Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

dream.d
15. jún 2009

no super zuzi dakujem za recept, ešte som neskúšala ale už len tie písmenká vonajú, mnam. inak tiez gratulujeme k prvému zubku, nech to čo Maťka čo najmenej jeduje.

sisa.b
15. jún 2009

lenka, ako vies ze zvladam? 😀 ja sa len snazim neskoncit na psychiatrii 😀 😀 😀

zuzula25
15. jún 2009

ahojte.sisa pozerala som tie hrnceky v DMke tu v Dubnici,ale tu co chces ty.tu vacsiu ta je az od 18 mesiacov-tam to bolo napisane.az buduci tyzden pojdem na nakup,tak sa rozmysli ci ju chces

ak bude miesto druheho baba dvojicky,mne to nevadi,mozno pridem o par rokov pri nich,alebo mi narastu sediny,ale hlavne aby boli zdrave

lenka0402
15. jún 2009

sisa myslim si ze zvladas,ti si sikula. 🙂 vela mamiciek nema cas na pecenie,strikovanie,latkovanie,a td.Mas krasne 3 deti,a vidiet ze to robis rada. 🙂 A vzdy si tu dobre naladena 😀 😀

lenka0402
15. jún 2009

este ti uvediem priklad.Ako sme dnes isli do tych ciech vzali sme na ceste jednu stoparku.Prave pred mesiacom porodila dievcatko,ma este dalsie 2 deti,a toto tretie ide dat na adopciu. 😉 Povedala ze by uz,jej slova,,nemala na 3 tie nervy. 🙂 ☹ prave si isla pre peniaze za porod.v cechach to je 13000,a dieta uz nechce.Nuz su rozne matky. ☹ ☹

sisa.b
15. jún 2009

zuzi, dakujem za info, tak potom chcem tu mensiu 😉

lenka, dakujem za komplimenty 🙂 no ako pises o tej ceske - tak na to by som nemala zaludok, ani keby som mala mat dalsie tri deti 😠 je to absolutne svinstvo - take matky by som dala sterilizovat 😠 😠 😠

sisa.b
15. jún 2009

tak opravujem, mozno dam na adopciu aj tie svoje, vzhladom na to, co tu vyvadzaju 😅 😠

lenka0402
15. jún 2009

sisa jaka srandistka 🙂
ale berem to aj tak ze je lepsie dat na adopciu ako ist na potrat,aspon urobi radost nejakej rodine ktore nemozu
mat deti. 😉 Ja som pravy priklad,mi mame alexa po 5 rokoch snazenia. 🙂

mkatka
autor
15. jún 2009

Jsem to ale hniloba hnilobná....dneska jsem nevytáhla paty z domu. Odpo jsme si shrupli do 16, než jsme se probrali, bylo 19:30, to už zahlásil malej, že by jako chtěl ven, ale už se nechtělo mě. Zítra si to budeme muset vynahradit.

Zuzu...já jsem dneska tu tému taky objevila 🙂 jenže tak nějak furt někam jezdíme nebo je ten můj pryč, takže nějaký kurz nepřipadá v úvahu. škoda no 😒

Yvka a ty nekřič na to chůďa Vanesku 😉 , jsme tě slyšeli až k nám do ložnice 😀 než jsem stihla vylézt z postele, už jste byly v zatáčce....

Já furt nevím, jakej ten kočár koupit 😠

sisa.b
15. jún 2009

lenka, teraz by som ich bola skor utopila ako dala na adopciu 😠 😠 😠 pozerali telku pod podmienkou, ze potom utru riady, no a velky problem. zacali sa tam mlatit, tak som im oznamila, ze to bolo posledny raz, co som im nieco povolila vopred a zarazila som im ju nateraz uplne. tak velky krik, az zobudili malu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

lenka0402
15. jún 2009

katka aj ja som mala vzdy dilemu aky kocar kupit.a teraz mam zas dilemu aky sportak kupit.Mam kocar kde sa nachadza aj sportova verzia,ale asi ju nebudeme pouzivat,este neviem.Skusali sme len tak a nevojde nam do auta. ☹ ☹ A ta sportova je strasne tazka.Ja chcem nejaky malicky,chutnucky,a hlavne lahucky.
Sisa len ich tam neutop,ved mas len ich.Sisa ty mas aky kocar?

