Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
14. aug 2009

holky, ja musim na zajtra upiect dve torty 😅 tak zamakavam 😝

ivetka5
14. aug 2009

Ahojte, samozrejme aj my sa pridávame a prajeme krásny víkend v Prahe, aj keď už na miesto dorazili isto 😀

Sisa, tak to máš teda čo robkať, 2 torty, obdivujem ťa a tvoj elán. A kto má sviatok? Ja už som si aj domček vybrala, len musím ešte nájsť investora na realizáciu 😀 Pôjdem športku podať. Ale fakt, akosi ma dnes dlaň svŕbila. Xi 🙂

Dream, ako hovoríš, necháme si, aspoň ja zájsť chuť na čas na vlastný domček. 😎

Čo babeny plánujete na víkend? My ideme zajtra gratulovať, svokor mal narodky a v nedeľu máme ísť pozrieť kámošku z pôrodnice, len ona je staršia od nás o 2 mesiace, narodila sa, keď ja som bola na pozorovaní.

sisa.b
14. aug 2009

ivetka, mala sa nechce odo mna odlepit ☹ tak mam co robit. zatial som len 7 plechov napiekla a plnku urobila. pojdem plnit a potom zdobit. na to sa tesim a dufam, ze to bude este pred polnocov, aby som mala z toho aj nejaku radost 😵
oslavuje svagor 30ku a draheho bratranec 3 roky 🙂

zuzula25
14. aug 2009

sisa ze sa ti tak chce vypekat po nociach,ale teba to bavi ako som si vsimla.potom ich pofot a hod fotecky,az sa aj my pokochame tvojimi vytvormi

my sme boli dnes blahozelat svokre k meninam,zajtra sa chystame mojej babke na oslavu,mala 70 rokov a v nedelu asi sa budem len poflakovat,mangel uz ide do roboty a dedo by mi mal maleho vozit aj doobeda a aj navecer.

a plati to stretko v stredu??kto pojde??lenka si ano...

ivetka5
14. aug 2009

Sisa, nie je o čom, si proste šikula, švagor by si ani nemal zaslúžiť za to, čo ťa pojedoval. Či to iný? Že 7 plechov, to ja by som už ležala asi v tej kuchyni.-) Tak si užite oslavy. A malinká je taká isto kvôli chorobe. ☹ Skoré uzdravenie Rebečka. 🙂

Zuzka ja na stretko by som išla, myslím, že vtedy nič také nemám. Tak v nedeľu pooddychuj, naber síl na nový týždeň. Aj by pekne oslávte 😉

Idem drobca okúpať, sa teraz zobudil, spal na pol očka, akýsi je nesvoj, dostane potom večeru a dúfam, že zalomí.

sisa.b
14. aug 2009

moc ma nechvalte, este nemam nic hotove 😝

ivetka5
14. aug 2009

Neboj, ty to zvládneš🙂 A aké robíš? Tvary a chute? Dala by som si, ale keď je to doma, tak moc toho nezjem, ale keď nieje, tak mám chuť. Zákon schválnosti🙂 pôjdem do hajan, krásne sníčky maminám a aj drobčekom. PA

sisa.b
14. aug 2009

tvary neprezradim 😀 aby sa mi podarili. ak sa nepodaria, tak urobim nieco ine a budem sa tvarit, ze presne to som chcela robit 😀 cesto mam nastriedacku svetle a tmave a plnka karamelova a parizska cokoladova.

