Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
21. jún 2009

zuzi neboj zadari,aj mi planujeme druhe. 😀 😀 ja si ta potom zavolam na pichanie injekcii,ako minule 😀 😀 😀 aauuuu 😀 😀
katka kamaradka predava kocik peg perego scate 2009.kombinovany,sportak,hlboky,autosedacka z adapterom,a je cervenej farby,Je nadherny,a strasne sa bombovo ovlada,povod cena bola 30,000.A teraz ho dava za polovicu.15.000.Asi drahy vsak?Pre info.http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zb...

Mne sa veeeeeeeelmi paci.Keby mam teraz babo urcite si ho kupim.A este som zabudla.pouzivany pol roka.

mkatka
autor
21. jún 2009

Já chci jen hluboký. Sporťák pak na léto už jiný. Tento je sice pěkný, ale nedělá houpy houpy

Holky, kdo umíte plést? Poradíte? Pletu dětské kalhoty, nohavice každou zvlášt na 2 jehlicích, každou z jiného klubíčka, v rozkroku se to dá dohromady na kulatou a plete spolu až nahoru. Jenže v tom místě, kde mám rozkrok, jsou najednou 2 pracovní nitě - z 2 klubíček a já nevím, co s nimi....měla bych plést jen s jedním...

lugu
21. jún 2009

Katka ja by som jednu odtrhla a zviazala s tou druhou a pletla tak,neviem ci si ma pochopila 😀 ja robim samkovi sveter na jesen,ze do skolky,ale neviem ci vobec nastupi 😀 😀 😀

sisa.b
21. jún 2009

katka, ja by som to tiez nejak zviazala. alebo by som sa na tu jednu vykaslala a iba ju odstrihla a potom ju tam zahackovala. ja som plietla, ale presne naopak tie posledne vlniaciky. akurat som mala este medzi nozickami 11 naraz uzavretych ociek a potom som strikovala kazdu nohavicu zvlast. teda len kratasky som ustrikovala a bohuzial na velku plienku ich nenatiahnem, tak ich posielam dalej

mkatka
autor
22. jún 2009

Sisa, Yvka chtěla vlňáčky, sice uštrikovat, ale než jí dojde vlna, mohla by jedny mít. Se s ní domluv.

Už jsem to s tou nití vyřešila - je pryč 😎 díky Asi si tento návod na druhé gaťky poupravím, aby to bylo jednodušší. Ale ty první bývají vždy složitější - většinou tápu. Ale jsou fakt bombácký - Sisa, by se líbily i tobě na Rebeku. Já si je dělám na zimu, přes punčocháčky
http://alison.knitsmiths.us/pattern_baby_bell_b...

Akorád ještě nechápu ten vršek - tam je to zahnutý? Guma a ta šňůrka....nějak si to nedovedu představit

sisa.b
22. jún 2009

katka, ja som tie vlniaciky uz predala aj so separackami, ktore nam nesadnu 😅 a ruzove lemy by asi neboli moc pre chlapca 😉

ta stranka s latkami je fakt super 🙂 akurat ja si chcem este objednat nove itti bitti, lebo tie mensie som predala a uz viac nepotrebujeme 😝

dream.d
22. jún 2009

Ahojte. Aké fuj počasie, ale tu zatial aspon neprší, tak sa asi prejdeme na chvílu po vonku.
Ja drobca iba dojčím a prespí mi celú noc bez problémov, niekedy sa raz zobudí dva tri krát cucne a pokračuje, ale väčšínou do tej 5-6 vydrží buvať. on spinká aj cez den dosť, je akýsi spavý, hádam nič nezmešká. ale zato ked je hore vela rozpráva, vykrikuje, myslím že skôr bude vedieť rozprávať ako chodiť.
ja som kedysi štriikovala sveter aj nohavice, ale to bolo na bábiku a už ani neviem ako. 😀

sisa.b
22. jún 2009

katka a dakujem za kompliment 😀 ale so mnou by si nevydrzala, ja som hrozna 😝

sisa.b
22. jún 2009

zuzi, odhlasila som sa zo zajtrajsieho plavania, potvrdila sa aj mne nejaka infekcia 😒 tak sa liecime obe
vraj ani sarka nepride, lebo ich prehana, takze si mam zavolat, aby som sa dohodla na tej jednej hodine.

