Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

mkatka
autor
13. dec 2009

Ahojte,

Zuzka, všechno nejlepší malému oslavenci. Týjo, to to uteklo, si pamatuju, jak jste tu řešili miminkovský záležitosti a už ročák 😵

Když jste tu zase naťukli to plavání, jak to je s tím plavání v TT?

Jsem koupila Editce dvoje šatky, jedny takové manšestrové do A s výšivkama - bude v nich na vánoce 😵 a druhé pletené Next. Se těším jak malá 😀

zuzula25
13. dec 2009

katka mala musi byt uzasna v satockach,mne sa to strasne paci take mimi v satockach 😵
a dakujeme 😉

zahara
13. dec 2009

zuzula - to sa aj ja obavam trochu tej zimy, ale ked uz mame jesenne dieta, tak s tym vela nenarobim 🙂 vsak on je vlastne od narodenia zvyknuty na obliekanie a snad ho to plavanie unavi dostatocne, aby neprotestoval 😉

katka - ja som pocula, ze tie kurzy v Trencine (ak si myslela TN, lebo TT je trnava 🙂 ) su lepsie ako tu v Saluse, ale ziadne podrobnosti neviem, akurat, ze tam sa mi dochadzat nechce. inak my mame skoro rovnako stare deti a obdivujem vsetky maminy, co sa staraju o dve a viac, ja mam pocit, ze nic ine okrem maleho sa stihat neda 😅 takze poklona 😉

zuzula25
13. dec 2009

inac tiez som pocula ze v trencine su lepsie tie kurzy,ked tak mrknite na net,oni to tam maju,aj salus tam ma nieco popisane.

zahara no neviem,nas maly bol sice unaveny vzdy,ale aj tak niekedy plakaval,ale zas je tam dostatok hraciek,este tak zvladol obliect do bodyciek a riflikov,ale este svetrik,bunda....my sme chodili v lete od juna do oktobra.ale keby som mala tak stare dieta ko vy,tiez by som zacala chodit aj cez zimu.ale kurz je az od 4 mesiacov a deticky niektore zacinali aj od polroka.ale zas je vzdy lepsie zacat skor ako neskor-tak sa menej boja.

sisa.b
13. dec 2009

ahojte 🙂

matkovi prajeme tiez vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵 😵

u nas bordel ako v tanku, zatial poctivo odolavam 😀

co sa plavania tyka, tiez som pocula na trencin len same chvaly a poznam holky, co tam aj z tohto okolia chodili. nadherne podvodne fotecky maju 🙂

ivetka5
13. dec 2009

Ahojte, v prvom rad prajeme nášmu oslávencovi všetko len to naj naj naj zo srdiečka, aby sa mu splnilo, po čom túži, a aby ďalej krásne rástol 😵 😵 😵 Včera sme stretli TM asi aj s babkou, dedkom, išli k vám, tak ste dobre oslávili.

No ja v škole pohodička, maminka môže začať piecť vianočné. Skúška z práva spravená, ešte čakáme na piatkové výsledky, ale dúfam, že budú ok 😉 Taká som rada, ani neviete. 😵

Sisa, tak to by aj mňa naštartoval 😠 , no my sme sa dnes pre zmenu chytili, že načo budem piecť, zas to vyhodím a bla bla bla, že druh aby som spravila. Keby mal doma, čo vôbec nenapečie, by sa zas sťažoval. Čo tí chlapi od nás chcú? Neviete? 😅

Prajeme krásny dník, idem robiť pizzu a párok v rožku od Sisy, sná´d sa podarí🙂)) A na sviečku idete? My sná´d stihneme, lebo ideme k prababke a do obchodu.

Zuzka, včera som bola na to bio hovädzie, stretla som aj Zdenku.

Zdenka, malý očko má ok, to mal od zimy, pre istotu som mu večer kvapla, ale ok je.

ivetka5
13. dec 2009

Sisa, odolávaj🙂))

mkatka
autor
13. dec 2009

Já jsem tím TT myslela Trenčianské Teplice 😀 , jsem si to zkrátila a neuvědomila jsem si, že je to podle SPZ Trnava... 😝
Sisa, ty jsi říkala, že mají v Teplicích otvírat kurzy plavání. Jinak já jsem s Vojtou začala až v 8 měsících a v pohodě. Užíval si to, nebál se. Záleží podle mě na dítěti víc než na věku, kdy začne. Já s Editkou určitě přes zimu chodit nebudu. Až na jaře a určitě doobeda, protože pak už Vojta ze školky....

