Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
2. mar 2009

no zaplatila som to, tak sa holt bude musiet holka naucit znakovat 😀 😀 😀

zahara
2. mar 2009

ahojte Dubničanky 😉 Vám sem nakúkam a nestačím sa diviť, že i naš mini mesto prevádzkuje vlastnú tému 🙂 nevedeli by ste mi niektorá z Vás poradiť, kde sa dá u nás chodiť na tehotenské cvičenie a nejakú predpôrodnú prípravu? - tie, čo to máte ešte v čerstvej pamäti, ďakujeeem 😉

3558
2. mar 2009

sisa a kolko to stalo? to len na par hodin,nie? preco si si to neprecitala na nete a mohla si mat usetrene? 😀 😀 😀

kvetinkaaa
2. mar 2009

ahojte ivka dnes v noci porodila 😉

zuzula25
2. mar 2009

zahara o tej priprave ma napisane gynekolog mokras a vylepene na stene.ja som to tam citala,ale uz si to tam presne nepamatam,je tam aj telefonne cislo.ak budes mat cestu tak tam kukni,alebo sa opytaj priamo svojho gynekologa

kvetinka a co ma???Petka???ak s nou budes v kontakte,ze ju pozdravujeme

sisa.b
2. mar 2009

zuzi, ten seminar sam o sebe stal 100 korun a tie urcite nelutujem. material stoji tisicku a ten som tiez chcela, aj ked mam knihu o znakovani stiahnutu uz par tyzdnov.
www.znakovanie.sk

zahara
2. mar 2009

vďaka za tip, zuzi.. je to môj doktor, tak keď pôjdem do poradne, kuknem.. tak či tak chcem začať až po prvom trimestri. pekný večer vám želám 😉

3558
2. mar 2009

sisa a kde na tej stranke prosim ta su obrazky ako znakovat? nemozem to akosi najst.dik

sisa.b
2. mar 2009

zuzi, ja nemam obrazky o znakovani, ale celu tu startovaciu sadu - 2xdvd, kniha, tahak na chladnicku a 4x leporelo http://www.znakovanie.sk/index.files/sada.htm

sisa.b
2. mar 2009
3558
2. mar 2009

ja viem ze je tu tema ale mna to nebavi citat naspat vsetky prispevky, tak mam svoje 4-5 tem do ktorych pisem a ostatne ignorujem, lebo by som tu pri tom nete musela aj spat a nechcem aby mi zivot utiekol medzi prsty. 😅
radsej sa budem venovat malemu.
inak ked sme pri tom, tak v inych temach je tolko bab, co by som povedala na ne, ze su zavisle na konikovi ze mi ich je az luto. no ale hlavne ich deti. mamka sedi od rana do noci na konovi a pise ako vyvara rodine a zvlast detom, ako upratuje atd a v inej teme o pol hodinu napise ze jedia polotovary a decku kupuje hippky.
toto je zavislost co? normalne mi to je az smiesne. musim sa ucit z cudzich chyb a mat to pod kontorolou 😎 😎 😎

sisa.b
2. mar 2009

zuzi 😲 tak ja zavislacim hlavne po nociach, ked sa mi nechce spat 😝 vzdy si poviem, ze chcem hodinku len pre seba a z hodinky su aj 3-4 😀 cez den som tu len vtedy, ked ma mala cuca 😝 ale vzhladom na moj velky zadok sa snazim uz aj behat po vonku, ked je uz mala zdrava. pred tym sa nedalo ☹ a ked krpec zaspi, tak idem na strikovanie 😵 kaslem na vas 😀 ale nie, srandujem, len chcem ten cas tiez lepsie vyuzit 🙂

3558
2. mar 2009

ja zase ked maly zaspi o osmej cakam na draheho do desiatej. kym pride z prace. no a prve co spravim zapnem net a kukam kona. a uz som si tolko krat povedala ze su aj dolezitejsie veci /zehlit napriklad/ a stale tu cumim a cumim.pritom uz sa mi zda ze tu ani neni nic nove a ani vela nepisem. len citam par tem,obcas odpisem a nic 😝
no a prave prisiel drahy tak koncim dnes./u nas je hodinu casovy posun/ 😀 bru noc

sisa.b
2. mar 2009

zuzi, tak si to uzi s muzikom 😉 ja este cez den dost kojim, preto nakukam castejsie, ale tiez uz stiham len tie temy, kde pribuda malo prispevkov 😝 akurat moj den vyzera asi tak, ze kazdych 20 minut davam cikat/kakat a nejaka prechadzka k tomu. no a dnes sme boli este na nakupoch a pol dna som varila, kedze slecna musela asistovat. ale to zehlenie nepatri u mna medzi dolezitejsie veci 😀

kvetinkaaa
3. mar 2009

zuzula25

hej chlapceka ma a cez 4kg ma, ved vam to vsetko povie(napise) ked bude domka 😉
akurat spominala ze je este modručky ale ze je v poriadku, obaja su ok a je krasny 😉

páá

zuzula25
3. mar 2009

dobre ranko 🙂 😉

tak tu su uz nejake zavislacky 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie robim si srandu 😎

zuzi uz pobalena domov???

sisa a u vas funguje to znakovanie??a co BKM???dari sa??

kvetinkaaa
3. mar 2009

zuzula25
ja nie som zavislačka 😉 robila som muzovi ranajky a ja som doma, este je bejby v brusku, tak mam trosku času este dva mesiace. ale musim ist upratovat takze som tu len na kuk, kym sa preberiem. pijem fatru na zahu, tak popritom citam. ale som sa obhajila čo 😉 😉

