Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
6. máj 2009

jasne, ze sa to da nakombinovat 😉 ja som ale vosla do jedneho cisla - to vies, chudnem odvrchu, takze kojace prsniky uz nemam extra velke, ale zadok mi ostal riadny 😝 ved si videla

sisa.b
6. máj 2009

a je tu strasna zima ☹ vecer sa vsetci trasieme a to platime nekrestanske peniaze za kurenie 😠 😠 😠

zuzula25
6. máj 2009

sisa to som si teda fakt nevsimla,ja take veci neokukavam.ale keby si bola chlap mozno kuknem 😀 😀 😀
kolko ta asi vysli plavky???

sisa.b
6. máj 2009

cosi do 400 jeden diel. cize cca 800 korun, uz si to presne nepamatam. mam este jedny nove nepouzite v zasuvke, ale tie dam, az schudnem este aspon 15 kil 😀

centik
6. máj 2009

caute,
mate doma zimu? mne sa ani nezda, a to mam skoro cely den otvorene okno, mozno u vas hore su chladnejsie byty 😅

sisa.b
6. máj 2009

a nevsimla si si, lebo som bola zamaskovana za malou 😀

sisa.b
6. máj 2009

centi, vsetci sa tu trasieme ☹ a to som ja v zime vypinala radiatory, co mi bolo horuco. byvas tiez na 105ke?

sisa.b
6. máj 2009

to dieta mi tu uz hodinu a pol spi 😨 vonku v kocari tolko nikdy nevydrzala

zuzula25
6. máj 2009

sisa zeby???ale nie.ja sama nemozem posudit,kedze mam taky isty,mozno aj vacsi,kedze neviem porovnat 😀 😀 😀

centik tak asi vam dole je teplejsie,vies tu hore to asi nedojde.tu v bytoch je fakt zima,ja chodim cely den v trigovici a maly co byva len v pancuskach a bodycku tak ma aj teplacky

zuzula25
6. máj 2009

sisa len nech spi,asi vie ze mamina je chora a vonku je skaredo.aj nas maly si pobuval teraz tristvre hodky v kociku doma.ale poobede bol s babkou vonku

sisa.b
6. máj 2009

zuzi, nie ze by som bola extra chora, ale mne sa nic nechceeeee 😀 akurat ma boli hrdlo a hlava

zuzula25
6. máj 2009

poznam take dni blbec,tiez sa mi nic nechce az na to,ze nas krpec si nepospi doma,dnes vynimka ale to je aj MM doma.a potom mi neveri,ze ked mu poviem ze som vecer unavena,maly je velmi aktivny vobec nespi 😝
ale minuly tyzden som mala vecer migrenu,vracala som az mi bolo do placu,lebo som bola sama doma,ze co s malym on zaspava len na ciciku,ale vtedy zaspal sam v postielke a zobudil sa az o nejake tri hodinky,to uz mi bolo lepsie

lenka0402
6. máj 2009

caute pripajam sa k vam ze aj na C1 je riadna kosa.Dneska mame upistany den,mali je strasne mrzuty,trapia nas vetri.U nas zabera len Infacol,ale ten je nedostupni,presli sme kazdu lekaren,aj v TN a nic.Tak cely den len cvicime,a masirujeme,a nic.Ach jo,,chuda moje male ☹ ☹ ☹

zuzula25
6. máj 2009

leni tiez nam ten infacol poradila detska doktorka,ale nikde sme ho nemohli zohnat,ze sa uz nevyraba,tak nam dali espumisan ze to je to iste.ten vam nezabere???my sme ho nastastie este nepouzili,ale vcera ked tak maly reval po ockovani tak som si povedala,ze nastastie sme nemali koliky ☹

uz som bola vcera v kauflande a videla som stefinu.je kocica 😎

sisa.b
6. máj 2009

lenka, na bolenie bruska nam pomahala aj bkm 😉 mala akurat vstala sucha a nacikala neuveritelne mnozstvo do nocnicka 😨

zuzula25
6. máj 2009

sikula Rebeka 😉

kvetinkaaa
6. máj 2009

ahojte

zuzula25 nebola si včera nahodou s malym na poradni u dr.kadlubiaka? som si na teba spomenula : )

a zuzana29 sem uz nechodi? som sem -tam kuk ze sa jej pochvalim ze uz aj ja som mamina a nikde nic..

