Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

dream.d
16. júl 2009

škoda sisa že ti ta chata nevyšla. dulov poznám, tiež diera, niečo podobné ako tu, len tam poznám aspon trocha viac ludí.

ivetka5
16. júl 2009

Dream, tak to je naozaj ťažké, človek ani nevie poradiť, keď nieje v tej situácii, ale asi by som to tiež riešila podobne ako písala Sisa, niekedy to na chlapov zaberá, ale hlavne, ak mu záleží na Vás oboch, tak by to mal spraviť, nieje nad to, keď sú mladí sami.

yvka1
16. júl 2009

Ahojte,práve sme prišli z kúpaliska. Vaneska nám v aute zaspala,tak dúfam že jej to vydrží,lebo neviem kto s ňou bude potom hore v noci.

Dream vôbec ti to nezávidím,ale Ivetka má pravdu,najlepšie je keď sú mladí sami. Veď uvidíš čo ti povedia rodičia-daj na nich-veď vieš že rodičia majú vždy pravdu 😀

Sisa ale aspoň budete niekde na chalupe a nie zavretí v byte 😅 tu sa zajtra za bytovkou chystá grilovačka tak sa už teším,dúfam že nám to počasie nepokašle 😠

lenka0402
16. júl 2009

Caute baby
yvka tak ste sa aspon pokupkali,ved dnes bolo riadne teplo,a na zajtra tiez hlasia,tak si myslim ze grilovacka
vam urcite vyde 😉 my sa chystame tiez zajtra na kupko,malemu som kupila maly bazenik tak tam ho budem
clapkat 😉
ivetka vyhrala som aukciu,a este sa dnes chystam na male nike,su tam jedny celkom fesne.Ako a kde sa ti
ozve ta predavajuca ked to vyhras? 🙂

zuzula25
16. júl 2009

ahojte.
dream,dufam ze to uz poriesis,je to strasne.a ze si ide len tak sam na Duchonku.tak ja by som za to zurila.
ja sa zajtra chystam na pizzu so svagrinou,ale manzel este o tom nevie 😀

leni a co si vyhrala??ze mas tak cas sediet pri tom na aukcii.ja som rada,ze napisem prispevok sem a uz sa zas musim venovat malemu

sisa skoda ze nevysla chata.ako svokrovci su fajn,ale ked ich je vela...

yvka nech vam zajtra vyde grilovacka,pocasie vam urcite este dopraje 😎

ivetka5
16. júl 2009

Yvka, a kde ste boli na kupku?

Ja som tiež dnes kúpila malému plienky do vody, veď to ujde ako voda, a môžeme ísť aj my 🙂 Kupovala som ich v Dm, keď si Zuzka spomínala myslím, že si s nimi spokojná a sú o 100,- lacnejšie ako Huggies.

Lenka, a čo si to vyhrala? Ona ti napíše, neboj, a príde ti to aj na mimibazar do pošty a aj na email, ak si si udávala pri registrácii, ale isto hej. Tak držím palce, nech ti nike vídu🙂)))

lenka0402
16. júl 2009

zuzula ja sa venujem malemu,a prihadzujem iba ked mali spinka alebo to robi rasto. 😉

zuzula25
16. júl 2009

jaaj leni ty to mas takto vymyslene.

ivetka5
16. júl 2009

Lenka, ešte si nenap. čo je to?

lenka0402
16. júl 2009

ivet dik,len som nevedela kde sa ozve potom.A vyhrala som kozenne nike botky a pocitacovu mysku v tvare auticka,to pre mangela 🙂

lenka0402
16. júl 2009

a botky za 11 eur,super cena,nenosene uplne nove

ivetka5
16. júl 2009

Sisa, ozi aj v Rajci je termál, neviem presne vstupné, do 3 rokov myslím zdarma, a potom podľa výšky 😀 A dospelí 3-4 ečka po 15-j, neviem ako doobeda, lebo brácho tam bol včera poobede. Ale vraj je tam super.

ivetka5
16. júl 2009

Tak to si Lenka super nakúpila, pošli link, pozriem, ak môžeš🙂

ivetka5
16. júl 2009

Krásnučké, som ich myslím aj videla.

