Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
8. aug 2009

Baby a kedy navrhujete to stretko? 🙂 Prajeme pekny vikend

lenka0402
8. aug 2009

A ked zacne kopat do mrezi v postielke,co robi casto,tak sa vyslovne otriasa cela izba.
Zuzi a uz si ho nechala niekedy vyrevat? 😉

zuzula25
8. aug 2009

yvka v tom skanzeme sme boli minuly rok,ale mne osobne sa nepacil,strasne malo tam bolo spristupnene pre verejnost,vsetko sukromne.ale zas pekna prechadzka po tej dedinke.

leni nie este som ho nenechala vyrevat,aj ked uz som si tolkokrat povedala,ze ho necham,ale srdce mi to nedovoli a potom placem s nim. ☹ som makka na neho,ale niekedy by si to mozno aj zasluzil,lebo nevie co od radosti niekedy
s tym zivym dietatom viem o com hovoris a pockaj to bude este horsie.dostane sa k takym veciam co by si povedala,ze na ne nedosiahne,to budes potom len kukat ocami a prevracat hlavou co tie deti dokazu

to stretko by som navrhla v stredu??my este stale chodime na plavanie takze v utorok a vo stvrtok nemozeme.kto sa prida??

sisa.b
8. aug 2009

zuzi, chvilu sa jej v choditku pacilo, kym sa s hrackami hrala, ale ona tam skor stala alebo sedela, nejak nebehala, este na to neprisla 😅 a vyskakovala v nom a potom sa pytala von, takze u nas ziadny trhak. ja stale hovorim, ze ma najviac rozumu ona 😀 aj ked jej nukaju na papanie nieco, co by este nemala, tak si malokedy vezme 😀

lenka, nekecaj 😀 take pokojne babatko, ako mas ty, som este nevidela 😀 ved vydrzal neskutocne dlhy cas lezat na mieste a polovicu casu prespal 😀

my sme vikend bez tatina, tak ani nemozem nic poriadne naplanovat ☹

zuzula25
8. aug 2009

no teda rebeka,darmo no je to sikovna baba.nas maly by si zobral na zjedenie vsetko co by mu kto dal 😀 on doslovne zozerie aj za chvilku mna 😀
tiez nas maly uz nebeha v choditku,ked ho tam dam tak tam stoji ako svieca,alebo tam skace.no este pred tyzdnom tam behal ako tajfun

sisa.b
8. aug 2009

zuzi, ved aj matko je sikovnicek velky 🙂
nam sa slecna celkom slusne rozpapala, akurat teraz je zas soplava a ja uz tiez ☹ sarka ma zapalene hrdlo, ale doktorka hovorila, ze to nie je angina, ze je to nejaka viroza. potom dostala silnu nadchu a uz aj my vsetci ostatni od nej ☹ najviac mi je luto zabky malej, zas ma sopel po kolena

zuzula25
8. aug 2009

chudatko moje,kedy sa uz zbavite tych hnusnych chorob,na vas sa vsetko lepi.a co uz davas papat??aj jogurt,chlebik,cestoviny??alebo len zeleninu a ovocie??

nas maly nie je sikovnicek on je strasny vymyselnik,ked sa nudi obzera sa dookola co by zas vyparatil 😀 😝

lenka0402
8. aug 2009

V stredu moze byt,takze ja sa pridavam 😉 zuzi ja viem ze to bude horsie,cim bude starsi,tym bude viac vymislat.

Sisa vyzor klame 😀 to on ked ma svoj den,tak jeho len na retaz dat. 🙂 Alebo byt s nim cely den vonku,lebo doma by som to s nim nevydrzala. 😉 vonku vsetko obzera,alebo zaspi,tam sa nenudi 🙂

lenka0402
8. aug 2009

baby co zajtra varite?

sisa.b
8. aug 2009

normalne ranajkuje chlebik alebo rohlik s maslom a zvysok frcime na cerstvom ovoci, varenej zelenine a masku 🙂 z kase si stale neda viac ako 3-4 lyzicky 😝 ale z chlebiku spapa aj polovicu, teda okrem korky

a tie choroby - to je dan za surodencov ☹ je nas vela a staci, aby jeden prisiel s niecim a uz na tom frcime vsetci. nic tragicke to nie je, ale asi radsej nepojdeme na stretko, aby sme neposlali bacilov dalej.

matko, aby nieco vyparatil, tak sa bude musiet vela hybat 😀 takze bude z neho aj sikovnicek. u nas slecna tiez vyvadza, akurat som vecer vyhodila rozmlatene sklo zo stoliku 😝 ale na take znakovanie mi pekne kasle 😠 😝

ivetka5
8. aug 2009

Ahojte maminy, tak ste sa rozpísali, fúha, kým som vás dočítala 😀

Sisa, vitaj späť, konečne doma, čo? Ako sa hovorí, všade dobre, doma najlepšie🙂))

My súhlasíme tiež so stretkom, myslím, že nič by sme nemali mať, akurát v pondelok ideme na neurológiu a mamina konečne ku kaderníčke 😀 Som tam nebola vyše roka 😅

lenka neviem, čo zajtra varím, ale dnes robíme zapekané filé s omáčkou, mňamky.

