Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
20. nov 2009

ahojte,

tak my mame za sebou dalsi prevenar a som pekne vytocena 😠 povedala som, ze chcem tie vakciny rozdelit, nech nam pichnu hexu a doktorka, ze nam daju radsej prevenar, lebo ten je nedostatkovy. nakoniec hexu aj tak nemali. mala som v plane nechat zaockovat hexu a prevenar odmietnut a takto to dopadlo 😔

mkatka
autor
20. nov 2009

Ahojte

Kdo máte doma na CD dětské lidové písničky?

Sisa a jak to neseš psychicky tohle nespaní? Já, když mě malá budí, jsem dost protivná. Teda budí, na kojo to beru, ale když jí pak x krát za minutu vypadne dudlík nebo je 3 minuty zticha, já pomalu usínám a pak se zase ozývá, to jsem z toho na nervy....ráno je ale zase moje krásná princezna 😵

Jinak u nás doma chřipka. Ošetřuju celou rodinu 🙄

mkatka
autor
20. nov 2009

Sisa my máme jít 15.12. na očkování Hexa a Prevenar najednou - není to soda? Co? To jste měli taky takhle najednou?

sisa.b
20. nov 2009

katka, z toho nespania som pekne rozbita, ale nestvalo by ma to nebyt tej skoly. lebo ona je hore a ja sa nemozem ucit ☹ doobedu dospavame obe, vecer zas ten isty kolotoc. vcera som lahla o 4tej 😒 a nedalo sa pri nej robit nic, ucit vobec, tak som strikovala, ale aj tak ziadna slava, lebo bola stale pri mne.

prve dve davky sme mali spolu, ale teraz som to chcela rozdelit, teda prevenar uplne vynechat a takto to dopadlo 😒

mkatka
autor
20. nov 2009

Já jsem takovej truhlík, že doobeda už neusnu, takže to nemám kdy dospat. Ale na dnešek byla zlatá. Ono je to jak kdy, neže by nespala vůbec, ale často se budí a já potřebuju spát v kuse a ne to mít rozkouskovaný. Ale má teprve 6 týdnů, snad se to srovná.

sisa.b
20. nov 2009

neboj, urcite to bude lepsie 😉 alebo mozno nie, ako u nas 😀 😝

mkatka
autor
20. nov 2009

No přinejhorším si to s mojím rozdělíme, ten stejně dřepí do jedný u pc, tak bude houpat malou a já půjdu se slepicema. Pak až si dám aspoň 6 hodinek, se vystřídáme.

sisa.b
20. nov 2009

katka, ja si to ani nemam s kym rozdelit 😒 odvsadial pocuvam, ako chlapi v noci vstavaju k detom, alebo ako sa staraju o domacnost, no ten moj mi na to vzdy povie, ze oni sa tolko v praci nenarobia ako on 🙄
a spat 6 hodin vkuse - to je co? 😝

sisa.b
20. nov 2009

akurat citam temu respektovat a byt respektovan a pojdem si objednat tu knihu. nechce niekto?

sisa.b
20. nov 2009

tak uz nic, knihu mi posle kamoska s kravickovou plienkou 😵

zuzula25
20. nov 2009

ahojte
ja len v rychlosti docitam.
katka prajeme zlepsenie v spanku,u nas sa to "zlepsilo" na 10-15krat za noc,ked je hore len asi 7krat u nas velky uspech.a neviem co je 2 hodiny spanku vkuse spat,asi podobne ako sisa-kojene deti.ale nas nastastie chodi spavat okolo 20.ale ked pouzivate dudku tak to bude urco lepsie 😉
nastastie u nas ma MM tendenciu vecer aj maleho uspat a aj v noci,ale Matko strasne vresti,ked zisti,ze je to tatino a nie cicik 😀 😝

Matko isiel s dedom von,idem este upiect slane na zajtra.tortu uz mamina spravila,dokonca upiekla aj venceky-takze nemusim piect sladke.

sisa.b
20. nov 2009

zuzi, tak pekne to oslavte 😵

zuzula25
20. nov 2009

to mame este len taku predoslavu,lebo bracho odlieta na misiu 1.decembra a oficialne bude presne na Matkov rok-vychadza to na sobotu.

sisa tak predsa prevenar??nas to caka na buduci tyzden.aj plakala??

sisa.b
20. nov 2009

zuzi, neplakala vobec. no doteraz spala, tak ideme aspon na skok von, kupit farbu na nase papierove motanice

zuzula25
20. nov 2009

a nema nahodou Rebeka zameneny den s nocou??ona ti takto buva cez den??ako dlho vydrzi buvat cez den??

ja uz mam napecene,cakam na posledny plech a mam hotovson

inneska
20. nov 2009

ahojte 🙂

bola som na úrade ohladom rodičáku a pýtala som sa aj na ten zvýšený rodičák, ale vraj ešte nemali poradu ohladne toho, tak mi nevedela nič povedať, čo a ako...ale ešte tam pôjdem v polke decembra, tak snád už potom budú vedieť... 🙂

a boli sme na nákupy v tescu..tak už aj my máme ten bubon 😀 asi sme tu viaceré...ja som brala posledný kus 😎 a nakúpili sme oblečko..aj vianočné...niečo sme nafotili 🙂 máme v albume 🙂 a teta nám nablokovala bodynko 2x...ešteže som si všimla a hned to na infoškách vybavila..4€ sú 4€ 🙂

nás preočkovanie čáka bud. týždeň..už teraz sa neteším 🙄

zuzula25
20. nov 2009

inka maly je nadhernyyyy,velky fesak z neho je.oblecko suprove,kde ste kupovali v TN??