dream.d
16. júl 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1163646 aj ja som už vyhrala, tieto polodupky, som sa do nich zalubila na prvý pohlad, len neviem či sa to oplatilo.
lenka super to autičko myš.
zuzula možno mu duchonka nevyjde lebo dostal zajtra diaľkovú do Ba, a tam strávi asi celý deň a chalani asi ťažko na neho budú čakať. ale ja som chcela aby šiel aby som ja mohla isť domov, lebo inak zas skysnem tu.
baby to mimča už dávate aj do bazéna?

lenka0402
16. júl 2009

dream krasne polodupky ja si myslim ze sa oplatili,pretoze pri takej cene ta vysli jedny na 70sk a to je dobra cena.
ja maleho urcite nedam do velkeho ani do maleho detskeho bazena,podla mna sa mi zda este moc malicky,a vodicka tiez nieje niekedy najteplejsia.My sme kupili taky maly bazenik,a tam ho ja budem trosku clapkat.

maly akurat zaspal,iden za nim dobruuu 😉

yvka1
16. júl 2009

tie polodupky sú zlaté 😵 my sme boli na kupku len v TN-no na môj vkus dosť studená voda aj v detskom bazéne-alebo som ja bola zamrznutá 😀 vanese to ale vôbec neprekážalo,tú sme odtiaľ museli vyháňať ,,násilím´´ 😀 .Malý sa nekúpal, ale v Saluse sme ho už namočili a to sa mu moooc páčilo 😉

sisa.b
16. júl 2009

v rajci som bola kedysi na dovolenke, ale moc ma to tam vtedy neohurilo. akoze par bazenov navyse oproti klasickej plavarni 😒 skoda sa tam hnat. no mozno sa to tam zmenilo, neviem. ale mna to takto netaha. ja som ukecala stareho, aby sme sli do terchovej, na janosikove diery 😵 😵 😵 a v nedelu na bicykle, ak vyjde pocasie 🙂

zuzi, ja pri nete kojim a kedze pyta dost casto, tak to tu vzdy kontrolujem 😀 aj teraz je na mne prisata 😝

sisa.b
16. júl 2009

dream a to nemozes ist k rodicom, ked je on doma? 😨 to akoze u jeho rodicov ste non-stop a k tvojim nemozes ist ani pozriet? juj, on ma se.re, ani ho nepoznam 😠 😠 😝

zuzula25
17. júl 2009

ahojte.

sisa ja som tiez kojila kedysi pri nete,ale tefraz sa to uz neda,maly ked zisti,ze tukam na klavesnicu hned chce aj on a bez rozdielu ci je hladny

dream uzasne polodupky,do tych by som sa aj ja zalubila

v rajci su super bazeny,ale len tak pre vacsie deti,taky malicky klasicky pre babatka tam nie je.

pekny slnecny den prajeme 😎

dream.d
17. júl 2009

dobré ránko. tak my sme dnes vstávali o 6.OO, ale drobec si to potom o 9 ešte rozmyslel a spinká až doteraz.
sisa: ked nepôjde nikam on, nepôjdem ani ja. chodíme k našim tak raz za mesiac aj to tam vydrží sedieť tak polhodinku, alebo sedí dole v aute a čaká na mňa.

dream.d
17. júl 2009

Zuzula, tak malého nechaj ťukať čo nám napíše, aj on sa chce pridať do debaty 😀

sisa.b
17. júl 2009

zuzi 😀 u nas ma mala svoju sukromnu klavesnicu, tak jej to uz nie je take vzacne. ma aj stary mobil a ovladac, lebo to su hracky, s ktorymi sa vie najlepsie zahrat. teda este ju dost bavi, ked jej vytiahnem v kuchyni zasuvku s pokrievkami a varechami 😀

