Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
29. jún 2009

ivetka, ja neberiem antiku ziadnu 😅

my pozemok mame, takze skoda, ze sme zavahali. no tiez - prerobeny byt a svoje sukromie sme nechceli vymenit za nieco, co bolo v nedohladne. lebo na celu stavbu by nam to nevydalo a kto mohol vediet, ze budu teraz taketo ceny 😒

katka, tiez prajeme krasnu dovolenku 🙂

mkatka
autor
29. jún 2009

Jedeme na Hvar, vyrážíme ráno.

My zase zoufale hledáme pozemek na stavění, aj s domkem, kde bysme bydleli dočasně. Ale asi jsme vybíraví....

Našla jsem kočárek NESTOR CANDIDA, stojí kolem 200 Eur i s autosedačkou, je to ten houpací, co chci, jen ho potřebuju vidět naživo, jestli to není šmejd. Nevíte, kdo ho má nebo kde ho mají? Nikdo se mi zase neozval...

zuzula25
29. jún 2009

katka uzite si dovolenku 😎
ten kocik je v akcii na www.karolinka.sk

sisa.b
29. jún 2009

juj, holky, dnes som dostala 13ty plat za minuly rok, takze bude konecne umyvacka 😵 uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiim.

este sa rozhodujeme, ci pojdeme niekam na dovolenku, ale zrejme nie, mala sa mi zda este moc malicka. budu nam stacit tie tatry a par vyletov k tomu 🙂

a som nastvana, lebo ten moj exkluzivny robot poriadne neodstavuje 😠 robim ribezlovy dzem a mam toho za necele dva litre + kopec mokreho bordelu. zo starym rucnym by som vyzmykala minimalne o liter viac 😠 😠 😠

sisa.b
30. jún 2009

holky, takze mame chytene horne cesty dychacie ☹ a ja koza som sa ani nespytala, ci mozeme ist aspon na chvilu von 🙄

zuzula25
30. jún 2009

sisa prajeme rychle uzdravenie.

mne sa zacali robit hrcky na jednom prsniku ☹ neviem ci sa mi zastavujeme tam kdesi mlieko,alebo co.horuce to nemam,zacervenane tiez nie.odstriekat sa mi neda.neviete cim by som sa toho zbavila??resp.len sisa by mohla vediet,alebo dream.boli ma to ako modrina.a to ma zrovna tento tyzden Petrykowski dovolenku

sisa.b
30. jún 2009

zuzi ☹ tiez si uzivas. neskusala si masirovat pod teplou sprchou pred kojenim, alebo nejake ine babske recepty? kapustny list schladeny, vodku natriet, ... je toho vela. ja som mala pri samkovi hrcku pod pazou, ale ta ma nebolela. bola som s tym aj na sono, lebo ma velmi vylakala, ale bola to len mliecna zlaza, ktora po odstaveni zmizla.
no teraz mam stale citlivy prsnik, v ktorom som mala zapal ☹

ivetka5
30. jún 2009

Ahojte babeny, tak sa uzdravte Sisa, pozdravujeme Rebečku 😉
Zuzka, ja síce nekojím, ale zo začaitku keď som mala, a v nemocnici, tak tam mi úplne tvrdli prsia, čo som musela stále odsávať, masírovať, ja som si to pod tou čevenou lampou, natierala som si to calciom, ale to čo máš ty, je asi niečo iné.
Dnes je zas super počasíčko 😒 Ešteže sme boli doobeda vonku, boli sme aj na poradni, tak máme 5300g a 63cm, doktor povedal,že je akurát, že je dobrý, že aby nebol tučko 😀 Tak vraj je to ok, 14-ho máme očkovanie, si užijeme ☹

ppppp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzula25
1. júl 2009

ahojte.