moje dieta si prave cielene ukazovalo znak na mliecko 😵 teraz to bolo pekne vidiet, ze tomu konecne aj rozumie, co ukazuje 😵 😵 😵 uz to nebolo len take sermovanie rucickami a mix vsetkeho, ako doteraz, ze ukazovala tapusky, papa, len tak vselijak a mliecko dohromady. teraz mi to pekne ukazala, ked ju sarka drzala na rukach s potom ku mne natiahla rucky, aby som ju vzala. a ukazovala to celu cestu od kuchyne do izby a ja som jej pritom hovorila mliecko 😵

sisa.b
15. aug 2009

mam hotovo. nestihla som tortu poriadne obliect, uz musime letiet 😝

mkatka
autor
16. aug 2009

ahojte, už jsme zpátky. co nového? a nepište, že za 14 se nic neudálo 😎

lenka0402
16. aug 2009

Ahojte
tak tu sa pece,vypeka,a vseliake tvary 😉 sisa krasna cecana,svagor musel mat radost 🙂
Tak mi sme uz domka,bolo nadherne,len moc daleko,svagor byva este 80 km od Prahy,a to mi uz dalo zabrat.
Cesta nam trvala s prestavkami 8hodin ale maly to zvladol statocne 🙂
Praha je nadherna,milujem tie pamiatky,a budovy,bola som nadchnuta 😉 boli sme vsade mozne,ale do muzeum sexu nas nevpustili kvoli malemu.Ako keby tomu chapal. 😠 Je tam toho ale strasne vela,muzei som ani neratala.
ale oslovil ma muzeum voskovych figurin.Keby sme to vsetko chceli prejst by som tam musela stravit minimalne
mesiac,a mat pri sebe aspon 20 tisic. :-

U mna stretko plati,streda moze byt,len lepsie by bolo hned z rana,ak nevadi 🙂

zuzula25
16. aug 2009

leni vitaj spat.tak ste si uzili ako vravis 🙂 super.Praha je nadherna a to si ju asi nezazila vecer,asi sa s malym nedalo.mozno ked bude vacsi.aj diskoteky su tam bombove.ja som muzea veru ano obehat nebola.ja len tak obchody 😀 ,namestia,hrad a nejake kostoliky.boli ste aj v Zlatej ulicke??mne sa tam moc nepacilo.
potom daj fotky ak ste fotili

katka a kde ste boli?? 😅 zaregistrovala som,ze sem nechodis,ale asi som prekukla kam sa chystas.
tu je vela noviniek.ale nic tak velkeho.ale ano sisa nas bude z Dubnice opustat ☹

yvka1
16. aug 2009

leni pošli mi číslo lebo sme doma len dnes večer, by som sa stavila pre tie návleky.teda ak by som mohla.alebo ak tu bude niekto kto to číslo má.

zuzula25
16. aug 2009

😉 yvka poslem ti ho cez IP,ak sa Lenka nenahneva,ale myslim ze nie,ona taka nie je

lenka0402
16. aug 2009

zuzka v zlatej ulicke sme neboli ☹ ale asi najviac sa malemu pacilo metro.A aj mamine 😀
A jasne ze sa nehnevam,nemam preco, 😉 akurat som to yvke odovzdala,a aspon sme pokecali 🙂 ked uz nepride na stretko ☹

zuzula25
16. aug 2009

jasne metro nema chybu,ta hlaska:ukoncite nastup a vystup dvere se zatviraji,ci ako to tam hovorili 😀 a tie dlhe eskalatory,tam si si mohla aj pospat dokedy si prisla hore. 😀 ach Praha,zlate casy.ked som tam odchadzala robit dokonca sme sa vtedy s mijom manzelom rozisli,ale netrvalo dlho,tak sa mi tam lahko odchadzalo,ale netrvalo dlho a uz mi pipla sms,ze ako mu chybam a ako ma miluje...no a uz som chcela ist naspat.
ale uzila som si tam aspon zivot na ubytovni,nikdy som nebola na intraku,tak som si to vynahradila.a aj zdenka tam za mnou chodila

yvka1
16. aug 2009

zuzi dík za číslo 🙂

lenka0402
17. aug 2009

ahojte dnes sa nekonikuje?
tak mi dnes len plienocky menime,lebo nás niako prehana,dúfam že
to mame len zo zubkov,nie niaky vírus.Tak papame len bananik a
mliecko.

