Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
4. nov 2009

dobre ranko.
sisa dufam,ze ste zvladli teploty a mala je uz OK.chudatenko malicke. ☹

zdenka112
4. nov 2009

dobre ranko ,sisa nech vydu zubky rychlo von nech je po problemoch.zazila som 40,4 teplotu a krce a neprajem nikomu.

sisa.b
4. nov 2009

ahojte,

my sme z odberov doma. doktorka pozrela aj malu a tiez nic nenasla, tak to tie zuby potvory ☹ do pol stvrtej som jej robila zabaly, lebo nic ine nepomahalo. tak som ako omacka a to mal dnes prist dedko, aby som sa mohla cosi naucit ☹ no idem rovno do postele.

inneska
4. nov 2009

ahojte 🙂

tak som na vaše rady nutrilon nedala, ale je kúpený, keby dačo 🙂 ono mne ani nepríde, že mám málo mlieka, ale že je z neho hladný, ked stále pýta...dnes papal 8:30, 9:30 a teraz sa napapal zase a spinká..ricinus mám, začala som ho znova papať...ale v noci celkom dobre prespí...včera zaspal o 22 a spal do 5 tuším...alebo že by ho už tiež začali trápiť zúbky??

fú, ale ked to tu čítam o tých zúbkoch sisa, tak mám dosť a trochu strach, ked aj nám pôjdu 😅 dúfam, že čoskoro vylezú všetky a budete mať klud s nimi 😉 a to že obalená pečeň tukom...to vznikne z niečoho či len tak?? 😕

zuzi...dakujeme za pochvaly 😉 čiapku mám ešte z roboty, ked som robila krajčírku, mali sme mikulášsky večierok pre deti, tak sa rozdávali čiapky a čo ostalo, tak sme si rozobrali dospeláci 😀

ivet...to noelkovi tak jablčko zabehlo?? ja by som bola tiež ustráchaná dať mu znova, aby mu zase nezabehlo 😅 a písala si o tých prštekoch...to má noelko zapálené hned pri nechtíku?? bo tuším to aj erik má...na oboch prsteníčkoch..také červené, pripuchnuté a šúpe sa mu z toho koža...musím k dr? čo sa mu môže z toho??

zdenka112
4. nov 2009

tak ja som doma tiez z nakupov ,no nos uz nevystrcim von.ineska teba som vcera na vecer videla asi ako si isla domov.bola si pri maji.

zdenka112
4. nov 2009

ineska ip

ivetka5
4. nov 2009

Ahojte, tak už ssa hlásim. Malý má sirup, kvapky do nošteka, tak je zachrípnutý, ale boli sme na chvíľu dnes vonku, konečne mám sádru dole, ale ešte to nieje ono, kým to prestane bolieť, ešte o týždeň na kontrlu.

Inesska, jas om tiež myslela, že je to banalita, tie pršteky, ale mi to nedalo, išla som, mali sme ATB, moc nezabrali, lebo na tej pravej to máme znova, tak Fucidin budem dávať 8 dní ako ATB, keď nepomôže, tak vraj na čistenie na chirurgiu, len dúfam, že by mu to nestrhli☹((( Budem sa snažiť to vyliečiť. Baby čo keby som skúsila kamilky na vysušenie? 😕 Ja by som s drobcom radšej išla, aby nedostal niaky zápal do tela. A ako píšeš, je to presne také isté. Myslím, že aj Alexko to mal.

Dnes sme chceli ísť na nákup, ale keď vidím to počasie 😒, sa mi nikam nechce, ale treba, aj mliečko máme na pošte.

sisa.b
4. nov 2009

ivetka, urcite by som skusila. aj repik, nielen kamilky. nech ste rychlo fit

ivetka5
4. nov 2009

keď budem v kaufči, musím zbehnúť do lekárne ešte. Dnes som v lekárni nechala 23 euro, ani neviem za čo 😠

sisa.b
4. nov 2009

ivetka 😨 ja sa chystam este do tej dm-ky na C-cko, ale vobec sa mi nechce vyliezat von v takomto pocasi 😝

inneska
4. nov 2009

tak my sme boli vonku...mali sme v lekárni objednané probiotika, tak sme museli..a potom že ešte ideme kúpiť čiapku, z tej čo máme už vyliezajú ušká...a ešte sme sa vybrali do tesca pozrieť čo majú...tak sme kúpili pyžamká na spinkanie, peknunké s mickey mousom..a 2 hryzátka...a mali sme aj takú velrybku modrú do vody..a vraj tam neni kód, tak mi to nepredá 😠 😠 😠 tak načo to tam majú vyložené?? 😠 😠 😠
a zastihla nás snehová vánica 😅 erikovi bolo fajne v kočíku, len mama vymrzla ale prežili sme 🙂

ivet...tak asi by som s tými prštekami zbehla, aspoň nech mu na to pozrie, že čo to...

zdeni..išla som včera od mamy, tak je to možné 😉

sisa.b
4. nov 2009

inneska, tak mne v tescu predat museli 😠 na stedry den, 10 minut pred tym, ako mali zatvorit som stala v rade a taky mlady, ze mu to citatcka neberie - hracku pre samka, tak ze mi to nemoze predat. dala som si zavolat veducu a predali 😉 trochu som tam ponadavala, urcite aj ti, co za mnou cakali, ale ked to nemaju v systeme, tak to nemaju mat vylozene 😠

zuzula25
4. nov 2009

mne sa to stalo pred 2 tyzdnami v trencine v tescu,ked som kupovaka vlacik,ze nemaju kod a bla bla.tak hovorim,ze to nemyslite vazne,ja sa trepem z dubnice kvoli tomu a zvysila som hlas.tak ma poslali na informacie s tym.tamj to iste.ja hovorim,ze ten vlacik chcem,ale to uz som bola nahnevana.tak isla so mnou na predajnu,zobrala si kod z regala a tak mi to predali.ale nastvali ma vtedy 😠 😠 😠