Tak Vám prajeme krásny víkend, my asi dnes alebo zajtra vyrazíme do Teplic.

yvka1
8. aug 2009

jeej ako vám to stretko závidím 😠

zuzka my sme v tej dedinke boli už asi 3krát, to len preto nás napadlo že to teraz máme pomaly za rohom.

leni malý Alexko mi niekoho pripomína, no nervy mám už niekedy aj ja. Ani tak ani tak s tým našim malým. Dnes
vydržal chvíľku sedeť len tak že sa podopieral ručičkami. Strašne bol z toho vysmiaty 🙂 včera keď už som nevedela čo s ním tak som ho dala na zem na deku. v chodbe máme také veľké zrkadlo tak sa šupol hneď na brušku a polhodinu bol pokoj lebo sa na seba nevedel vynadívať 😀

no kaderníčku plánujem už pomaly polroka ale akosi ešte nevydalo tak už som sa včera postavila pred zrkadlo a aspoň nafarbila sama.Veď tak to aj vyzerá-uši mám čierne a neviem ako to dostať dole 😀 😠

no na ihrisku zasa šou-vaneska jedla také tie sladké farebné kukuričné guličky, veď a ako to býva-pridalo sa k nej dievčatko a papalo s ňou. No a hneď ma pani máma zdrbala že jej dieťa teraz nebude vďaka mne určite obedovať. No mňa už tam musia strašne nenávideť 😀

zuzula25
8. aug 2009

sisa tak uz davate aj klasicke masielko??od kedy??lebo nas zatial ozuzlava len suchce rozky a korku z chleba

leni ja zajtra nevyrim nic som sama doma,manzel v robote,on si zoberie to co som dnes varila.takze zatjtra veget,len malemu uvarim masko so zeleninkou

vvka ty tam za chvilku budes postrach mamiciek 😀

ivet kam ides ku kadernicke.ako mne by sa tiez zislo,bola som pred troma mesiacmi.ale mne sa tam taaak straaasne nechce vysedavat tie 3 hodiny pokial to trva,to ma vzdy odradza 😝

ivetka5
8. aug 2009

Zuzka, idem do TN, mi to prišlo vhod a zrovna mala aj voľné miesto, tak preto, ide aj tatino s nami, tak ten prejde trošku mesto a potom môžu vybehnúť za mnou. Ale chodievam len k nej. Už s ateším, trvá to dlho, ale ja to mám ako super relax 😀

Yvka, pošli to tam kade ľahšie, ja neviem, čo by som jej na to povedala, a čo si tú jej malú pchala ako hus? Veď si to vzala sama, nech sa nepototo. Príde doma žienka na net a zistíme, že je netabulková a malá jej kotí doma, čo nájde. Alebo chúďa, keď jej doma máti nedá, tak si to musí dobehnúť vonku 😀

sisa.b
8. aug 2009

zuzi, zatial papala len rastlinnu perlu a to bolo len tak na postrasenie 😅 nikto u nas nelubi kopu masla na chlebe.
teraz spapala pekne kuraciu polievocku 😵 to je moj vseliek pri nachladeni, tak dufam, ze aj jej pomoze

yvka 😀 ja by som si z toho nic nerobila. mala si pani mama strazit decko, ked sa k vaneske pridalo, nie ta buzerovat potom za to. asi by som jej nieco nepekne povedala

yvka1
8. aug 2009

veď som jej aj povedala nech si ju dá na reťaz a priviaže o nohu 😀

zuzula25
8. aug 2009

yvka dobre si jej povedala,zasluzila si hus jedna

ivet tak dobre zrelaxuj

sisa ako robis kuraciu polievocku??das kuracinku,zeleninu a potom to aj mixnes,alebo len popucis??ked u vas maju uspech len kusky

mne tu maly natahuje kable od pocitaca a netu,tak sa mi to len posuva po stole,on je pod stolom a zrazu klud.co je??on je vo flasiach alkoholu schovany.(tie mame na zemi v vstavanych skriniach),to by mu dal tatino,keby mu ich porozbijal a uz je nalepeny na vysavaci,uz davno s nim nespadol.no nic,balim to tu,idem ho dat do bazena k nasim,oni maju vacsi balkon

