Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
26. aug 2009

Ivetka cacane 🙂 a este aj super ceny,,tak sa nakupuje 😉

ivetka5
26. aug 2009

Som sa na Alexkovi nasmiala🙂 Bomba 😀

Hlavne, že sú super ceny🙂

Zuzka, tak to veru hej, už je z neho hotový chlap 🙂

zuzula25
26. aug 2009

ivet co a kde nakupujes??

ja pozriem video zajtra,maly mi uz zaspal,tak som rada,ze spi,ale viem si to predstavit 😀

ivetka5
26. aug 2009

Na aukciách som vyhrala🙂

zuzula25
26. aug 2009

baby vy mate akesi stastie,ja ked tam idem pozriet,tak sa mi tam nic nepaci 😕

ivetka5
26. aug 2009

To je asi aj od náhody, alebo keď si pozrieš prebiehajúce a niečo sa ti páči, daj si to sledovať, a pekne to budeš mať pod kontrolou 😉

ivetka5
26. aug 2009

Napr. som včera chytila žiletky Mach3, 2 balenia po 4ks, čiže 8 ks za 7 eur

zuzula25
26. aug 2009

ja si to dam aj sledovat,len potom na to zabudnem a mam po tom.
moj mangel ziletky nepouziva,tak to neviem ci sa to oplatilo,ale ked si to kupovala urcite ano

ivetka5
26. aug 2009

treba dať pripomienku do mobilu 😀 to som zatiaľ nikdy nedala, ale tiež mi ich už ušlo. Žiletky bola super cena, ja som mu už tiež chcela kúpiť strojček, nechcel 🙄 Ale je to vhod ako aj darček niekomu v rodine, mys me teda zásobený🙂)) Xi

dream.d
26. aug 2009

Lenka super video, Alex aký ukecaný. Už to začína byť aj zábava s tými detičkami. 😀

zuzula25
26. aug 2009

ahoj dream.teba tu vidiet 😕

pocula si ake zmeny sa udiali v robote??to ked sa tam vratime,ani personal tam nespozname.tam uz niet ziadneho stareho doktora,aj ta posledna dala zevraj vypoved

ivet mne ani nepomoze pripomienka,lebo ja niekedy nepocujem ani mobil a nie vzdy sa potom da ist na net.asi to necham na nahodu

tak ja to na dnes balim,maly spi idem za nim

yvka1
27. aug 2009

Ahojte, pekné ránko prajeme 🙂

No to stretko budúca streda by bolo super-Vaneska bude prvý deň v škôlke tak by som aj mala kľud 😎
Leni to video by som si tak rada pozrela ale máme hlúpy mobilný internet ktorý je veľmi pomalý -ešte v mt ako tak ale dca-horor. Od včera sme doma-ďalšia fajn hádka s mangelom tak som včera ráno zbalila saky paky a išla domov. Tak ja za ním ako pako chodím aj s deckami hore dole vlakom a on nakoniec povie že sa nám musí stále len prispôsobovať-to bola akože výhovorka na to že ráno odišíel na tréning a prišiel o pol druhej v noci s asi 3promile 😠 😠

na tých aukciach som sa minule zasmiala -bola tam nová modrá bundička z quelle. chcela som pre drobca n a zimu,mala som takú pre vanesku ružovú a bola super. V quelle stojí asi 13€, na aukcii som začala dražiť keď bola myslím za 2 €, za polhodinu sa vyšplhala na 19 €-tie baby jednoducho dražia ako o život aj keď nie vždy sa to oplatí ! 😀

zuzula25
27. aug 2009

leni to video je uzasne,Alexko je uuuzasnyyy,krasne to bolo

yvka1
27. aug 2009

už som to aj ja videla-internet sa umúdril 🙂 hihi krásny je -ako sa strašne rozčuľoval -ja neviem prečo ho rodičia neposlúchate ??! 😀

lenka0402
27. aug 2009

Ahojte
to bolo len stastie ho takto natocit,on sa inac neda,vzdy mi tam pcha ruceny 😀
Yvka mi ho posluchame,ale on sa jedoval na tatina pretoze mu nechcel dat mobil,a natacal ho 😝 😀
On je taky maly skreklun,a hlavne jedos 😉 Ale ked tatino pocuje ked Alex vykrikuje tatata,tak sa az tak
rozplyva 🙂 😉 Aj ked este maly nevie co to slovo znamena 😉

