Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
17. júl 2009

sisa tak u nas pravidelne mangel umyva riady ked je doma.on robil v zahranici tak v podstate tam sa o seba staral a teraz aspon pomaha doma ohladne kuchyne ho to bavi,ked bol nazbierat hriby,tak si ich pekne ocistil,nakrajal a osusil a nakoniec aj spratal.ked peciem kolac tak mi niekedy pomaha cesto miesat,ze jemu to pripomina robotu-je murar-toto mi raz zapotil,ale mal troska vypite 😀

dream no co ako to vyzera,asi nakoniec skysnete doma???ale zas tvoj manzel nema rad tvojich rodicov ako aj opacne,ze??tam bolo toho vela ohladne ich,ze??

sisa.b
17. júl 2009

tak nalozim pracku a idem von. holky, kde sa tu da kupit ciste cd?

dream.d
17. júl 2009

sisa čisté cd by sa mohli dať zohnať v papirenícve, alebo v elektro, možno v novinových stánkoch, potravinách, teraz by to už mohli mať teoreticky skoro všade. užite si prechádzku vonku aj ked je tam dosť teplo, my ešte chvílku počkáme, aspon do 15.
zuzula ano, je toho viac, lebo on je nepraktizujúci evanjelik, ale strašné hrdý, na to by protirečil všetkému ostatnému, a aby bolo všetko podla jeho želaní. a pred mojou mamou naschvál nadáva, lebo vie že to nemá rada. ale mama ho ma rada, len jej vadí ked robí prieky.

zuzula25
17. júl 2009

sisa neviem ci este stihnes precita.ale ciste cd sa kupuju ako ides smerom do mesta je tem podchod a navrchu je to tam,taka predajna,je tam aj internet

zuzula25
17. júl 2009

dream tak to ma teda zvlastnu povahu,v podstate keby sa spraval ako sa patri bolo by vsetko fajn.a ja som si myslela,ze tvoja mamina ho nema rada 😅

sisa.b
17. júl 2009

fuj, uz sme naspat a ja som uvarena 🙄 skor nez o 16tej uz von nevyleziem. boli sme v tescu, tam som vedela, ze ich kupim na 100%. no a uprostred regalov ma napadlo, ze som nechala horiet pod zavaracim hrncom 😅 tak som letela spat ako o zivot, spotena az neviem kde, aby som zistila, ze som ho predsa len vypla 🙄 😅 😀

dream.d
17. júl 2009

sisa stihla si aspon tie cd kupiť?

sisa.b
17. júl 2009

jj, kupila som ich 😝

zuzula25
17. júl 2009

sisa 😝 😀 to si si teda dala.no veru vonku je na nevydrzanie.ja takto ani nos nevystrcim 😀

sisa.b
17. júl 2009

pustila som malej video baby signs, aby som si okrajala zemiaky a ona potvora mi stale pridava volume 😠 😀 tak cakam, kym zaspi 😝

zuzula25
17. júl 2009

sisa a zaspi??nas maly spal ale ako zacal mestsky rozhlas tak sa zobudil,najprv sa zlakol tak skrivil pusinku,ale potom pocuval,aby mu nieco neuslo 😀 no a bolo po spanku

sisa.b
17. júl 2009

jj, zaspi. teda dufam 😀 akurat si zas pustila to video 😠 😀 ale bez obrazu

zuzula25
17. júl 2009

sikula,ved teraz jej staci hlas.nas maly sa v obyvacke snazi stvornozkovat.nozicky preklada,ale nevie to nakombinovat s rucickami.tak sa potom vzdy rozplacne ako placka

sisa.b
17. júl 2009

to aj ona tak zacinala 😵 neboj, za chvilku na to pride a bude ti behat ako drak 😀
my sme zvladli zemiaky a skoro aj rezne, len uz sa pytala spat, tak uspavame 🙂