čafte

zuzula25
3. mar 2009

kvetinka no si sikula,aj ti pomaha ta fatra??

centik
3. mar 2009

ahojte babulky,
tééda ale ste sa rozpisali 😉
ale nevidim tu Táničku, halooooo Tááni kde si?? 😀 😀

jéééj tak mama dalsieho drobceka, vitame Petka, 😵 😵

zuzula25
3. mar 2009

ahoj centi.no veru nechodis ty a nechodi ani tana.ako bolo na vychode??

sisa.b
3. mar 2009

zuzula, BKM ide podla toho, ako som sikovna. nevidim na nej signaly, tak len casujem a skusam. cize rozbalim, dam nad nocnik, zabalim a to robim stale dokolecka 😝 nic potom nestiham, ale kaslem na to. dieta mi je prednejsie ako nejake upratovanie. a ked jej to robi radost, tak to bavi aj mna 🙂
znakovat sme este nezacali. teda zacali len starsi dvaja, ktori sa na to moc tesia, ako budu ucit svoju sestricku. takze sa mi tu predbiehaju, ze kto vie viac znakov 🙂

3558
3. mar 2009

caute. ja len n skok. uz som konecne pobalena a polovicu kopec veci musim aj tak nechat tu a to mam este 4kg nadvahu. no uvidim ci mi to daju doplatit alebo to budem musiet na letisku vyhodit do kosa 😝 😝 😝
uz len zajtra dobalim jedlo malemu a mliecko a hotovo. este musim ist dokupit ryzove chrumky malemu lebo vsetky uz zjedol a on ich miluje. potom mam aspon chvilu klud ked ich zuzle v pusinke. tak zatial pa 😉 😀

tanidlo
3. mar 2009

Ahooooj..uz som tu...chybala som Vam ? 😀 😀 😀

Centik..tusim sme tu to obidve trochu flakali 🙂 No veru, pochval sa, ako ste sa mali ? My sme boli od stvrtku u svokry, tak nejako ani nebol cas..aj maly bol ako z divych vajec..len som obcas zabehla pocitat, co sa tu deje a utekala som zas prec..

Yvke aj my gratulujeme k drobcekovi a tesime sa, ked sa nam sem s nim pride pochvalit 😀

Zuzi..tak cestovna horucka v plnom prude ? Potom daj vediet, ako sa letelo a ci si tie veci ozaj musela hodit do kosa..hehe..drzime palce..nas drobec zase zboznuje kukuricne chrumky, tie zaberaju na vsetko, aj keby traktory padali 🙂

3558
3. mar 2009

tani kukuricne tu nemaju, ale ze v obchodnom dome fix ze vraj maju tak pojdem kupit vo stvrtok 😉

centik
3. mar 2009

Tani dobre sme sa mali 😉
tak kukuricne churmky ficia aj u nas 😀

zuzula25
3. mar 2009

no kukuricne vidim frcia u kazdeho aj kamoskina mala ich zboznuje.uz sa aj ja tesim ako ich dam Matkovi 😉
zuzi co som pocula,ze najlepsie ich maju v kauflande,neviem nechutnala som

sisa ked sa snazite o BKM,pouzivate aj latkovky namiesto papierovych,to spolu suvisi,nie???

lugu
3. mar 2009

zuzula v kauflande su super tie sladke farebne 😀

sisa.b
3. mar 2009

tak sme sa vratili z dlhokanskej prechadzky a uz som narobena 😀 dieta mi este dospava v kociku a ja sa idem pri vas aspon naobedovat. dokonca som aj samkovu ucitelku stretla a celkom dobre sme si pokecali.

yvke gratulujeme aj my 😵 😵 😵

zuzula ano, pouzivam latkove plienky. na doma klasicke stvorcove, na ktorych je najlepsie vidiet, ci uz cikala, alebo to este stihneme do nocnicka a na von pouzivame latkove nohavickove plienky, v ktorych vydrzi byt sucha asi tolko, co v papierovej. na noc a dlhsie navstevy pouzivam papierove - este som sa neodhodlala uplne vymenit za latkove. resp. este ich mame malicko na to, aby sme si s nimi vystacili.
inak som citala "dobre" veci o papierovych plienkach a zistila som, ze to robim presne naopak. teda chlapcekom sa vraj v papierovkach dost zahrievaju gulky (tie by mali byt chladnejsie ako zvysok tela, preto im vysia bokom), co moze mat za nasledok dokonca az neplodnost ☹ a ja som pri starsej pouzivala takmer cele obdobie latkove plienocky, pri mladsej uz tiez prechadzame na ne a zrovna pri samkovi som papierovala cele plienkove obdobie ☹ takze ak budu nejake nasledky, moze sa podakovat mojej lenivost 😢 😔

sisa.b
3. mar 2009

no a na to mi vcera svokra prehlasila, ze vsak cikosko mu dobre stoji, tak aspon si uzije, ak uz deti nebudu 😝

zuzula25
3. mar 2009

sisa,svokra-tak to som sa zasmiala 😀 😀 😀 inac,obdivujem ta,ja mam problem pozehlit z tyzdna plienky,to je len nejakych 20,a ty sa musis ich naprat,ked latkujete.a kde si bola na takej dlhej prechadzke,ja som bola vonku len dve hodky,presla som sa do kauflandu 😝