Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
13. júl 2009

Veveričiak sa v trojke zamiloval 🙂

sisa.b
13. júl 2009

su na youtube aj trailery. ja by som teda dala trojku na prve miesto 😕 😅 dvojku na druhe a jednotku na posledne. no ved kazdemu sa nieco ine paci 😉 ja som este zboznovala aj auta, to bola super rozpravka a na tych traktoroch som sa skoro v kine pocikala od smiechu 😀

a co sa tyka zehlenia, tak ja pre istotu nezehlim 😅 no koho by to bavilo po troch detoch, ked denne tocim 2 pracky minimalne. dokonca mi moj drahy zakazal aj tricka a podobne zalezitosti zehlit, ze mu ich znicim 😀 a svokra ma ukecala, ze ani periny sa nezehlia 😅 akurat malej som prve mesiace zehlila

yvka1
14. júl 2009

Dobré ránko,no presne som to dnes vedela že vyspávanie nehrozí-sme hore od pol 7 a tak by som ešte zaľahla. S mužíkom to máme na striedačku-jeden ďeň vstáva s deckami on, poumýva ich, pooblieka, pochystá raňajky a druhý deň zase ja ale to je ako zákon schválnosti že keď mám vstávať ja tak strašia skoro a keď on tak by spali do 9tej 😠 😠
No ja som nežehlila keď som mala posledné skúškové ale bola som z toho na nervy lebo sa mi potom zdalo že máme strašne neupratané skrine, tak po poslednej skúške prvé čo som robila bolo žehlenie 😉 ale pri tých troch deckách ti verím že ťa to ani nebaví 😝 😀

Inak vôbec neviem či už mám začať s príkrmami, 4 mesiace mal malý síce 2.7. ale Kadlubiak vravel že mám kľudne počkať aj do 5mes. Ale už by som to skúsila-keď drobci sú takí zlatí s tými oranžovými špinavými pusinkami 😀 😀 😵

No Vaneska už si spomenula na bazén-tak sa ide chystať voda. pekný dník prajeme 🙂

lenka0402
14. júl 2009

ahojte
Noelkovi drzime palceky.nech to co najmenej bolka. 🙂 Ivetka krasne supravicka,to si mala fakt stastie 😝
Dievcence pripominam STREDA.STRETKO PRED FIXOM 9.30.to plati hlavne pre sisu,aby nezabudla.
Bude nas sest a s toho 5 chlapi a jedno dievcatko.Rebecka si moze vybrat noveho frajera 😀 😀 😀
Baby to aby sme isli po hlavnej ceste,a prechadzali sme sa po stadione 😀 😀

lenka0402
14. júl 2009

yvka s tymi prikrmami to zalezi len na tebe,ale sranda ze mne kadlubiak povedal ze uz prikrmy mam davat.Ale asi zalezi od babetka. 😉
V jednej knizke o prikrmoch mam napisane ze prikrmy sa odporucaju davat detickam ktore spapaju viac ako
900 az 1200 mliecka za 24 hodin.

sisa.b
14. júl 2009

waw, tak to bude mat sefka riadny vyber 😀

holky, posnazim sa zajtra vstat nacas, aby sme vas videli 🙂 inak jedno konikove stretko budem mat uz dnes a zaroven spoznam novu buducu mamicku latkarku v dubnici 😵 a my budeme mat novu jahodkovu ittku bittku na ritku 😀 😵

yvka1
14. júl 2009

No on vypije 1200 za 12 hod a potom ďalších 12 spí 😀 a veď práve to mi bolo divné že jednej povie tak a druhej tak a vy ste už teda papali tuším všeličo 😉
Ivetka držte sa daj mu hneď studený obklad a môžeš aj nurofen sirup. pri vaneske som raz ten sirup hneď nedala a mali sme celé poobedie galeje. potom som už dávala sirup hneď a bol pokoj. malý už má za sebou 2 očkovania a bolo to v poho.

ivetka5
14. júl 2009

Ahojte, ďakujeme, ža ste na nás myslleli, malý si poplakal chvíľu a potom už ani nei. Po cest edomov mi zaspinkal a zobudil sa vysmiaty. Už som mu pre istotu teplotu merala 😀 , ale zatiaľ nič. Možno ani nebude, to by bolo najsamlepšie. Doma som dala obklady a doktor mi dal paralenové čipky, keby čosi, ale čítala som návod, a že sa môžu dávať len od 7 kg. Tak neviem 😒 Dnes nás aj vážili, máme 5800g, a to sme pribrali za 2 týždne 0,5kg, vcelku ok, nie? Síce sa neberieme na Alexka a Peťka, ale neva, my sme asi zas v dĺžke v predstihu na svoj vek.

Yvka, tak to ti statočne vypije, no nech mne cca 760-800 za celý deň. A to som si myslela, že veľa papá 😀 To ti na koľko mliečko vydrží? Na 1,5 dňa? 😀

Tak na zajtra sa aj my už tešíme, to by sme si mali zarezervovať niaku pešiu zónu 😀 , keď nás toľko bude, xi-xi.

