Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zdenka112
27. jan 2010

sisa gratulujem si sikovna

centik
27. jan 2010

sisa super 🙂 🙂

dm1
27. jan 2010

sisa gratulujem!

lenka, yvka tu je jedna super foto s Matkovou pozou 😉 http://www.facebook.com/photo.php?pid=224019&l=...

centik
27. jan 2010

DM uzasny je 😀 😀

dm1
27. jan 2010

centik diky! on ma tuto polohu namiesto sedenia snad. on sa sam este neposadi len sa da takto nabok a hra sa tak obcas aj vystrie tu ruku a staci ju odlepit od zeme aby sedel ale akosi neciti asi potrebu si sadnut 😉

sisa.b
27. jan 2010

dm, maly je na fotke fakt uzasny 😵 😵 😵

ja som zas dospala 😢 svokor so svagrom ma prebudili, ked odchadzali a tak sa potrebujem vyspat, nech sa aspon vecer pozriem na tie otazky na zajtra 😔

zdenka, tak to mate fakt strasne, ze horucky aj s krcami ☹ ☹ ☹ mala ked mala 6ku chorobu, tak mala tiez 40ky, ale nastastie bez krcov. na pohotovosti nam diazepam dali, ale ked som precitala ten pribalovy letak, tak mi prislo zle a bala som sa jej ho dat. tie trojdnove horucky boli strasne a ja by som sa vtedy snad aj na okultizmus dala, len aby sa jej ulavilo ☹ nurofen s paralenom 0 bodov, vlazna sprcha tiez o nicom, dokonca som skusala aj aromaterapiu v zachvate zufalstva - to som jej striekala olivovy olej s levandulovym do zadku 😅 potom som este dva dni cuchala ten smrad z plienok 😀 😝

sisa.b
27. jan 2010

a rodicovsky som zas nevybavila, nemal mi kto v praci papiere potvrdit ☹ ak to do piatku nestihnem, tak som prisla o pekne peniaze 😔

dm1
27. jan 2010

sisa preco by si o tie peniaze mala prist? ved to sa da uplanit aj spatne tusim polroka dozadu. O nic neprides neboj

zuzula25
27. jan 2010

sisa gratulujeme ku skuske,si sikulka 😉 zajtra to zvladnes tiez a budes mat pokoj 😉
a ked si si nevybavila rodicak do konca mesiaca,oni ti to aj spatne doplatia,aspon tak to slubovali

dm poza uuuzasnaaa 😵

tak krcov z horucky sa aj ja velmi bojim,dufam ze ich nezazijeme.a v tom momente je urcite lepsie dat to svinstvo diazepan ako nejaku alternativu,pri krcoch uz nezaberie nic

dm1
27. jan 2010

zuzi tiez som sa strasne bala krcov ked mal maly medzi sviatkami tie teploty 3 dni z nicoho nic ale nastastie sme nemali. Tiez by som dala diazepan aj ked je to riadny oblbovak ale lepsie ako riskovat by som sa bala jak slak sak ja som ani nevedela ako sa zabaly davaju nastastie sme boli u nasich tak mama pomohla

sisa.b
27. jan 2010

tak to ste ma potesili, ja uz som sa s nimi pomaly lucila 🙂

zuzi, ja som nemala odvahu jej to dat, podarilo sa mi nakoniec zrazit horucku studenymi zabalmi, tak uz som to potom ani neriesila 😕

zuzula25
27. jan 2010

no vwd ano pokial nie su krce nie je dovod davat diazepan,ale napriklad svagrina nezrazila nicim inym teplotu len diazepanom,ak ho nepodala krcom sa nevyhli.

dm1
27. jan 2010

aj mne doktorka vtedy prizvukovala ze mam hned teplotu zrazat a ked sa prehupne cez 39 aj paralen spolu s nurofenom dat len aby sa nedostal do krcov. strasne som sa vtedy bala. nastastie sa nam to cez 39 nedostalo vzdy to bolo tesne ale teplotu mal vtedy nonstop a zrazila sa vzdy len trochu. bol uplne bez zivota chuda moje

lenka0402
27. jan 2010

dm maly je fakt bombovy 😉
akurat mam doma operku zdenku,tak sa pekne z viki hraju 😉

Sisa nemas sa mi za co ospravedlnovat,,a vydis si sikula,tak drzime palce na dalsiu skusku 😉

sisa.b
27. jan 2010

tak uz mam aj tretie dieta domov a zas sa pobili 😠 dnes sa toho spanku nedockam 🙄 je mi strasna zima od unavy.