Zahara, taky jsem se bála. No 3 roky už je věk, kdy ok. Ale menší dítě k miminku si fakt nedovedu představit, to musí být teprve zabijárna. Já mám prakticky půl dne Vojtu ve školce, takže to fakt jde, ale ten den stráášně rychle utíká. Jsem si říkala, že až bude ve školce, že si budu "válet šunky" a co stihnu a houby s voctem.

sisa.b
13. dec 2009

katka, ano, ja som si zistovala tie teplice, mali otvarat babylook, ale potom som to nechala tak, ked sme sa liecili. tam mala byt cena podobna ako v saluse a v babylook maju aj detsku saunu, co si tiez dievcata chvalili. no neviem, ci to tam uz funguje, hovorila mi, ze len ak bude dost zaujemcov.
my sme zvysok leta chodili k svokrovcom do bazena a tam problem nemala. velmi sa jej pacilo aj v delfinovi v UH.

na sviecku hadam pojdem s malou, aspon sa nebudem musiet na ten bordel pozerat 😝

ivetka, mne tiez za pecenie frflal, ale ja ked zacnem, tak toho robim ako na svadbu 😀 tak preto. navyse vypekam po nociach a potom pistim, ze sa nevladzem ani na nohy postavit. minuly rok som piekla nejakych 9 druhov zakuskov a z toho napr. medovniky z dvoch davok, linecke kolieska zo 4ch davok, tie zvysne uz normal. spala som pred stedrym dnom asi dve hodiny 😝 😝 😝

sisa.b
13. dec 2009

katka, da sa aj mensi rozdiel 😉 vacsinou byva jedno dietatko take, ze o nom mamina ani nevie. ja by som tiez brala mensi rozdiel medzi starsimi, lebo dlho sa nevedeli spolu zahrat, navyse sara strasne ziarlila. takze tie 3-4 roky su podla mna uz velky vekovy rozdiel. potom mozno este vacsi. s rebekou sa mi teda naopak velmi dobre zabavi. pride zo skoly a prehraju sa aj par hodin. to sa nahanaju po byte a podobne aktivity 🙂 na rebeku zas samko ziarli

sisa.b
13. dec 2009

zahara, mas krasneho synceka 😵 riadny chlapisko z neho. vybrali ste mu krasne meno. keby bola rebeka chlapcek, tiez by sme dali maxima 😉

sisa.b
13. dec 2009

ja stale uvazujem nad tym dennym studiom, lebo podla nasho prijmu by som mala narok na poriadne stipendium. a ak by som si nepoziadala o zvyseny rodicovsky prispevok, tak sa ma tyka stary zakon, nie novy. to stipendium by mi spravilo raz tolko nez zvyseny rodicak

zuzula25
13. dec 2009

sisa a co ta brzdi do denneho??nema ti byt kto s malou??ja osobne by som sa uz asi na denne nedala,ale zas nemozem hovorit,nemam odskusane ani externe 😀 😝

delfinu v UH davam aj ja veôlke plus 🙂 a zaujimalo by ma,ci to fakt otvorili v tych tepliciach 😕

sisa.b
13. dec 2009

zuzi, presne. mama je sice na dochodku, ale na hodinu denne chodi este do prace. ale je to velke lakadlo, lebo lahsie sa studuje na dennom a navyse keby som to mala este zaplatene 😅 starsi dvaja su aj tak vtedy v skole, akurat s malou by som uz tolko nebola ☹

zuzula25
13. dec 2009

no ved to,spominala si,ze malu by si si chcela uzit,nie ako pri velkacoch

sisa.b
13. dec 2009

tak tatko malej umyl prdku, dal cistu plienku aj prebalil 🙂 bol na nakupe a teraz vari. asi budem strajkovat castejsie 😀 😀 😀
rano som pocula, ako chodi a frfle na ten bordel. vecer som si umyla po sebe tanier a salku, zvysok som nechala tak, ani umyvacku som nezapla, tak ju teraz naklada on 😀 uz dva mesiace ho prosim, aby povysaval obyvacku, lebo mne sa nechce s tym tazkym gaucom natahovat, tak vysavam len to, co dociahnem. som zvedava, ci to bude dnes hotove 😀

