Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

aela
8. jan 2012

kocky, mate niektora dieta v dubnickej skolke? zaujimalo by ma, kde sa kolko plati a ako sa ceny budu vyvijat v tomto roku 😕

kvetinkaaa
8. jan 2012

@aela ja som myslela ze skolky su sukromne a mestské, ze teda v mestskych je rovnaky poplatok v kazdej či nie?

aela
8. jan 2012

@kvetinkaaa bolo to tak, ale teraz od noveho roka stat nereguluje vysku poplatkov za skolky, tuto vysku si budu stanovovat mesta same, kedze to nie su statne ale mestske skolky, takze pocitam, ze to bude za chvilu ako s jaslami, skoro nebude vidno rozdiel medzi mestskou a sukromnou 😝 😔

zdenka112
8. jan 2012

@aela mne moja mala chodi na 4zakl.skolu a platime mesac.poplatok 12,99 a stravne 1,19za den,ale ma to ist znova hore tak uvidime o kolko 😅

kvetinkaaa
8. jan 2012

@aela ale teda dobre tomu rozumiem, ze vsetky dubnicke skolky budu mat svoju jednotnu cenu od mesta stanovenu, ...nemšovské svoju ... atd?
Ja budem rada ked nejaku školku dostaneme 🙄

aela
8. jan 2012

@kvetinkaaa tak to teda netusim, ci budu mat aj vsetky skolky rovnake poplatky v jednom meste hm, ale pocula som, ze v nemsovej je to so skolkami horsie ako v dubnici hm 😔

inneska
8. jan 2012

to žiadna nikde nechodíte cvičiť?? ked mi nikto nevie poradiť 😅 juj, asi máte všetky super figúry že nepotrebujete 😝 ale mne fakt treba cvičit 😖

katka_grac
8. jan 2012

@inneska ja by som rada isla len ties neviem kde a nemoooozem koli cisarskemu este... 🙄

josie3331
8. jan 2012

@inneska som si nevsimla ziadnu otazku ohladom cvicenia 😅 ak mozem odporucit, tak Zumbu v Tepliciach, stoji 50 centov a je tam super... keby mam tak viac casu.... takze ak by si si vedela zabezpecit odvoz, tak sku

juliankaaa
8. jan 2012

@inneska sak na stadione mas zumbu, spining, trampoliny.... 🙂

aela
8. jan 2012

@inneska ak ti je stadion malo alebo daleko, zumba sa cvici na II.ZŠ v pondelok a stvrtok o 18.00 hod, na IV.ZŠ v pondelok, stredu a stvrtok o 18.30 hod, na III.ZŠ v utorok o 18.hod a v piatok o 18.30 hod, v nedelu byva Aqua zumba na novej dubnici na plavarni o 18.00 hod, o 18.hod byva kazdy utorok joga na II.ZŠ ale az od 24.1. a kazdy pondelok a stredu o 18.hod tam byva pilates 😉
ja osobne som vyskusala tu zumbu na II. ZŠ, co byva pondelok a v stvrtok, stala 3 eur, velmi rychla na moj vkus, ale ja si musim vyberat podla casu, neskor ako o 18.00 hod mi cvicenie nevyhovuje, bola som aj na joge a na pilatese, ostatne mozno vyskusam v novom roku 😉 😀
a vlastne, ty si pisala, ze byvas za kolajami,tak asi najblizsie mas ten stadion, tak skus kuk tam, co tam maju, to zas nemam prehlad, pre mna je to daleko

dm1
9. jan 2012

@aela my davame teraz pod V.ZS a tiez som platila okolo 13 eur a strava na januar okolo 20 eur to bolo

zuzubabo
9. jan 2012

ja som bola dnes pozrieť v tom sekáči pri pizza mama, mali všetko po 0,60€. kúpila som 7 vecí pre malého plus bundu za 1€ a spolu sme teda za 8 vecí platili 5,20 🙂. Oplatilo sa, ale s malým to bola fuška 😝
@katka_grac majú aj vtom sekáči ale v zlom stave, mimibazar neodporúčam, my sme minulý rok požičali pre brata a to spätné balenie a posielanie je také otravné. Inak ju nakoniec ani nemal, lebo mu nesadla a nakoniec sme kúpili v dráčiku - to by som ti odporučila, mali veľký výber a stáli zhruba 9€.

zuzubabo
9. jan 2012

@carrie4 odpoveď o maskách je pre teba 🙂 , v príspevku som sa pomýlila v mene

carrie4
9. jan 2012

@zuzubabo díky, tak to sa potom fakt neoplatí ani požičat, ked stojí sám o sebe 9 euri... pôjdem tam pozrieť, díky za typ

pozerám, že píšete o škôlkach v dca. ja som rozmýšlala, že by som tiež rada dala malú do nejakej, aspon na pár hodín, lebo v lete nastupujem na materskú. ako to je ked som doma a chcem dať malú aspon na 4 hodky do škôlky, dá sa to? a berú škôlky aj v priebehu škoslkého roka, alebo len od septembra?