zuzula25
17. júl 2009

nech sa dobre vybuva.mne uz maly roztrhal casopis mamaaja a to som ho este nemala precitany,len pocut ako vzdycha pri tom,ale do ust to nedava.no je to fuska 😀
Rebeka dobru nocku 😉

sisa.b
17. júl 2009

dakujeme 😵
sikovnicek je z neho 😀 to mala, co najde, to pcha do pusy. najviac zboznujem, ked si moj drahy necha toaletak porozkladany pri posteli a ja jej ho potom musim vytahovat z krku 🙄 😝

zuzula25
17. júl 2009

tiez jej chuti vsetko zakazane.mas nove fotky.Rebeka je modelka krasna

sisa.b
17. júl 2009

jj, akurat pridavam, holky chceli vidiet nasu jahodovu plienocku 🙂 uz ju stihla aj pokrstit po prechadzke 😀

zuzula25
17. júl 2009

frcime von

lenka0402
17. júl 2009

Ahojte nestiham ani citat,kolko ste toho napisali.Akurat sme sa vratili z vonku boli sme pozriet na zelenej vode,chceli sme aby sa aj psik okupal.No je to tam riadne zmenene,a uz aj spoplatnene.
Ale jediny ktory sa kupal bol pes,a mangel 😀 😀

lenka0402
17. júl 2009

baby pocuvate spravy?ze uvarila svoje dieta.Myslela si ze ho doviezla do jasly,a nedoviezla.zabudla ho v aute v tom teple.Bolo tam 6 hodin.Uz mu nedokazali pomoct. ☹

zuzula25
17. júl 2009

akurat sme sa aj my vratili.
leni a je to tam este otvorene??ze na Duchonke je zakazane kupat.to som pocula,neviem co je na tom pravdy.
my sa chystame na Nitrianske Rudno,ale tiez ziadna slava s cistotou,asi by som tam dieta neomocila 😕

mkatka
autor
17. júl 2009

Ahojte, jsme dneska byli v Laugu...jsem koupila v CaA newborn růžový ponožky 😵

lenka0402
17. júl 2009

zuzi nechapem otazke, 😕 my sme boli na zelenej vode v novom meste nad vahom.Neviem co to ma spolocne z Duchonku.

lenka0402
17. júl 2009

katka gratulujem k holcicke. 🙂 🙂

lenka0402
17. júl 2009

zuzi uz davas Matka do choditka?

zuzula25
17. júl 2009

katka to sa nakupuje ruzove,ze??mne sa to strasne paci

leni ja viem,ze je zelena voda v Novom meste,ja som sa len pytala,ci je to tam otvorene normalne,lebo Duchonka je zevraj zatvorena,to som len porovnavala.teraz chapes??

lenka0402
17. júl 2009

jo chapem,asi mam uz s toho tepla upal 😝
je to tam normal otvorene,a uz aj spoplatnene za 1 euro.Trosku prerobene,prehradene takym plotom.Ale cistota vody 0 bodov. 😝 😝

lenka0402
17. júl 2009

a za tym plotom su ty co kempuju,stanuju.Keby bola voda cistensia,pacilo by sa mi tam.

ivetka5
17. júl 2009

Ahojte maminy, teraz čo som si sadla, boli sme vonku a nakoniec sme išli na pizzu, tatino išiel potom na futbal, malého čo som obriadila, nakŕmila a zahajal, čo som zírala 😕 Tak som si poupratovala, zajtra mám o to menej 🙂 Dnes sme spali aj s tatinom do 9:30, malý mal v noci neviem aké muchy, každé 4 hodky hore, čo stále papal, nemohol sa akosi uložiť, zato dnes poobede dospával 😀

Zuzka, aj som Vás videla, keď sme boli v Mame na terase, ste išli aj s rodičmi.

my máme cez víkend návštevy, tak tu asi moc nebudem, chceme ísť aj do Teplíc mrknúť a tak. Prajem pekný víkend, neopálte sa moc pri vodičke 😉 😎