Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

josie3331
7. nov 2011

@stankadca ja by som nepovedala, ze je rozdiel len v cene...som pocula, ze prave tie 3 zlozky ktore sa v tej 10zlozkovej nenachadzaju su dost caste

dm1
7. nov 2011

@stankadca ja neviem presne kolkozlozkova bola ale dala som takou aka je v povinnom ockovani bez priplatku 😉

centik
8. nov 2011

my sme davali tou viaczlozkovou..

careamell
8. nov 2011

@stankadca My sme dali 13 zložkovou. Doplácali sme. Je to na viac druhov tých pneumokokov. Zároveň sme dávali aj proti rotavírusom.

careamell
9. nov 2011

Ahojte kočky, mám doma 2 dudlíky značky Tomme Tippe od 6-18 mesiacov. Sú priesvitné, s karikou, v strede slzička s obrázkom. Pekné. Sú nepoužité, nakoľko môj miláčik ich totál odmieta.
Predala by som ich za 3,- EUR. Pôvodná cena 5,90 EUR. Neoplatí sa mi ich dávať do bazárika, kvôli poštovnému, dala by som aj osobne. Ak by ste chceli, napíšte IP 🙂

marry26
10. nov 2011

kocky, chodievate tu niektora do dubnickeho materskeho centra? alebo niekam kde su deti? ja chcem aby moja mala sa stretavala s detmi trosku, no nemame take rovnake kamosky a kamosov s ktorymi by sa pobavila a kedze sa blizia chladnejsie dni, musime nejak vyplnit den. Nechodite niektora aj na plavanie?

juliagregor
10. nov 2011

ja Dubnicu nepoznám, ale u nás na Novej je velmi dobre detské centrum Dubačik, je otvorený od 8.DO 12 tej a vo štvrtok aj poobede...so všetkými som tam absolvovala aj cvičenie na fitloptách, je to tam velmi pkené, mile kočky, vstupne 1 €, velmi vhodne pre malé deti...
chodila som tam velmi rada so všetkými...
chodí tam aj vela mamin z Dubnice...

katka_grac
12. nov 2011

dubnicanky mam doma hipp bio 1 mlieko neotvorene 600 gramove a 24.11. mu konci zaruka a my papame nutrilon tak ak niektora davate toto mlieko alebo poznate niekoho kto dava darujem ho, este by ho stihol niekto minut...

careamell
14. nov 2011

Ahojte, ostalo mi veľa vecí po dcérke aj malom a tak som sa rozhodla ich podarovať detskému domovu v Adamovských Kochanovciach a Soblahove, ak má niektorá z vás podobný problém, neviete, čo s vecami, nemáte ich komu podarovať, môžte mi napísať IP a ja ich spolu s mojimi vecami odveziem do domovov. 🙂

mathias2009
16. nov 2011

ahojte nechce nahodou niektorá z vas takuto vianocnu výzdobu?? vid obrazky...a k tomu este aj veniec na dvere prutený a girlandu ozdobenu v takýchto farbach

julie1412
20. nov 2011

@marry26 Ahoj, ja chodim s malou /okrem poslednych dvoch mesiacov, lebo musim lezat kvoli hroziacemu predcasnemu porodu/ do MC Bambulka, patri to pod CVC a sidlia v byvalej 2.ZS. Je to otvorene pondelok, streda, piatok, od 8 do 12-tej, plati sa 1,3 eura. Je tam fajn, deti sa zahraju, mamy pokecaju, su tam aj rozne aktivity ako pilates a pod. Odporucam🙂

katusska1
23. nov 2011

Ahojte baby, mám Billa nálepky č.: 4,108,112,176,191. Ja to nezbieram, takže vám to môžem dať pre deti. Ak máte záujem, napíšte mi. 🙂 Pekný deň.

maria75
23. nov 2011

Ahoj, ma niekto prosim nalepky z BILLY číslo 42 a 119? Ak ano radi vymenime a aj darujeme ktore nam ostali.
Dakujem. MAJKA

suzicka
7. dec 2011

Ahojte ake mate skusenosti so skolkami v Dubnici?s ktorou ste/neni spokojny?budem rada za kazdy nazor🙂

careamell
8. dec 2011

@suzicka
Ahoj, my sme chodili do škôlky na 4. ZŠ. Keď bola maličká, mala triedu v budove vedľa školy a ako predškoláčka bola priamo v škole. Inak sa nám tam veľmi páčilo, triedy aj učiteľky veľmi dobré a milé. Stále sa učili básničky, pesničky, mávali pravidelne vystúpenia, kde tancovali, recitovali. Mávali karnevaly, na Hellowen im učiteľky robili strašidelné predstavenia. Objednávali im pracovné zošity, kde pravidelne kreslili, učili sa a pod. Ako predškoláčka chodila na angličtinu, mali sme možnosť deti prihlásiť na nejaký krúžok.
Švagriná má dcérku v Košeci v škôlke a čudovala sa, čo všetko deti robia v našej škôlke. Tam učiteľku načapala, ako sa pozerá na televízor. 😒