zuzubabo
9. jan 2012

@kvetinkaaa a do školy chceš dať asi až od septembra, či?
ja tiež nášho Paľka, u nás je to tak, že berú keď má aspoň 3 roky, musí sa pýtať a mama musí mať robotu.
Minulý rok sa škôlka rozšírila o jednu triedu, ale aj tak kopec maminiek bolo nespokojných, lebo im neumiestnili deti, len za to, že boli na rodičovskom s mladším dieťaťom.
A ako písala aj @aela poplatky asi porastú, aby boli rentabilnejšie 😒

dm1
9. jan 2012

@carrie4 no neviem veru ci ti taku malu zoberu. Ono da sa aj v priebehu roku len musi byt miesto. Ono podmienka je byt bez plienok teda aspon tam kde ja davam. Je aj sukromna skolka tam moze mat kludne plienky aj moze ist iba na par hodin a adaptacny je zadarmo. To je ale aj viac eur tusim okolo 250e za meisac aj so stravou ale zase do 3 rokov ti 240 eur preplati stat ak si vyberies to a nie rodicovsky

zuzubabo
9. jan 2012

@josie3331 aká symbolická cena za zumbu 😉 , len ten dovoz 😒

carrie4
9. jan 2012

@dm1 to s tými plienkami je to asi všade rovnaké, na to už pracujeme 😀 ... ak všetko dobre dopadne, tak v júli nastupujem na materskú dovolenku, takže to by som si asi sukromnú škôlku platila sama. no ale veru by sa mi šiklo, keby sa dalo aspon na chvílu do škôlky, to by mala malá niečo viac ako 2,5 roka

dm1
9. jan 2012

@carrie4 no nas ma 3 roky az 30.4 len musim do prace skor tak som rada ze mi ho vzali. ONo je najhorsie ze potom su tam hned prazdniny tak neviem ci budu chciet potom brat a zvlast ked bude mat len 2,5 roka

carrie4
9. jan 2012

@dm1 to je super, že ti ho vzali. a od kedy tam je a ako si zvykol? ideálne by bolo, keby sa dalo v priebehu školského roka, tak okolo decembra, januára, aby si nemyslela, že musí isť do škôlky kvôli novému súrodencovi, dovtedy by sme to museli zvládnuť s pomocou rodiny

aela
9. jan 2012

@dm1 a to ti ho vzali do skolky od 1.2.2012, ci uz chodi aj mladsi? 😕

dm1
9. jan 2012

@carrie4
@aela nastupit mal dnes 1x ale vcera vecer vracal tak sme nesli radsej. boli sme u dokiho treba sledovat uz vypada ok asi nieco nestalo ak bude do rana bez problemov ide zajtra prvy krat do skolky.
Ono sa da nastupit aj v priebehu roku ale vacsinou to robia tak ze ho musis nahlasit uz akoby od septembra aj platit od septembra aby na neho zobrali prispevok - dodatiu a mohli mu drzat miesto. alebo ak by sa nahodou uvolnilo tak aj v priebehu roka

aela
9. jan 2012

@dm1 tak 2 roky a 8 mesiacov bude mat aj moja v septembri, len netusim, ci uz bude na skolku pripravena a ci sa stihneme zbavit plienok, no ale tu prihlasku asi pre istotu podam 😕 😔

suzicka
9. jan 2012

@dm1 a mozem sa spytat ako si spokojna s tou školkou?na pani ucitelky a tak lebo som nepocula moc chvaly na tuto školku?

carrie4
9. jan 2012

@dm1 aha tak sa držte a nech je nástup bezproblémový a všetko dobre dopadne 🙂 . a ešte sa opýtam na to prihlásnie, to je len vypísanie nejakého papiera, alebo to prebieha ako v škole, že aj dieťa preverujú a tak

juliagregor
9. jan 2012

moji oficialne nastupili do skolky v septembri, ale skutocne až v oktobri, skolka dostala na nich prispevok od statu a ja som mala doklad od dr., že deti sa nesmu byť v pripadnom infekcnom prostredí, lebo sme boli na operacii...ak je posun s lekarsky dokladom, vtedy sa za skolku neplati poplatok

juliagregor
9. jan 2012

@dm1 skore uzdravenie malemu a pfuj-pfuj, nech dobre dopadnete

dm1
9. jan 2012

@carrie4 je to klasicka prihlaska do skolky da sa stiahnut aj na stranke skolky a potvrdzuje ju doktor.
@juliagregor dakujem 😵
@suzicka este nechodime tak nemozem povedat dufam ze sa bude malemu pacit

carrie4
9. jan 2012

@dm1
@juliagregor
dakujem babulky moc ste mi pomohli sa zorientovať