zuzula25
22. jún 2009

sisa aka nejaka infekcia???konkretne??

sisa.b
22. jún 2009

zuzi, ze nejaka kvasinkova, ale povedala mi, ze ten macmiror by mi mohol pomoct 😅 ak nie, mam sa prist ukazat. no neviem, ci si este pojdem vybrat tu poslednu hodinu, lebo ked sa to potvrdilo aj mne, tak uz som si 100% ista, ze to mame odtial 😠

mkatka
autor
22. jún 2009

Sisa. Dneska jsme byli v Kloboucích v jednom obchodě s dětským zbožím. Paní tam měla Kiko ty barevné bambusové čč za 170,-Kč balení. To je skoro poloviční cena, že? Fíha, tak jestli budeš chtít další nebo někdo jiný, vyplatí se podle mě tam než to koupit přes net.

zuzula25
22. jún 2009

tak ja teda fakt neviem co robit 😒 mam chut prestat tam chodit a zas na druhej strane ked nemame problemy a malemu sa tam tak strasne paci 😕 dochodime tento kurz dufam bez problemov a koncime.ale to je divne,ked tam chodia kazdy pondelok z hygieny brat vzorky aby na nic neprisli??

sisa.b
22. jún 2009

zuzi, ale ja som to nemala kde inde chytit, nikde som nebola, nemenila som prach, umyvam sa stale rovnako, sex naposledy hadam na valentina 😝 😀 a palit ma to zacalo hned. inak teraz som mala pocit, ze bola ta voda zas viac nachlorovana alebo vymenena, lebo ma to tiez dost palilo ☹ no mozno som len ja s malou taka citlivka a vy mozete byt odolnejsi 😕 alebo niedke v sprche v saluse, alebo neviem 😕 palit ma to teraz mohlo uz z toho, ze to mam podrazdene ☹ no ja to kazdopadne riskovat nebudem a aj doktor sa ma hned spytal, ci tam chodime, lebo vraj nie som prva...

katka 😲 😲 😲 a to boli najlacnejsie v sr, co som zohnala. no ja dalsie potrebovat uz nebudem, este objednavam nove itti bitti namiesto tych, co som predala. sakra, najskor nikto nic a dnes sa predbiehaju, kto ich kupi 😅

zuzula25
22. jún 2009

ahoj dream.d 😉 uz si sa davno neukazala.kukala som vase fotky,maly je uuuzasnyyy,a fotka s tetou 😉 ze pozdravujem 😉 .bud rada,ze mate takeho spachtosa,u nas uz neviem co je poriadny spanok vkuse ako dve hodiny ☹ ale nestazujem si,som rada ze ho mame,nemenila by som

sisa.b
22. jún 2009

katka, jak si si ich kupila tam, tak ja si tieto teda necham 😉

sisa.b
22. jún 2009

zuzi a ty si si nepytala vydavok, vies, ze ja som skleroticka 😅

mkatka
autor
22. jún 2009

Protože teprve začali koukat ti praví... 😉

Prosím vás, mám tu několik (hodně) párů černých ponožek, č. tak 35-36, možná 37. Není to 100% bavlna, je tam něco uměliny. Neprodávám - věnuju. Moc nosené to není, některé vůbec. Já to kdysi nafasovala k uniformě, ale nevynosila. Kdybyste měl někdo zájem, budu ráda, že se toho zbavím.
Taky tu máme žehlící prkno, žehlící plocha 13cm šířka, 42cm délka. Asi třeba vyměnit ten molitan, ale záleží na vkusu. Něco za sebou má, no ještě poslouží. Opět neprodávám - věnuju.

