Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

tanidlo
15. dec 2008

Dobreeee raaaano Dubnica, nespiteeee 😀

Jani, no by si sa cudovala, ved je tazky ako slon, on nevyzera, ale je strasne dlhy, tak sa mu tie kilecka nejako rozlozili, asi hlavne do noh 😉 Ked si predstavim, aky to bol drobcek, ked sa narodil a ako pomalicky priberal zo zaciatku, co sme vazili kazde deko, tak teraz nechapem..bezne mu uz ludia tipuju aj rok a pol a ze preco este nebeha, no sranda..

No, tiez som zvedava, co ta Zuzka..to by bol iny sok s tym netom, ze sa zrazu len tak ozve, ze stale nic, ale skor to tipujem na tu Ilavu, ze uz sa ohlasi aj s malym drobcom 😎

tanidlo
15. dec 2008

A na sladke tu mame chut asi vsetci..ja sa tiez neviem v poslednej dobe dojest, akurat, ze nepeciem, radsej si nieco kupim 🙂 Ale po tomto vikende som najedena sladkeho tak minimalne na tyzden, tak teraz abstinujem 😀 😀 😀

centik
15. dec 2008

dobre ránko,
tak mna dnes boli hlava, dam si kavu, a hajde so psom 😀

centik
15. dec 2008

Tani tu tortu piekla tvoja mamina? nerobi na zakazku? neviem kde mam dat spravit malej k roku

tanidlo
15. dec 2008

Tak ako Jani, hlava uz dobolela ? Vonku asi nic moc pocasko, ze ? Nam sa nejako ani nechce..maly je dnes cely den ospaty, to ma namiesto vcerajsku, dokopy spal asi hodinu a pol za cely den..

A tortu piekla mamina, opytam sa jej, kludne ak budes chciet pre malu myslim ze nebude problem..ona pecie akurat po rodine nasej, ked su nejake sviatky, hlavne teda vnucatam, ale obcas spravi aj niekomu znamemu, ked ju kamartky poprosia alebo tak.. 😀

centik
15. dec 2008

Tani supeeer tak ak by sa jej chcelo potrebovala by som ju na sobotu 3.1.2009 🙂 tak mi potom napis do IP cenu a ci mam suroviny kupit ja alebo ona a potom jej to preplatim alebo ako 🙂 a ci chce este teraz peniaze, alebo pocka na eura 😀 😀
tak sa opytaj ak by bola ochotna bola by som rada 😉

centik
15. dec 2008

a hlava ma uz neboli, ale vonku je kosaa aj ked z domu sa mi zdalo ze je celkom teplo 😅

ivka07
15. dec 2008

Ahojte, dlho som tu nebola no nieje času stale niečo robím malá mi nedovolí si sadnúť k pc.
Neviete Zuzka už porodila? lebo kukám že sa tiež neukázala 😨

3558
15. dec 2008

no a ja som sa krasne rano zobudila stratila som hlasivky,nemozem prehltat, soplim,,,,no proste krasa.
a maly kasle a kycha. tak som mu supla hned sirupek proti teplote a cakam ci cosi bude. krasny pondelok.
a kukam krtka co som si napalila 😀

centik
15. dec 2008

ja som akurat poumyvala okna huraaaaaa 😀

tanidlo
15. dec 2008

Jani, jasne, pozistujem, ked sa mama vrati domov a dam vediet.. 😎 A sup sup umyt okna aj k nam.. ked si taka rozbehnuta 😀 😀 😀

Zuzi, tak sa drzte, snad vam to rychlo prejde..krtko hadam zaberie 😉

tanidlo
15. dec 2008

Ivka, veru nevieme..ale mala sa kazdy den hlasit a kedze sa nehlasi, tak pocitame, ze uz maju drobca na svete..cakame na info 🙂

centik
15. dec 2008

Tani uz niesom rozbehnuta uz sediiiiim takze sorry ale nejdem, to ja neznasam umyvanie okien, to by som mala uteba jak zatrest 😀

dannynka
15. dec 2008

ahojte babulky,nehnevajte sa ze Vam leziem do temy,ale stale neviem tel c do toho kadernickeho salonu u Vas v dubnici,sidli v byvalom hoteli filagor a mal by tam strihat nejaky marek smolka 😅 😅 😅 .nepomozete mi prosim?

tanidlo
15. dec 2008

No dobre Jani, ze si to Ty, tak nemusis 😀 😀 😀

centik
15. dec 2008

danny no ja ti veru nepomozem 😒

Tani dakujeeeem si ma zachranila 😀 😀

3558
15. dec 2008

dannynka a co je s marekom. ja ho poznam.

dannynka
15. dec 2008

zuzka mam ist k nemu na do kadernictva....akurat sme sa vratili s dubnice,uz mam telefonne cislo tak mu zajtra cink 😉

centik
15. dec 2008

Dany tak potom daj viediet ako striha 🙂

dannynka
15. dec 2008

centik oki,na to som zvedava aj ja 🙂 ,inak mate v dubnicy krasnu vianocnu vyzdobu,hlavne pri lidli 😉 dcerke sa moc pacil stromcek a ten velky adventny veniec 😵 😵 😵

centik
16. dec 2008

dobre ráááánko,

TAni este sa dohodnem s MM a dam ti vediet 🙂 🙂 ale su peknucke 🙂

tanidlo
16. dec 2008

Zdravicko..ja dnes nejako nestiham, skacem okolo riadov a hrncov..tak aspon pekny den zelam.. 😀

Jani, jasne, v pohode, ved je este cas..kludne sa podohadujte 😉

centik
16. dec 2008

Tani vedela by mamina aj nejaky taky detsky motiv?

tanidlo
16. dec 2008

Centik, napis mi do IP co asi take si predstavujete, ci nejaku postavicku navrch, alebo tu oblatku s obrazkom, alebo nieco vyrobit priamo z kremu..nieco poriesime 😀

centik
16. dec 2008

Tani pisala som ti mail. 😉

3558
16. dec 2008

baby ak chcete dobru kadernicku tak je oproti zdravot.stredisku.su tam dve mlade baby obe robia super vlasy a k tomu este ak potrebujete niekam ist tak vam spravia aj make up. su to moje kamosky,ja tam chodim uz 4 roky a som spokojna. len sa treba aj mesiac do predu objednat. 😉
a ja osobne som bola u mareka iba raz, ale nic moc. no zalezi od jeho nalady. tak potom dajte vediet ako ste u neho dopadli. 🙂

centik
16. dec 2008

ja som v Dubnici bola naposledy u Tani Kopilcovej, mne sa zda dobra, aj sme fajn pokecali 😀

3558
16. dec 2008

ja s nou bohuzial nemam dobru skusenost, aj ked je to moja kamoska. 😠 a ete k tomu je aj draha.

centik
16. dec 2008

a co ti spravila zle? mne sa nezdala draha, praveze ma ostrihala aj melir spravila dost lacno

centik
16. dec 2008

tak sa mi nechce ist so psom von,
ale hadam aj s malou skocim na chvilu