Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
13. okt 2009

ja som stihla aj ulohy popisat a uz mam nastrihany nanoznik aj s podlozkou do kocika 🙂

sisa.b
13. okt 2009

inneska, prajem, nech je erik po ockovani v poriadku 😔

lenka0402
13. okt 2009

Zuzi srnci chrbat,plnene rozteky,spice,kokosove gulky,kokosove chlpace..inac moje oblubene,lepene kolaciky z dzemom,bananovu roladu,a take suche pecivo. Ale ako ivka pisala tak tento rok asi bude toho menej ☹
Neviem ci budeme stihat pri alexovi 😒

lenka0402
13. okt 2009

a jasne ze medovnicky na tie som zabudla 🙂

lenka0402
13. okt 2009

slane nerobievame,tie nam vzdy nosi svokra 😉

yvka1
13. okt 2009

katka to je super že tam máš mamu. mňa pustili z pôrodnice,hneď mi naši doviezli Vanesku a nechali ma s obidvomi samu. Manžel hral vtedy najhlavnejšiu súťaž tak po ňom ani chyru ani slychu. ten začiatok bol fakt des 😅 😝

leni napíš recept na špice-tie zbožňujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵

yvka1
13. okt 2009

baby a nemáte nejaký dobrý recept na venčeky?

inneska
13. okt 2009

ako začal v piatok 4 mesiac, tak mi erik nechce večer spať...predtým zaspal už o pol 8 a teraz horko ťažko do 22h 😅 a očkovanie zatial super, žiadne zmeny sme nepostrehli, uvidíme ako noc...

ja na vianoce nepečiem....nemám čas, ani chuť, a okrem toho švagrinka a svokra pečú ako z cukrárne a aj v takom množstve 😀 tak vždy dostaneme nabalenú plnú velkú krabicu 😎 a práveže si zase ja napečiem len niečo slané

yvka...no si myslím, že si mala do mňa drgnúť 😀 sa patrilo 😉 a ja zase špice neznášam 😝 a švagrinka robí suprové venčeky, ak chceš, zajtra jej cinknem o recept 😉

inneska
13. okt 2009

a aj bolo niečo obstojné na tej burze v MC?? či mi má byť lúto, že som tam nebola 😀 😀

ivetka5
13. okt 2009

Ahojte, tak vás dočítať 😀 Ako sme išli navečer von, malý celý čas prespinkal. Sa mu dobre hajalo vonku. Ešte som večer vyťahovala zimné bundy a letné veci balila do vriec, vycucla a je to. ešte zajtra periny navlečiem, lebo je fakt zima. Brrr, a to zajtra vraj má byť ešte väčšia, som pozerala prdpoveď a ráno hlásia 4 stupne. 😨

ivetka5
13. okt 2009

Inesska, nech bolesť nožičky rýchlo pominie🙂

inneska
13. okt 2009

ivet...po tých pichancoch už ani stopy 🙂 😉 ja mám hrbu malých vecičiek nachystanú, ešte tiež musím pobaliť letné...už asi nevyužijeme 😀

no pozerala som predpoved...tie nočné teploty ako 1°C a sneženie od 400 m ma až vydesili 😅

yvka1
13. okt 2009

manžo dnes ako išiel do MT vravel že za Žilinou už normálne snežilo 😖 😝 fuuj ja tak neznášam zimu sneh a všetko čo s tým súvisí.

innes dík za tie venčeky budem povďačná 😉

s tými vrecami to len ja môžem mať také šťastie-kúpila som 2 naplnila a do ďalšieho dňa vyfučali.na obidvoch som našla úplne mini dierku tak ich pôjdem vrátiť 🙄

ivetka5
13. okt 2009

Yvka, ja zas zimu, vianoce milujem, to zas MM nie, ale už si pri mne zvykol. 😀 Ja tie vrecia mám tiež niektoré, že aj vyfučia, vlastne zo zimných vecí aj vyfúkli, ale myslím, že pokiaľ nie sú drahšie, tak asi moc nedržia, neva, hlavne, že sa tam niaka zvieracia chamrať nedostane.

yvka1
13. okt 2009

ivet to by si si s mojou svokrou rozumela-zo zimy je hotová a na Vianoce to vyzerá u nich ako u Santa Clausa-všade ihličie zvončeky sviečky,......................a veeel veeela červenej 😝 😀

ivetka5
13. okt 2009

Aj u nás je každá izba vyzdobená, okrem WC a kúpelky 😀 No môžem za to? 😎 už sa neviem dočkať. Ja som na zlato-červenú, aj stromček je taký, irlanda nad obývačkovou zárubňou.... A prečo ich nemáš rada? No máš, ale tak, kvôli chladu?

ivetka5
13. okt 2009

girlanda

ivetka5
13. okt 2009

Už čakám na 1-vú adventnú nedeľu a vyzdobujem, ale po častiach, nie všetko naraz. Idem do hajan, prajem krásne sníčky🙂 Vaneske je lepšie?

