Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
1. feb 2010

kvetinka aspon ti nieco spapala.by ti to nezjedla,keby jej to robilo zle.tak na puding aj ja sa chystam,ale este sme k nemu nedosli,pri tom by ho uz mohol papat odkedy davam kravske mliecko do varenia.

yvi uplne s tebou suhlasim,ze pokial dieta nema teploty,malo by ist von aj ked na chvilocku.

sisa zajtra mas opravak???moc moc drzime paste

zuzula25
1. feb 2010

ivetka tak v MC je choditko,Tamara ho ma v skrini,treba jej to pripomenut.ide niekto vobec do MC?

dm1
1. feb 2010

zuzka ja som chcela ist zajtra ak pride kamoska dam este vediet. a kdo ide este?

kvetinka tak nech sa rychlo vyliecite!!!!! chudatko urcite ju to bolka moc.

zuzula25
1. feb 2010

ideme len my s ivetkou.bolo by super keby ste isli

dm1
1. feb 2010

zuzi tak pojdeme teda aj ked kamoska nepojde. mm bude spat po nocnej tak ho aspon nebudeme rusit. o kolkej idete?

zuzula25
1. feb 2010

na tu 10.stretneme sa vo vnutri??ci pred MC?

lenka0402
1. feb 2010

jeeej puding,,aj moj maly ho miluje 😉 robim normal s kravskeho mliecka ale sladim len hroznovym cukrom 🙂

Zuzka mozno sa aj mi pridame uvidim ako MM..ved nech to ide on kupit sam do TN a ja pojdem do MC? 😅
Stretneme sa vo vnutri ak by sme isli..ale este uvidime 😉 ale idete urcite hej?

zuzula25
1. feb 2010

my ideme urcite,teda tak sme sa dohodli,a boli by sme radi keby ste isli aj vy

kvetinkaaa
1. feb 2010

Danka dakujeme. esteze to nechytil tvoj maly od nas.

Lenka ja som dala normal cukor, aj ked mam doma glukopur. Dnes mi povedal ze uz je velka ze jej mam davat aj normalny cukor, dokonca aj med. Ale este sa nechystam na med. ale ten glukopur aspon čo mam asi miniem.

akurat mi zaspala, ach jaj, to uz nemala, ale čo uz, asi je aj unavena, aj tak v noci nespava, tak ju necham chvilu ved dnes tomu moc nedala...

lenka0402
1. feb 2010

a nebojte sa mi vas nenakazime 🙂 jeho ten zachvat kaslu chyta hlavne v noci ked mu stekaju sopliky do krku 😝 inac je sibal ako obvykle 😉 ze by si dali preteky z Matkom? 😀 kto skor dobehne..az tak dobre sme z behanim neni 😒

lenka0402
1. feb 2010

kvetinka ja som cukor dala asi len raz..ale zase medik do cajiku mu zas davam pravidelne 😉
A milujeme vesnu..to obkukal asi od Matka 🙂

zuzula25
1. feb 2010

ja sa nebojim,ze nas nakazite.no a Alexko vie co je dobre,my mame akurat obdobie ze rad papa kinderkove cokolady-tie tycinky.ale dostava max.jednu za den

sisa.b
1. feb 2010

katka, upsy daisy su tiez plienky, vygooglis na nete. objednala som jednu z uk este daaavno. je velka, ale super sava, takze najlepsia nocna spolu s baby beehinds. tie dve mi nikdy neprecura.

kvetinka ☹ chuda male, afty pekne bolia. ja som si raz kdesi vypocula, ze klasickym stopanginom preplachovat a v pohode, za chvilu pokoj. no ona je este nan asi malicka. drzte sa.

my sme puding tiez este nemali 😕 husty u svokry nechcela lyzickou a do flase som este neskusala.

zuzi, ona by ma vyciciavala stale, kazdu stvrt hodinu aj cez den, tak jej vzdy poviem nie a podam jej flasu s cajom 😀 cize jej nic ine neostava, ak nechce byt smadna. som to ja ale mater 😝

lenka vy ako super zvladate tie choroby 😵

zuzula25
1. feb 2010

sisa a aku flasku pouzivate??ten hrncek??

sisa.b
1. feb 2010

zuzi, nemam zajtra, nechala som si az na stvrtok, lebo opravak mam teraz len jeden pokus 😔 a stale to neviem. jednu cast sa naucim a tu zabudnem, ked sa naucim dalsiu. hrozne sa mi to myli, raz su to elektrony, raz iony, raz cele molekuly, take sily, hentake energie 😢 uz vidim, ako si ju vleciem do letneho

lenka0402
1. feb 2010

sisa nas uz zadne sople trapia velmi dlho.len teraz to vyustilo uz do kaslu,,a hlavne v noci 😝

Ale jemu je jedno ci ma kasel,ci soplik,alebo teplotu 40..aj teraz tu nahana Beniho po celom byte..uz mi je toho psa fakt luto 😝 On to zvlada vcelku vsetko ako keby nic..len v noci je taky maly tulko..stale sa ku mne tuli..a roztahuje po celej posteli 😀

dm1
1. feb 2010

tak mi volala kamoska a ide aj ona do centra. cakam ju z busu takze prideme ako minule az pred pol 11. uz sa tesime!

