Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
12. nov 2009

pred fixom o 14??

inneska
12. nov 2009

mne vyhovuje 🙂

ivetka5
12. nov 2009

Ahojte, môže byť. Síce bude asi najviac ľudí, ke´d aj z roboty pôjdu, ale sa preryjeme nejak 😀 A kto všetko ide? Hláste sa, Sisa, dúfam, že nezaspíte 😀

Zuzka, vy ste krstený Matej, nie Martin, že? Preto som ani včera nepísala, lebo som nevedela 😅

inneska
12. nov 2009

jaaaaaaaaaaaaa, teda myyy 😀 😀

ivetka5
12. nov 2009

inesska, o tebe vieme 😀

inneska
12. nov 2009

to len pre istotu, aby sa na nás nezabudlo 😀

ivetka5
12. nov 2009

nie, neboj🙂

ivetka5
12. nov 2009

Zuzka a nepočkáme sa? Môžeme ísť spolu dole.

zuzula25
12. nov 2009

ano Matej

mozeme sa pockat.tak o 13.50??

ivetka5
12. nov 2009

ok, budeme tam 😉

zuzula25
12. nov 2009

takze sa uz nikdo neprida??stretko v trojke resp v sestke??

dm1
12. nov 2009

my sa pridame ale mozno budeme meskat tak 5 minutiek

sisa.b
12. nov 2009

jejda, vy ste to posunuli? 😨 tak my vas zas nestihame, slecna este vyspava 😒

centik
12. nov 2009

Sisa tusim nam baby spavaju podobne.. asi sa dohodnem na stretko s tebou, niekedy podvecer, moze byt? 😀 😀 😀

sisa.b
12. nov 2009

centi, moze byt 😀

my sa este dokrmime a vyrazame na postu. uz by sme tam mali mat zimne topanocky

lenka0402
12. nov 2009

baby rada som vas stretla 🙂 🙂 aj nabuduce

sisa.b
12. nov 2009

baby, aj ja som vas rada videla 🙂 a som rada, ze ste na nas pockali 😵 dakujem

ivetka5
12. nov 2009

Tak aj nám sa páčilo, bolo super🙂

inneska
12. nov 2009

juuj, aj nám sa páčilo 😵 😵 konečne erik dlhšie pospal...mne samej by sa nechcelo tak dlho prechádzať 😀

inneska
13. nov 2009

ahojte...u nás bola asi zatial najhoršia noc 😒 erik začal od polnoci plakať a plakať...skúšala som rr, nepomohla...ticho bol, len ked bol rozbalený, nohy v lufte a rozprávala som mu....potom sa trochu upokojil, skúsila dať papať, tak sa krútil...a potom ani neviem, kedy a ako zaspal, ja osm zaspala tiež...boli asi 2 hodiny 🙄 o 4 som sa zobudila, vypla tv a šla spať...a už som hore, bo ideme zase k svokre na víkend, tak sa ohlácim asi až v pondelok 😅

môžu toto spôsobovať tie atb? mm mi vraví, nech mu ich nedávam...ja neviem, cez deň je v poho(po rannej dávke), len v noci mu to robí šarapatu v brušku 😒

tak sa mi tu zatial mávajte 🙂

yvka1
13. nov 2009

ahojte, no kdeže ste dnes všetky? ste sa niekam schovali ked je piatok 13teho? 😀
škoda že sme včera neboli doma -rada by som sa k vám pridala 😉 tento týždeň sa v Martine akosi podozrivo nenudím a konečne mi je tu celkom dobre. Ale asi aj preto že MM mával len ráno tréningy a poobede bol vždy s nami. dnes má zápas tak budeme pre zmenu zase sami a zajtra ideme do dca. Jeho teta má 50 tak majú oslavu v Dubničanke-aspoň variť nemusím 😀

inneska a dávaš mu popri ATB aj espumisan?či by mu trošku nepomohol.

ivetka5
13. nov 2009

Ahojte, fakt je tu dnes podozrivo ticho🙂 No my sme túto noc spali, ale stále pomrnčiaval, a prehadzoval sa, sa mi snívalo, že mal zub, tak som ráno kukla a fakt, ešte nieje prerezaný, ale je to biele, pravý spodný. Stále si tam jazyk pchá, mu to asi vadí. No ale konečne, tak preto asi v noci dobre nespinkal, ale ráno mal o 7 mliečko a spal do 10-j, potom sme išli von, a teraz zas pôjdeme kým je krásne. Tak sme aj my zúbkový 😀

Yvka, no keby si nás včera videla, 7 nás bolo, ale bolo super, nabudúce ti to isto vydá a pôjdeš s nami. Tak prajem príjemnú oslavu 😉

Sa mi dieťa zobudilo, tak frčím.

Iness, pekný víkend, aj keď si už isto tam. Dávaš tú Biogáju? Nám super pomohla.

yvka1
13. nov 2009

tak tu je tada ozaj ticho 😕 ivetka tak už sme tuším zubatí všetci (teda okrem Erika ale ten sa ešte neráta 😉 ) nám už vykukol aj 2. a tuším ma naliate hneď aj vrchné.ale teda dúfam že mu to vydrží tak bezbolestne ako doteraz-vôbec nie je mrzutý ani teplotka a v noci spáva od 19tej do 8ej rána 😅 😵 😵 😵

no dúfam že nabudúce už pôjdem s vami-už som zmeškala tuším 2krát 😝 😉

sisa.b
13. nov 2009

ahojte,

tak my uz mame smutok 😢 a asi zacnem byt poverciva. citala som este v tehu diskusiu tu na mk o tom, ze si maly skorpion do roka niekoho vezme z rodiny. u nas sa splnilo, u bratranca tiez 😔

zuzula25
13. nov 2009

sisa to mi je luto 😔 😔

yvka1
13. nov 2009

sisa úprimnú sústrasť ☹ 😔 😔

sisa.b
13. nov 2009

holky, dakujem 😔 boli sme ich teraz pozriet a ja uz nemam ani chut dalej na tej torte pracovat ☹

ivetka5
13. nov 2009

Sisa, aj my sa pripájame, úprimnú sústrasť ☹ ☹ Držíme palčeky, nech to zvládnete 😔

dm1
13. nov 2009

sisa tak uprimnu sustrast prajem ☹

aj nam sa vcera pacilo bola to sranda tolko kocikov pokope

ivetka ja som dnes nasla uz druhy zub!!!! hore presne oproti tomu spodnemu. no ked ma teraz kusne to uz teda nebude sranda....

ja som bola dnes na 50-tke z roboty. maleho som bola 1x odtial kojit a manzel ho sam kupal a aj mu daval kasu. prisla som az o 8 nakojit a dat spinkat ale maly to asi vycitil mm hovori ze bol dobrucky ale ked som vecer kojila tak nie a nie ma pustit aj ked uz nepapal a len si dudlikoval. tak dlho som uz davno nekojila. zajtra ideme aj s mm na 40-tku tak dufam ze maly to zvladne so svokrou. ale sak ide s nami, potom ho pojdem ulozit a ked zaspinka tak sa vratime.

ivetka5
13. nov 2009

Dm, ta príjemnú oslavu prajem, malý to isto zvládne. Neviem, či som TM dnes nestretla vonku s drobcom cca o 16:30, išiel okolo domova dôchodcov. tak super, že ďalší zúbok 😵