Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

tanidlo
4. dec 2008

Jaj, tak ani Samo neprisiel..ked uz aj "Nitko" sklamal 😀 😀 😀

Ale tak zvladnem v pohode, ked je to raz za cas..aj sa celkom tesim na zmenu vzduchu 😎

Tak mate veselo s Bibkou, nas krpec bol dnes rozkokoseny z oslavy a nespal od obeda, tak mi odkvacol o siedmej na pleci a spi ako poleno..nech mu to len vydrzi 😀

centik
4. dec 2008

fiiiha no to ja pocujem veselu vravu v postielke, ale sak kym neplace... 😅
lenivci...Samo aj Nitko 😀 😀

centik
4. dec 2008

inak poviem ti ze dnes by sa mi nechcelo rodit 😀

tanidlo
4. dec 2008

presne..vesela vrava je dobre znamenie, my take mavame rano o piatej, trvaju cca hodinku a tak si popri tom este stihnem trochu pospat 🙂

Hrozne s tymi chlapmi lenivymi 😀

No nic, idem aj ja zalomit, dnes mam nejako dost..tak dobru noc zelam celej rodinke, aj ostatnym pripadnym navstevnickam tejto temy a zajtra rano som tu ako na koni (modrom) 😀 Bye..

centik
4. dec 2008

dobru noc 😉

tanidlo
4. dec 2008

no veru ani mne a zajtra tiez 😀 Papa

3558
4. dec 2008

tak som sa ku vam opat nemohla pridat, lebo maly nechcel zaspat, tak plakal az sa zachadzal od placu. musela som ho zobrat na ruky a vyvratil celu veceru, tak sme islli na novo. 😀
on sa tak vie vyjedovat, ze vzdy grcka. krpec maly.
potom som varila spenat so zemiackom a mrazila, a prave som doozdobovala vianocny stromcek. kedze tu nasi susedia uz maju vianocnu vyzdobu od septembra, a to by ste mali vidiet tie gyce. strasne nieco. mi ale dom neozdobujeme, tak mame len taky maly stromcek v obyvacke. to staci. doma na slovensku mam velky, ale este som ho nestihla ani rozbalit. uz sa vala v pivnici 5 rokov. tak mi to je luto vysolit prachy za dalsi. tak mame len taky metrovy. ale maly bude rad. su tam svetielka, tak sa tesim na rano, ked ho zbada. on vzdy tak vazne obzera vsetko...

Tanidlo ani samo neprisiel ani nitko, tak kaslem na cele okna. 😀 😀

tanidlo
5. dec 2008

Zuzka, moja rec, nezblaznime sa z tych okien, no nie ? 😀 Inak, aj nas drobec mava obcas taketo stavy, to sme tu potom z neho vsetci na prasky, este dobre, ze to nebyva az tak casto a vacsinou zaspi bez problemov 😉

Inak pekny den zelam, odchadzam akurat do Bratislavy, takze sa zas ohlasim vecer..

centik
5. dec 2008

dobre raanko 🙂

zuzula25
5. dec 2008

ahojky.tak nam nepomohli ani spravy ani sexik.este stale nic a polepsim sa, budem sa hlasit kazdy den.dnes sa skusim vyvalit do horucej vane ale az ked pride manzel domov, aby ma mal kto zdvihnut. 😀
zuzi a to sa fakt zdobia tak skoro stromceky u vas, myslela som si, ze je zto len vo filmoch.mozno sa aj ja rozhodnem postavit ten nas a skusim nahovorit toho nasho mrnousa, nech sa uz ide nan podivat 😉 ale asi nezabere

centik
5. dec 2008

jaaaaaj a ja ze uz je maly na svete 😀

centik
5. dec 2008

TAni svokrusa ta nepustila k PC? 😀

tanidlo
5. dec 2008

Dobry vecer sa praje..

aaale svokrusa v pohode, maly je mrzuty, asi zmenou prostredia a navyse ho zas zubiska otravuju, tak som sa doteraz nezastavila ☹

Zuzula, tak sa zajtra tesime na hlasenie, iba ak by sa malemuu zapacila horuca vana a ponahlal by sa von 😀

lugu
5. dec 2008

ahojte...ja byvam tiez v dubnici...nedavno sme sa sem s manzelom pristahovali...a nikoho tu nepoznam...tak sa rada k vam pridam... 😉 aspon sa budem mat s kym porozpravat okrem mojho 2r. syna

centik
5. dec 2008

ahoj Lugu 🙂
a kde v dca byvate?

centik
5. dec 2008

Tani no o mrzutosti by som ti mohla nieco povedat 😅 mala je este stel hore, akosi sa netvari zeby sa jej chcelo spat a vcera zaspala az 23,30

lugu
5. dec 2008

ahoj centik...byvame pod hajom .....hovori ti to nieco?

centik
5. dec 2008

pri poliklinike?

lugu
5. dec 2008

trosku dalej 😉

lugu
5. dec 2008

ako by som ti to vysvetlila.... 😀

centik
5. dec 2008

natom kopci? 🙂 ci na ucku?

lugu
5. dec 2008

je to dalej ako yakladna skola,su to take nove panelaky...

lugu
5. dec 2008

vela toho nepoznam...to su tie panelaky pri garazach 😀

3558
5. dec 2008

asi na ucku, ze lugu? vitaj medzi nami.

centik
5. dec 2008

asi uplne tam hore, v tej novostavbe, za vami uz niesu dalsie panelaky, ze?

tanidlo
5. dec 2008

Centik, tak sme nakoniec zaspali obidvaja, ale uz sme zas hore, tak teraz neviem, dokedy potiahneme, snad nie az do rana 😀 Vy ste na tom ako ?

Ahoj Lugu, vitaj 😉

centik
5. dec 2008

no ja som este hore, tato chrape na gauci, a mala zaspala hadam o 23 hod 😅
Tani aj mu davas nieco od bolesti?

tanidlo
6. dec 2008

Jani, ja mu to natieram BabyDentom, aj ked ono to zaberie len na chvilu, kym to pozlizuje a potom je zase zle 🙂 Inak uz len Panadol sirup, z toho mu aj klesne teplota, aj ho to prestane boliet..ine sme zatial neskusali..

tanidlo
6. dec 2008

Ako vikendujete ?

zuzula25
6. dec 2008

ahojte.tak mi stale nic, ani horuca vana napomohla akutar som sa po nej citila strasne unavena, maly cely cas kopal, asi sa mu to tiez nepacilo, zak som to po pol hodke ukoncila.no a potom som zaspala ako dudek, asi aj maly, lebo zacal kopat az okolo 23, co zvycajne zacina okolo20.ale mozno trosku to malo vyhodu, dnes ma vobec neboli panva ani klby, zeby predzvest, ze pred porodom sa polepsi???ja uz tomu neverim, ale bolesti bruska mam stale ako na menzes.manzel pride az zajtra z roboty, ale v pohotovosti su rodicia.co by som za to dala ☹
ako tak citam, tak nas cakaju tiez perne dni, a hlavne noci ked nam pojdu tiez zubky.tan Babydent je volnopredajny, alebo na predpis??mne sa teraz predieral zub mudrosti v tehotenstve som si ho chcela kupit, ale prisla som do lekarne a zabudla som nazov 😀

ahoj Lugu, aj ja byvam na pod haji, ale pod kopcom.a odkial si sa pristahovala???