sisa.b
1. feb 2010

zuzi, aka je poruke 😀 najlepsie tu malu medelu, ale ta ostala u svokrovcov v sobotu 😒 tak teraz frcime na tej velkej nubi. rozkusala na nej ten dudel, co neprepusti, tak som menila za iny, ale funguje 😝 takze nic extra

lenka, sople mavaju take male deticky dlho. u nas najlepsie pomoze odstavat kazdych 10 minut a raz za cas vystriekat physiomerom alebo niecim podobnym

lenka0402
1. feb 2010

sisa ale pocula som ze cim viac odsavas tym viac sa tvoria..ale neviem ci je to pravda,teraz ma kazdy iny nazor..ja odsavam podla potreby 😉

centik
1. feb 2010

ak by biba zajtra vstala skoro tak prideme aj my? alebo si dat budik? 😅

sisa.b
1. feb 2010

lenka, ved aj my sme odsavali podla potreby, predsa jej to nenecham tiect do pusy, ci plny nostek, aby nemohla dychat 😅

yvka1
1. feb 2010

tak u nás sa už spí, s manželom sme sa po dlhej dobe spolu sami a hlavne v pohode navečerali a práve som dovolala s kamarátkou, kt chce ísť na víno- no krásny večer 😵

zdenka112
1. feb 2010

ahojte akurat sme dosli od sestry ale ste popisali toho.tedaa kosa riadna..baby odozente tie choroby prec....nech ste rychlo zdravi

sisa.b
1. feb 2010

yvka, tak si to uzi 😉

mne akurat nervy tecu na compom 😠 mam za ulohu ponapalovat dvd a pri jednom mi uplne zmrzol - ziadny restart, absolutne na nic nereagoval, tak som vytiahla kabel zo zasuvky a teraz mam nejake kraviny na ploche ☹ dufam, ze som nieco odpalila 😔
a na ntbk mi nejde natiahnut nero, lebo je tam ta hlupa vista 😠 stiahla som noveho nera a ten zavireny 🙄 kurnik, taketo problemy, ked niet casu 😔

sisa.b
1. feb 2010

inak dnes ma vytocili na tom urade 😠 najskor ze si mam nechat malu v kocari pred dverami a potom tetusa, ze aby som zavrela dvere, lebo chyti prievan 🙄 tak som jej oznamila, ze si hadam decko v kocari nevyvriem same vonku 😠 takato tupost niektorych ludi ma vie pekne vytocit

dm1
1. feb 2010

sisa tak to som prekvapena z toho uradu.... ja ked som nechala maleho vonku a spytala som sa ci mozem nechat otvorene dvere povedala ze jasne a este mi povedala ze si mam dat kocik kludne do vnutra.... no ale ty patris do inych dveri.

ja som si dnes bola pre rozhodnutie o tom zvysenom rodicaku a OK. len ja som si myslela ze teraz vo februari to dostaneme 2x aj za januar a ze nee ze to je vyplacane vzdy mesiac pozadu takze teraz vo februari dostaneme len 1x za januar. aj na socialke som konecne bola kvoli tym mm daniam. ale som rozmyslala ze mne to asi nevyjde na to vratenie dani mm lebo sak ja som do aprila robila a potom do novembra som mala matersku tak asi prekrocime limit

zuzula25
1. feb 2010

sisa to mate flasku s cumlikom??

sisa.b
1. feb 2010

dm, normalne som bola v soku, tetusa potom kazala kolegyni okno zatvorit, aby nahodou ten prievan nechytila 😝 ale my sme v inych dverach. ta pani, co vtedy zastupovala, ked sme sa stretli, mi tiez kazala nechat kocik vonku, ale ze si mam dvere nechat otvorene

zuzi, ano klasicky dojcensky dudel tam ma 😉 nechce sa mi nahanat ju s poharom 😝

ivetka5
1. feb 2010

Ahojte, tak som bola vymeniť tie topánočky, ešte mali, a kúpila som si korčule na lad, tak sa pôjdem zabíjať. No len teraz je to komplikované, lebo verejné je len v nedeľu a zumba tiež 😅 Tak kam teraz? No som to vymyslela, keď bude lad, tak tam, a keď teplo, tak na zumbu 😀

Dm, ty si pracovala do apríla? veď vtedy sa ti malý narodil a 6 týždňov pre pôrodom je už materská 😕 Či tebe bolo dobre v práci?

Zuzka, na zajtra vraj hlásia cez -20 mrazu, len neviem, či aj ráno, alebo len cez deň. Dnes ráno vraj bolo -16. Pôjdete aj keď budú také mrazy? Ale ten kúsok snáď by sme prežili. Uvidíme.

Yvka, uži si vínečka🙂)

dm1
1. feb 2010

ivetka a preco si bola vymenit tie topanocky?

jaj som to blbo napisala. robila som asi do 20.3 a poslednu vyplatu som dostala v aprily. maly sa narodil tyzden pred terminom

a si myslim ze ten kusok po vonku deturence mozu. my sme dnes boli s malym vonku hodinku a pol. zajtra som tiez tak planovala ze z centra pokocikujeme este aby si deturence pospali a potom pojdeme s kamoskou este k nam