Si mrknite tú rozprávku, neviem, či sa vám to bude ale páčiť, no mne hej, aj v hračkárstvach tú ovečku už predávajú-plyšovú 🙂

sisa.b
14. júl 2009

ivetka, tak super, ze ste to pekne zvladli 🙂 ja som malej davala paralenove cipky v pohode, ale doktorka kazala primerane ku kilam odrezat z cipku 😉 tak sa nemusis bat. pol kila za dva tyzdne je super, to priberate ako my.

ivetka5
14. júl 2009

Sisa, tak potom ok, a kolko si jej z neho odrezala? To mi nepovedal, že poliť, tak neviem. Spomínal, že mu ho môžem dať pri tepl. už 37, lebo že bude asi aj mrzutý. Zatiaľ spinká, priebežne mu merám teplotu, ale zatiaľ ok, možno nevečer sa to preukáže až 😒

sisa.b
14. júl 2009

ivetka, odrezala som take kolecko na konci. my sme mali 6 kil, tak si ho rozmeraj na kila a rez 😀

dream.d
14. júl 2009

ahojte. ivetka držíme palce, nech sa Noelko kvôli očkovaniu netrápi. Nás to čaká o týžden tuším. Musím kuknúť do kalendára.
tak mne ide zajtra autobus 8.55 a v dca by mal byť 9.15.

dream.d
14. júl 2009

a ešte ako sa volá tá rozprávka o ovečke?

ivetka5
14. júl 2009

Dream, ďakujeme za podporu🙂 Už sa tešíme, že sa spoznáme. Volá sa Ovečka Shaune.

lenka0402
14. júl 2009

Ahojte
yvka no mam dost,tolko mi maly nevypije aj keby som sa postavila na hlavu. 😕 a pije ti aspon cajik,vodicku?
ak nie,mozno pije skor aj od smedu.Vsak za chvilu zbankrotujes 😀 😀
Ale fakt zaujimave ze kadlubiak povie raz tak,raz tak. 😉 podla coho sa ten chlap riady?

Ivet super,noelko je bojovnik,a dufam ze teploty nebudu 😉

Dream tesime sa 🙂

lenka0402
14. júl 2009

ivetka aj mne alex tak pribera.podla mna optimalne 🙂

sisa.b
14. júl 2009

holky, tak som sa dnes zoznamila s dalsou do partie - juliankou 🙂 uz sa vas tu pytala na pediatrov v dca. je z nej peknucka tehulka 😵 a ja mam novu plienockuuu 🙂

yvka1
14. júl 2009

Akú? akú? 😀

sisa.b
14. júl 2009

yvka, ittku jahodovu aio 🙂 som sa kustik sekla, ked mi ju julianka objednavala 😅 tak mame namiesto sio - aio, ale je krasna a urobi rovnaku sluzbu, akurat jej nemozem len to vnutro vymenit.

dream.d
14. júl 2009

Baby ono sa to vonku blíska, bojím sa že bude zajtra pršať. ale fuj mračná, choďte preč, my chceme zajtra slniečko, alebo minimálne bez dažďa.

sisa.b
14. júl 2009

a konecne mam dezinfekciu mio fresh, tak budu plienocky sterilnejsie ako hnusky 😀

sisa.b
14. júl 2009

dream, neboj 😉 zajtra sa urcite uvidime. teda ak nezaspim 😀 alebo sa neotravim 😕 😅 akurat som si dovarila zajtrajsi obed a zrejme uz teraz neodolam - hubovy perkelt. a huby mam od mojho ex 😅 takze ak nepridem, bud som zaspala, alebo som sa otravila 😀 😕 🤐

dream.d
14. júl 2009

sisa takže keď si to sem napísala máš svedkov, ja by som sa ich bála jesť. ja len šampiony v konzerve, alebo čerstvé. 😀

sisa.b
14. júl 2009

my este stale nespime 😠 uz mam prsia na kasu rozzuzlane 😒 a slecna sa tvari, ze chce flamovat este aspon dve hodiny 😅

dream, ja sa snazim verit mu 😅 ale ja ich trosku poznam, chodievali sme spolu na hriby. su to kozaky, ale ktore presne, to neviem. no uz som nastudovala, ze muchotravky to urcite nie su 😀 a ja som teda huby zboznovala, aj ked som ich vzdy jedla trochu s nedoverou

zuzula25
15. júl 2009

dobre ranko.ja len kakukujem,ci sa nieco nezmenilo,ale teda plati to. 🙂 tesime sa

dream.d
15. júl 2009

my sa tiež tešíme, dofrčíme autom, dovezie nás taninko a počká nás v dca na dispečingu, ked sa mu chce nech čaká.

sisa.b
15. júl 2009

sme hore 😎

janada
15. júl 2009

ahojte,kočky neviete kde by sa dal v Dca požičať turistický nosič pre dieťa?

sisa.b
15. júl 2009

baby, kdeze je ten aquapark so zoo, co ste spominali?

sisa.b
15. júl 2009

mmch, rada som vas videla 😵