Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzubabo
12. apr 2012

Ahojte, prosím poraďte mi, už som tu niekde písala, že bývam v H. Srní. Popri mojom synčeku sa venujem príležitostnému opatrovaniu detí. Rozmýšľala som, že by som si od septembra otvorila živnosť na opatrovanie, aby som to mohla robiť oficiálne. Myslíte, že by sa teoreticky našli mamičky napr. z Dca, ktoré by mi boli ochotné doviezť dieťa k nám /máme RD, záhradu/ keď by opatrovanie stálo napr. 1€/hod a mohla by som opatrovať hocikedy aj cez víkendy či v noci?

ivana919
12. apr 2012

ahoj som z dubnice a od septembra potebujem opatrovatelu. Smiem vediet tvoje priezvisko a kde byvas?

brumca
19. apr 2012

ahojte 🙂 nasla som na nete, ze MC Bambulka je otvorene pre deticky od pondelka do stredy a ze tam byva aj cvicenie pre deti. Chodite tam niektora s drobcom? Kedy byva to cvicenie prosim vas?

aela
19. apr 2012

@brumca chodíme do bambulky, býva odvotená: pondelok, streda, piatok od 8 hod do 12 hod, väčšinou je pripravený aj nejaký program okrem hier: cvičenie, maľovanie prstovými farbami a bývajú aj rôzne odborné prednášky, tento týždeň tam prebieha burza detských vecí, ak by si mala záujem sa ísť pozrieť 😉

brumca
19. apr 2012

@aela jeej dakujem pekne 🙂 buduci tyzden sa prideme pzoriet a kedy je prosim ta ta burza?

aela
19. apr 2012

@brumca burza je tento týžden, teda asi zajtra doobeda do 12 hod ešte, neviem, či aj v sobotu, v pondelok už vracajú veci 😉

katka_grac
21. apr 2012

dubnicanky mam 2 krabice nutrilonu 3, 800g, zaruka do 10.2.2014... nechcete niekto?

olinka166
25. apr 2012

ahojte, potrebujem poradiť, kto by mi v dubnici upiekol peknú detskú tortu.... 😉

sandrika1986
25. apr 2012

@olinka166 . V Dubnici pečú pekné torty, zákusky pri Kaštieli u Kašiara 🙂

juliagregor
25. apr 2012

@olinka166 skus @dm1 😉

brumca
14. máj 2012

ahojte zienky 🙂 chcem sa opytat ci niektora nahodou nepredavate golfovy kocik. Ak ano , tak mi mozete napisat IP 😉 dakujem

zuzik1983
15. máj 2012

ahojte, neviete prosim vas, ci je v dubnici nieco podobne, ako v trencine studio kompliment? pripadne napiste skusenost, ak mate.dakujem

chymenitta33
18. máj 2012

Ahojte kočenky🙂

Prosím Vas nepoznáte nejaku dobru fotografku(fa) na pekné fotky 😉 Dakujem za rady

aela
18. máj 2012

@chymenitta33 dnes sme sa fotili v bambulke, fotografka vyzerala šikovná, môžeš niekedy prísť a vypýtať si kontakt 😉

chymenitta33
18. máj 2012

Ja som sem tam zavítala, myslíš k Tamarke, nie?

zuzik1983
21. máj 2012

@inneska ahoj, no co tie vesiaciky, chces este?

kaselka
24. máj 2012

Dievčatá ak by si niektorá z Vás chcela privyrobiť prácou na doma ozvite sa mi. Zdarma do IP vám bližšie napíšem o čo ide. Nejedná sa o žiadne poisťovanie, predaj kozmetiky a pod. a nie sú potrebné žiadne vstupné náklady. Čakám 😉

kvetinkaaa
27. máj 2012

@chymenitta33 Dodka ved ty mas fotky akoby si ich mala od fotografa vsetky 😉 čo fotka to krásny portrét 🙂
inak na Adu Vackovu mam aj ja konktakt ak by si chcela, alebo si ju najdi u mna na fcb, ma tam aj web stránku a tam mas vsetko aj cenník. Ja mam práve od nej tie fotky čo som bola tehotná a mala som malu Mišku.