lenka0402
15. jún 2009

Katka v ktorom si vlastne mesiaci? 🙂

mkatka
autor
15. jún 2009

25. týden. mmch, to je jaký měsíc - začátek 6.? Se v tom nějak ztrácím, ať to počítám jak počítám, vychází mi, že budu těhotná 10 měsíců 😅

Já jsem měla první kočár trojkombinaci - těžkou mrchu Tako. Bláhová jsem si myslela, že nám vydrží až do konce, ovšem brzo jsem zjistila (krom četných nedostatků), že se mi za ten 3/4 rok okouká a budu chtít jiný. Takže tak to beru i teď. Na zimu a jaro (nebo dokud nebude mimi velké do sporťáku) chci kočár hluboký. Furt váhám, jestli vybrat podvozek takový, aby šla nacvaknout autosedačka...využiju to přes zimu??? Chtěla jsem hluboký takový ten s tím kovových košíkem, ale...nebudu mít přes zimu v čvachtanici ocákaný vše, co bude v košíku? Nejsme zvyklí na otáčecí přední, takže takový ani nehledám....pro vaši představu něco jako Inglesina Magnum....vlastně chci ještě, aby tam byl buď stupínek pro sourozence nebo možnost připnutí skejtíku.

Autosedačku bych chtěla s tím podstavcem, abych jen zacvakla a bylo. První vajíčko jsme museli furt pásat a to byl vopruz...

Od sporťáku mám taky jasné představy, ale to budu řešit až později. Určo se objeví nové modely...

lenka0402
15. jún 2009

my mame tento http://detsky-bazar.i-bazar.sk/kociky/predam-ko...
nie ze by som nebola spokojna,ale proste ta sportova verzia sa mi zda dost tazka,ale este sa tiez nevieme rozhodnut. 😉 Katka urcite by som kupila kocar kde sa da nakliknut ta autodsedacka,ak mate auto tak to velmi vyuzijete,aspon ho nezobudite ked ho budes davat do kocara 🙂 my to vyuzivame strasne moc,a hlavne na nakupoch.A ten inglesina magnum je vcelku pekny,len mne sa tam nepaci ten kovovy kosik,ako si pisala v zime mas po nakupe. 😝 A uz vies pohlavie?

sisa.b
15. jún 2009

lenka, neboj, akurat maju dovolene uz len dychat 😀 este mi dalsiu pol hodinu nervy robili 😠
ja mam bebe confort high trek a uricte iny kupovat nebudem

lenka0402
15. jún 2009

sisa pekny kociarik,to je trojkolka 🙂 Ani ja nebudem,ak sportak napcham do auta,a ak nie budem musiet,nejaky pomensi. kupit. 😉 Ale skor to auto nove by sa zislo. 😀 😀 My mame na sportak este cas,tak sa s tym este zatazovat nebudem. 🙂

lenka0402
15. jún 2009

Sisa aka prisna mama 😀 😀 doma musi byt horuco 😀 😀 Aj ty mala spi?

chymenitta33
15. jún 2009

Ahojte cicky🙂

Dlhooo som tu nebola akosi nestíham🙂Dejvi je velké šidielko stále sme vonku lebo to sa vylieta a potomje klud🙂som rada že je už teplučko je viace možnosti..a vy ako čo nové?

sisa.b
15. jún 2009

mala nespi ☹ to zas bude boj, kym ju uspim. ratam tak o polnoci 😔

chymenitta33
15. jún 2009

sisa--ani Davídek nespí lebo dneska sa zobudil o pol 10 a spať na obed nešiel 😒 čo som si aj mylsela že nebude haji...a bác o 18:00 zaspal po sediačky v kočíku o pol 8 vyspatý a lietal tu ako šarkan ale ocko ho uspáva.