yvka1
13. okt 2009

asi tak celkovo -vonku lebo je zima a Vianoce? u nás nikdy pekné Vianoce neboli-otec si vždy našiel dôvod ako ich znepríjemniť. a zatiaľ som si ich neužila ani čo sme s Petrom.On chodí domov až 23.12.večer tak som tu aj tak sama -stromček staviame len tak tak. Svokra mi vždy donesie celú večeru tak ani z toho radosť nemám a nepomohlo ani keď som jej povedala že keď to donesie tak to vyhodím 😀 Peter potom 26.ráno už odchádza takže pobeháme rodinu kt nevidel polroka a je po Vianociach. Keby je ale Peter aspoň týždeň doma a je to viac rodinné a po mojom tak by sa mi to ale asi páčilo 😒 😅

yvka1
13. okt 2009

ale tak samozrejme nejaká výzdoba je a snažím sa nech je to pekné aspoň pre Vanesku 😵

inneska
13. okt 2009

yvka...a ako ste nakoniec šli domov? bus či pešibus? 🙂 tie vrecia ma mrzia...ja keby som mala 100% istotu, že tie drahé budú kvalitné, tak by som aj do nich išla...ale bojím sa risknúť viac peňeži do toho 😅

a aj ja mám rada vianoce...posledné vianoce sme ale neoslavovali...ani darčeky nekupovali...na štedrý večer mm sedel pri pc a ja som si skladala puzzle 😒

inneska
13. okt 2009

yvka..a čo tvoj P robí?? ked tak chodí domov 😕

ivetka..dobrú nocku 😉

yvka1
13. okt 2009

on je športovec takže večne nedostihnuteľný. inneska tie minulé Vianoce ani sa ti nečudujem 😔 ale teraz už budú určite krajšie-erik už bude sedkať a vystrájať 😀
idem aj ja spať tak pekné sníčky prajem pa pa

ivetka5
13. okt 2009

Tak aj u nás to bolo sem-tam všelijaké, ale mamina vždy ten moment vianočný zachránila 😵 A tak isto, keby bolo manžo doma, by to bolo oveľa lepšie, ale neboj, raz si to aj ty užiješ, keď prestane hrávať, ale to zas deťúrence už budú asi veľké. Možno je to tým, ja som inak min. vianoce si tak najviac užila, lebo to som už bola PN a predtým roky som robila v obchode, takže ako na potvoru, vždy mi to vyšlo v práci, aj keď len doobedie, ale už to nebolo také, ako keď som zvyknutá pozerať od rána rozprávky a popritom variť. Na tieto sa strašne už teším, už len kvôli Noelkovi, ako mu budú očká žiariť pri stromčeku.

Inesska, tieto vianoce budete mať oveľa radostnejšie pri Eričkovi 😉

ivetka5
13. okt 2009

Ja už tiež fakt idem🙂

inneska
13. okt 2009

vdaka bambulky 😉 tak dobrú nocku všetkým 🙂 🙂

sisa.b
13. okt 2009

jej, vy uz mate vianoce? 😀 ja som si uzila takmer vsetky, mam tie sviatky celkom rada, dokonca aj tu pripravu. akurat vzdy 24. rano nariekam po prebdetej noci nad pecenim kolacov, uz mi to tak vychadza poslednych par rokov 😝 ale najradsej mam ten cas, ked je po vsetkom, kostol a vecera za nami, deti si idu rozbalit darceky a ja sa konecne mozem zvalit na gauc, pozerat pri tom tri oriesky pre popolusku a pocuvat deti, ake dostali skvele darceky 😵 😵 😵

ivetka, myslim si, ze noelkovi to bude este dost ukradnute, tak ako aj nasej rebeke 😀 hlavne ze bude co roztahovat, trhat, sledovat,... 😀 😀 😀

inneska, verim, ze tieto vianoce budu pre vas krasne 🙂

ja sa idem ucit, len ma strasne boli prava strana tvare ☹ teraz neviem, ci ma bolia z ucha vsetky zuby, alebo z nejakeho zuba (ktory som doposial neidentifikovala) ucho a vsetko ostatne. zajtra idem otravovat zubara, aj tak ma este nedorieseny zub, co mi trhal pred pol rokom 🙄 ostal mi tam kusok a samozrejme diera ako svet...

zuzula25
14. okt 2009

dobre ranko 🙂
ked som vas docitavala,tak normalne mi zimomriavky nabiehali,uz sa tesim na vianocnu atmosferu,dokonca sa uz aj tesim na upratovanie pred vianocami,uz to bude taka rodinna zalezitost.viem,ze matko si to moc neuzije,darceky ho nebudu zaujimat,ale ten baliaci papier myslim,ze bude mat uspech 😀
tiez rada vyzdobujem byt,ale manzel ma vzdy brzdi,ze uz by aj stacilo a teraz to budeme musiet trosku uskromnit,kedze matkovi vsetko vadi,keby to bolo vystavene,budem rada ak nam stromcek vydrzi stat a nespadne na neho. 😀 😝

sisa tak aj mna dnes boli prasina-ale lava strana,zeby tym hnusnym pocasim??a to som chcela ist do kauflandu na nakupy,ale samozrejme autom,pytala som sa svagrinnej na maso ake tam maju,lebo uz potrebujem malemu nejake zasoby do mrazaku spravit-ze tam mavaju aj telacie,hovadzie bio.

ideme sa naranajkovat

sisa.b
14. okt 2009

ahoj, my ideme so sarkou na kardio, preto taka skora hodina 😝

zuzi, uz som ho identifikovala, obavam sa, ze to bude prava vrchna osmicka ☹ a boli ma z toho cela papula, hlavne ucho

zuzula25
14. okt 2009

a co ma sarka so srdieckom??