Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

3558
12. jan 2009

co ja viem tak pri 1ZS je socialka a na poschodi danove.

sisa.b
12. jan 2009

tak uz mam vybavene porodne 😎 drahy ma nasmeroval a opytala som sa okoloiducej. a stala som rovno pred nim 😝 😀 a tani ma pravdu, je to tam 😉

3558
12. jan 2009

ale pride ti az za mesiac a pol. 😀

sisa.b
12. jan 2009

ta teta povedala, ze buduci mesiac to mam na ucte 😕 ale to je jedno, aj tak nedostanem ten super prispevok 😠 sekli sme sa len o par tyzdnov. no kto to mohol vediet 😔
akurat som sa dozvedela, ze plavecke kurzy su az od 4 mesiacov. chodite tam niekto?

3558
12. jan 2009

aky super prispevok? ja o nicom neviem

sisa.b
12. jan 2009

na prve a od 1.1. aj na druhe a tretie dieta dostava matka 25000 sk. ja som to prepasla o nejakych 6 tyzdnov, lebo minuly rok to bolo len na prve dieta. schvalili to uz niekedy v lete, tak si vies predstavit, ako ma slak triafal 😝 a keby sme nahodou chceli este jedno, tak zas nic nedostanem, lebo to by bolo uz stvrte dieta 😖

zuzula25
12. jan 2009

ahojte,chcem sa poradit,ked kojim mozem sampiony??

3558
12. jan 2009

v pohode 🙂

3558
12. jan 2009

sisa tak to mi je luto ☹ ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀

3558
12. jan 2009

tak to znamena ze ja ked mam len jedno a budem chciet druhe, tak aj ja dostanem dalsich 25 000? no a ked uz su eura, tak v eur, nie? no to potom budem mat nasetrene uz 50 000 bez roboty? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tanidlo
12. jan 2009

Sisa, tak fajn, ked si nasla 🙂 A na plavecke kurzy nechodime, ani sme nechodili..aj som zvazovala, ale potom sme sa na to nedali, aj ked drobec vodu zboznuje..

centik
12. jan 2009

my tiez nechodime plavat,

sisa.b
12. jan 2009

zuzi, tak nejak 😀 no 50 000 dostanes, ak statu porodis este dve deti 😝 ja uz som sa narozculovala dost. keby to schvalili dva tyzdne pred novym rokom, tak ma to nestve. ale oni uz v lete 😝 a dlhsie ostat nechcela 😀

ja by som rada chodila plavat, len neviem, kam - ci tu, alebo do teplic, pripadne do tn 😒

tanidlo
12. jan 2009

Zuzi..ano, na prve tri deti mas narok na tych 25 000, teda v eurach neviem kolko to je teraz narychlo 🙂 A bez roboty, no neviem, zas tak uplne nie, nieco predsa len treba spravit 😀 😀 😀

sisa.b
12. jan 2009

tani, mozno to ma zuzka bez roboty 😀

lugu
13. jan 2009

Dobre rano,neviete mi poradit,kde je v dca nejaka galanterka? 😀

tanidlo
13. jan 2009

Sisa, no, ktovie ? 😀

Lugu, jedna galanterka je v obchodnom dome MAJ na poschodi, len teraz presne neviem v ktorej casti, nieco sa mi mari, ze tam, kde je lekaren, tak tam treba ist hore, tam je len jeden obchod a to by mala byt ona, no a druha je kusok od Lidla, vola sa Lucia tusim a hned vedla nej je hrackarstvo, je to hned za hlavnou cestou, smerom od SPS k Lidlu..snad som trochu poradila..

sisa.b
13. jan 2009

ahojte 🙂 kde ste vsetky?

sa mi nechce ist na postu 🙄 🙄 🙄

3558
13. jan 2009

galanterka ja aj lucia oproti priemyslovke ale cez obed tam maju dlhu prestavku a aj v obchodnom dome FIX je jedna taka mensia ale dobry vyber latok. no a ako pisala tanicka aj v MAJI hore je jedna 🙂

lugu a ty kde byvas, ked taketo veci nevies? 😀 😀 😀

sisa to si pekny lenivec 😀 😀 😀 😀 ved to mas tak bliiiizko. zo 105ky. sa hanbi 😔 😔 😔 😀 😀 😀

centik
13. jan 2009

ahojte,
ja som akurat prisla z vonku, som sa bola s malou prejst okolo panelaka bez kociara, tak viac som ju nosila na rukach ako chodila 😀
Tani este si u svokrusi?

sisa.b
13. jan 2009

zuzi, uz sa hanbim 😝 😀 len som taka unavena, spala som 4 hodiny ☹ a je mi zima aj doma od tej unavy. ale mala strajkuje, ziadny popoludnajsi spanok sa nekona. nakolko sa mi o chvilu vrati syn zo skoly, tak to vzdavam a idem na tu postu. mozno aspon trosku zaspi. len ked sa mi nechce s tym kocikom sa zas trepat 😝 keby bolo teplo, tak ideme so satkou 😀 😀 😀

centik
13. jan 2009

vam ide horuca voda?
nam len nejaka taka vlazna no horuca to urcite neni

sisa.b
13. jan 2009

tak uz mam postu vybavenu, ale musim ist este raz 😒

centik, my mame vodu na prietokac, tak neviem 😝

lugu
13. jan 2009

Tanidlo dakujem 😀
Zuzi ja nie som z dca a take veci som zatial nepotrebovala
Centik nam dnes tiekla horuca voda,aspon ked som umyvala poobede riady,tak tiekla
Baby ked uz tak dobre radite,kde sa co nachadza je tu v dca aj pedagogicko pychologicka poradna a kde?Dik 😉

zuzula25
13. jan 2009

sisa co si potrebovala k tomu vybaveniu na prispevok??nejake potvrdenia od lekarov, ale nieco ine?? tlacivo si si vypisovala az na tom urade??

3558
13. jan 2009

lugu : tazka otazka 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 neviem

martina35
13. jan 2009

Ahoj zuyi konečne som sa zaregistrovala tak napíš čo nové Koyška

tanidlo
13. jan 2009

Jani, akurat sme dorazili do DCA..a voda nam dnes vraj isla v pohode, nam strajkovala minuly tyzden tusim v stredu, ale to bolo aj na dverach dole napisane, ze sa cosi bude robit, tak ujovia v pivnici trieskali cely den..doobeda nesla voda ziadna a teplu pustili nakoniec az vecer..mozno aj u vas cosi take..

centik
13. jan 2009

TAni nam tu trieskali vcera, co nesla vobec, ale dnes isal slaba, ale uz ide teraz