Caute prchame von 🙂

zuzula25
27. aug 2009

my sme sa akurat vratili z vonku,leni nezavidim ist teraz,je tam straasne teplooo 😝 fuj

maly mi este dospava v kociku,to som zvedava na obedbajsi spanok 😅 ked si este nepospi asi preplace prvykrat plavanie,ked bude unaveny

zuzula25
27. aug 2009

sisa aj ked tu nie si a dovolenkujes,ale precitas neskor:Vsetko naj k meninam,nech ta doma posluchaju 😉

dream.d
27. aug 2009

Sisa k meninkam aj my prajeme všetko naj.

Zuzula no také zmeny sa tam dejú, a kopu nových sestričiek, ked som tam minule prišla kuknúť nikoho som nepoznala okrem Alenky, vrchnej a Soni, ešte že tie sú stálice. No a staničnú na mužoch nepočítam. 😀

To stretko budúcu stredu vyhovuje aj mne. Takže ak do toho nič nepríde tešíme sa na Vás.

Yvka tí chlapi vedia byť pekne sebecký. Nemám väčšieho jedu, ked mi zapotí že čo len tak ja môžem na materskej s drobcom celé dni robiť. Asi si myslí, že sa nudím. Tuším že niekedy čím väčšia snaha tým väčšie peklo z toho. 😠

zuzula25
27. aug 2009

dream no jasne stanicna na muzoch je suvenir,ta len tak lahko neodide 😀

s tymi chlapmi to byva tak niekedy aj u nas.ked poviem ze som nestihala,venovala som sa malemu,ze sme skoro stale vonku,tak tento vikend ked mal vypite mi povedal,ze ho taka veta rozculuje.ze ako nemozem stihat,ze jeho mama mala 4 male deti a stihala.no ja neviem ako.ano stihala by som aj ja.keby som dala maleho spat a on by spal aspon hodinu vkuse,ale on spi len ked lezim vedla neho,inac sa budi po polhodinke.

frcime do soboty prec,tak si uzite dubnicke folklorne slavnosti 😀 trosku mi je luto,ze nepojdem pozriet na jarmok,ale hadam buduci rok si to vynahradim uz aj s malym. 🙂

ivetka5
27. aug 2009

Ahojte, akosi tu nikoho nieje.

Sisa, všetko len to naj k meninkám, hlavne aby ťa doma všetci poslúchali 😉

Yvka, tak ste teda v DCA? Takže Vaneska to má už zrátané 😀, posledné dni prázdnin, ale veď sa hádam aj teší, hm? 😉

My ideme zajtra na to očkovanie, no som zvedavá, ako to dopadne, chúďatko moje. Dnes sme boli poobede u našich grilovať, bolo supiš, trošku sa odreagovať🙂) A vy ste čo porábali? už Vám detičky spinkajú? Noelko už hej, lebo dnes skoro vôbec nehajal, mali sme aj návštevu a u našich a tak. Pekný večer🙂)

lenka0402
28. aug 2009

Ahojte
No baby dnes to tu riadne flakate ☹ co ste pokupila na trhu?

Baby chcem sa poradit z babami co davaju UM.Zacala som davat UM dvojku.A maly mi zacal zle papat,kasa ledva
100 vypije,co predtym 260.Mlieko velmi malo. ☹ ☹ Baby moze mat dvojka inu chut?Alebo mu nemusi chutit?
Aj ma napadlo ze ked papa silnejsie mlieko asi je aj viac napapany,ci nie? ☹ ☹

ivetka5
28. aug 2009

Ahojte, no veru riadne ticho je tu dnes.

