Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zdenka112
18. okt 2009

ja idem varit svieckovu uz aj muz prasil s malou na knedlu,tak mam chvilku pokoja

yvka1
18. okt 2009

a s mojimi deťmi nechce niekto odprášiť kým navarím a upracem ?? 😉

ivetka5
18. okt 2009

Dobré ránko, ja ani neviem, ako som večer pri telke zaspala, ani som sem neprišla. Zobudila siom sa skoro o polnoci. Robili sme večer ešte cviklu zaváranú, tak asi z toho. Ako viac inak nič nerobím, tak som viac unavená, ako keď som robila 😅
Ďakujem, ale bolo to ok, potom štátnice budú horšie🙂))

Dzina, chodím na DTI tu v DCA. A ty si aká trieda - A, B, C?

Sisa, inak fakt krásna súpravička🙂 Slečna bude kočka v nej 😉

Zuzka, dobre nakúpte, aj mňa to veru čaká, neviem kedy, keď sa mi bude už ok chodiť, tak aj so sádrou pôjdem. 😀

Prajeme pekný dník, ja idem variť cesnačku a druhé ešte máme, tak asi až zajtra, ale neviem, čo , asi rybky v paráku 😝 Mňamky.

ivetka5
18. okt 2009

Yvka a mamina? Či tá si netrúfa?

ivetka5
18. okt 2009

Dzina, pokiaľ máš dnes skúšku, tak sme spolužiačky🙂 Kopni do mňa potom. 😀

zuzula25
18. okt 2009

ahojte,ja varim zeleninovu polievku a druhe ma na starosti manzel,ale este zobral vyvencit maleho von.

yvetka drzime paste na skusku 😉

sisa krasna supravicka,mala bude kočica 🙂

ivetka5
18. okt 2009

Zuzka, tak to je iná škola chlapov. To by ma asi porazilo, byť to v skutočnosti 😀

zdenka112
18. okt 2009

super video.a ze chlapi sa nepostaraju. 🙂 zuzka s varenim to mate dobre postarane.ja prave nemam rada ked sme obaja pri vareni,lebo ja rada varim 🙂 zbytocne majovi nenarastlo brucho 😝

zuzula25
18. okt 2009

ja tiez rada varim,ale len vtedy ked viem co a nemusim rozmyslat.tiez nie som rada s manzelom pri vareni spolu,lebo kazdy to chce inac robit,takze takto si nemozeme frflat do varenia.on bohuzial vie viac varit ako ja(uz ma odpracovane roky v zahranici a tam sa musel nejako prestravovat),viac menej ma on ucil varit 😀

lenka0402
18. okt 2009

Caute kocky 😉 🙂 Vcera som sa tu neukazala ale boli sme viac krat na prechadzke a s poslednej sme sa vratili az o pol 8.Chodim tak casto ako sa da,pokial neprsi sme vonku stale 😉
U nas dnes vari mamina,mame to tak na striedacku,tak dneska mam upratovaci den ja a mamina vari.

Ivetka gratulujeme k A,len tak dalej,,si sikulo 🙂
Sisa supravicka fakt kraaasnucka 😉

Od rana som ale poriadne vytocena,tak som hned maleho vzala von aby som mala klud.
Zas ma tu bude pol rodiny presviecat aby som napchala maleho cokoladou,a pribinacikom a neviem akymi debili...nami. 😠 😠 A preco ho kupes kazdy druhy den,ved to netreba...a oblec ho poriadne...a naco s nim ides zas von...no uplne banality na nepochopenie 😠 😠 😠 😠

zuzula25
18. okt 2009

leni mama ta vytaca??a neuvazujete ist byvat sami??

lenka0402
18. okt 2009

zuzi ja by som isla aj zajtra,,hladame si zatial len podnajom,pretoze uver nam nechcu dat kvoli tomu ze som ma materskej 😝 ☹ ☹
Dufam ze coskoro sa to zmeni a zmiznem odtialto.Nie je na to aby byvali mlady sami.

lenka0402
18. okt 2009

Ked mama ma uz svoje roky a hlavne nazory ktore ja neakceptujem.

zdenka112
18. okt 2009

tak vies lenka rodicia to nemyslia zle.ja som mala stastie ze do vychovy viki mi nikto nekeca a ked si niekto nieco povie,tak pokecame o tom a je.

