Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
30. apr 2009

jj, ved to bolo za rohom 😉 s malou by som nesla, lebo sa aj v okne lakala, ale starsi by mali radost. no uz su s tatkom na chate 😒

zuzula25
1. máj 2009

dobre ranko.maly s holou ritkou si blaboce pre kolotocom-je na velkej posteli a kolotoc nad postielkou.ale vzdy ked sa rano zobudi,hned co prve je,ze skontroluje ci je tam kolotoc,lebo buva s nami v posteli,tak hned otoci hlavku smerom ku kolotocu 😀

mkatka isla som tade a podla popisu som to bola ja.to vies,ked nas maly buva len vonku v kociku nabeham kilometre 😝 -ty pochadzas z Prahy??ja som tam robila v nemocnici na Vinohradoch

sisa.b
1. máj 2009

u nas nema kolotoc velky uspech - este ze bol taky lacny 😝 a postielka sluzi ako odkladaci priestor, neviem, naco som do nej tolko investovala 😒

sisa.b
1. máj 2009

mna stale boli ta diera a vobec sa mi nechce vyliezat von ☹ navyse mala zas kycha a sopli - to bude asi tym, ako som ju prekakanu prebalovala predvcerom v aute 😔 riadne fucalo a musela som ju celu povyzliekat a poutierat. z tych papierovych plienok jej to vzdy ujde az hore na chrbat 😠 teraz kvoli tomu prezliekam postele a periem pradlo 😠 😠 😠

sisa.b
1. máj 2009

mkatka, chysta sa objednavka z teehee baby, nepotrebujes nieco? je real nappy week, tak maju zlavy 😉

zuzula25
1. máj 2009

sisa presne,teraz som mojmu tatovi spominala,ze nevedel Matko povedat,ze nekupujte mi drahe veci-narazala som na postielku a vsetku paradu s tym,ze aj tak tam nebude buvat.u nas tiez kolotoc nema moc uspech.tak max 10 minut ☹ a ani hracia deka tam max 5 minut ☹
nam teraz uz papierove plienky malicko prekaka az na chrbat-v podstate uz vobec,len po okrajoch medzi nozickami niekedy prekaka,ale to nam este drzi latkovka 😀

dnes som stretla janku-centika pred fixom s malou Bibkou-aka je zlatulinka

centik
1. máj 2009

caute,
Zuzi som rada ze som ta stretla 😉 tak aby ste vedeli baby, Zuzka ma zpucovala ze nechodim sem tak som prisla 😀
Biba tam tancovala, nakoniec bola nejaka zabavna skupina Eminent a biba sla uplne dopredu tak jej ten co tam vystupoval povedal ze ahoj najmensia divacka, vyhrala si 50 eur, ale nikto mi ich nedal 😀 😀

sisa.b
1. máj 2009

zuzi, my mame rovnake naloze, ako v albume 😝 a to je potom pekna makacka, ked to pusti mimo domu. ale dnes rano pustila do plienky este v posteli - nechcelo sa mi vstavat, tak mi treba 😝 inak vacsinou kakava do nocnicka. len tento tyzden 2x v aute do plienky a to ma vzdy az pod pazami 😠 😀 a pretekaju nam takto vsetky plienky - jednoducho to ta papierova vobec poriadne nevsiakne 🙄 momentalne frcime na cestach s pamperskami...

tak ja som polovicu veci nemusela kupovat, lebo malu aj tak najviac fascinuju ovladace, plastove flase, ...
v postielke este nespala, mozno vyuzijem ako "odkladaci priestor na dieta" 😀 ked bude vacsia. kolotoc tam zatial necham, ale hrazdu uz predam, lebo odkedy sa pretaca, ju nepouzivame. este sa zbavime choditka a vybavene 😎

super, ze ste sa vonku zabavili 🙂 ja len sedim doma a napchavam sa ibalginom ☹ a najnovsie aj septolete, lebo mam zapalene hrdlo

zuzula25
2. máj 2009

centik 😀 este stretnut dalsie baby a aj tie spucujem 😀 ,ale asi do UK za zuzkou nepojdem 😝 😀 😀

sisa to ako keby som videla mojho maleho-presne ovladace,plastove flase,mobil,casopisy 🙂
davas si aj ibalgin ked kojis???mna dnes taaak straaasne boli hlava asi od chrbtice-to je to spanie v posteli s malym s cicikom v pusinke a ja som potom vykrivena ako paragraf,lebo musim mat nohy od neho,lebo ked ich citi tak kope do nich ako o dusu 😝 .ja som si dala paralen,ale ze by zaberal to nemozem povedat. 😢

sisa.b
2. máj 2009

zuzi, davam si, ved mi ho davali uz v porodnici, ked sa mi maternica rolovala a ja som mala dalsi tyzden kontrakcie 😒 paralen by mi tiez nezabral

zuzula25
2. máj 2009

zevraj to zavinovanie maternice fest boli hlavne pri dalsich detoch.mna to vobec nebolelo,nastastie.skusim aj ja vecer ten brufen,ak ma neprestane boliet hlava.poumyvala som vchod,mali sme sluzbu a idem na ten bordel doma 😝
maleho zobral dedo von,ale teraz ked som umyvala tak sa mi zdalo pekne,a ked som obliekala maleho bola som na balkone a bola zima a ja som maleho naobliekala-chudatko

