Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
26. okt 2009

Nebrala mi mobil, len priezvisko, ak vieš, napíš do IP. Ale veď kto ťa chce poznať, tak podľa foto....ale nabudúce asi IP 😵

zuzula25
26. okt 2009

ale ved to je jedno.a kedy by to malo byt??
inac napis mi tvoje meno do IP ako ta najdem na FB

ivetka5
26. okt 2009

Je to 4.12. o 9:30

sisa.b
26. okt 2009

tak vonku sa nam rozprsalo, ale stihli sme postu aj obchody 🙂 prisli nam nase kozene boticky od raka 😵 akurat su este kusok vacsie, tak 1,5 cm😀

zuzula25
26. okt 2009

sisa neva,nozicka dorastie,aj my sme mali trosku vacsie topanocky.tiez zajtra musim zbehnut na postu-prisiel mi psik FP

lenka0402
26. okt 2009

Ahojte kocky 🙂
Ivet,Zuzka dakujem ze ste na mna mysleli 😉 mate to u mna 😉 😉

Dnes sme boli na prechadzke v parku a poviem vam v najblizsiej dobe tam nepachnem.Tak som sa vylakala az som mala srdce v gatoch :-za stromom jeden starsi pan si tam ... ako to napisat slusne..vsak vy viete co.
Fuuuuj no som padila odtial ako strela. 😝 😝 😒 Takychto uchylakov nemusim 😒

lenka0402
26. okt 2009

A kupili sme si konecne sedatko do vane..vlastne tatino kupil,este ho nemame doma,lebo isiel do nitri a cestou tam nam ho kupil. 🙂 som zvedava ci v nom vydrzi 😝

zuzula25
26. okt 2009

leni dufam,ze sa sedatko u vas zapaci viac ako Matkovi,my ho mame zas do suveniru nepouzitych veci.nechce byt v nom 😒
a prechadzka v parku 😠

lenka0402
26. okt 2009

Zuzi ked si davala sedatko do vane,ake to je asi velke?zmesti sa tam s nim este jeden clovek,ci to je take vetsie ze zabere celu vanu 😕

sisa.b
26. okt 2009

leni, ja by som sa zastavila a rovno volala 159 😠 to co? ved tam chodia sami mladi, taky zvrhlik tam nema co hladat 😠 😠

sisa.b
26. okt 2009

no asi tam v najblizsej dobe nabehnem 😠

zuzula25
26. okt 2009

kludne sa tam zmesti este jeden clovek,je to podla mna dobre vec,lenze nas drobec si zmyslel ze sa bude kupavat len s tatinom a bez sedatka-lebo na nic nedosiahne

zdenka112
26. okt 2009

my sme mali to sedatko a viki sa tam jedovala.vobec tam nechcela byt.a to som sa s viki kupala ja a ona vobec tam nechcela byt

lenka0402
26. okt 2009

Sisa v tom momente som sa len za seba pozerala ci za mnou nejde.Pretoze som isla priamo oproti nemu,a vcelku ho vydela v akcii 😝

Zuzi este chodite na hupacky?ci uz je ma to moc zima co? ked mi to tam normalne chyba,aky boli podareny ty nasi drobci.

zuzula25
26. okt 2009

boli sme v nedelu,ked bolo tak pekne,maly bol nadseny,ze sa po dlhej dobe zas hupal.ked nie je moc zima,tak sa moze ist s nim si myslim

sisa.b
26. okt 2009

lenka, aspon bol pekny? ze ci sa na neho dalo pozerat 😀 😀

zdenka112
26. okt 2009

ja mam dost ked idem okolo tych ozranov a je ich tlupaa hlavne v tom parku pri kristine. 😠

zuzula25
26. okt 2009

sisa,ze pekny 😀 😀 😀

no veru tych ozranov je az az v dubnici-aj pri parku pri filagore-tfuj

sisa.b
26. okt 2009

zuzi, ja len ci sa mi tam oplati chodit 😀 😀 😝

zuzula25
26. okt 2009

sisa 😀 😀 😀 😀 potom daj vediet,ked zistis 😀 😀 😀

lenka0402
26. okt 2009

baby 😀 😀 😀
Taky 40nik 😝 😝

lenka0402
26. okt 2009

a to dole som radsej nesledovala 😝

zuzula25
26. okt 2009

leni to dole si mala odsledovat,to je dolezitejsie

zuzula25
26. okt 2009

ale sa tomu smejem,ale keby som to videla nazivo a este by zazeral po mne,tak by mi inac lepilo a hlavne keby nebolo okolo ludia,len sama by som bola s Matkom

sisa.b
26. okt 2009

tak aj ja som teraz hrdinka, pritom by som utekala ako lenka 😝 😅

lenka0402
26. okt 2009

vsak to zuzi,nikde nikoho 😒
A takych mam doma dvoch,tak nemusim sledovat 😀

zuzula25
26. okt 2009

no ale nepozri sa,ze?? 😀 😀 😀

ivetka5
26. okt 2009

Lenka, za málo, už teraz sa aj ja moooc teším🙂)) no ja by som mrcha nemoc chytila, zažiť to, preto tam sama nechodím. A ani po tomto veru nepôjdem, a viete si mňa predstaviť s tou sádrou na nohe ako by som utekala? Ale zas na druhej strane by som ho kopla s ňou do hlavy, že by padol 😀 Ale beriem variantu úteku 😅

Sisa, potom povedz, či sa oplatilo 😀

fuuuuuuuuuuuuuuuuj 🙄

ivetka5
26. okt 2009

Vy ste masky baby. 😉

Zuzka IP

zdenka112
26. okt 2009

ivetka no keby mu das s tou sadrou este aj tam dole tak to by bol riadne ko. 😀 baby inak si prestavte ja poznam jedneho spitaka co sedava pri zmrzline.je to moj byvaly spoluziak zo zakladky.ma 26 rokov a vypada na 50.ked idem tak nahodne okolo nich tak sa tvarim ze ho ani nepoznam. 😝