Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

aela
18. okt 2011

@dm1 jasne med, jeden pohar za 6 eur musi stacit na 10 chalup so 125 eur trzbou 😀

sisa.b
18. okt 2011

@juliagregor ďakujem 🙂 ale nijak extra sa teraz do toho nehrniem. Možno už o rok, ak pôjde všetko podľa plánov 🙂 Teším sa hlavne na to, že si nebudem vyrábať bordel v byte. Takto zatvorím bordel v pivnici a mám upratané 😀

julianka777
18. okt 2011

@juliagregor dakujem 🙂

sisa.b
18. okt 2011

@aela medovníky pečiem len na Vianoce a zdobenie nechávam na deti. Minulý rok som akurát kazetu na tie medovníky spichla dohromady, inak sa im do toho nebudem miešať 🙂

dm1
18. okt 2011

@aela ja som nemyslela tak ze med je straaasne drahy len na okraj som napsiala lebo to robi medovnik 😉

@sisa.b a aka bola krasna ta kazeta! ja sa tiez nehrniem do pecenia medovnikov na ksefty veru upeciem si chalupku pre nas a pre rodinu nech nam to pekne rozvoniava a pripomina vianoce 😵

sisa.b
18. okt 2011

@dm1 ďakujem 🙂 na prvý pokus to nebolo také zlé 😀 Ja tento rok asi moc toho neupečiem, ale medovníky určite budú, deti to veľmi baví - aj vykrajovať, aj zdobiť 🙂
Ale Tvoje medovníčky sú už profi, krása 😵

dm1
18. okt 2011

@sisa.b ty si teda 😅 . Aj moje pernicky su len prve pokusy moc ma to bavi ale pri tortach zial nemam na ne cas ☹

dm1
18. okt 2011

@aela noo tortarky by ti nato povedali ze to preto lebo toty su slabo zaplatene 😅 . Jj prave som min.tyzden piekla 14,5kg tortu a cerstvo si pamatam na tu svalovicu z miesenia hmoty a prace s nou

aela
18. okt 2011

@dm1 vsetko je slabo zaplatene, obzvlast maminy doma s detmi mame malo penazi, preto som povedala, ze tamta cena bola premrstena 😉

dm1
18. okt 2011

@aela a podla mna zase nie vsetko hlavne sluzby su podla mna celkom dobre zaplatene. ja napr. nedokazem pochopit ze si kadernicka za hodinu co som tam vypyta bez farby samozrejme za robotu viac ako mne vyjde na torte s ktorou sa patlam niekolko hodin ked to spocitam 🤐

mathias2009
19. okt 2011

@sisa.b tak sa tesim....urcite si dam potom nieco upiect pre maleho.. 🙂

aela
19. okt 2011

@dm1 ono je to asi aj vec reklamy atd, nakolko aj take kadernicky nemaju vsetky rovnake ceny, ja som chodila k jednej, platila som 24 eur za melir a teraz som isla k inej a zaplatila som 13 a bola som omnoho viac spokojna, ale co sa tyka porovnavania zivnosti a toho, co robis doma, hlavny rozdiel je v tom, ze zatial co u teba sa jedna o cisty zisk, ona musi zaplatit prenajom priestorov, dph, dane, odvody atd...

josie3331
19. okt 2011

@aela len jedno, par prispevkov dozadu pises, ze vsetko je slabo zaplatene, aj maminy maju malo penazi a preto su tie medovniky drahe....akoze nechapem? mathias je tiez mamicka, asi chce mat viac penazi, preto si vypytala viac penazi, ako ine mamicky, ktore si radsej vypytaju ovela menej, aby aspon euro zarobili...
ja napr. robim nausnice, ked si spocitas, za aky cas som ich spravila a kolko ma ten material na nausniciach stal, tak si povies, ze su drahe...ale ked spocitam, ako dlho som ich vymyslala, potom aj material nespotrebujem vzdy cely, takze to su straty, potom klieste a podobne veci, ktore k tomu treba.....vzdy su naklady aj mimo tych hlavnych surovin, alebo materialu...
neviem, keby mne sa nieco zdalo drahe, tak to proste nekupim a neriesim, neviem comu dopomozes, ze tu zacnes "vykrikovat" ake je to drahe? to tu mame naozaj vsetky robit za naklady?

