi slubmi v telefone 😅 😀

ivetka, ja na plienky sadam za internet 😀

lahla som si a za pat minut ma zobudila realitacka. aj som ju poslala do haja, nech pridu o tyzden. v tomto bordeli by sa nemali ani kde postavit a nehrozi, aby som to tu teraz lestila 😝 akurat som na to rano myslela, ze este aby sa oni ozvali a uz mi nic ku stastiu nechyba 😖

ivetka5
14. jan 2010

Sisa, aspoň tak, že sa ospravedlnil🙂 No a chceli s niakymi záujemcami prísť? A čo keby zrovna oni kúpili?
Tak nemáš problém s plienkami🙂 Aj my chodíme do DM, ale teraz je super cena na Pampers.

Zuzka, ty si nebola na plienky?