Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
1. okt 2009

nie, zatial sa snazim unavit si dieta 😝 a dnes pojdem spat skor, aby som rano vstala

yvka1
1. okt 2009

chúďa ty už musíš byť pekne zničená z tých nocí ☹ 😝

sisa.b
1. okt 2009

no to som ☹ migrena ma uz ani neopusta

sisa.b
1. okt 2009

yvka a ty sa uz ucis?

ivetka5
1. okt 2009

Tak už som doordinovala, sa mi zdá, že to strašne rýchlo ujde, a to cez reklamu prepínam aj na Panelák. No u nás, keď náhodou sa nedohodneme, a ja som tá "vyhodená" 😀 z pred TV, tak si to pozriem na nete, síce je to menšie, ale ako sa hovorí, keď neprší, aspoň kvapká 😉

Baby neučte sa toľko, ale aj ja by som veru mala. 🙄 Sa mi neste 😕

sisa.b
1. okt 2009

ivetka, ja sa zatial neucim, len si opakujem, co by som kedysi vedela a zabudla som a co potrebujem vediet, aby som pochopila to, co sa teraz ucime 😝

ivetka5
1. okt 2009

tak prajem pevné nervy 😅

ivetka5
1. okt 2009

Idem off, dobrú nôcku🙂

ivetka5
2. okt 2009

Dobré ránko, ešte spíte? My sme dnes krásne spinkali-me, večer spapal kašu+ 30 mlieka a spal až do 5:45, napapal sa a spinká doteraz 😵

Čo na dnes plánujete? Nejdete niekto von?

sisa.b
2. okt 2009

ahojte. my uz sme po odberoch, tak som rada 🙂

ivetka, to mas teda ineho spachtosa 🙂 nam sa mlada napraskala tiez riadne, ale v noci je hore kazdu chvilu aj tak 😝 my asi von pojdeme, len sa naranajkujeme

sisa.b
2. okt 2009

tak mlada zalomilo, ani sa nedivim, ked o jednej este nechcela spat a o siedmej vstavala 😝

ivetka5
2. okt 2009

Sisa, aj tak ste sa vcelku rýchlo vybavili. Už je hore, vstal po 9-j, ale aj tak rekordman 😉 Ale aj keď sa ráno skôr zobudí, mňa vyženie z postele a potom on ešte v obyvke mi zaspinká, tak to je taká jeho hodina, to doobedie.

Aj sa máš so Zuzkou stretnúť, alebo nie?

Lenka, Innes kde ste?

sisa.b
2. okt 2009

este sme sa presne nedohodli, ale ked pocitam, ze spala nejakych 6 hodin, dokonca s niekolkymi prestavkami! tak este asi potiahne. a ja si lahnem na chvilu hadam tiez 😀
inak tie noci my uz mame neskutocne, budi sa mi pomaly kazdu pol hodinu 😠 a to bola vecer prejedena, este si davala s tatinkom druhu veceru o polnoci. takze hladna urcite nebola. normalne som uz uvazovala, ze ju odstavim. len ked je to pohodlnejsie a lacnejsie, kym mam mliecko 😝

ivetka5
2. okt 2009

Tak si pospinkajte 😉 To ti verím, že je to únavné, ale ako hovoríš, pohodlnejšie a lacnejšie. Keby som ja kojila, niekedy ma chytá taká depka, že som asi všetko pre to neurobila, ale je to blbosť, lebo som sa snažila a keby bolo mliečko, tak ho mám. Čo už 😖
Prajeme pekný deň, my vyrazíme tak do hodky von. PA

sisa.b
2. okt 2009

tak mam po spanku, zenie sa sem realitacka, tak musim ist popratat ten mega bordel, co mi tu nechali 🙄

ivetka5
2. okt 2009

Teda, tak nech Vám to dobre dopadne, ide so záujemcami, alebo iba foto porobiť?

mkatka
autor
2. okt 2009

KUK 😅 tak ještě nic.

Se chci zeptat, ty probio kapky BioGaia, ty kupujete jen při nemoci dětem nebo jako prevenci? Vojtíno je právě dnes dobral, ještě jsem mu dávala co zbylo každý den těch 5kapek, aby se to spotřebovalo, dál už pokračuje jen imuno sirupem, který mmch taky už doděláváme a další koupím v bioshopíku Echynacea sirup. Budu mu to dávat každý den, super, že má pokaždé žízeň, když se probudí, takže mu namíchám huhu koktejl a má denní dávku v sobě. Myslím, že do tý školky je to báječná věc, ikdyž ho to 100% neochrání, aspoň mu imunitu malinko zvýší.

Sobě a mužskýmu to chci koupit taky, jen se musím ještě pozeptat, že když je ta Echynka od 3 let, jestli to nebude vadit při kojení.

lenka0402
2. okt 2009

Cafte
Ivetka uz som tu 😉
Katka ja to davam ako prevenciu 🙂 obcas zabudnem,ale snazim sa davat kazdy den.
A drzkame palceky nech to mas co najrychlensie za sebou,a nech je malicka zdrava. 🙂 A uz ste sa zhodli na tom mene?