sisa.b
17. júl 2009

dream, ani mi radsej taketo nepis, lebo ma zas dviha zo stolicky 😠 ja neznasam taketo utlacanie zo strany chlapa. moja najlepsia kamaratka si vzala debila o 14 rokov starsieho a teda ona si toho uzila viac nez dost. stary krpaty plesaty, ona krasna mlada a stale ju ponizoval - ze ma velky zadok, ze ako sa obliekla, ...
ja som chytala pri nej ine nervy. ked sme sli do mesta na vystavu a ona pozerala na hodinky, lebo musi ist domov, aby mu veceru zohriala 😠 pritom to mal nachystane v mikrovlnke, len stacilo gombik stlacit 😠 😠 😠
akoze stale ju chcel drzat doma, len aby rodila deti a jemu za zadkom skakala. jaaaaaaaaaaaj. no holka si za mojej asistencie maturitu urobila, aj do prace uz chodi a manzel si vie gombik na mikrovlnke zapnut sam 😎 😎 😎 ale bol to s nim tazky boj a ja som to hadam prezivala viac nez ona. nenavidim take zaostale nazory 🙄
u nas, ked staremu pofrflem, tak mi aj riady schova 😀 povysava, chodbu umyje a veceru viac robi on mne ako ja jemu 😵 😵 😵 ale teda tomu upratovaniu dava len tak raz za dva mesiace 😀

zuzula25
17. júl 2009

sisa u nas je to rovnako,ked muzovi pofrflem a zvysim hlas uz hlada co by upratal,rozmysla co varit,teraz bez jedineho slova poumyval podlahu.vcera vecer mi prala este pracka a mala koncit za 10 minut a maly pistal,ze uz chce buvat a mangel hovori chod uspat maleho a potom si povesas pradlo.no to isto.povedala som povesas ho ty a isla som uspat maleho a pradlo povesane 😀 no musime tym chlapom stale hovorit co maju robit.to je strasne 😀 😀 😀

maly ma tiez starsi mobil,ale klavecnicu nema a dobry napad,dam mu z klasickeho pocitaca,ten nepouzivame

sisa.b
17. júl 2009

zuzi, tak to si lepsia ako ja 😀 mne pradlo vesal len raz a bez slova mi nic sam neupratal. to ho musim vzdy nahanat. ja som taka, ze ked mi nik nepomoze, tak si spravim sama, ale svokra mi dala instrukcie, ze je jej syn po otcovi a toho cely zivot nahanala do niecoho 😀 tak to vraj mam robit aj ja 😀 😀 😀 moc tomu sice neda, ale ja ani moc nevyzadujem 🙂 no marhule mi odkostkoval, aj riady vcera spratal 😀

sisa.b
17. júl 2009

rada by som sla von, len neviem, ci v takomto teple by bolo vhodne 😒 cakala som na kuriera, lebo som svagrovi objednala ntb, ale teda co ten kurier robil 😅 uz by to aj blby pochopil, kde byvame. akoze ked sa pytam, ci ide od tesca/ o trencina a on mi povie, ze ano a pritom ide z druhej strany... 😀 😀 😀
tak sme tu trochu skysli 😒

dream.d
17. júl 2009

ono je to asi preto, lebo nedovolím, aby malého strážili, všade ho berieme zo sebou, alebo už neviem prečo.oni sa mi ponúkali, že veď choď sa aj ty zabaviť, my ti ho postrážime. jasné, ja pôjdem preč, oni budú strážiť malého a potom mi budú vyčítať, že sa o neho nestarám. no a tak som sa rozhodla, že im ho nebudem vôbec dávať, ani ukazovať ani nič. preto sa drahý jeduje, ale veď my sme jeho rodičia, na nás záleží ako bude vychovávaní, chlapom to asi nedôjde kým neporodia.

dream.d
17. júl 2009

zuzula tak to máš dobre vycvičeného mužíčka, my máme už mesiac na dvore železnú postieľku a nemá ju kto natrieť, aj farbu som musela kúpiť ja, a to mi potom hundral, že som mala kúpiť sprej, proste všetko čo urobím nech sa snažím ako chcem je zle, keď si nedokážem domyslieť aké sú jeho predstavy. ale to by až tak nevadilo. myslím, že by som ho zvládla, keby tu nebývame, lebo tu si moc vyksakuje, má tu pohodlie, všetko za neho urobí mamička a tatinko a on nemusí pohnúť ani prstom preto aby sa mal dobre.