sisa.b
15. jún 2009

aj ja sa snazim uspat ju, mam ju na sebe namontovanu, ale len ma tu hryzie 😠 😠 😠

sisa.b
15. jún 2009

tak ani do polnoci to neni 😒

dream.d
15. jún 2009

sisa hádam už malá zaspala a ty s nou, môj spí už od 20, ale zas mne sa nechce. Zisťujem že tu na koniku su celkom zaujímavé temy, ale keby chcem prečítať všetky čo ma zaujali asi nemám šancu. tak idem asi radšej spať, lebo tu zas niečo najdem. Tema svokry nemá chybu. 🙂 Tak dobrú noc.

zuzula25
16. jún 2009

dobre ranko,dnes je teda kraaasne vonku 😠 ja by som tak spala,ale malemu sa uz videntne nechce 🙄

katka tehu sa rata na lunarne mesiace to znamena,ze 1 lunarny mesiac ma 4tt, a potom sa to rata na kalendarne mesiace a tam mesiac mava aj 5tt,preto tehu je 10 lunarnych mesiacov alebo 9 kalendarnych mesiacov.

ta naklikavacia autosedacka je fakt dobra vec,ako pise lenka ked mate auto vyuzijes ju dost,ja ju pouzivam napriklad aj pri upratovani doma,dam maleho do autosedacky nakliknem a tam kde upratujem si ho zoberiem,pri umyvani riadu kuka tak na mna.

ja sportiak nebudem kupovat,my mame a je lahucky,lahko sa sklada a do auta sa tiez zmesti.mozno len neskor golfky,ale to uvidim ci sa maly bude chciet este vozit

lenka0402
16. jún 2009

Dobre ranko maminky 🙂 Sisa kedy ti mala zaspala? 🙂 dufam ze uz doma nieje tak dusno ako vcera 😀 😀
Zuzi aj uz davas Matka do sportaka?alebo este lezka v hlbokom. 🙂

lenka0402
16. jún 2009

a ako preziva zubky?ziadna hnacka,teplota?ked nas to este len caka.ach jo ☹

zuzula25
16. jún 2009

leni este nedavame maleho do sportiaka,este mu je dobra vanicka a nam sa da aj vanicka polohovat do polosedu,tak ked nebuva dam ho do polosedu a kuka.ale uz tak o mesiac dam sportak.
zubky vcelku dobre preziva,obcas zaplace z nicoho nic,ale malicko.klop,klop.teplotu vobec nemal a hnacky tiez nie.ako kaka castejsie za den,ale uz take tuhsie,ked ho prikrmujeme zeleninkou.mozno by aj hnackoval ale v kombinacii s mrkvickou-ta zapeka,tak ma stolicu OK.ale to mame len 2 prerezane dolne

mkatka
autor
16. jún 2009

Já budu muset vyrazit už do terénu a vyzkoušet si ty kočárky v praxi - aspoň do Laugarícia. Nebo zaskočím na ten váš sněm a pojezdím sem tam s vašimi 😉 ještě mi k tomu dáte aj instrukce, na který pasuje jaká autosedačka a tak.... 😵

sisa.b
16. jún 2009

ahojte 🙂 mala zaspala az o pol jednej a do pol jedenastej sme sa valali v posteli 😀 prisli mi z uk nocne plienocky bum hugger, tak poletim na postu, jupi 😵

nasa mala nechce byt uz ani v sportaku - hlavne ze bol cely kocik taky drahy 😠 ona tam nevydrzi vobec sediet poriadne. stale musi byt v pohybe.
na ten nas sa da naklikavat autosedacka, dokonca sa k nej dala kupit aj taka zakladna - myslim ze isofix, ale bolo to vsetko strasne drahe, my si vystacime autosedackou z bazaru 😎 no teraz planujeme kupit chicco key 1

sisa.b
16. jún 2009

tak to vyzera, ze moje mlada bude konecne na plavanie vyspate 😵