sisa.b
2. máj 2009

zuzi, ved ho hadam vyzlecie. ja som makala predvcerom, dnes ma caka akurat hora riadov a frcime k svokrovcom. su na oslave v cechach, tak musime ist nakrmit zverinec a hadam spachame aj nejaku grilovacku 🙂
pri prvom som to necitila ani ja, ale pri samkovi dost - vtedy mi davali akesi cipky a teraz to bolo strasne. asi 5 dni v kontrakciach, normalne som skuvinala na posteli ☹ a najhorsie to bolo pri dojceni. ale s tym ibalginom sa dalo, len som si ho davala, az ked som uz nemohla a od bolesti steny skrabala

zuzula25
2. máj 2009

my mame asi pokazenu telku ci co 😕 ved ty cesi lamu tych slovakov ako handry.aj u vas je to??? 😀 😀 😀

lugu
2. máj 2009

mkatka ja som maleho tiez tam prihlasila a v stredo mi telefonovala riaditelka,zee si mam prist pre rozhodnutie,ze ho prijali,ale rozpravala som sa s ucitelkou,ktora mi to rozhodnutie davala a vraj aj zo 10 deti nezobrali,tak neviem

zuzula25
3. máj 2009

dnes nikde nikoho 😕 ved sa ani nedivim take krasne pocasie.mne ako vzdy cez vikend maly je s dedom vonku.ja som akurat dovarila,nevedela som co,tak len taku rychlovku:kari ryza,morcacie prsia v syrovej omacke-celkom to chitu.no a spravila som strudle a ako vzdy mi popukali 😠 ja ich asi neviem piect ☹

mkatka
autor
3. máj 2009

lugu....už si mužskej vzpomněl, že mu vlastně telefonovali, že nám ho vzali. tak si v pondělí jdeme taky pro rozhodnutí. asi volali i mě, protože jsem měla nepřijatý hovor z dubnické pevné linky, ale měla jsem skoro vybitý mobil a pak jsem na to zapomněla.

centik
3. máj 2009

ahojte,
Lugu a do ktorej skolky davas maleho?

lenka0402
4. máj 2009

Dobre ranko my sme este len pred par dnami dali nad postielku malemu kolotoc,,strasne je podareny ako hladi,kuka nan a snazi sa chytit ale nejde mu to.Najlepsie je ze sa mi ho pekne podari uspat pri nom,,ked nam kuka tak za 15 min je tvrdy.Zuzula uz aj prikrmujete?alebo davate stavicky?

zuzula25
4. máj 2009

nas teda este nezaspal pod kolotocom.
Lenka este nedavame,este mame mesiac cas,ked kojim tak az od ukonceneho 6 mesiaca,ale uz pozeram na nete co a ako.

lugu
4. máj 2009

centik dali sme ho do skolky tu pod hajom,blizko zs.mkatka,tak hadam budu chodit aj do jednej triedy,ci skupiny alebo ako sa to teraz vola 😵

lenka0402
4. máj 2009

no konecne som si zmenila foto tak to som ja a mali alex.Ale aj tam som jako dievcatko,dufam ze tak budem vyzerat aj ked budem mat 40.A pridala som aj fotky do albumu.Zuzula a kedy dame to rande?zas nam to niako nevychadza.

sisa.b
4. máj 2009

neviete co sa deje, ked beha tolko poziarnickych aut? 😕

lenka0402
4. máj 2009

pred kulturakom alebo niekde po blizku maju poziarnici cvicenie,zapalia to tam a sami zhasnu.

lenka0402
4. máj 2009

hlasili to v rozhlase

sisa.b
4. máj 2009

jaaaaj, ja rozhlas nikdy nepocuvam 😝 a uz som sa strachovala, ked som aj sanitku videla hukat

lenka0402
4. máj 2009

sisa vydim ze tvoja Rebeka je ina modelka,a tie plienocky to mas odkial?kde si kupila?ked tolko farieb a modelov.

sisa.b
4. máj 2009

lenka, dakujem 🙂 plienocky som pokupila na nete
http://www.plienka.sk/
http://www.latkovky.sk/
http://www.teeheebaby.co.uk/default.asp?
http://www.babykind.co.uk/
http://www.nappyparadise.co.uk/
su krasne, latkove a samozrejme pratelne 😉

lenka0402
4. máj 2009

babeny mozete mi poradit?malemu sa zapalila rucicka z ockovania,ma to tam take cervene a plne hnisu,take fakt skarede,co by som mu na to mohla dat?obklad alebo borovu vodu?sranda je ze ho ockovali pred 2 mesiacmi..a az teraz reakcia? ☹

zuzula25
4. máj 2009

lenka no veru to som zvedava kedy nam to vyde 😕 dnes som na to myslela,ked som sa prechadzala.zajtra ideme na ockovanie,tak asi najblizsie dva tri dni bude maly mrzuty-ak to bude znasat ako minule.nechame to teda na buduci tyzden,ale uz isto 😉
a co hadam si sa nerozdodla pre BKM,ked ta zaujimaju latkovky.ak ano,mas moj obdiv 😉

zuzula25
4. máj 2009

leni krasne fotky,maly je fesak 🙂 .a kto vam to tak maluje a kresli???