Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
29. sep 2009

zuzi, chcela som sa spytat, ze kde mam najst ten obchod s capickami 😝

tie alany si dievcata chvalia ako ekologicku verziu k latkovym plienkam, ale vraj nedrzia tak dobre, ako obycajne papierove plienky. ale pouzivaju ich, lebo vela latkariek je ekoaktivistiek, preto ked musia dat hnusky, tak tieto ekologicke 🙂

zuzula25
29. sep 2009

sisa a nasla si ten obchod??

innes stoja okolo 26é a je ich tam 44,takze v podstate vydu ako pampersky

sisa.b
29. sep 2009

nenasla 😅

yvka1
29. sep 2009

Avojte,no my už sme zasa v martine ale len do piatku.
Ty koki tie plienky sú ale pekne drahé ,ale čo už keď kúpiť ich treba 😝 😝

dnes som kúpila malému zimnú bundičku v tescu za 5€ a ešte mi aj manžo dovolil takú jesennú teplučkú hnedú-no úžasná ale stála až nejako 17€ a nakoniec sme prišli k pokladni a hurá tá tiež bola za 5€ 😀 tak dnes ok nákup 😅

sisa a načo sú tebe čapičky?veď ty vieš také krásne urobiť 😉 😎 😀

yvka1
29. sep 2009

a ešte mali už aj overaly ale to som ešte nechala tak-možno budú v akcii,ale boli chutnučké 😉

yvka1
29. sep 2009

leni a ozi-Alexko je teda riadny šikovník-tuším robí konkurenta Rebeke 😀

inneska
29. sep 2009

yvka....a to si bola v našom tescu či MT tescu? 😅

sisa.b
29. sep 2009

yvka, neviem ani dostrikovat vlniaky (uz asi dva mesiace 😅 😝 ), kde by som vzala cas na capicku?

rebeku teda predbiehaju vsetky novembrovky a to bola z nich najsikovnejsia 😀 ona uz stvornozkovala ako drak a baby pisali, ze sa mi deti ani z bruska na chrbatik a spat neprevratia a teraz tam mame kopec behajucich babatiek 🙂 no ked ona je bojko, pusti sa v pohode, aj sa postojacky pohra s niecim, co si uchmatne zo stola, ale ked chce ist inde, tak sup na zadok alebo na kolena a pekne stvornozky 😀 ja som to hned vyhlasovala, ze behat bude ako posledna 😀 asi bude po maminke, ta behala az v 16tich. vraj som sa bala pustit, pritom som behala v pohode, ked som sa jednou rukou niecoho drzala. a sesternicu o 2 mesiace mladsiu som stahovala na zem, ked si dovolila behat okolo mna 😀 😀 😀

baby a kde su tam tie ciapky? spominali ste byvalu zs. ja som tam nasla len univerzitu a pansku konfekciu 😝 a do kelu, preco ma ta univerzita nenapadla skor? 😠 😠 😠 pritom som par rokov dozadu bola na nu prijata, aj na zapise som v trnave bola a chodit som mala sem do dca. mohla som si dat prihlasku radsej tam, mala by som to blizsie a menej narocne 😝

sisa.b
29. sep 2009

huraaa, dieta konecne zaspalo, mozem sa ist ucit 😝

zuzi, inak dnes mi to nedalo, tak som sa odvazila a mam skoro o 3 kila menej 😅 po ranajkach, kave a litri mineralky. tak neviem, ci ta skola uz na mna tak posobi, alebo co. akurat neviem, kde som schudla, lebo do starych veci este stale nevleziem 🙄 akurat tak vlasov mi ubudlo 😖

yvka1
30. sep 2009

Rebeka as pršišla na to že všade sa dostane na 4-och tak kašle na to -no načo by sa namáhala?? 😀

som odpadla že liter minerálky na raňajky-to ja väčšinou nezvládnem za celý deň 😉 😅