zdenka112
18. okt 2009

a s tym byvanim to ti nezavidim.najlepsie je fakt ked su mladi spolu a maju vlastnu domacnost.ja som si to tiez odzila ked majo byval u nas.rychlo sme tiez prasili od nasich,bolo tam na nevydrzanie ☹

yvka1
18. okt 2009

ivetka mne nemá decká kto zobrať vôbec-jedine keď som v škole na prednáške. Odkedy sa malý narodil ešte ho nebol ani nikto kočíkovať-jedine raz brácho s frajerkou keď prišli z nemecka na pár dní domov 😝 a teraz ani neviem kto s nimi bude vlastne cez prednášky lebo včera mi Vaneska povedala že ona mala na chlebíku medík a Peťko ho mal na dudlíku. a ešte keď mi svokra spolu s deťmi vrátila aj uvarený zeleninovo mäsový príkrm ktorý som ešte narýchlo robila aby mu mali čo dať, lebo vraj mu dali slížikovú polievočku samozrejme že osolenú,lebo vraj kto by mal jesť tie miešanice-že to si mám jesť sama.tak sme sa pohádali a som jej povedala že už ich strážiť nebude 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
no keby máím ja bývať napr so svojou svokrou tak sa asi po 2 dňoch pozabíjame 😝 😅

ivetka dúfam že bude zase A 😉

lenka0402
18. okt 2009

Yvka 😠 😠 😠 😠

Mna uz tieto svokry a mami a neviem kto este tak ser.. 😠 😠
A milujem tu otrepanu frazu,,ved aj vy ste to jedli a ste tu 😠 😝

zdenka112
18. okt 2009

no leni musite to vydrzat.ja som normalne ko.s viki sme sa hrali tak ze som bola udychcana akoby som behala maraton.idem kavickovat a pak von.papa

sisa.b
18. okt 2009

yvka, tak to by aj mna vytacalo 😠 mna osobne vie dost slusne rozladit aj to, ked mi svokra plienky nici ☹ dva mesiace dozadu som hovorila, ze plienky nesmu ist na slnko ani na radiator, lebo jedna ittka mi zacala tak divno sustat a jasne, ze minuly vikend boli plienky na radiatore 😠 mesiac dozadu mi sprala vlniaky loviky, ktore su inak najdrahsi kusok v nasej vybave (cez 700 sk), tak som bola nestastna a vtedy som jej hovorila, ze sa nesmu prat v pracke, iba v rukach, ze mam na to specialny sampon a peru sa raz za 4-6 tyzdnov. jasne, ze mi ich zas vcera namocila po troch pouzitiach 😠 vytaca ma to, lebo nas plienkova vybava vysla na velke peniaze (pri 15,000 som to prestala pcitat 😅 ) a potrebujem, aby nam to este aspon rok vydrzalo 😔

kvetinkaaa
18. okt 2009

ahojte, viem ze k zubkom patri horučka, sopliky, ale aj ked mi od piatku papa tak polovične porcie je to normalne?
ja neivem či mam ist na pohotovost, muz chce aby sme vydrzali do zajtra.

ja som chcela uz včera ist...aj sa dost jeduje a mala 37stupnov ☹

yvka1
18. okt 2009

kvetinka ja som bojko tak by som na pohotovosť šla, ale hlavne preto že bábätko ti nevie povedať čo mu je naozaj. alebo si na pohotovosť najskôr zavolaj a spýtaj sa či máš prísť.

sisa ja síce tak drahé plienky nemám ale potom ako mi dve stratila (čo nepochopím doteraz ako sa jej to podarilo )tak keď ide malý k nej nosí ,,pampersky" 😉 no mala som iné nervy už aj tak ,tak neviem čo by som s ňou porobila na tvojom mieste 😠 😝 😀

s tým papaním to ale nepochopím ako keby sa nedalo do roka vydržať, a vraj tie jedlá čo mu robím mu nechutia ale hlavne že mi zje vždy skoro 2 poháriky. a to že má 7,5 mes a viac ako 10 kg sa tuším tiež neráta 😠 😠 moja mama sa teda do toho nestará vôbec aj keď sa nadomnou možno niekedy zasmeje lebo ona to robila inak ale aj tak kašle na to a vždy povie:,,ako si naučíš a vychováš tak máš". som svokre povedala nech mu dá nabudúce tlačenku s cibuľou a ako dezert čokoládový krém s pomarančom-že určite sa bude zalizovať 😝

sisa.b
18. okt 2009

kvetinka, 37 nie je nic, mne doktorka povedala, ze kym nebude mat nad 38 v zadocku, nic sa nedeje. a nechutenstvo tiez patri k zubkovym problemom.
drzim palce, vydrzte

sisa.b
18. okt 2009

yvka, tak ona to nemyslela v zlom, ked ich prala a susila, ale uz som jej vysvetlovala, ze sa to tak nesmie a nic ☹ radsej si ich operem ja. a my nemame doma ziadnu pampersku, a ani ich nemienim kupovat.

