Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

martina35
28. jan 2009

pozdravím, neviem ktorý ju rodil ako sa volá bol vysoký vek okolo 35 tmavovlasý na kratučko vystrihaný štíhlej atletickej postavy, sympatický, druhý tam bol vysoký svetlovlasý s okuliarmi tiež mladší a ten sa prizeral a vyzeral ako dobrý chlapček zo starého filmu zo 60 tych rokov.

martina35
28. jan 2009

jajuš. rodili sme v Trenčíne, bola som pri nej, a epi nám nestihli pichnúť ako sa to potom rozbehlo.

A ešte jediná vec čo sa mi nepáčila všetko treba zaplatit vopred alebo hneď ako jej pichnú lebo inak tam asi nepustia neviem ako to robia keď prídu rodiť v noci a pokladna je zavretá. to som sa nepýtala tak ak chcete v Tn epidurál treba si zobrať korunky zo sebou.Ja som tolko nemala ale som rýchlo vybavila cez vedenie nemocnice aby som platila až potom.A napokon sme neplánovane pošetrili a boli sme bez epidurálky.

3558
28. jan 2009

tak to by som doktorovi nohy dolamala,keby mi povedal ze uz je neskoro. najskor by som ho opula a po porode odstrelila.

sisa.b
28. jan 2009

jeeeej, niky gratulujem 😵 😵 😵 obom prajem vela stastia a zdravia 🙂

sisa.b
28. jan 2009

matka a super, ze ste boli spokojne 🙂 ja som hovorila, ze je tam dobre

3558
28. jan 2009

ja by som dostala infarkt keby som bola prichystana na epi a dr. mi povie ze nie.. 😝 😝

centik
28. jan 2009

Zuzi ale ved pochop ze to nestihli 😀

3558
28. jan 2009

ja by som mu dala ze ..nestihli!!!! 😀

martina35
28. jan 2009

oni to fakt nestihli veď som tam bola . No na ich obhajobu oni predpokladali ešte najmenej 3 hodiny otvárania sa a ona to stihla za 20 minút.

3558
28. jan 2009

mata neobhajuj doktora. pekne chod pytat bolestne aspon 200 eur 😉 😉 😀 😀 😀 😀

martina35
28. jan 2009

zuzi tu sme na slovensku haha 😀 😀 😀 a aj mne by som pýtala... ja som naposledy rodila 3 dni na vzdychárni v Ilave pred 6 rokmi.

zuzula25
28. jan 2009

sikovno to stihla ta nicka.ja som si tiez pytala epi a sestricka mi na to povedala, ze existuju aj ine lieky od bolesti, ze nemusim si pytat hned epi a ze na druhej strane aj usetrim, ale v tom momente by som neviem co dala za nu a nakoniec mi ju ani nedali.ono sa to picha ked uz je zena otvorena minimalne na 4 prsty a potom to uz ide velmi rychlo.ja som tiez bola den v bolestiach otvorena len na 2 prsty, po 20 hodinach az som sa otvorila na tri a potom to islo uz strasne rychlo,ze nakoniec povedali ideme na stol a ja som im tam zaspavala z tych liekov od bolesti 😀

3558
28. jan 2009

ja som mala rajsky plyn, potom mi pichli do zatku injekciu od bolesti a 5 minut na to uz som zobrala o epi. 😔 😔

sisa.b
28. jan 2009

tak ja som tiez pri tretom prosila o epi 😀 😝 a sestricka na mna, ze ma pozrie doktor a on sa musi k tomu vyjadrit. a nakoniec ho zavolali az ked uz hlavicka trcala 😀 tie najhnusnejsie bolesti som mala cosi vyse hodiny a sestricka mi po porode povedala, ze by som to nestihla, preto to neriesila a snazila sa ma nejak ukludnit 😝 uz som bola totizto otvorena viac ako na 4 prsty.

zuzula25
29. jan 2009

dobre ranko, ale bo predpoludnie 😕
uz sme zas na stranke c.2 tak rychlo sup sem,aby sme to posunuli. 😉

Mati a fotky???

centik
29. jan 2009

este stale sme na dvojke 🙂

tanidlo
29. jan 2009

Nevymyslajte si, baby, ved sme na 1-ke..teda teraz ako to dopisem urcite budeme..hehe 😀 😀 😀

centik
29. jan 2009

tani zeby? 😀 😀

tanidlo
29. jan 2009

Jasnacka 🙂

Co porabate v takom hnusnom pocasi ? Ja som sa prave bola dat na otocku ofuknut vonku a mam dost, som rada, ze uz sedim doma..Macko ma dnes prehodeny rezim nejako, od rana spal iba hodinu a teraz konecne zaspal zas, zeby nam skoncili zlate casy ? 🙂

3558
29. jan 2009

baby uz mame termin na ten krst. 7.3.
co mali vase deti oblecene? moze mat maly topanocky take oranzovo cierne a menzestracky? a blastne ved bude v bunde v kostole, tak nemusi byt tip top, nie? bude mat sedu bundu a pod nou svetrik. to staci, nie?

3558
29. jan 2009

prave nasiel palino na nasej zahrade mrtvu vevericku. 😢 😢 😢 😢 😢

tanidlo
29. jan 2009

chuda vevericka ☹

Zuzi, jasne, ze moze mat oblecene to co si napisala..nas Maco bol cely bledomodry (kukni foto na konci) a k tomu mal bielu ciapku, ale pod tym mal kadeco oblecene, vobec to nie je podstatne..si myslim..hlavne, ze tam budete 😀

3558
29. jan 2009

vdaka tani si ma ukludnila. a tu sviecku maju na 105ke alebo aj na fare ju kupim.? nevies?

tanidlo
29. jan 2009

Zuzi 😉 Sviecku maju na 105-tke urcite (tusim tri druhy boli na vyber, ale take jednoduche vcelke), na fare netusim..tam som sa nepytala 🙂

centik
29. jan 2009

Tani ten tvoj macko je taky dlhááááán 🙂
Zuzi aj budete chodit na nejake nauky?

3558
29. jan 2009

ze vraj nic. len potrebujem papier tu z coventry /z kostola/ kde sa maly narodil, ze mu mozu spravit krst. no mne sa to zda divne, ale ze ten farar to vyzaduje,lebo krstit by sa malo v tom meste kde sa narodil. no a ze ten farar vie anglicky tak to nemusi byt ani prelozene. tak to je super. len tu v Uk musime zavolat a objednat schodzku s fararom a poprosit o to potvrdenie. 😒 inak to je vsjo 🙂

3558
29. jan 2009

pekne to tu ide dole vodou, zase na druhej strane ☹
no my sme si dali s luciou strik vinovy a hned je krajsi vecer 😵

tanidlo
29. jan 2009

Jani, no, stonoha jedna nohata 😀

Zuzi..tak drzim palec, aby ste to s fararkom v UK cim skor a uspesne vybavili..

A co sa druhej strany tyka, nuz, my tri to tu dnes tusim nevytrhneme..snad sa to zajtra trosku rozbehne..

Ja som si dala na krajsi vecer Tatranku a este hadam cosi vymyslim 😀

3558
29. jan 2009

mne maly place a place. neviem preco. je pekne odgrgnuty, usmieva sa ked pridem do spalne, ale ked zhasnem a odidem tak spusti plac. uz sa aj 4 krat zobudil a spustil plac. neviem ci mu nejdu zuby. tak som mu ich natrela bonjelou a nic. stale place, je tam palino a ja si pijem svoje vinecko. 🙂

tanidlo
30. jan 2009

Dobre ranko dubnicanky, neodfuklo vas v noci ? 😀