Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
14. okt 2009

To myslím aj ja, že nie, aj keď je všetko možné, no ti poviem, neviem si to ani predstaviť, a to v nedeľu som chcela nahodiť nové vysoké čižmy na skúšku, pôjdem v teniskách 😖

ivetka5
14. okt 2009

Idem off, prajem dobrú nôcku, držte mi na ráno palce. PA 🙂

sisa.b
14. okt 2009

ivetka, ty uz mas skusku? 😨 a kedy sa ucis? ja idem tiez, ale ucit sa, konecne dieta spi

yvka1
14. okt 2009

ešte sa neučte len ma stresujete?! 😀 sisa tak pekný večer,ja idem tiež do hajan 😉

sisa.b
14. okt 2009

yvka, ja musim, mam zapocet 7.11, no este nemam k nemu ani podklady 😝

inneska
14. okt 2009

odpalované venčeky 🙂

1/2 litra vody
1 cera
štipka soli
7-8 vajíčok
150g hladká múka
100g polohrubá múka
vodu necháme zovrieť, pridáme sol, ceru a necháme rozpustiť...ked je rozpustené, pridáme múku a miešame kým nie je hladká kaša a ako keby sa to odlepuje od hrnca...odstavíme, necháme vychladnúť na teplotu, pri ktorej v tom udržíš prst, pridávame vajíčka(preto to nesmie byť moc teplé, aby sa potom z vajíčok nespravila praženica). vajíčka pridávame po jednom...pridáš jedno, poriadne vymiešaš, potom druhé, vymiešaš, tretie...ak je po 7 vajíčku dostatočne husté cesto, tak 8 vajíčko nemusíme dávať(je to podla velkosti vajíčka)na papier nastriekame kolieska(dosť sa nafúknu, tak na plech ich stačí dať len 9 ks(príp. uvidíš podla prvého plechu), poleješ ich vodou(asi tak 2 dlane)do vyhriatej rúry na 250°C na 15 min(NEOTVARAT rúru), potom pootvoriť a vypustiť paru a dalej piecť na 200-220°C pár minút, dokým nechytia farbu ... ešte teplé rozkrojiť...

KRÉM
2 litre mlieka
400g cukru
1 vanilkový cukor
8 zlatých klasov(alebo 2 škroby GUSTIN)
2 hery
trochu rumu podla chuti
z mlieka, cukru, klatých klasov spravíme puding, odstavíme, do ešte teplého vmiešame hery a rum...ešte teplým krémom plníme venčeky

a mňamka je hotová 😵 😵

yvka1
14. okt 2009

innes si poklad 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

yvka1
14. okt 2009

sisa a nepotrebuješ niečo? možno by som našla alebo zohnala 😉

inneska
14. okt 2009

fú, dalo mi zabrať, kým som to naťukala 😀

a yvka, nemáš za čo 😉

sisa.b
14. okt 2009

yvka, mozno by si aj mala nieco. potrebujem podklady pre BOZ - zakon o PO 314, zakonnik prace, vyhlaska 714 (to bude asi aj na nete, len nemam tlaciaren). a potom knihy - ochrana pred zasahom el. prudom na el. instalaciach a pri obsluhe el. zariadeni a elektrotechnicka sposobilost pre elektrikarov 😅 tie knihy si pojdem pozicat do kniznice, dufam, ze ich budu mat

yvka1
14. okt 2009

daj link a čo potrebuješ ti vytlačím

yvka1
14. okt 2009

a keď budeš mať čas prídeš na kávu a si to vyzdvihneš 😉

sisa.b
14. okt 2009

idem skusit najskor otravovat moju kolegynu 😝 doma mame len taku rarohu, ktora pravdepodobne nefunguje

sisa.b
14. okt 2009

a tu vyhlasku 714 pozeram a vobec neviem, o com to ma byt, ved nic take nevidim 😨

zuzula25
15. okt 2009

dobre ranko.

ivetka drzime paste,aby to nebola sadra,resp.asi dlaha.
veru je to smutne s tymi svagrinami,ale napriklad z manzelovej strane si dobre rozumiem s jeho sestrami

yvka1
15. okt 2009

ahojte,
ivetka dúfam že to bude ok 😎 lebo neviem si ani prestaviť staranie o bábätko so sadrou 😝
no chvalabohu ja nadávať na švagrinu nemôžem, bráchova je úplne perfektná, veľa na nás myslí, decká zbožňuje.Žijú v Nemecku a keď prídu domov tak ona je jediná kto je ochotný zobrať si von aj keď len na hodinku obidvoch. druhý brácho chodí ešte len na strednú tak to sa ešte ukáže a mangelov brácho má síce 30 rokov ale o žiadnej ani chyru ani slychu 😅

čo máte dnes na pláne-ja už som konečne ožehlila aspoň polovicu toho vysokáskeho koša 😝 😀

sisa dnes si budem vytláčať aj veci pre seba tak ak by si si to rozmyslela daj vedieť 😉

yvka1
15. okt 2009

sisa si zrušila fotky? 😕

zuzula25
15. okt 2009

yvka aj sa ides dat na tie venceky??

ivetka z akeho cesta robievas tych jezkov??z klasickeho piskotoveho,alebo treneho??
ako si dopadla s nohou??

kvetinkaaa
15. okt 2009

ahojte!