tak mala vtedy mala okolo 40,1 horucku a nedala som jej ho 😕 velmi som sa bala po precitani toho letaku 😔 a pri 6ke nic ine neostava, len zrazat horucku, aspon co viem... krce, dufam nikdy nezazijeme ☹ a teda nemuseli by ziadne babatka. to bolo aj ako vedlajsi ucinok ockovania, aj vtedy som sa bala ☹ jaj, tusim odkedy sa cloveku narodia deti, tak uz sa nikdy neprestane bat 😅

lenka, uz vam je lepsie? ☹

sisa.b
27. jan 2010

inak ja som v tomto celkovo divna 😝 a moc doktorku nepocuvam. aj tie kortikoidy mi tu stoja neotvorene 😅 no zdalo sa mi to prehnane, ked jej to bez odborneho vysetrenia hned predpisala 🙄 a som rada, ze sme ekzem zvladli s prirodnym konopnym olejom 😎 🙂 celkovo ma taketo veci tesia, ked to zvladnem bez liekov. po silvestri som mala zapal mocaku, ze som sa na zachode po stenach skrabala ☹ tak som rychlo hladala na nete, ze co na to. docitala som sa, ze bakteria, ktora to sposobuje, sa tym viac mnozi, cim menej chodim na wc. takze najlepsie litre urologickeho caju, ktory som nemohla kvoli kojeniu, tak som liala aspon prevarenu vodu do seba. a este som sa docitala, ze v okyslicenom organizme nema moc sancu a okyslicit sa da prave Cckom. tak som ho sypala do seba po lyzickach a pomohlo 😵 😵 😵 za par dni pokoj. tak som bola rada, ze som sa vyhla atb.
najviac ma vytacala svokra, ktora mi stale hovorila, aby som si dala sveter, nech nebeham s kratkym trickom... lebo to mam z toho 🙄 tak som jej precitala, ze je to zo zlej hygieny a ja som od zaciatku vedela, ze to bolo z toho nasho neviazaneho nehygienickeho silvestrovskeho sexu 😝 😝 😝

sisa.b
27. jan 2010

holky, este na toto som vas chcela upozornit http://ekonomika.sme.sk/c/5205966/bratislavske-...
clovek aby sa bal uz cokolvek zjest 🙄 🙄 🙄

lenka0402
27. jan 2010

sisa uz je dobre..chvalabohu ☹ inac on aj ked mal tych 39.5 tak lietal po obyvacke ako drak 😀

zuzula25
27. jan 2010

mne tiez ked Matko teplotoval,tak to vobec nedaval na sebe vidno,behal skeril sa ,ale v noci zo spanku stonal ☹

o tej cokolade uz davali aj v telke v spravach asi 2 dni dozadu

nehygienicky sex?????to je aky 😅 ??

sisa.b
27. jan 2010

lenka, tak super. inak taka som bola aj ja 😀 hnisava angina, 40ky horucky a u doktorky ma mama v cakarni musela nahanat 😝 sestricka mi potom merala este teplotu, co mame neverila 😅
nasa mlada bola ako taka handrova babika pri horuckach ☹ len knucala a stale mi na ciciku visela 😔

lenka0402
27. jan 2010

akurat mi zdenka odisla ☹ taku operku by som si priala aj kazdy den 😀 zahrala sa z malym,vikina mi pomahala okupat alexa..aj mu chrbatik umyla 😉

akurat mi maly prefrcal celou obyvackou 😵 😵ale to bola asi len nahoda 😉

lenka0402
27. jan 2010

inesska akurat si davala fotky vsak?maly je zlatucky..fakt by som ho tipovala tak na 10..11 mesacneho 😉

inneska
27. jan 2010

ja som poobede upratovala...a začal ma zase ten žalúdok bollieť, potom prešiel, ale čo mi chodí po črevách...mám v nich hotoví koncert..a behám na wecko furt 😖 že by nejaký vírus? 😕

leni...hej 🙂 tú mickeyovú mikinku som vydražila spolu s tričkom..ale tričko idem posielať známej...my máme tričiek habakuk 🙂 chce asi dobehnúť vašich chlapcov 😀

sisa...gratukla k B 😵 😵 si moooc šikovná 😉

a tie krče si ani nechcem predstaviť...dúfam, že nás obídu 😕

teraz ma napadlo, že mi kadlubiak spomínal čosi o tom, že by som erikovi mala zobrať moč...ale potom sme to zahovorili..tuším ako k polročnej prehliadke 😕 vy ste niektorá niesla moč?? zajtra mu zavolám...

inneska
27. jan 2010

dm...maťko fakt nemá chybu v tej poze 😀

zdenka112
27. jan 2010

leni viki uZ spominala tatovi ze kupala alexa a ze aj havka hladkala.preZradi vsetko. 😝

zdenka112
27. jan 2010

ineska maly je uasny na fotkach.maly skero a dm matko neni co dodat.krasne deticky....

zdenka112
27. jan 2010

;eni pomelo bolo super sladke natrafila som.... 😉

lenka0402
27. jan 2010

zdeni tento moj nezmar ani naznak ze by chcel spat 😝 a to nemal poobednajsi spanok 😝
super ze pomelo chutilo 😉

Baby ako su vase deticky na tom z rozpravanim?Lebo alexovi sa vobec nechce len mama,tatat,baba..ale zas je sikovny z ukazovanym..pekne prstekom ukaze kde ma macko usko,ocko,nostek..kde je mama,tato.havo.
Najlepsie je ked mu poviem kde ma havko ocko..chuda pes ide mu oko vypichnut 😀
A ked mu poviem Alexko nonono...tak v tom je najlepsi..urobi beee. 😀 ale rozpravat sa mu nechce ☹

zdenka112
27. jan 2010

leni ty mi nieco hovor o reci...ale alexik to je zivel...

zdenka112
27. jan 2010

tak moje dieta uz zalomilo ...