sisa.b
8. aug 2009

zuzi, tak nejak 🙂 vlastne som varila normalne polievku pre nas, akurat neosolenu. pred koncom som vybrala malej zeleninku a maso a dochutila polievku pre nas. robim tak vsetko, aj ryzu, zemiaky... nevarim jej zvlast 🙂 a nemixujem, popucene jej to staci

yvka, dobre si jej povedala 😀

zuzi 😀 pokial sa ti z nich nenapije, tak je dobre

sisa.b
8. aug 2009

ja sa akurat so svagrom hadam cez sms 😠 😠 😠 az ma tu trasie od jedu

zuzula25
8. aug 2009

tak uz som doma a maly este s dedom brazdi Dubnicu 😎

sisa to mas akesi perne s tym svagrom 😒

sisa.b
8. aug 2009

no ved si nedam od barskoho deti mlatit pre kazdu kravinu 😠

zuzula25
8. aug 2009

fuuha tak to muselo byt huste tam.to si ta viem zivo predstavit.to by som zakrocila aj ja 😠

sisa.b
8. aug 2009

predychala som to a ovladla sa, aby som ho niecim neprastila, vynadala som mu, zbalila sa a odisla prec. uz minule, ked saru nakopol do brucha, som povedala, ze si viac neprajem, aby sa mi deti chytal 😠 😠 😠 aj svokra ho cely cas napominala, lebo furt po deckach hukal. no nebudem to uz komentovat. napisala som mu, ako to je a hadam bude pokoj. este aj drahemu som prave dala prednasku.

sisa.b
8. aug 2009

a slecna vyfasovala za to, ze si z linky cukriky docahovala 🙄 🙄 🙄 keby som ju tam stretla ja, tak jej akurat poviem, aby si dala pozor, nech nespadne

yvka1
8. aug 2009

no teda tak to by aj mňa riadne nahnevalo.to si ani neviem predstaviť že by mi švagor zbil deti. A drahý čo na to povedal?

sisa.b
8. aug 2009

drahy nic, on je vcelku tiez dost nervozny chlap a nema trpezlivost s nimi. s nim som tiez podobnu situaciu riesila, prvykrat este ked sme spolu chodili. vtedy som sa s nim aj pekne rozlucila, ze dakujem neprosim a tyzden ma prosil, ze sa uz nic take nestane 😒 a stalo sa, aj som to tu tusim pisala. vtedy tu boli aj svokrovci a pred nimi som mu vykricala, ze ak sa mi deti zbalia, ze chcu ist byvat k tatinkovi, tak vezmem rebeku a pojdem s nimi.
ja som nebola na to zvyknuta, v nasej rodine sme sa pekne rozpravali, aj v rodine exmanzela si vsetci vychadzali a pekne sa rozpravali. no u nich je to take nervozne, ukricane, teda aspon mne sa zda, ked to porovnam. a akoze nie raz som zvozila svagra za to, ako sa s mamou rozprava. ja povedat mame, aby sla do riti, alebo vypadni a zavri za sebou, tak mi mama aj v 30ke taku vrazi, ze by mi hlava uletela 🙄 a on mi ide deti vychovavat

ivetka5
8. aug 2009

Fuha Sisa, tak v tomto máš max. pravdu, aj to tiež nemám rada, aj my máme deti v rodine a nikdy by som si nedovolila ich udrieť, napomenúť napomeniem, keď niečo zlé robia, ale inak nič.

Zuzka, dnes som stretla tatina aj s Maťkom-bol vyškerený, zlatý dubáčik.-)))) Aj zúbky spodné som videla ako sa škeril. 😀

lenka0402
9. aug 2009

Dobree ranko maminy.
Dnes mi maly prespal skoro celu noc,len raz sa zobudil na papanie,no dufam ze to buntosenie uz skoncilo 😉
alebo si dal mozno len pauzu 😀 vstala som o pol siedmej,maly na brusku prevaleny,hlava hore a dival na mna
cez mreze.Taky bol zlatucky 🙂
Dnes sa chystame do Banoviec na kupko,kamoska tam bola a vychvalovala si,vodicka ako vo vani,ze pre babetka
ako stvorene,tak som zvedava 😉 Len aby sa pocasie umudrilo,dufam ze bude pekne 🙂
Prajeme krasnu nedelu 😅

carrie4
9. aug 2009

bré ránko, babulky k akému gynekológovi chodíte? viete mi doporučiť nejakého dobrého? moc by mi to pomohlo. zistila som, že som tehu a hladám naozaj dobrého lekára. aké máte skúsenosti?

sisa.b
9. aug 2009

lenka, aj moj byvaly si banovce chvalil, no pred dvomi tyzdnami tam hlasili rozsireny zapal ocnych spojiviek.

carrie, ja chodim k petrykovskemu, mlady sympatak, snad aj dobry odbornik. neviem, som u neho kratko