Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

dm1
13. nov 2009

ano bol to on trocha bol maleho vyluftovat. sak som cumela ze dalsi zub. ono je to sila ze jeden den nic a druhy ho normlane uz vidiet vonku. sak kazdy den som kontrolovala. a vy ste tiez konecne so zubkom!!! a ktory mu vysiel? dole?

sisa.b
13. nov 2009

gratulujeme zubkatym babatkam 🙂

vcera som v noci robila macika na tortu a o 4tej sa mala zobudila, tak ze si idem lahnut konecne, no slecna sa rozhodla, ze je vyspata a skakala po posteli po nas az do pol siedmej 🙄 😝 a to spala len od polnoci 😠

dm1
13. nov 2009

sisa to si asi zakrikla ked si hovorila ze spala do poobedia 😉

sisa.b
13. nov 2009

dm, ale od tej 14tej nespala az do polnoci a potom len 4 hodiny 😒

my sa tu uz vozime na novej trojkolke 😵

sisa.b
13. nov 2009

macka mam hotoveho, vlacik tiez, este dake kvetinky a idem spat.

a program sa mi tiez podarilo nainstalovat 😅

zuzula25
14. nov 2009

Dobre ranko

Rebeke prajeme vsetko naj naj naj k prvemu rociku,aby bola sikovna ako doteraz,zdravucka,stastna,a aby robila radsot rodicom a uz aj toho spanku trosku viac.Matko posiela Cmuky 😲

sisa potom hod foto torticky

centik
14. nov 2009

dobre rano,
Sisa to mi je luto.. uprimnu sustrast...

Vsetko najlepsie malinkej 🙂 nech vam robi len radost a aj vy jej a nech je zdravucka 🙂 teraz uz pride super obdobie ked sa rozhovori 🙂 🙂

Zuzi pozeram ze aj vas caka o chvilu 1.rocik, strasne to uteka.. si pamatam ako sme prednedavnom s tebou este len rodili 😀 este tusim aj Zuzka z Anglicka tu vtedy chodila 🙂

zuzula25
14. nov 2009

centik no veru aj ja som si na to spomenula 😉 to bolo super obdobie.a ty si mala malu Bibku skoro v takom istom obdobi ako ja Matka,si spominam ako ste s Tanidlom spominali,ze uz mate zubky,uz zacina chodit,ako ste isli na prvu prechadzku pesi okolo panelaku-kolko vam to trvalo.a teraz sme v takom obdobi my 😀 ten cas leti 😝
inac zuzka mi tu velmi chyba,ze nechodi uz sem. ☹

centik
14. nov 2009

skusme ju zavolat mozno pride 😀

Zuzkáááááá pridíííííííí 🙂

Zuzi a Matko uz chodi? ci len za rucky este?

zuzula25
14. nov 2009

este len za ruky,resp uz len za jednu,trosku sa pusta.no uvidime ci to stihne do roku.akysi ostal lenivy 😀

zuzi pridiiiiiiiiiiii

centik
14. nov 2009

chalani su vacsinou lenivejsi, hadam to do vianoc rozchodi 🙂

teraz veru ked sa stretneme s Tanou tak uz nam prechadzka pesi netrva tak dlho, ten jej Macko utekáááá ze mu ani biba nestaci 😀

centik
14. nov 2009

Zuzi a teba som tusim prvy krat stretla na tych vianocnych trhoch, ci nie?? teraz tam budem zas predavat nedele.. 🙂

centik
14. nov 2009

alebo to bolo niekedy po zime uz? 😅 viem ze nieco tam bolo vtedy pred fixom len uz neviem co 😅

zuzula25
14. nov 2009

no tana nas uz tiez flaka,neukaze sa.

tak sa mi zda,ze to bolo na den deti,alebo na 1.maja.takze sa mozno zas skoro po roku stretneme na vianocnych trhoch,kedy to zacina??

centik
14. nov 2009

na adventnu nedelu to zacina tusim 29.11

sisa.b
14. nov 2009

dakujeme 😵 😵 😵

centik
14. nov 2009

aha tuto prisla Sisa prvy krat sem, skoro celkom dole to je 😀

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

centik
14. nov 2009

a ano nudim sa a nemam co robit keby to niekoho zaujimalo 😀 som totiz v robote 😅

lenka0402
14. nov 2009

Ahojte
aj my prajeme Rebeke k 1 rocku len to najlepsie,,nech je zdravucka,stale taka sikulka ako doteraz..nech mamicke a tatinovi robi len nesmiernu radost 🙂 vsetko naj naj 🙂 🙂

lenka0402
14. nov 2009

a este chceme pogratulovat vsetkym zubatym 😉 noelkovi a matkovi 😉

a sisa az teraz som docitala..je mi luto co sa stalo 😔 😔

zuzula25
14. nov 2009

jani ty uz robis??a kde??

sisa.b
14. nov 2009

lenka dakujeme 😵

ivetka5
14. nov 2009

Ahojte, tak pripájame sa ku gratulácii, prajeme Rebečke veľa zdravíčka, šťastíčka, lásočky a veľa kilometrov nabežkaných. A aby ju velkáči len poslúchali🙂)) Bola rada tortičke??

Ďakujeme k zúbku, je ho vidieť,a le akosi sa mu nechce, ešte si počkáme 😀

Čo ste dnes robkali, bolo krásne. My sme sa boli prejsť v Kaufči, malý trošku pospal, potom tu bol brácho, tak nám to akosi ušlo. Zajtra chceme ísť do TN? Zuzi, vy ste boli?

Zuuuuuuuuuuuuzkaaa príííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííídi 😀 😀 😀

sisa.b
14. nov 2009

ivetka, dakujeme 🙂

a co mate s tou tortou? ved som bola dnes v skole, tak oslava bude az zajtra. este nemam ani korpusy upecene 😅
inak dnes sme mali v skole labaky a teda uz som v haji 😒 vobec nechapem, co sme tam robili a ze 3 referaty urobit 😒

ivetka5
14. nov 2009

Sisa, a aký predmet ste to mali? Aj ja som si myslela, že si dnes mala oslavu. Tak zas budeš do rána nad tým, čo?

zdenka112
14. nov 2009

ahojte ja som tu len na skok.sisa prajeme vsetko najlepsie k rebeka vela zdravicka a nech vam stale robi len radost.

zdenka112
14. nov 2009

my bojujeme uz druhy den s teplotami,viki od vycerpania uz aj zaspala.tak dufam ze sa vypoti a bude dobre.nic ine zase len tie teplty. ☹

zdenka112
14. nov 2009

ivetka super ze uz aj vy ste zubaty 🙂sisa uprimnu sustrast prajem

zdenka112
14. nov 2009

to prajem malo byt aj matkovym zubkom,nie k sise 😠

dream.d
14. nov 2009

ahojte.
Sisa úprimnú sústrasť prajem.
A maličkej REBEČKE veľa veľa šťastia, zdravia a nech Ti robí iba radosť.
S tou školou to máš teda ťažké, ale ty to určite zvládneš, keď už si sa na to dala, tak to nevzdávaj. Nech to máš čo najskôr za sebou.

Gratulujeme aj zúbkatým bábätkám.

Veľmi rýchlo veru letí ten čas, o chvíľu budeme riešiť, čo deťom do školy treba. 😀

Moje bábo už spí, lebo celý den len tak chvílku spal, a teraz ho to zmohlo. Máme zas akési aktívne dni aj noci, neviem aký je mesiac teraz, nebude zas NOV?
A ja sa chystám von s kamoškou posedieť a tatino bude v noci strážiť.