inneska
20. nov 2009

zuzik..díkyyyy 😵 😵 tu v dca ... tam kde sa sama dostanem s kočíkom 😅 mali krásne veci 😅 😅 nechala som tam len 35€ 😝 ešte tam je zopár 😝 kúskov, čo by som chcela 😅

zuzula25
20. nov 2009

len 35 😀 😝 tak v pondelok pojdem kuki.ak sa to dovtedy nevypreda

inneska
20. nov 2009

to aj s bubnom, tak len 25 na oblečko 😀 mali tam toho dosť 😉

zuzula25
20. nov 2009

to boli bodycka ci tricka??

ivetka5
20. nov 2009

Ahojte, tak my sme dnes boli an skok vonku, keď slniečko vyšlo. Ale stále kašleme, dúfam, že to bude lepšie, keď papáme sirupček. V nedeľu som chcela ísť do BA, ale asi nič z toho nebude, veľa ľudí a bojím ssa prasacej chrípky 😅 Chceli sme ísť do PKO na Vianočný bazár, býva to každý rok, ešte sme neboli , ale vyzerá to vždy super, z viacerých krajín predstavujú jedlá, hračky... Výťažok ide pre soc. slabé rodiny. Zajtra ale ideme k našim, mamina oslavuje narodky, tak ideme na oslavu.

Zuzka, dobre oslávte, tak brácho takto na Vianoce bude preč, mangelke aj smutno bude.

Innes, vidíš, ja som bola v Tescu v stredu a nič vianočné nemali. Ale keď sme boli v TN, mali toho fúru, hovorím, veď aj u nás kúpim, no prdku, musím ísť teda pozrieť, asi tovar doastali. Ja by som len bodynko s takým snehuliakom a čiapku mikulášsku. Dám mu rifličky, košielku...

mkatka
autor
20. nov 2009

Hele to aby nedošlo k mýlce, ten můj se taky nepřetrhne s tou pomocí. Kolikrát jsem už vytočená, že se ani nemám čas uprdnout a on u pc. Dřív jsem říkala, že to máme rozdělený, že vaří, ale už to kolikrát chce po mě, ale on na revanž nejde vyžehlit. Ale večer nerad chodí brzo spát, takže to pro něj není zas taková oběta. Navíc Edit zatím stačí občas vrátit dudl do pusy a pohoupat v lehátku - to zvládne nohou ani nemusí zvednout ruce od klávesnice 🙂

Sisa, do tý knížky bych event. šla, škoda. Zrovna mám krizi ve výchově, mám takovej pocit, že to dělám tak nějak všechno blbě. Přijdu si děsně tvrdá, jsou dny, kdy na něj jen řvu to nedělej, co děláš, polož to blá blá samý příkazy zákazy, můj zase že ho rozmazluju, že vůbec neposlouchá.....a dneska mě brácha schladil, že to má po mě, když jsem mu popisovala, jak se vzteká.... 🙄

ivetka5
20. nov 2009

Inesska, krásen oblečko, Eriček je fešák🙂 Presne to bodynko máte, čo sa mi páčilo 😉

Zuzka, aj ja som dnes piekla oškvarkové pagáče, ale sa mi potvory nezdvihli, neviem, ale skúšala som so suš. kvasnicami, že by to? 😕 No ale chuťovo sa dajú 😝

sisa.b
20. nov 2009

inneska, maly je svetovy 😵

zuzi, ona ani cez den nespi nejak vela. velkaci spavali o polovicu viac nez ona 😒

katka, ved aj ja som dospela k tomu, ze tu knihu potrebujem. a som rada, ze sa mi ozvala, lebo ju ma lacnejsiu nez v ostatnych obchodoch. ale maju ju aj v tn v predajni s nobilisom, keby si tam isla 😉

sisa.b
20. nov 2009

nestaci, ze mam ja sama vycitky kvoli tomu ockovaniu, este mi to MD stale vyhadzuje na oci ☹

mkatka
autor
21. nov 2009

Jsem ti neříkala, že jsem ten Nobilis nenašla. Jsem si to pak objednala přes net 😒

Já očku teda moc nerozumím, zatím se nechám vést doktorkou.

sisa.b
21. nov 2009

katka, ved ten nobilis je za csob bankou. ides dozadu, ako keby si chcela ist na terasu cukrarne, len pojdes dalej a tam je taky domcek vo dvore. ale nevola sa to priamo nobilis, ale nieco s babickou. predavaju tam toho viac nez nobilis. 😉 ja uz sa moc na tu knihu tesim 😵

ivetka5
21. nov 2009

Ahojte, tak tu sa málo koníkuje, ale je víkend, takže ok 😉 No my sme KO celá family, od malého, cez maminu ž po tatina ☹ Neviem, či angína, alebo čo, no ale hrdlo, nos, nádcha, kašel, malá včera vracal večer, celú kašu my vysolil na posteľ, ale zachytila som. Dnes oveľa menej aj papal, chúdatenko moje, tak v pondelok asi doki to istí 😒

Zuzka, ako ste oslávili? Dúfam, že na 1* 😉

Sisa, aj sa učíš? Ja ešte nie, takto o týždeň mám skúšku, nevieš koho by som tam namiesto mňa poslala? 😀

Dobrú nôcku, idem do duchén 😀

ivetka5
21. nov 2009

malý