chymenitta33
28. máj 2012

@kvetinkaaa- zlatko hej to si pamatám to boli krásne...Jejj si zlatá Dakujem krásne...ale chcela by som nejaké pekné aby som si dala vytlačit obrazy 🙂

zuzanat
28. máj 2012

ahojte, prestahovali sme sa do Dca, Pod Kastiel, viete mi prosim vas povedat, kde by som nasla nejake info o tom, kde je tu zumba?
Dakujem!

josie3331
28. máj 2012

@zuzanat http://www.facebook.com/zumba.sozuzkou toto je v dubnici
a v Tepliciach..... http://www.facebook.com/pages/Zumba-Trenčianske...
len cena je ina, Teplice to maju samizda nejako dotovane, tak hodina stoji len 50centov

zuzik1983
1. jún 2012

baby neviete o nejakom programe pre deti na MDD v dubnici alebo blizkom okoli?

julianka777
2. jún 2012

ahojte,kocky,neni medz vami nejaka sikovna cukrarka,ktora by mi vedela spravit tuto posatvicku na tortu?

jojo161
7. jún 2012

ahojte baby ako travievate voľne chvíle z okolia DCA?

careamell
7. jún 2012

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť, ktoré detské centrum v Dca je lepšie, Julinka alebo Macko? Vraj v Mackovi deti pozerajú najviac televíziu. 😒

marry26
10. jún 2012

@careamell ja som na Macka pocula take negativa, ktore tu pisat nebudem, a Julinke je malo deti, ale snad sa im zato aj viacej venuju

careamell
14. jún 2012

Viete mi poradiť, kde v Dubnici a okolí by mi upiekli vyzdobené perníkové srdce na svadbu, ako poďakovanie rodičom?

careamell
14. jún 2012

Kočky prosím zahlasujte za nášho drobca v súťaži 5-hviezdičkami pod fotkou. Ďakujem 🙂
http://latkoveplienky.com/content/andrejko-v-la...

brumca
14. jún 2012

@marry26 ahoj 🙂 mohla by si mi prosim napisat ak vies nieco viac o tom centre Macko? a kde je prosim ta centrum Julinka, niesom z DCA a nemam este prehlad v skolkach a centrach. Moc dakujem 😉

lily23
18. jún 2012

@brumca ahoj, môj syn chodí do Macka a ja som nadmieru spokojná 😉 malý sa tam už veľa vecí naučil, a ráno ked tam ideme tak sa nevie dočkať, kedy ho už pustím aby mohol bežať medzi deti 🙂 o pozeraní TV neviem nič, niekedy je tam pustená, ale pozerajú len väčšie deti aj to nie všetky, ostatné detičky sa hrajú a poobede keď idem pre malého sú pravidelne vonku, pokial neprší. vždy je prebalený, umytý, napapaný. jedálny lístok majú naozaj pestrý a zdravo vyvážený podľa mňa. ale najlepšie spravíš ked sa sama presvedčíš, samozrejme že sa stanú aj negatívne situácie (ja takú skúsenosť nemám) ale ťažko dať na názor iných, môžeš tam ísť a sama sa presvedčiť 😉 a čo mne sa ešte páči, že pristupujú k deťom individuálne, môj malý spáva prevažne doobeda, tak ho dajú a nie ako v štátnej škôlke, že sa spí len vo vyhradenom čase, a VŽDY mi poobede učiteľka venuje cca 10minút a v stručnosti ma informuje.a ešte len dodám, že mi je strašne ľúto detičiek ktoré boli 3roky doma len pri mame a teraz ich dali do škôlky a ony tam chúdence ráno plačú, podľa môjho názoru deti treba dať do kolktívu čím skôr aspoň na 1-2hodiny denne, tak asi tolko, ak máš ešte neaké otázky kľudne sa spýtaj.