sisa nestresuj tak z tej školy.hlavne ak ti môžem poradaiť sa neuč matiku zo skrípt, hlavne ak sú od pani prof.Hri....... sú hlavne o teórii a rátať sa z nich učí ťažko. Stačí ak budeš mať papier so všetkými vzorcami z derivácií a niekoho šikovného kto ti pripomenie ako na to a matika je v suchu 😅 😀

inak prajem vám pekné ráno,my už sme hore asi 2 hodiny 😝 čo máte dnes na pláne?prší aj v DCA?
dnes sa chystám do Národnej knižnice, tak ak sem už neprídem som sa tam v tom bludisku stratila 😅 😀 😝

yvka1
30. sep 2009

innes bola som v dca tescu 😉

zuzula25
30. sep 2009

dobre ranko.

sisa som ti hovorila,ze si schudla a ty si mi neverila,tak super.

yvka tu zatial neprsi,ale nevyzera to tu najlepsie ☹

kvetinkaaa
30. sep 2009

ahojte baby, no tie stredy nam asi nepraju. u nas pršalo vyzera skaredo, danove priznanie dorabam a asi mi ho zanesie muz a okrem toho slečna (sisa to som od teba pochytila 🙂 ) je jedovata, papala o stvrtej a teraz iba 50ml sa jedovala moc az zaspala. mozno preto ze som ju včera o hodinu skor ulozila, chcela osm jej to posunut a unavit ju, lebo mi zle spinkava poslednych asi 5noci. dufam ze sa mi to nepomsti ze spekulujem a nebude to este horsie.

tak baby neviem či pojdem. potom 6teho idem na rotavírusy tak budem v dca a ak bude mala ok tak sa aj zdrzim a potom mam ist na to srdiečko na kontrolu asi okolo 20teho ved dovtedy nam to snad vyjde.

sisa daj recept na chudnutie, ja som sa dnes rano vazila a mam plus 1kg z čias pred otehotnenim ale citim sa akoby som mala naviac 10. hlavne brucho. ale čo uz. ale podstivo cvičim a oproti bruchu čo som mala pred 3mesiacmi je to super....to ste mali vydiet!

páá pekny dnik

zuzula25
30. sep 2009

tak uz aj tu prsi 😠

yvka1
30. sep 2009

nemáte niektorá recept ako zvládnuť 3ročné dieťa?Ide ma v poslednej dobe poraziť, drzá je ako opica, papuľnatá, uplakaná,neposlušná,...Keď jej niečo poviem tak mi odpovie ,,strč sa"- najradšej by som jej dala už taký výprask 😠 😖 Ale neviem či to vôbec pomôže-keď dostane od manža-tak vtedy ešte len začína rodeo. kope nohami, vrieska, trieska,... 😢 som zvedavá kedy ju to prejde lebo to nejde ani po dobrom ani po zlom 😖 ☹

kvetinkaaa
30. sep 2009

Ivuš nemam ale ked zozenies-o par rokov ho budem potrebovat tak odloz 😉
nebude to tou škôlkou? je to určite pre nu velka zmena!

yvka1
30. sep 2009

napr teratz sme si kreslili,pekne sa smiala, rozprávali sme sa a zrazu ju chytil rapeľ-zobrala papier hodila ho o zem a zhúkla že ona už nebude kresliť a začala plakať 😖

ivetka5
30. sep 2009

Ahojte, tak dnes mám otras počasie 😠 , ale aj tak pôjdeme von, to by malý asi neprežil, a ja s ním, by vymýšlal celý deň. Už teraz mi tu šahá po klávesnici 😀
No my sme včera boli na tej poradni, máme 7300g a 71 cm. Povedal doki, že ok. Snáď nemá málo 😅 To už bola vlastne polročná, tak my vysvetľoval, čo mu dávať papať a tak. Lenka, aj mne to žĺtko povedal 😕 Tak neviem.