a svokre si dobre povedala 😀 😀 😀 este ze si dost asertivna, aby si jej to takto vysvetlila 😀

ivetka5
18. okt 2009

Ahojte, tak sa hlásim, skúška ok, myslím že bude za A, ešte nevieme na 100% výsledky 😉 A je mi to jedno, hlavne, že prejdem🙂

Nooo Yvka, tak nad tým sa moc nerozčuluj, je to staršia generácia. Ja tiež poviem, nie to a to jesť, len to čo má a keby som sa otočila, tak ho napchajú aj fazuľou 😠 ale ako píšete, ako si yvchováme, tak budeme mať. To vám ani ennapíšem, že môj brácho myslel úplne vážne, aby som mu dala hranolku, a ešte sa čudoval, že mu to nedám, tak som mu povedala, aby sa išiel detského spýtať, alebo nech začne trošku literatúru čítať, vravím jasné, že tvoje dieťa je alergik, že nieje, má len imunitu salbú, a z čoho? Čím ju napchávali od mala a to ja som ešte vyzerala, že som najhoršia matka na svete. No hovorím, ja kým nemusím, že si to s MM dáme dokopy stráženie, keď som v škole, tak ho nedávam, ale mamina by ho nenapchala, možno dedo by niečo dal, ale oni to zas akceptujú, ale nikdy nevieš 😀

Lenka, jasné, ako píšeš mladí majú byť sami. Aj keď nám rodičia chcú len to naj, ale oni to niekedy nepochopia, že nám to prekáža.

Zuzka, aj ste niečo kúpili? Ja som bola stavená v Tescu DCA, veci nič moc, ani čiapky riadne, buď malé alebo veľké. Akurát už Vianoce, stromčeky a tak. Ja som kúpila mali Perwol za 1,99 eura litrový, ale posledný, by som aj viac vzala, bola 50% zľava, a ešte niake Nivea opalováky, keby sme išli na Vianoce na Maurícius 😀 😀 😀
Videla som tam aj ten hrniec. Mali jeden, ale toho ešte bude.

zdenka112
18. okt 2009

ivetka no sikula si 🙂 vcera ked sme tam boli tych hrncov hracixh tam mali dost.tak asi vykupili.ale dost akcii tam bolo.ja som chcela urobit nejaku vyzdobu z dyn ale pojdem zajtra pokupit nieco.tak sa zase pri tom riadne vyjasim. 😝

ivetka5
18. okt 2009

Zdeni, ani nie šikula, niekedy je to aj o šťastí. Matika a fyzika boli o dosť horšie 😅 Ja som si včera vyrezala maličkú dyňu na sviečku, je zlatá, na balkóne mám 2 väčšie, tak pôjdem zubaté spraviť pred 1-vým novembrom.

ivetka5
18. okt 2009

Ideme kúpať prcka 😉

zuzula25
18. okt 2009

ahojte,teraz sme sa vratili,stavili sme sa u svokrovcov,v hypernove totalka nic,asi dvaja plysaci a nad tym napisane hracky 50%zlava,potom som sa stavila este v draciku,zobrala novy letak a kupili sme loptu svietiaciu,potom sme sli do tesca(inac vsade tak strasne vela ludi,dlhe rady-fuj),tam som kupila ten vlacik a spravili si nakup domov a isli prec.matko bol s nami,lebo nam zaspal v aute a zobudil sa az v draciku.

ja som chora,mam kvalitnu nadchu,vsetko ma boli,nos stipe.minuly tyzden bol manzel chory,asi som to dostala od neho,len sa modlim aby to maly nedostal,nadchu uz nechceme,stacila nam pri zubkoch

ivetka v draciku maju pekny vyber a dokonca aj zlavy na drevenne hracky.

tak ja mam stastie-mne este ani raz mamina a ani svokra nepovedali nic do vychovy ani do stravy,vzdy povedia,ked ste boli vy maly,tak bolo vsetko inac,teraz je to inac a ze sa lepsie v tom vyznam.ale dnes som sa dala prehovorit od manzela,kupila som malemu piskoty,nechcela som mu dat do roka,ale no ved este uvidim,este som ich zatial nedala.

ivetka gratulujeme ku skuske,no si sikovna a asi ta aj ta skola bavi

kvetinka pri zubkoch je uplne normalne,ked ti mala zacala papat menej dokonca deticky vedia aj uplne odmietnut stravu ked im idu zubky

zdenka112
18. okt 2009

my sme tiez v draciku kupili drevene kocky.ale malu nejako neberu,ked sa s nu hram aj hej ale s tatkom ich len skovavaju 😝 zuzka rychlo sa uzdrav.u nas ked je jeden chory hned to dostane druhy.ale viki to od nas este nedostala.