inak mne dali v porodnici teraz ten infacol ale som ho este neotvorila. nas lekar nam odporučil espumisan a sem-tam ho malej davam.

sisa.b inak je akcia na fotky na happyfoto 😉 ja uz som objednavala ale prisiel rozmer 10x13 (udavaju 10xcca15 takze nenarobim nič...asi preto je to akcia lebo je nestandardný rozmer ale inak boli v pohode)

tak sa majte pá

zuzula25
6. máj 2009

kvetinka neboli,ja tam nepatrim,boli sme na poradni,ale u inej doktorky

lenka0402
6. máj 2009

zuzi espumisan nam nepomaha,ale este chcem vyskusat sam simblex,ten sme este nemali,zevraj nieco podobne.Aj si snou bola?Ako sa jej paci v kaufe?A sisa som jak sprosta ale co je to to bkm

kvetinkaaa
6. máj 2009

zuzula25 aha, tak nič 😉

lenka mne este kamoska spominala babycam ale ja s tym skusenosti nemam, ale ona si ho nevedela vynachvalit..

kvetinkaaa
6. máj 2009

a este jedna vec, nviem či davate espumisan podla navodu ale nam poradila sestrička davat 5kvapiek pred kazdym kojenim nie ako pisu. vraj je to lepsie...ja tak davam a problem nemame. ale sme este maličký 🙂 a nedavam pred kazdym asi budem iba raz za den ak bude treba ..

idem zehlit, neviem sa akosi dopratať tam. pá

zuzula25
6. máj 2009

bola,ci je spokojna??neviem,ma tam toho vela

bkm=bezplienkova komunikacna metoda,to je to,ze dietatko vydava nejake signaly,ked potrebuje cikat,alebo kakat a da sa na serblik.dufam,ze som to dobre napisala,sisa???? 😕

lenka0402
6. máj 2009

Zuzi dakujem za vysvetlenie,a ta Stefina je vlastne co.veduca celeho marketu,alebo riaditelka.Lebo som pocula ze tam maju aj riaditelku.Babi zatial frcim lebo mi zhori kolac. 🙂 🙂

zuzula25
6. máj 2009

ona je veduca filialky.a aky kolac pecies???

sisa.b
6. máj 2009

kvetinka, ja som vcera zasielala foto do fotolabu a to by malo byt 10x15 😉

zuzi, napisala si to super 😉 akurat mne mala uz tri dni nekakala, takze sa nad nocink chodi vyprdiet 😀 tak som pozrela ritku, ci nema spinavu a ona mi rovno este prdla do tvare 😀

babycalm by mal byt cisto prirodny a tiez si ho holky v nasej teme chvalili

sisa.b
6. máj 2009

kvetinka a gratulujem k babatku 🙂 myslim, ze som este nie... 😕

zuzula25
6. máj 2009

no ved pisem,ze rebeka je sikulka 😉 uz sa chystate pomaly na prikrmy???zacnes mrkvickou???budes doma varit,alebo zo zaciatku kupovat???

kvetinka ak sme aj my negratulovali,tak gratulujemeeee 😉

lenka0402
6. máj 2009

taky cokoladkovy srnci chrbat,len taky ku kave.Moj manzel by si nevedel predstavit kolac a kakovko na ranajky.Tak trocha vypekame.

lenka0402
6. máj 2009

zle som to napisala Rasto papa na ranajky len kolac a kakavko ine by nezjedol. 😉

lenka0402
6. máj 2009

preto je aj taky pupkac xixix 🙂