Yvka, tak asi s receptom neporadím, ale si myslím, že je to vekom a obdobím. Môj synovec bol tiež v takom veku náladový, ani am nepozdravil koľko krát, aj ma to jedovalo, ale s odstupom času sa to zmenilo. Teraz má 8 a je super, ako na malého nášho nedá ani dopustiť, je ako jeho au-pair 😀 Zato mladšia 4 ročná, si malého ani nevšimne (nieje to jeho sestra) Naposledy mu povedala, že spieva ako malé prasa, no čo by si na to povedala? Keď si požundrával. Keby bola moja, má asi preplesk. neviem.

ivetka5
30. sep 2009

Možno keď sa jej kresba nepodarila, skús ju pochváôiť aj keď to nebude moc pekné, ale deti to potrebujú, hm? Sisa by skôr asi poradila, keď má doma veľkáčov. 😵

yvka1
30. sep 2009

veď práve to kreslili sme spolu a som jej povedala aké krásne slniečko-a bolo po kreslení.človek sa v nej vôbec nevyzná.všetko presne naopak.keď poviem ano ona nie, keď nie ona ano 😠 dúfam že to nebude trvať dlho 😝

ivetka5
30. sep 2009

Tak je to fakt zložité s tými deťúrencami 😉

ivetka5
30. sep 2009

Myslíte, že som blbá, keď nedávam malému kôrku z chleba na brúsenie ďasien? Včera som ti to Leni spomínala, hm?

lenka0402
30. sep 2009

Ivet podla mna vaha v uplnom poriadku,Noelko je taky dlhy slizik 🙂 🙂
A na korku ma este cas,ja som zacala az niekedy teraz davat korku aj rohlik aby okusoval,a aj tak sa s tym darebak len hra a nepapa ho 😀 A vcera sme sa bavili o tom ze sa ty este nepretaca na brusko,,neboj aj to pride a podla mna ziadnu vadu nema,to sa neboj.Noelko je v celku taky kludas,on to dobehne ani sa nenazdas 😉
A zabudla som sa ta vcera opytat,nepytala si sa doktora ci sa mu upravy ta hlavicka?ked ju ma taku zlezanu?co ty na to povedal?podla mna sa aj to upravy,ked bude sedkat a viac sa hybat.

Yvka urcite nekonkurujeme Rebeke,ona je az moc sikovna 🙂
A ako je to s vami?Petulo uz sedka,alebo stvornoskuje?
A z Vaneskou ty moc neporadim,nemoze ziarlit na Petka,to deticky robievaju a potom si vyzaduju vetsiu pozornost 😒 Ale casom to vsetko prejde,mozno ju skus trosku viac zamestnat bratcekom,aby ti s nim pomahala aby sa citila ako velka slecna.

Katka kde si?treba sa nam stale hlasit? 🙂myslime na teba aj na malicku 🙂

sisa.b
30. sep 2009

ahojte 🙂
tak som sa zobudila a u nas upratane 😵 svokra sa nudila, kym sme spali 😀 sla som si o 3tej lahnut, do piatej som kvoli MD nespala, lebo neskutocne chrape 😠 potom som si sla lahnut na gauc, ale o 5,40 uz musim budit vacsiu slecnu a chystat do skoly, tak potiahli skoro do 11tej, ale som pekne dolamana a nevyspata 😒

zuzi, ked ja to stale meriam na stare oblecko a to mi ukazuje vacsiu nadvahu nez vaha ☹ no este keby som tak tajne stratila aspon 10 kil, tak by som sa nebranila 😀 najlepsiu vahu som mala, ked som chodila na zilinsku univerzitu, tam som za dva tyzdne nechala 7 kil 😅