Baby ale nas to neotravuje,ved MK je tu odtoho aby sme si vymienali nazory.Ci nie? 😉
Kludne nech dava sisa info,budeme len radi a potom si kazdy urobi svoj nazor.Lebo mam pocit ze sa tu niekdo urazil. 😕

mkatka
autor
2. okt 2009

Ženský neperte se 😀

Jméno máme, nechte se překvapit 😉

Příští týden je v MC burza 😉

lenka0402
2. okt 2009

Ved ked som napisala ze ci to tu neprehanate,tak som to nemyslela v zlom..Len tiez sa vsade pise ake svinstva predavaju po nete..a o par tyzdnou napisu ze je to zdraviu skodlive.Ja som len vyjadrila som osobny nazor na kupovanie lieciv cez net.A teraz kto sa k objednavke pripoji nech sa pripoji,,ved ja to nikomu nezakazujem.

zuzula25
2. okt 2009

leni ako kto sa mal urazit??ja ci sisa?? 😅 😕

katka dnes to mas termin,ci kedy presne??

na tu burzu sa chystam pozriet s kamaratkou,ale asi tam zas nic nekupim

sisa tak ja si hovorim kazde rano ze maleho odstavim(presne ako pises-po polhodinovych budeniach v noci,on spi max 1 hodinu vkuse,viac neda)no a samozrejme do vecera my to vzdy prejde 😀 😝

sisa.b
2. okt 2009

ivetka, prisla si ho len nafotit. a ja som zistila, ze som tiez carodejnica, lebo som za hodinu byt upratala, dokonca aj prach utrela, povysavala a umyvadla s wckom nalestila 😀 no bordel tu bol nehorazny od vecera + rano, co vzdy vyrobia 🙄
samozrejme slecna bola hned hore, tak som makala s malou na chrbate a teraz som zrobena ako kon 😅

lenka, nik sa neuraza 🙂 len som myslela, ze je to info, ktore by vas mohlo zaujimat (ja som teda bola rada, ze som sa to dozvedela) a kupit to idem preto, lebo sa take C-cko vraj u nas neda zohnat. ten pan damian, co to sprostredkuva je vraj zdravotak, ci doktor a robi to dobrovolne, neziskovo, teda dava ich ceny a opati sa to cez neho, lebo robi raz za mesiac hromadnu objednavku, tak mu neuctuju postovne 🙂 dievcata od neho beru dlho, tak nemam preco neverit.

doktorka nam posunula ockovanie na koniec novembra/zaciatok decembra, tak aspon nieco sme si vybojovali 🙂
a dozvedela som sa, ze holka, ktora pisala prispevok o komplikaciach po prevenare na ockovanie.org, je z ndca a mame rovnaku doktorku, tak som ju dnes u doktorky pouzila, ked mi tvrdili, ze sa s negativnymi ucinkami este nestretli 😀 😝

katka, drzte sa 🙂 som zvedava, kedy z teba ta dievka vypadne 😀

zuzi, je to fakt des s tymi krpcami, no ked mne sa este nechce odstavit ju

lenka0402
2. okt 2009

Baby uz to neriesme 😉 ja som si len myslela ze ked Zuzka napisala ze nas to otravuje,ze sa tu niekto urazil za moj negativny pristup k danej veci 😒 ked ja si musim najprv 100 krat precitat az potom suhlasim.
Tak som dnes presmeidila cely net a citala,a citala,az mi s toho sibe 😝 😒

Sisa my sme len radi ked hodis niake info,,ved na to sme tu 🙂 🙂 A to je super ked vam to posunula,aspon mate viac casu. 😉 😉

Zuzi a ci ten prispevok schvalili este neviem,ale v novom case som si citala ze musis o to poziadat na socialke,aby ti to zdvihli 😉 😉 😵
Tak paaaa idem z drobcom von,,prevetrat hlavu. 😅

lenka0402
2. okt 2009

Sisa kde si si objednavala ten kalisek?rozmyslam o nom..len neviem ci to je dobry napad pri tej mojej brutal
silnej mrche. ☹ 😝

dream.d
2. okt 2009

Lenka takže super info o tom príspevku, zas tam dajú nejakú špekuláciu, kopu mamičiek o tom ked to schvália ani vedieť nebude a tak si to nepôjdu ani na sociálke žiadať. Ale v podstate o to im asi aj pôjde. Kto sa informuje a požiada si má, kto nie nie. Všade sa dá nejako vyklučkovať. 😖
Katka spolucíteme s tebou a spomíname na tie časy pred pôrodom, super očakávanie, že kedy to už príde a potom aj trocha strach. Ale na ten sa rýchlo zabúda, ked príde miminko.
Yvka to takko je asi v Martine, že? Mi tiež riešime sedačku, lebo vo vajíčku je fakt drobec už taký stlačený, už len aby sa naučil pekne sám sedkať, aby mal pevnejší chrbátik, tiež možno tak na vianoce s nou počítame. Len kde vybrať aby bola aj dobrá cena aj kvalita.

sisa.b
2. okt 2009

leni, ja som sa pridala k hromadnej objednavke a kalich ma stal 20E aj s postou na slovensku 🙂 a to som mala ten najdrahsi - ruzovy 😀

ivetka5
2. okt 2009

Sisa, to bola u teba asi moja spolužiačka, lebo so išla okolo a bývaš hneď v tej prvej časti? Ako sa ide do drogérie? lebo tam čakala, tak asi.

Ja dopekám mufiny, chystáme sa von, ešte čakáme taťka, išiel do Nitry na autosalón. Dnes je krásny deň, aj keď slniečko je mimo, tak je chladno, ale super inak.

Čo ste dnes robili?

zuzula25
2. okt 2009

ivetka nasla som si od teba teraz neprijaty hovor,mala som vypnute zvuky....co si chcela??

lenka0402
2. okt 2009

Sisa studujem o tom ako blazon,ale nikde som sa nedocitala,alebo som nepostrehla na co sa striha ten sosacik taky co z kaliska trci. A za co to potom vytahujes. 😕

ivetka5
2. okt 2009

Zuzka, nič, len že či ste neni vonku, chcela som ísť pozrieť, vraj pri ABC v škôkle je otvorený od 1-ho nový detský obchod, že či si tam ešte nebola? Samej sa mi tam nechcelo, tak môžme niekedy ísť mrknúť. Ale to bolo cca 11:15 a tzo ste vy už asi hajali 😉