Lenka, ja som veru ani nič nekúpila, akurát čoko pukance 😀 Ani tam nič nemali. Ako vždy. A ty si čo nakúpila? My sme dnes boli na tom očkovaní, teraz už hajká, uvidíme ako v noci, dala som mu paralen čípok. Počuj, keď sa mi po ňom vykakal za 10 min. má účinok? Stihlo to prejsť do tela? Ale zas ono sa to rýchlo rozpustí, či nie?
Dnes som bola na Hipp mrkvovú šťavu, zajtra chcem skúsiť už dať, a bud. týždeň trošku mrkvičky, uvidíme, či mu bude šmakovať 😕 V tomto ti leni ja neporadím, keď sme ešte len na 1-ke, ale asi tak bude, keď bude mať asi viac nutrič. hodnôt. Pozri tam tú tabuľku a porovnaj s tabuľkou z 1-ky, aj keď sa tabuľkami neriadim. No dnes nás opäť vážil, má 6750g a 70cm. Dlhý strašne. A to teraz v utorok sme mali 6600g, ale asi schudol vtedy ako ho prehnalo. Ale aj tak za 3 dni 150g, slušné, že? 😀 Pekný večer prajem🙂)))

yvka1
28. aug 2009

No ahojte, ja som dnes mala konečne sanitárny deň-Vaneska mi pomáhala-umývala balkónové dvere-no voda bola pomaly aj na záchode 😀 ale aspoň že sa zabavila. My sme na jarmok skočili len po trdelník a potom do parku na preliezky. som sa smiala lebo keď sme konečne auto kúpili tak na nič iné ani peniaze nemám -aj to som nadávala že aky je prehnane drahý 😠

leni to mliečko-podľa mňa je len silnejšie, pri VAneske keď sme precádzali na ďalšie tak mi vždy najskôr vypila menej. ale možno mu nechutí aj z toho strašného tepla-by som sa ani nečudovala.

ivet takže očkovanie ste zvládli-hádam už bude dobre aj v noci 😉 no to ste pekní papkáči a aký je dlhý 😨 🙂
a tú ručičku má akú?

my sme už tiež mali ísť do poradne hádam aj pred 2 týždňami ale stále sa mi akosi nechce- a teraz v utorok je zase sviatok tak potom zas sa až o týždeň.hádam nám nevynadá 😅

dobrú nocku prajeme 🙂

lenka0402
29. aug 2009

Ahojte 🙂
Ivet ja som tiez nic moc nekupila,len obliecky pre drobca do postielky take kjasneee 🙂 🙂 Inac ako vzdy,nic moc ☹
Teraz som natrafila na super inzeratik co jedna pani predava balik oblecenia pre babo od 6 do 12 mesiacov,na jesen,zimu za super cenu a krasne veci tak to som objednala. 🙂 Mikina early days,4 body HM,Tepla mikina Next,gatuse na traky Early days,capica a rukavicky Nike,farebne plienocky,8 podbradnickov,hrkalky,hniezdo do postielky dava gratis.Vsetko za 12 eur. 🙂 No nekup to 😀

ivetka5
29. aug 2009

Ahojte, tak to máme dnes počasie 🙄

Yvka, ručička je trošku lepšia, ale ešte nie zahojená, aj napriek tomu ho očkoval, vraj je to ok. 😔 Tak uvidíme. Ráno sme mali ešte 37,5, ale už by mal byť ok. A aké auto ste kúpili? Ak sa smiem spýtať. Hlavne, aby poslúchalo. no to poznám, financie, a to ešte aj havarijnú my platíme, takže super 😖 Tak ste neboli dobre dlho na poradni, ale myslím, že tento týždeň má aj tak dovču, nie som si na 100% istá, ale myslí, že sestrička do tel. niekomu hovorila.

Lenka, pošli link, ak môžeš. Si myslím, že super cena, ja som včera zas vyhrala za 2,40 super čižmičky do kočíka, sú presne také, aký je malého kožuštek, brúsená, bledunkomodrá koža🙂)) Krásne sú. My od včera menej papámel, ale môže to byť aj tým očkovaním. Dnes som mu dávala mrkvovú šťavu, no nasmiala som sa na jeho ksichtíkoch 😀 Moc nechcel, skúsim, keď bude viac hladný, alebo zas zajtra. Snáď si zvykne.