lenka0402
4. nov 2009

Caute baby
My sme dnes boli kupovat fusak do kocika,,jeden sme mali ale len pozicany.Tak sme kupili znacky eisbarchen,baby ho tu chvalili na MK tak dufam ze spokojnost bude 😉 Mame aj od emitexu ale ten je nam nejaky kratky. ☹
Ivet tak to je super ze bez sadry..pojdeme niekedy pokocikovat ked ty bude lepsie 😉 😉
A ano aj Alex to mal na prsteku,ale zas u nas ATB zabralo,a klop,klop zatial nevratilo.Ale on to mal len na jednom palceku a maly sme aj teploty ☹ Drzte sa a rychlo to preliecte 🙂

Ineska mate krasne fotky,z erika je uz riadny chlap 😉 🙂

sisa.b
4. nov 2009

zuzi, takze jedno ci dca ci tn, sposoby rovnake 😠

lenka0402
4. nov 2009

Zuzka ja som ten vlacik tiez drzala v rukach a nebola tam cenovka,tak som si to isla oskenovat ze kolko stoji a tam ze tovar nenajdeny ☹
A na informaciach mi povedali ze oni nevedia ale ze okolo 40 euro..tak ma dobre odrb....lebo ty si ho kupila okolo 20eur. Si tu sumu asi vymislela len aby som jej dala pokoj 😠 😠

zuzula25
4. nov 2009

no tak vidim,ze ochota u nas fici v kazdom odvetvi.ale ved sa netreba cudovat,zijeme na Slovensku 😒

sisa.b
4. nov 2009

zuzi, aky vlacik ste kupovali?

zuzula25
4. nov 2009

od FP

dm1
4. nov 2009

zdravim! ja som bola s malym poobede vonku na kocik som dala prsiplast a chodila som v tej zime bezcielne jak taky tlk - neznasam zimuuuuuuu

aj mne sa to stalo v tescu ze nemozu predat lebo neni kod. ale nemala som chut vadit sa s nimi.

lenka ak je to ten vlacik od FP tak ten stoji v tescu v TN fakt 40 EUR som ho tento tyzden pozerala

sisa.b
4. nov 2009

dieta zas horuce ☹ mne ide hlavu roztrhat a ani spat sa mi neda, co som nervozna zo skusky. ked do toho pozeram, tak ani neviem vnimat, o com citam 😢 baby, ja to totalne nezvladam. som uplne vycerpana. tisko zavidim vsetkym, co mate babky, dedkov poruke, ktori chodia vencit deti, alebo aspon chapavych manzelov, co vam deti zavaruju, ten moj sa tvari ako mrtvy chrobak. vcera mi ani pri horucke nebol schopny pomoct, musela som s nou behat do kupelne, aby osm si uteraky namocila na tie zabaly 😢 ked som ho zobudila, nech ju postrazi, aby nespadla, tak len na mna vrcal a dieta plakalo a odchadzalo za mnou do kupelne.

ivetka5
4. nov 2009

Lenka, ok, niekedy môžeme ísť, aj ostatné baby nech sa pridajú, bude kočíková DCA párty 😉 No moja noha teraz riadne opuchla, tak idem dať octan a zabaliť to na noc, dúfam, že bude lepšie, mám celý palec a spodok poduštičky až po malíček. Tak neviem 😒 Ono to ešte potrvá, ale ja chcem mať už zdravúúúúú nôžku 🙂

Malý tu ešte pomrnkáva, posledné 3 dni chodí spávať o takomto čase, on si navečer zdriemne, chytí 2-hý dych, ale od zajtra ideme na režim, lebo sme večer prišli domov, vždy niečo, tak asi si to aj preto posunul, ale isto aj tie zúbky a či ho aj tá nôžka nebolí ☹ počítam, že do týždňa zub je vonku, má to nenormálne navreté, a možno sa znovu mýlim. Už aby bol 😅

A Rebečke je už lepšie? už neteplotujete?

ivetka5
4. nov 2009

Sisa, rovnaká minúta, to sme sa dohodli, že?

Ozi bola som kúpiť dnes šerblík, tak zajtra testujeme 😀

sisa.b
4. nov 2009

ivetka, asi ma, ale nemam odvahu ju zobudit, ked ledva zaspala ☹

ivetka5
4. nov 2009

Sisa, ta to ma mrzí, že Vám neni lepšie☹ To ja si fakt musím vynachváliť MM, ten vstane aj v noci k malému. A kedy máš skúšku?

sisa.b
4. nov 2009

ivetka v sobotu a nevidela som ani polovicu materialov ☹ a to, co som videla, tak tiez za vela nestalo

sisa.b
4. nov 2009

kurnik, keby aspon normalne spavala od tej 20tej, co by som sa do polnoci nieco naucila, ale takto je to uplne na nic 😔

ivetka5
4. nov 2009

Neboj, isto to zvládneš, ja mám tiež pred každou skúškou nervy, a nie vždy som takisto na 100% pripravená.. takže si musíš povedať, že to spravíš 😉 Mne už malý spinká, plakal zo sna, tak som si ho na 5 min. k sebe pritúlila a už hajinká v postielke. Ráno budeme dospávať asi. Lebo je zvyknutý najneskôr o 20-j spinkať.

sisa.b
4. nov 2009

tak uz je hore ☹ 5x som si precitala jeden odstavec a veru neviem, o com bol. toto nemam sancu urobit 😔

ivetka5
4. nov 2009

Niečo sa isto na teba muselo nalepiť. A sedíte každý sám? Koľko je Vás v triede?