Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
18. jan 2010

prezuvky netreba-je tam koberec, ja som tam nosila papučky iba vaneske ale to už chodila.sadnúť si máte kde ale ako stolička na kŕmenie musia poslúžiť vaše kolená. No kvetinka neni si ty nejaká pohodlná, že ešte aj stoličku na kŕmenie potrebuješ???? 😀 😀 dúfam že ozaj prídeš, šak som tú tvoju Mišku ešte ani nevidela a to už má 9 mesiacov !! 😅

dm tak nášmu tiež stačí len to plazenie-vyzerá pri tom ako malý breake dancer 😉

sisa čo ja si pamätám ešte pri mladšom bráchovi tak na prvom stupni si potrpeli na prezuvky a na druhom už im to bolo jedno 😕

yvka1
18. jan 2010

dream tak to ste na tom ako my s mangelom -tiež ste veru dlhší čas medzi zoznámením a tehotenstvom nemali 😀

dream.d
18. jan 2010

yvka no to veru nie, sme to akosi nestihli. ako poznali sme sa už asi dva roky predtým ale len tak z videnia, bez pozdravu. a potom sa to akosi stalo.

sisa.b
18. jan 2010

yvka, ale ved to je buzeracia ako za komunistov 😠 vytocena som bola ako poistky. co ju je do toho, co on nosi, pokial je prezuty a nerobi cmuhy, tak jej to moze byt ukradnute 😠 😠 😠 toto som nikde nezazila a presli si 4 rozne skolky a tri rozne zakladne skoly, len v tejto po... skole je vsetko inak 😠 alebo len ucitelka je INA 🙄

sisa.b
18. jan 2010

moje dieta cely den nespalo, vecer zalahla a o hodinu uz bola hore ☹ doteraz tu strasi a mne sa pri nej neda ucit

kvetinkaaa
19. jan 2010

tak, prisla som kuk či sa niečo nezmenilo, nech sa neprezenieme,mala sa o 6.30 najedla a neviem akym zazrakom este zaspala, huraaa, snad nezaspi po ceste do DCA. uz pouzivame sedačku a nie škrupinku (zatial skusame) a tu si nenakliknem na podvozok aj so spiacou princeznou 😉

drahy nevládze, ale pojdeme, moc mu tu nepomozeme. aj tak pojde do práce. tak sa vidíme, ja uz balíím pá

ivetka5
19. jan 2010

Dobré ránko, tak super Kvetinka, že idete🙂)) Len my stále nevieme, či ideme, dám na 100% vedieť.

Sisa, makového odvaru si mala uvariť 😀 No na prezuvky to bolo aj na 2-ke tak, a hlavne na telocvik sme nemohli mať hocijaké cvičky, ale tie komunistické, to je na hlavu padnuté 🙄 Už sa teším, čo zas vymyslia, kým pôjdu naši drobci do školy.

zuzula25
19. jan 2010

ahojte.
z mojej strany dnes plati,tesime sa 🙂

yvka1
19. jan 2010

avojte, my sa už tiež chystáme

sisa.b
19. jan 2010

aj my sme hore 😀 boli sme u doktorky, tak sarka bude este do konca tyzdna so mnou doma 🙂

ivetka, ved je to len o dedinu dalej a uz jake ine moresy tu mate 😨 🙄

zuzula25
19. jan 2010

sisa ked ste hore,pridite aj vy.cvicit sa asi nebude,lebo ani ivetka nejde

sisa.b
19. jan 2010

zuzi, ja som spala hodinu a pol, mala asi 5, tak pojdeme dospavat 😝

zuzula25
19. jan 2010

tak nam davas kosom 😀 tak dobru nocku,a oddychnite si

inneska
19. jan 2010

ideme sa obliekať a vyrážame 😵 😵 😵

sisa.b
19. jan 2010

zuzi, ja som sa ledva so sarou dovliekla k doktorke 😝 inak by som urcite nevstavala. do siestej som sedela nad algebrou, lebo mala zalomila az po tretej a mne sa kratia terminy. aj preto som suhlasila, aby sara ostala este doma. velmi mi s malou pomaha 😵 rano ju vzdy vezme, aby som mohla dospat. prebali ju, prezlecie a da jej ranajky 😵
tak sa zabavte, po skuskovom sa pridame aj my, lebo slecna aj dnes bola nadsena, ked zbadala u doktorky rovesnicku

zuzula25
19. jan 2010

to mas dobru pomocnicku,ja mam takeho deda 😀 ked budes mat po skuskovom,budeme sa na vas tesit.
nas Matko tiez miluje ostatne deticky(pokila mu neberu hracky 😀 ),vcera sme boli peso vonku a museli sme sa pozerat ako sa bobuju deti 😀
ideme sa uz aj my pomaly obliekat

inneska
19. jan 2010

kuk 🙂 fotečky, čo sa nám podarilo odfotiť(pokým nedošli baterky 😠 ) https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

ivetka5
19. jan 2010

Ahojte, tak snáď nabudúce sa pridáme aj my🙂 Ako ste sa mali? Deťúrence poslúchali? Noelko by to zas isto tam rozplakal 😅 Fotky supiš.