Sisa, já taky koukala jak puk, že je to nějaký levný...neva

mkatka
autor
22. jún 2009

Sisa, nekoupila. Přišlo mi to nefér vůči tobě, už jsme domluvené. Ale budu mít levnější druhé balení..... 😉 😎

sisa.b
22. jún 2009

oki 🙂 si zlata

zuzula25
22. jún 2009

ja viem sisa,ze to mas odtial.oni minulu sobotu mali sanitarny den-salus bol zatvoreny a vsetko dezinfikovali a preto voda bola aj viac nachlorovana.to je vsetko v pr...i.uz neviem co mam spravit.lenze ja sprosta hrrr a uz som zaplatila dalsi kurz.hadam nieco nelapneme. 😠

sisa.b
22. jún 2009

zuzi, neboj 🙂 ja si myslim, ze ak ste doteraz nechytili, tak by ste nemali. ja take vzdy nachytam vsade 😒 a uz sa az pomaly chorobne umyvam 😝 drahy sa musi tiez ist umyt "pred", aj ruky kefkou si uz drhne, aby som bola v pohode. neviem, ci tymi porodmi, alebo cim sa mi to takto pokaslalo, lebo ked si predstavym, ako sme chodili na vikendy na chatu a cely vikend bez umytia a len s latrinou za rohom... a nic mi nebolo...

zuzula25
22. jún 2009

ono to moze byt uz aj tymi porodmi.teraz vecer nezaspim co budem nad tym rozmyslat.ako si to napisala,zas aj mna zacalo vsetko dole stipat.

a ako ste na tom s papanim??lepsi sa to??nas maly teda vsetko zje,dnes zjedol pol zemiaka,mrkvu strednu celu a stvrtku cukety 😅 cez vikend zacinam s maskom a buduci tyzden uz aj ovocie,lebo ja uz neviem cim to je,ale on by vkuse papal.po prikrme mi vydri aj hodinku,vydrzal by aj dlhsie,ale potom ide buvat tak zaspava na prsniku a vtedy si cucka.

mkatka
autor
22. jún 2009

Sisa, nesouvisí to spíš s imunitou?

zuzula25
22. jún 2009

myslite si,ze mozem kvapkat viganto na lyzicku so zeleninkou??lebo vzdy pri kojeni ho zabudnem dat 😅

sisa.b
22. jún 2009

katka, neviem, s cim to suvisi, ale viem, ze s mojim ex som mavala ine maratony v absolutne nehygienickych podmienkach a vsetko bolo v poriadku. ono to prislo akosi vekom 😝

zuzi, aj my pravidelne zabudame na vigantol 😅 no v alternativnych mamach som sa docitala, ze niektore holky su aj proti nemu 😕 ze ked teraz svieti slniecko, tak toho vitaminu d sa tvori dostatocne mnozstvo... 😕 no ja ked nezabudnem, davam.
a rebeka papa celkom pekne, len to nesmie byt rozmixovane. cize frcime hlavne na kuracich polievkach a cez vikend tlacila do seba pecene kura 😲 s tym sa mi svokra potom priznala 😅

zuzula25
22. jún 2009

ta tvoja svokra to je teda riadna vymyselnicka 😀 skusala si uz aj ten lepok??a co ten hrncek??ja viem,ze ste ho este nepouzili,ale ako sa ti pozdava??aka to bola znacka??
a ako si sa dozvedela ze ani sarka nepride??

mkatka
autor
22. jún 2009

Sisa, ona je otázka, jestli dítě do 1 roku věku vůbec sluníčku vystavovat.... 😕

Nemáš zkušenost s vrchňákama Bambino mio? Mají je v Laugariciu....otázka je, jestli jsou vhodné pro čč a vv 😒

zuzula25
22. jún 2009

katka ale asi sa slniecku cez leto s dietatkom nevyhnes.teda my sa vyhybame,mazeme kremom a Matko uz je cely opaleny,dokonca sa trosku supal ☹ a to preto,ze sa nechce clonit v kociku,ale chce vsetko pozerat z ruk a tam sa neda mu clonit

zuzula25
22. jún 2009

sisa a ake davas masko??normalne kupovane z obchodu??alebo mate nejake domace??