ivetka pekne miery 🙂 a prajeme aby ockovanie prebehlo bez komlikacii 😉

dnes to vyzera zas rano pekne a poobede burky 😠 to je pocasie. a deti maju prazdniny,tak im uprimne zavidim,ked si spomeniem ake to byvalo 😎 ach jaj

lenka0402
1. júl 2009

Ahojte 🙂
zuzka ked das malemu prikrm,aj ho hned dokojis?mi davame polievocku,ale aj tak mi z nej moc nespapa,a potom mu dam mliecko.Vcera,aj dnes mal zelenu stolicu,nevies ci to moze byt tym? ☹ robim nieco zle?

ivetka,dufam ze ockovanie dopadne dobre,daj mu potom hned studeny obkladik,nech ho nozky nebolkaju.
Ja ked idem z malim tak sa boljim aj zanho,chudatka nase. ☹ nas to ties caka,zas nento mesiac.ale 24teho.to zas bude.ach jo. ☹

zuzka,a co prsnik,uz lepsie? 😉

lenka0402
1. júl 2009

ivetka tie miery,maly je akurat 🙂 🙂

ivetka5
1. júl 2009

Dobré ránko maminy, dnes je krásne, ale dokedy 😅
Ja si tiež myslím, že je ok s mierami, ve´d keby čosi, tak by skôr chudol. No o tom očkovaní, už teraz sa neteším, keď ste písali, že aj teploty môžu nastať. To obklady budeme dávať, a ako ste spomínali, do zásoby čipky panadolu, alebo niečo pod. Len keď mu brali krvičku mi ho bolo strašne ľúto a ešte som ho aj nasilu držala ☹ Ale tým si musí každý prejsť, aj nám to robili, čo už. Ja som bývala ako dieťa často v nemocnici a infúzky, ešte teraz mi je blbo keď si spomeniem 😖
Lenka, my sme mali zelenú stolicu, kázal nám dávať doktor Biogáju, no a balenie sme vybrali a krásne sa nám to upravilo, na zelenožlto. Ono to môže byť asi aj keď ste začali prikrmovať, zmena metabolizmu, neviem, myslím si. Ale sa radšej na to spýtaj, nám aj výter vtedy robili a všetko mal ok. Ty máš lLenka mliečko na predpis?

ivetka5
1. júl 2009

My sme to mali na úpravu črevnej mikroflóry, nie metabolizmu.

lenka0402
1. júl 2009

ivetka ono to moze byt aj s toho prikrmu,ved ja sa ho urcite na to opytam.A co to je ta biogaja?prvykrat pocujem. 😕 😕 v jakej to je forme?v tekutej?nie mi nemame mliecko na predpis,najprv sme mali nutrilon HA,ale s toho nas bolelo brusko,a teraz papavame od HIPP probioticke mliecko,moc nam chuti,je huste,a trosku pomaha pri prdkani.Zatial sme spokojny.. 🙂
A vy stale papate od beby?sami zda ze si spominala.A ty ho mas na predpis?

ivetka5
1. júl 2009

Lenka, sú to kvapky, prírodné vraj, dávala som večer pred papaním 5 kvapiek. Ja som bola s nimi fakt spokojná.
Zabudla som, spomínala si to mliečko. ˇAno my papáme stále bebu, pokiaľ je ok a chutí mu, nerada by som menila. My sme mali na predpis, ale len vtedy, keď som na začiatku mala problémy s kojením, teraz už nie. Potom mi doniesol švagor z Rakúska za lepšiu cenu. Tu je 400g, taraz to máme na 3-4 dni, bez predpisu za 350sk a s predpisom 188,- No a ja som na nete našla za 180, tak sme si tú objednali celý kartón 😀 a aj naďalje budem. A tvoje koľko stojí?