Baby tak v stredu o 9.30?môže byt? a kto všetko príde

zuzula25
17. aug 2009

my sme sa akurat vratili z chaty,boli sme si spravit babsku jazdu s detmi.bolo fajn,len ten moj drobec zas nechcel spat,aby mu nieco neuslo.spal poldodinku necelu.teraz ide asi na duracelky,lebo ja som vystavena 😝

ja sa pripajam na stretko. 😉

ivetka5
17. aug 2009

Ahojte, veru dnes je tu akosi riedko🙂 No my sme boli dnes doobeda vonnu, bolo strašne teplo, tak už pred 11-o sme boli aj doma, no a potom drobec poobede dobre zabuval, tak sme išli až o 17-j.

Lenka, snáď sú to len zúbky, aj keď nikdy nevieš. ☹ Rýchlo to zažeňte preč.

Zuzka, tak ho rýchlo uspinkaj, držím palce, to naše zlatíčko už hajinká.

My sa tiež pripájame na stredu, kam sa vystrelí? Asi tam, kde nebudeme zavadzať 😀 PARK?

mkatka
autor
17. aug 2009

My jsme byli u našich v Čechách. Tay bysme se rádi stěhovali, ale není nějak kam... 😠

Kde máte to stretko? Že bychom tam s Vojtou přišli udělat rozruch? Přišla bych s Lugu, ať se Vojta nenudí 😝

ivetka5
17. aug 2009

Mkatka, čo je to Lugu? Príď,, aspoň sa zoznámime. Aj si objednala ten kočík?

mkatka
autor
17. aug 2009

Kočárek je zamluvený, přivezeme ho až někdy v září.

Lugu je Lucia alias lugu, z Dubnice, občas sem taky zavítá. Naši prďoši spolu půjdou do školky.

No a kdeže to máte?

Zítra jdu do poradny, tak doufám, že se tam neobjeví pindík, už jsem si koupila růžový bodynka 😵

ivetka5
17. aug 2009

Aha, vlastne áno, sme-tam čo som z minula čítala, tak tam padlo to meno🙂 Ešte sme sa nedohodli, kde sa stretneme. Držím palčeky na poradni, nech víde tá ružovučká farba🙂))

Dobrú nôcku

lenka0402
17. aug 2009

Katka budes vitanamaspon nas bude viac 🙂
baby tak na nasom obviklom mieste, moze byt? 9.30hod pred fixom

lenka0402
17. aug 2009

to hore si nevsimajte,mne tu alex asistuje,mi este nespime 😠 ale uz mu ocka klipkaju 😉
to malo byt ze katka bude vitana,bude nas viac
dobruuu

zuzula25
18. aug 2009

ahojte.tak dne szas flakacka na koni?? 😀

babule zajtra asi mne neklapne to stretko,nieco mi do toho prislo,rano dam este vediet ci pojdeme ☹

sisa.b
18. aug 2009

ahojte 🙂

my zas prazdninujeme u svokrovcov 😝 doma som len na skok.

dnes som nasla prvy zubok a nastastie to bolo bez akychkolvek inych priznakov. soplime sice stale, vcera sme boli na kontrole, nastastie ma kasel len z toho sopla.
a ze je zubata, som zistila, ked mi zahryzla do lakta 😀

zuzula25
18. aug 2009

sisa gratulujeme k prvemu zubku.tak uz aj ty muses mat otlacky na kozi po zubkoch 🙂

lenka0402
18. aug 2009

Ahojte
sisa aj mi sa pripajame ku gratulacii k 1 zubku,to je super ze bez komplikacii 😉

Zuzi tak sa zajtra ozvi ci prides,dufam ze tam nepridem len ja z ivetkou ☹ Katka,dream vy pridete?
Dream donesiem ti tie navlecky 😉

Fix 9.30 hod