Prajem Vám pekný,a j keď upršaný dník. 😉

lenka0402
29. aug 2009

Ten moj inzerat uz asi zmazala,lebo som ho nemohla najst.Ale este to pozriem 😉
To bude mat Noelko krasny kompletik na zimu,faaakt velmi podarene 🙂 A prihlasenie neprislo,islo to otvorit normalne.

dream.d
29. aug 2009

AHOJTE. Ani my sme moc tento týžden nepapali, myslím tiež, že to bude tým teplom, lebo cez den mal aj 5hodinové prestávky ale večer to dobehol. Lenka my máme tiež mliečko dvojku a zo začiatku pomenej papal, ale my máme sunar a tam to je od 4 mesiacov a potom dalšie už 3 od 6 mesiacov.
My mame za sebou už aj prvý kaskadérsky kúsok. Zgúlal sa mi z gauča, chvílu čo som sa otočila a bol na zemi. Hned začal plakat,ale len chvílku a preventívne sme šli na pohotovost, lebo u deti čo nevedia povedat čo ich boli je každý úraz nebezpečný. No tak sme šli na chirurgiu, rtg hlavičky, neurologiu a všeko ok. Do rána sme ho mali sledovat či nie je moc spavý alebo negrcká ale všetko naštastie ok. To boli ale iné nervy tam, všade čakanie a drobocovi sa už chcelo spat lebo bolo už 22h. Tak snád sme si už svoje odbehali a musím na neho dávat vačší pozor ked je taký moc akčný. Ale aj tak som happy, že to neskončilo horšie.

zuzula25
29. aug 2009

ahojte.tak uz sme doma 🙂 bolo super.maleho mi zobral dedo von,ja varim.

takze vidim jarmok zas nic moc,nikto vela nenakupil,aspon ste usetrili.mamina tam bola tiez pozriet,kupila baloniky a vrtulku malemu,ale niue taku klasicku,lebo ta ma ostre hrany,ze nasla nejaku kvetinku.
no a samozrejme trdelnik 🙂

dream ty uz nekojis??fuuha pad,neprijemne.ale nastastie je vsetko OK.my sme ho tiez zazili,ale maly padol na ritku z postele okolo 6 mesiaca,ale to plakal lebo sa viac menej zlakol.odvtedy som ho nikdy nenechavala uz na posteli,musel byt na zemi.no a teraz uz je to hruuuza ho prebalovat,on ani sekundu nevydrzi byt v klude,takze prebalujeme uz aj na zemi,100krat mi ujde,ja ho nahanam po byte 😀 😝

leni super kupa 😉

Noelko super zvladol ockovanie,to je uz velky chlapina,len tak nejake ockovanie ho nezlomi

yvka tak to pojdete do poradne kedy aj my.8.8 sa tam mozno stretneme.nam dava pevne datumy na poradne,vam nedava??

lenka0402
29. aug 2009

Ahojte
Zuzula to prebalovanie poznam,mne sa zas 100 krat pretoci,kope ma do brucha,do prs,vytaca,pretaca,pokial ho ja prebalim ach jaj 😉 a tebe zas uteka,ale povedz ze neni srandy ked uz vie stvornoskovat 😀 on je taky maly nezbedny certik 😉 Zuzi a vie byt aj anjelik? Asi ked spi 😀 😀. A kde ste boli,postrehla som,ale nenapisala si kde.

Dream maly sa musel aj poriadne vylakat ☹ no tie deti su ako z divych vajec,treba davat len pozor,a pozor. 😒
Ale hlavne ze je vsetko v poriadku,to je najdolezitensie 🙂

Inac ani nam nedava pevne datumy,mi mame prist po ukonceny 7 mesiaca,kedy uz moze lepok,aby nam to mohol vysvetlit. 😉

lenka0402
29. aug 2009

zuzi inac 8.8 uz bolooo 😀 😀 😀 si o mesiac pozadu 😀