lenka0402
1. júl 2009

moje stoli 300g 140sk.zdrazeli nam ho,predtym som ho kupovala za 120.My ho mame tak na 2 dni.
Mam novinku..mali sa naucil sticovat,a stipat.Sa mu strasne lubia vlasy.A bavi sa na tom.Aaaauuuuuu ☹

ivetka5
1. júl 2009

Teda, tak si to užívaš, šticovanie, čo? 😀 ja keď malého dávam grgať, tak ma schmatne z cop a drží sa, minule mi tie najjemnejšie vlasy chytil a nechcel pustiť 😨 Už ma aj na ruku riadne štípol, ale to náhodne, drobec môj 😀 Nejdete dnes na prechádzku? My plánujeme okolo obeda, teraz hajá a keď sa napapa, síce je teplo,. ale náhodou zas poobede bude búrka a už sa nedostaneme von.

lenka0402
1. júl 2009

my tiez planujeme ist von tiez okolo obeda,cca okolo jednej urcite vyrazame,teraz spinka,,,konecne 😝 vobec mi nechce spat cez den ,asi mu je teplo,ako mamine.Aspon ze nemame vlasy,,,chi chi.
tvoj maly sa musi riadne potit,ked ma take dlhe vlasky. 😉 😉

lenka0402
1. júl 2009

ivetka keby si mala cestu okolo parku,,,my tam budeme,, 🙂 🙂 🙂 🙂 je tam aj chladocek,teraz je vonku dost teplo,,a tam je fajn..

ivetka5
1. júl 2009

Lenka, kludne sa môžeme tam stretnúť, pošli do ip číslo, by som ti cinkla, kde presne ste. my sme už hore, aj napapaný, ale akosi hrmí ☹ neviem, neviem.
Hej, aj teraz ich má spotené, akoby sa práve kúpal 😨 Vždy sa pri papaní spotí, z toho ťahania asi 😀

lenka0402
1. júl 2009

poslala som ty to cisielko.
ivet dohodneme sa takto,lebo my sme este nepapali.posli mi aj ty cislo do posty.este vydrzme tak do jednej a uvidime ako sa to vykristalizuje.Mozno nas ta burka obide.A napiseme si sms,co a ako .Ok? 🙂

ivetka5
1. júl 2009

ok lenka, aj ja som už poslala, ale asi bude leja, jedine keď to prejde 😉 Napíšeme si

lenka0402
1. júl 2009

a uz nam prsi,,uz ma toto sproste pocasie poriadne stve. 😠 😠 😠
tak uvidime neskor..mozno to nebude na dlho. 😉 ja cheeeeem ist von,,nech sa mali trocha prespi,lebo bude zly,,

chudak moj pes,uz je strceny pod postelou.. 😀

lenka0402
1. júl 2009

a trase sa tam ako blazon.to je taka nasa rosnicka, 😀 😀 ked sa strci pod postel,viem ze bude prsat. 😀 😀

ivetka5
1. júl 2009

Aj mňa už hnevá to počasie ☹ Mne práveže malý zas zaspal, sa bu dobre hajá keď prší. ale ja si myslím, že to prejde za chvíľu. Aj ja chcem ísť von, potrebuje vzduch.

tak to máte super rosničku, aj náš pes, čo býva ale u našich sa tak bojí búrky, by aj infarkt asi dostal, keby bol vonku 😀

lenka0402
1. júl 2009

ty mas takeho spiaceho princa 😉 😉
moj maly zas skrieka na plne hrdlo.sermuje rukami,nohami,ako keby chcel tancovat.sibal maly. 😉
pretaca z boku na bok.fakt male sidlo.
ivet maly sa ti uz aj nahlas smeje?je to zlate vsak?

lenka0402
1. júl 2009

a maly je strasne steglavy,hlavne na brusku. 😀 😀 😀

sisa.b
1. júl 2009

hojte holky. to pocasie je fakt na maslu, no my by sme teraz aj tak von nesli, ked ju dusi kasel ☹

lenka0402
1. júl 2009

ahoj sisa 🙂 🙂 nech sa mala co najrychlensie uzdravy,aj vam dali niake lieky?