mysenac
9. dec 2011

@suzicka ahoj, my chodíme do škôlky na CII (pri Rozptyle), sme veľmi spokojní, pani učiteľky sú milé a veľmi šikovné, robia s nimi úžasné veci, popri tom vždy krásne vyzdobia priestory škôlky (podľa ročného obdobia), na nástenkách máme vždy podrobný rozpis činností, na čo sa ktorý týždeň zameriavajú (napr. zdravá výživa, dopravné značky, knihy, ochrana zeme - tomu sú prispôsobné ich činnosti - samozrejme hravou formou), mávajú besiedky pre rodičov, teraz na jeseň boli na výlete v prírode, na mikuláša boli na divadlo, vo februári mávajú karneval, boli v knižnici, u zubára (samozrejme si to len pozrieť, aby vedeli, že sa nemajú čoho báť a k mladším chodí zubár do triedy). majú aj svoju stránku (www.rozpravkovo.com) - tam si môžeš pozrieť fotky, aktivity

brumca
14. dec 2011

ahojte 🙂 baby neviete ci v materskom centre byva aj nejake cvicenie pre deticky...a ak ano, tak pre ake stare deti?

zuba
15. dec 2011

@brumca No tancujeme tam a cvičíme na fit loptách s detičkami ale to s takými čo už behajú. Ono to je len preto, že som mala záujem o čosi také a teda si to tam aj vediem. Treba ísť za Tamarou do centra, že či sa nedá aj čosi pre menšie deti spraviť, ale asi by sa musel nájsť niekto kto by to z vás mamičiek aj viedol.

Ale ja som chodila z malým minulý rok dolu na spartak na fit lopty, skús sa aj tam opýtať, či ešte Barborka necvičí.

brumca
15. dec 2011

@zuba ahoj 🙂 dakujem za info, to tancovanie deti som si pamatala, ze si uz o tom pisala, len som teda bola zvedava na mensie deti 🙂 skoda, ze nieje nieco aj pre nich...asi sa tam pojdem opytat.

marry26
15. dec 2011

@brumca ked sa pojdes informovot, daj vediet, aj mna zaujima nieco pre mensie deti, nejaka aktivita 🙂

careamell
1. jan 2012

Ahojte, viete mi poradiť, či je v Dca obchod s BIO potravinami, alebo so zdravou stravou?...Potrebovala by som kúpiť špaldovú krupicu 🙂

katusska1
1. jan 2012

@careamell ahoj, čosi také máme pri škole 🙂 tuším sa to volá Púpavka alebo ako...

katusska1
1. jan 2012

@careamell juj, tým pri škole som myslela pri gympli 😀

dm1
1. jan 2012

@careamell ano jeden je pri gymnaziu a druhy je vo filagore vedla zmrzky

careamell
1. jan 2012

@dm1
@katusska1
Ďakujem moc, musím ísť kuknúť 🙂

zuzubabo
1. jan 2012

ahojte, nie som priamo z Dubnice, ale chodím sem každý týždeň do Tesca a tak, chcela som sa opýtať sú tam aj nejaké secondhandy?

katusska1
1. jan 2012

@zuzubabo ahoj, zajtra ti pozriem čo kde je, pretože ja aj keď tu bývam moc často hore nechodím (max. tak do školy - vďakabohu že je relatívne blízko, pri parku, takých 15min. pešo 😀), bývam za koľajami, a nepotrebujem sa trepať do mesta, tiež idem max. do Tesca čo je na opačnej strane od "centra". Zajtra ale musím si ísť pre telefón, som ho dala reklamovať, takže sa aj trochu po obchodoch pokukám a zistím ti, čo sa kde nachádza. Určite napíšem🙂. Ja som tiež niekedy prekvapená keď občas idem že čo sa všetko zmenilo a tak 😀. Raz darmo, som asociál 😀 😀

inneska
1. jan 2012

@katusska1 aj ja bývam za kolajami 😉 kde presne?

@zuzubabo sekáče čo viem sú v máji, asi v strede na prízemí, v dubničanke, a na podháji ako je pizza mama...na viac si nespomínam...

katusska1
1. jan 2012

@inneska 🙂 pár domov od teba, som sa ti hanbila vždy prihovoriť a aj pozdraviť, lebo som nevedela či mám tykať alebo vykať a veľakrát mi bolo blbé len tak prejsť okolo... 😖 ja ťa poznám z videnia, máš dve deti a chodíš s nimi stále po vonku 🙂, veľakrát sa stretneme 😀 vedľa Ivetky L.