Ivet dufam ze nozka bude v poriadku.
čitala som prave o pavukovi, musim sa po nejakom ohliadnut, mne stale pride miška ako babatko a stale si myslim ze mame na vseto čas, boze ona tak rastie, v sobotu mame uz pol roka 😅 😉 az mi idu slzičky do oči moj maly drobček 🙂

počasie je hrozne, teraz ma stve ze mi nikdy nevyslo to stretko ked sa este dalo, teraz neviem ako sa do dca dotrepem. este ani gumy nemam prezute.

zuzi aj vies ze je lenka v nemocnici? ☹

yvka ako sa mate?

zuzula25
15. okt 2009

kvetinka ahoj,nie neviem a preco???

kvetinkaaa
15. okt 2009

zuzka IP

yvka1
15. okt 2009

dúfam že nemyslíte alexovu lenku či? 😕 ☹

zuzula25
15. okt 2009

nie alexova lenka to nie je

sisa.b
15. okt 2009

ahojte. co sa tu deje? 😕

yvka, zmazala som si, aj tak ma tu chodi dost ludi spehovat 🙄 preto sa radsej vykecavam v uzavretej diskusii, kde sa nikto nepovolany nedostane 😠

kvetinkaaa
15. okt 2009

sisa nič sa nedeje, len mame so zuzkou spoločnu znamu ale tu vy nepoznate. alexkova lenka je isto v najlepsom poriadku 🙂

inak ivetka budu tiez oslavovat, nie nahodou dnes? pol ročika 😵

sisa a to je presne dovod prečo tu ja nemam foto...... 😒

ivetka5
15. okt 2009

Ahojte, tak my dnes máme 1/2 rôčka, máme už veľkého chlapinu doma 😀 No isto čakáte, ako som dopadla: Nooo, tak ako som predpokladala, sádra 😠 😠 😠 Mám zlomenú sézamskú kostičku na palci, a ja krava s tým už koľko behám, ach jo, to musel až opuch nastať, aby som išla k mudr. Bolí ma to ako s...a, celú noc som len bdela, dala som si aj niečo od bolesti, ale 0 bodov, už som sa tešila, kedy bude ráno. tak mamina prišla, MM išiel so mnou autom, veď by som sa tam nedohapala, vravel doki, že na 3 týždne, no neviem, a to mám víkend 2 skúšky, a bolí ma to, nedá sa mi ani učiť ☹ ☹ ☹ 😔

Zuzka, na tých ježkov, klasika piškótové cesto na plech, a potom si nakrájaš buď kocečky alebo obdĺžničky.

Yvka, ja som bola v tom, že máš iba 1 brácha 😕

lenka0402
15. okt 2009

Ahojte 😉 uz by ste ma posielali do nemocnice 😀 😀
Ivet dufam ze to bude v co v poriadku,drzkam palceky 😉 A prajeme Noelkovi vsetko najlepsie k prvemu
polrociku 🙂 🙂

Zuzka aj si bola v TN?co si nakupila?

lenka0402
15. okt 2009

Ivet chudatko moje ☹ ☹ tak to budes mat teraz riadne perne. Ze 3 tyzdne? 😝 to si si dala.
Drzkam palceky nech to cim skor prestane bolkat,a aby si to zvladala,aj ked to bude tazke 😒

jankabambulka
15. okt 2009

ahojte

nemáte niektorá na predaj bundičku a odteplovačky pre chlapca (86, 86/92) a resp. alebo dievčatko (veľkosť 86, 80/86 no možnbo aj 86/92 ale to si ju neviem v takom predstaviť) - poprosím kontaktovať do IP. Ďakujem

inneska
15. okt 2009

ahojte 🙂

no des to počasie....úplne ma deptá a nič sa mi nechce...len sa s erikom válam v posteli a čučím na tv...akurát čo som pretriedila veci v skrini 🙂

ivet....jú, to ma mrzí, že si skončila so sádrou ☹ no budeš musieť nejako vydržať 😅 hlavne, nech sa ti to dá do poriadku a nech nebolí 😉 a noelkovi gratulujeme k polrôčiku 😉