zuzula25
13. dec 2009

sisa super 🙂 aj u nas to tak vacsinou funguje,ked sa pochytime,velm i upratuje.ale zas aby som len nenadavala na chlapov cez vikend varieva len MM,upratuje,dnes ide este tepovat gauc a koberec

sisa.b
13. dec 2009

zuzi, aj on mi pomahaval, ked sme sa nastahovali. pravidelne, aspon raz za tyzden tu obyvacku povysaval, lebo gauc ma nejakych 50 kil a s tym uz povysaval vsetko ostatne, aj pozotieral. no odkedy som doma, tak nic nerobi, iba bordel 😠 😠 😠 a to boli ake velke sluby, ked sme sa rozpravali o mojej skole. ze ako mi bude pomahat, ako sa bude o malu starat... teraz nepomoze nic 😠 a o malu sa lepsie postara sara - aj si to prizna 😒

lenka0402
13. dec 2009

Ahojte dievcence 😉 som tu dlhsie nebola ale u nas pecenie v plnom prude,,akurat pred hodinkou som dorobila pernikovu chalupku 😉 a hned som ju aj odfotila aby mi ju chlapi nerozobrali,,dufam ze vydrzi do vianoc 😕 tak mozte kuk fotku 😉
A aj maly mi pekne pomaha,robi mi este vetsi bordel 😝

Matkovi zelame k 1 rocku,,vsetko naj naj,,nech je zdravucky,,a nech robi len radosti maminke,,posielame cmuk oslavencovi.

Ivet este sme nekupili tu pekarnicku,boli sme obzriet a zatial som nenasla taku aku chceme ☹

Baby uz mate nakupene darceky? 😕

sisa.b
13. dec 2009

lenka, ty si sikovnica 😵 ja nemam este nic napecene, ani darceky kupene 😅 ani upratane tu nie je bohvieako 🙄 😝
krasna pernikova chalupka 😵 ja som robila jednu este ked som mala 13 rokov, akurat na to mama vcera spominala.

dnes sme pekne vymrzli, strasne som sa tesila na punc a bol to teda otrasny 😒 😝 asi si musim zas zabehnut do viedne po nejaky poriadny 😀 akruat mi odtial volala krstna, ze nam nakupila mikulasske ciapky 😵
idem ochutnat medovinu, dufam, ze ta bude aspon dobra

zuzula25
13. dec 2009

tak na sviecke sme vydrzali asi 20 minut a staradili domov,strasna kosa vonku az ma ruky stipali

leni chalupka krasna,pekne si ju schovaj,ale nejako lepsie-na pracke ti ju najdu 😀
a co ste uz piekli??

nemate niekto recept na dobre vanilkove rozteky??diky

dakujeme za blahozelanie

sisa.b
13. dec 2009

zuzi, moj prvy pokus o vanilkove rozky sa roztiekol na plechu, tak som z neho robila certove gule nakoniec 😀

a medovinu chvalim, je vyborna 🙂 punc si uvarim svoj

zuzula25
13. dec 2009

ste mali medovinu pred fixom??a ako robievas punc??

sisa.b
13. dec 2009

zuzi, kupili sme si flasu domov 😉 a punc som robila podla receptov zo zivota, ale je ich vela aj na nete, ako pozeram

zuzula25
13. dec 2009

a ako to chuti??ako domovina s medom??ja som to este nepila

lenka0402
13. dec 2009

zuzi neboj schovam 😉 a v kupelni som to fotila pretoze tam mame naj svetlo 😉

Zatial som toho moc nepostihala,,medovnicky,,a nejake suche pecivo zlepovane,tych jezkou co sme sa vtedy o nich spolu bavili v parku,a plnene oriesky.
Vanilkove rozteky popozeraj po nete,,tie som este nerobila ☹

sisa.b
13. dec 2009

zuzi, nie, ja domovinu nemusim 😝 je to take sladke medove, mnam 🙂

lenka, ja nepeciem, lebo by to neprezilo u nas do vianoc 😀

sisa.b
13. dec 2009

tak uz mam aj veceru ku pocitacu 😵 😀

zuzula25
13. dec 2009

a aku???

sisa.b
13. dec 2009

vajcove chlebiky 😀 ale su dobre, urobil ich oblozene