yvka, ja som mala matiku rada prave pre tu logicku jednoduchost - naucis sa par vzorcov a vypocitas vsetko. no teraz ma uz asi chyta nejaka kriza stredneho veku, lebo vcera som jeden priklad pocitala pol hodinu!!! a nic. potom som sa k nemu vratila a zistila som, ze som bud zamenila znamienka, alebo som nescitala ci neumocnila vsetkych clenov... 😠 😠

joj a obdobie vzdoru je krasne obdobie 😅 asi ta moc nepotesim, ale ja mam pocit, ze to moje deti este nepreslo, resp. ze zvolna po obdobi vzdoru prechadzaju do puberty 😀 hystericke zachvaty sa snazim zvladnut terapiou pevnym objatim, na samka to vacsinou pomaha, aj ked som si neni ista, ci ho robim spravne. vcera sme sa objimali asi 20 minut, ale potom bol ako baranok 😵

sisa.b
30. sep 2009

ivetka, uz som spominala, ze vaha nepojde teraz tak rychlo hore, to je normalne 😉 mozno chce byt model 😀 a z pretacania si nerob nic, z nasich novembroviek, ako uz som spominala sa vela babatiek nevedelo pretocit, kym mne slecna uz davno stvornozkovala a teraz oni uz behaju a slecna sa boji 😅

ivetka5
30. sep 2009

Lenka, nie nepýtala, ale na neurológii povedal, že sa to spraví, som zvedavá 🙄 Ale už je to lepšie ako to bolo. A včera bol na boku a sa mu podarilo na bruško, ale naspäť nevedel, ale to iba ten 1-krát, ale je v pohybe stále, kope, kričí, to iba v kočíku vyzerá posedný 😀 Ja si nerobím z toho nič, ja viem, že to časom príde všetko, takže tak. A slíž to veru je, v páse veci voľné a na dĺžku krátke 😵

zuzula25
30. sep 2009

dneska to tu zije 😕 to je asi tym pocasim.
my sme boli v trencine,mangel zhanal nejake veci,tak sme sa previezli do baumaxu,maly si pospal v aute a teraz je po spanku,hadam este neskor zalomi 😝

yvka tak to mas tazke,hadam to bude lepsie pri tom tretom dietati 😀 aj si sa pytala Vanesky preco to robi??a ona nie je v skolke??sice vy ste v Martine,ze??

ivetka co ti povedal doki o zltku??,Noelko je proste vegetak,on sa moc nenamaha,aby sa nenarobil,ale aj k tomu pride,neboj.a preco by si mala byt zla matka,ked mu nedavas korku z chleba??to ti kto povedal?? 😅

sisa tak tie stratene kila by sa aj mne zisli 😀

idem sa naobedovat,aaa maly tlaci asi najskor prebalit 😀 😝

sisa.b
30. sep 2009

vonku je tak skaredo, ze sa mi tam nechce ☹ no ale poobede nas to caka, ked pojde samko na karate 😝

ja si idem asi nieco uvarit, lebo zijem len na rozkoch 😅

nasa slecna zltok lubi, vcera tak kricala, ze jej ho tatinko musel povytahovat zo svojej vecere 😀 ale teda zltok sme zaradili az neskor, niekedy po mase, neviem presne 😕 a rozky s chlebikom tiez az ked uz mohla lepok

lenka0402
30. sep 2009

kup mu traky,ako som kupila aj ja malemu..dam pod tricko a gatuse nepadaju 😀 😀
Noelko je doma certik a vonku anjelik 🙂 jako ten nas,ked sa ma naco pozerat tak je kludny,,no doma to ma uz obkukane 😉 tak vymisla co by vyparatil

ivetka5
30. sep 2009

Zuzi a ako ste dopadli včera na plávaní? To ste boli posledný krát? Nikto nepovedal, že som zlá matka, ale z rodiny by mu všetko pchali, za to že iné deti ich to jedli, tak musí asi aj náš 🙄 No a o žĺtku, že možem od pol roka, nebolo tu písané, že vajce do roka by sa nemalo dávať?