Zuzka, aj si bola dlho ešte vonku? My sme prišli domov o 14-:15 až, to by sme ťa nestíhali. A zajtra máš niečo na pláne? Keby ste išli von, by som si aspoň na to bytové vybehla.

sisa.b
19. jan 2010

super 😵 😵 😵 tolko krasnych babatiek pri sebe

inneska
19. jan 2010

ivetka...išli sme z MC o 11,30 a ja so Zuzkou sme ešte kočíkovali...asi do 13? ani neviem presne...a najbližšie sa chystáme na tú prednášku o masáži v pondelok 🙂 a budeme sa aj my tgešiť, ked pôjdete 😵 😵 detičky poslúchali..boli všetky zlatunké...a hromadne papali chrumky 😀 a maťko(od DM) a peťko sa o ne bili 😀 si ich z rúk brali 😀

inneska
19. jan 2010

aj vám takto vymýšlajú deti?? 😅 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😀 😀 a práve som ho znova vyťahovala z pod stolíka 🙂

kvetinkaaa
19. jan 2010

jeeej aj moj myšiak sa zmestil na poslednu foto : ))))
bolo super len dufam ze nabuduce sa lepsie vyspim lebo som tam skoro zalahla medzi tie guličky 😅

baby ja som tam samozrejme zabudla malej oblubenu hračku taka chicco hrkalka, vyzera ako slonik, take uši má. ak by ste tam niektora v blizkej buducnosti sli zoberte mi ju prosiiiim. este pozriem raz tašky ale iba toto som vyberala a ked spustila uz krik lebo bola unavena uz som len rychlo balila. dik

a sme zvedaví na dalsie foto 😉

lenka0402
19. jan 2010

Ahojte 😵 😵 Jeeeej krasne fotecky 😉
Ineska maly je podareny,ja tiez kolko razy najdem Alexa strceneho niekde kde by ma ani nenapadlo ze sa tam stcit dokaze 😀 teraz je jeho obluba vyliezat na postel,gauc,stolicka,ale horsie je zliezat 😝

Inac baby ktore ste si uz vybavovali to zvysenie,dnes som bola odovzdat papiere a povedala mi ze ma mi prist nejake rozhodnutie,ze ked mi nepride do 4.2 tak im mam zavolat,ze oni to posielaju este do TN,,a ked mi pride to rozhodnutie tak mi ho mam zaniest? ci nie? ked som jej moc nerozumela 😕

Alex mi tu rozobera vysavac,akurat sa jeduje ze nemoze vytiahnut hadicu 😀

zuzula25
19. jan 2010

ahojte.fotecky super,ja pridam asi az zajtra,teraz nemam cas zmensovat, Matko mi poobede nespal,tak je umrncany.

leni mne nic take nehovorila,ale je to celkovo divne,kamaratka si bola ziadat o zvyseny rodicak v Puchove a tam podpisala akysi papier a hotovo.vsade inac,maju v tom poriadny bordel.

ivetka zajtra mozeme o 10.3O

kvetinka skusim sa tam zajtra zastavit pre toho slonika a poslat ti to po lenke.ak tam budu,lebo zajtra maju ist na koniky,ked tak v piatok,

sisa.b
19. jan 2010

aj ja sa tesim na dalsie fotecky 😵

inneska, maly je teda riadny vymyselnik 😀 a velky sikovnicek na to, ze ma len pol roka 🙂

inneska
19. jan 2010

kvetinka...ja ani neviem o akú hračku ide 😅 snád sa vám vráti 🙂 snád bude miška aj na zuzkiných fotkách 😉

lenka...každým dňom ma erik viac a viac prekvapuje, čo vymýšla 😀 tak sa teším na vyliezanie 😀 a to rozhodnutie..to ti má prísť papier, že ti bude zvýšený rodičak..to je len informatívne..nemusíš nikam nosiť 🙂 a aj erika fascinuje vysávač 😀 ale on ho ocumláva furt 😝

my ideme spať k babke...bo ja zajtra idem hned na 7 k dr...tak nech zbytočne nebudím erika...tak sa ohlásim asi až zajtra navečer 🙂tak papaaaaaaaaaaaaaa

yvka1
19. jan 2010

hi hi, inneska ty sio fotila mňa alebo deti?? 😀

ivetka5
19. jan 2010

Zuzka, hej môže byť, keby niaka zmena, dáme si vedieť, ok?

Baby, nechcete niektorá pre drobcov objednať od tejto holky niaku súpravičku? Ja chcem pre malého, tak len, že by sme to naraz mohli. Aj pre dievčatká má super, len veľkosti má myslím aj iné, nielen tie, čo sú tam vystavené.

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=1&albu...

lenka0402
19. jan 2010

ineska tak sa mas na co tesit,ked uz je teraz erik velky vymyselnik a to ma pol roka pockaj co bude tak o 2 az 3 mesiace,to si uz asi frajerku dovede 😀

yvka 😀 😀 ale sveci ty to s tolkymi detmi 😉

sisa.b
19. jan 2010

yvka, tiez som si vsimla, ze si na mnohych fotkach 😀 myslela som, ze im tam aupairku robis 😀

ivetka, vecicky su pekne, ale strasne predrazene 😝 nam stacia bodycka za 1,5€ a teplacky za 2,5€ z tesca. aj tak ma vsetko flakate, len by mi to bolo luto obliect. teda mne je luto dat jej aj tie krasne plysove teplacky z tesca za par supov 😀 😝