centik
19. okt 2011

@mathias2009 ty predavas aj na vianocnych trhoch ked su?

mathias2009
19. okt 2011

@centik nie..to nie

kesulkarenka
19. okt 2011

ahojte dievčatá, môžem sa k vám pridať? som z novej dca......

vanessm
19. okt 2011

@aela Všetko čo ti tu baby napísali, si si zaslúžila. Je iné, ak napíšeš, že sa ti to zdá pridrahé a iné ak napíšeš, že je to zdieranie. Zdierať ťa môžu plynári, vodári, prenajímateľ .... tým platiť musíš, ale nie šikovná cukrárka, u kt. si buď kúpiš alebo nekúpiš.

aela
19. okt 2011

@vanessm sa tu niekomu hra forma, ked sa neodvazi ani dat vlastne foto 😀
a presne tak, ja si nekupim, za taku cenu urcite nie, radsej upeciem a ozdobime s detmi, ako tu uz ktorasi pisala, je aspon pritom zabava 😅
@josie3331 bla bla bla ja hackujem, strikujem, peciem, nemusite mi tu vsetky vypisovat, kolko namahy a energie na co treba, raz je to podla mna v porovnani napr. s tou tortou predrazene a bodka

centik
19. okt 2011

aela tak chod robit nieco uzitne, hackuj, strikuj, venuj sa detom alebo co len chces a neotravuj nam tu zivot 😉

aela
19. okt 2011

@centik jaaaj aka husta 😀 😀 😀 😀 😀

josie3331
19. okt 2011

@aela dobre, tak mi povedz aku cenu by si dala napr. za tie sane, ked si spocitas suroviny, energie + 2€ na hodinu za pracu, kedze (bohuzial) taky je priemerny zarobok tuto v dca
a neodpovedaj mi bla bla bla, nie sme deti v MŠ

julianka777
19. okt 2011

@kesulkarenka ahoj 🙂 samozrejme ze sa mozes ku nam pridat 🙂

ivetka5
19. okt 2011

Že aká téma? 😝

Aj ja isto od Mathiasa niečo kúpim, má krásne vecičky 😵

Dm1, minulý rok sme sa učili zdobiť profi medovníčky, však? Koľko nám tých 5 ks zabralo času? Nieje to sranda a keď niekto má záujem, si kúpi, kto nemá, nech radšej nekomentuje. 😝

dm1
19. okt 2011

@ivetka5 jj ved prave pre mna je ovela tazsie ozdobit pekne medovnicek ako potiahnut tortu 😎. O medovnickoch ktore su vysivane a 3D medovnikoch ani nehovorim. Teraz na vianoce snad stihnem potrenovat viac a pojde mi to rychlejsie 🙂

josie3331
22. okt 2011

mno, a odpoved nikde, to hovori samo za seba...uz sa v tom nechcem rypat, len som chcela tak taku bodku za tym 🙂

aela
23. okt 2011

@josie3331 aku odpoved si chcela, kalkulaciu na tie medovniky? az si to niekto zaplati, spravim 😉 ty bodka 😀

juliankaaa
26. okt 2011

Dubnicanky mam jednu prosbu...mozete mi poradit dobreho detskeho zubara, pre nasu dvojrocnu zabku? Dakujeeeem 😉

careamell
26. okt 2011

@juliankaaa Ahoj, my chodíme k Ondriškovej, je na poliklinike a sme s ňou spokojný, aspoň moja malá hej🙂

juliankaaa
27. okt 2011

@careamell dakujem 🙂

zuba
28. okt 2011

@juliankaaa No tak ako dvojročenj jej ale Ondrišková prehliadku nespraví ☹ Som tam bola s drobcom včera a prehliadku spravila zas iba mne, že malému tak najsôr v troch rokoch ☹ a človek len chce aby si dieťa zvyklo, že posadiť do kresla, ukázať mu svetielko, výlevku s vodou - proste nech potom nemá strach - zas mi iba porozprávala, že mu nemám oblizovať lyžičku, že mu mám čistiť zuby a tak 😠