Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
28. nov 2009

tak sme od svokrovcov spat nabaleny zo zabijacky

bracho ide na pol roka

ivet ako skuska??

ivetka5
28. nov 2009

Ahojte, no k Zuzke idem asi na večeru 😀 😀 Ale neviem, kde by som to dala, boli sme na oslave 😅

No skúška, výsledky budú v pondelok, ale vidím to blede, ako hova..diny na n-tu, kokso, no a tí čo nespravia, tak opravák v januári ústne, no to si môžem rovno hodiť ☹ Tak uvidíme, ale každopádne vás budem informovať, ale sviatky mi to aj tak nepokazí 😉

Vidím, že ste ani moc nepopísali, to je tým víkendom. Baby idete zajtra na zapálenie adv. sviečky? Len neviem o kolkej to je, asi o 16-j.

zuzula25
29. nov 2009

ahojte.
ivetka ano o 16 je to.my asi nepojdeme,lebo nakoniec ideme my gratulovat synovcovi.mala prist ku nam krstna,ale to sme odlozili.

prajeme peknu nedelu. 🙂

lenka0402
29. nov 2009

Caute 🙂 Zuzka tak dobru chut 😉 zuzi a ten tvoj bracho je ako co?niako nestiham registrovat,,ked isiel na misiu 😕

Baby o ktorej je ten mikulas?4.12 o kolkej?

Ivetka ako sa vola ta tvoja antika?a kolko ta vyde? rozmyslam o nejakej kvoli uprave cyklu,,pretoze mrcha mi stale chodi 3 tyzdne hore dole..raz pride o 2 tyzdne skor a inokedy o 3 tyzdne neskor 😝 a predtym ako hodinky,,uz by sa to mohlo upravit 😒

lenka0402
29. nov 2009

a chut na sex,,miziva 😝 ☹

dream.d
29. nov 2009

Lenka aspon ti nejak chodí. 😀 mne už 11 t nič. No ešte stále čakám. Antika to upravuje?

lenka0402
29. nov 2009

dream ked som bola mladsia tak som mala velmi rozhadzany cyklus a doktorka mi vtedy odporucovala antiku,ze ma aj ochrani a cyklus sa pri nej upravuje..tak dufam ze ano. Po mrche sa chystam na gyndu tak som zvedava co mi povie 😕
A este sa musim informovat u ivetky,..ivet ako ty chodi cyklus?v poho? neni to nahodou evra?

zuzula25
29. nov 2009

leni bracho je vojak z povolania,ale este nesiel az v utorok odlieta.
mikulas je o 9.30 v MC,potom sa dohodneme kde sa stretneme.

dream vacsinou antika upravuje,aj moja mamina ju kvoli tomu uziva,lebo mavala castejsie a silne.ja ked som ju brala pred otehotnenim tak som ich dostavala presne ako hodinky.vzdy kazdych 28 dni-to bol utorok o 9. 😀

lenka0402
29. nov 2009

Zuzi a myslis ze by mi to pomohlo? 😕 ja som este ziadnu nebrala,a nerobia sa predtym nejake testy..ci ty ju predpise len tak 😒

zuzula25
29. nov 2009

ja neviem ci ti pomoze,mne pomohla.treba sa poradit s gynekologickou.a urcite ti musi spravit pred tym vysetrenie a odber krvi.ale zas za pokus to stoji,ale na druhej strane ak ti to nevadi pchat do seba lieky...no ved uvazis sama.ja uzivam stale a vyhovuje mi.

ivetka5
29. nov 2009

Ahojte, tak som si pekne navarila, už o 11 bol obedík🙂

Lenka, hej mám Evrau, stojí cca 40 ečiek na 3 mesiace, je to dosť, ale čo už, keď pirule nemôžem-kvôli pečeni ☹ Ale keď som mala perulky, tak mi to chodilo na hodinu, ako aj Zuzka písala, no aj teraz v pohode, v piatok, ale hodinovo, nie až presne, väčšinou ráno alebo večer. Ale je to na úpravu si myslím super vec.

Aj my sa už tešíme na Mikiho🙂)) A dnes my zatiaľ ideme na sviečku 😉

lenka0402
29. nov 2009

ivetka a nejake neziaduce ucinky?vypadavanie vlasou,priberanie,a td?a ako to funguje presne?kolko ty vydrzi 1 naplast?1 den?to ty odporucila oralkova?

lenka0402
29. nov 2009

inac zuzi kolko som ty vlastne dlzna za toho mikiho?ani neviem,,som ty to chcela dat ked som bola u vas ale ked ja na vsetko hned zabudnem 😒 a este sa plati pri vstupe vsak?

dream.d
29. nov 2009

Lenka ani ja som ešte doteraz nebrala nič, lebo sa bojím že priberiem, alebo to vraj trombozy spôsobuje, či čo ešte neviem. a vlasy mi už aj tak vypadavajú teraz. Nemala som doteraz odvahu,ale asi budem musieť aby sa mi to tiež upravilo.

zuzula25
29. nov 2009

tak sme doma,drobec este dospava v kociku.

ja ked som brala antiku,vobec som nepribrala-v podstate z antiky nemas pribrat.hovori sa,ze zadrziava vodu v tele a preto sa pribera.ja som nemala vtedy ziadne negativne ucinky a ani teraz nemam.ale napriklad kamoske byvalo po antike zle,nemala chut na sex,tak jej ju zmenili a je v poho.mne sa po antike dobre zlepsila plet,vlasy a aj nechty.

leni je to 50 centov a pri vstupe sa plati este klasika 1 euro

zuzula25
29. nov 2009

a este som zabudla,Matko dostal vlacik od krstnych ten co je teraz v akcii v kauflande-baby odporucam,je uzasny-robi bublinky,hra 🙂

lenka0402
29. nov 2009

zuzka asi Matko a Alex maju podobne hracky 😉 dnes som sa nan chystala ale uz nemali,,tak este chcem pozriet v Tn v Kaufe alebo pozrie MM v Kaufe v Puchove,,stoji 11.90 a vypadal super. 🙂

ivetka5
29. nov 2009

Lenka, no sú tam na mesiac 3 náplaste, čiže meníš každý týždeň🙂 Mne je po tom ok, nesťažujem si, len peňaženka hej 😀 Ano odporúčila mi to dokina. kedy ste išli domov? My sme vydržali asi do 17-j.

Zuzka, dnes sme videli aj TM, išiel na aut, keď sme išli von.

A stretli sme aj Peťka s babkou, a Yvka, ty si bola kde??

ivetka5
29. nov 2009

Zuzka, tak môže byť super ten vláčik, ale MM sa smeje, že sme netová mafia na hračky, čo má jedná, majú všetky 😀

zuzula25
29. nov 2009

ivetka,ze netova mafia na hracky 😀 to su len odporucania k dobrym hrackam.zas tych hraciek pre take mensie deti nie je vela a hovadiny predsa nebudeme kupovat

tak ste boli na zapalovani sviecky??kto vsetko bol??

ivetka5
29. nov 2009

Zuzka, ale to zo srandy samozrejme 😀 Ale je to tak ako píšeš, nikde nič riadne, a hlavne čo by ho bavilo nebolo.
No stretla som Lenku a potom ešte išla okolo aj Zdenka. A už nikoho. ☹

dm1
29. nov 2009

ale len sa napapal a spal do 9! tak super som sa vyspala. dnes tu boli znami tiez s malym Matkom ale ten ma uz 2,5 roka. krasne sa prehral s drobcovym puzzle penovym

dnes som dala zase jablcko a malemu chutilo zjedol polovicu takeho maleho a zjedol by asi aj cele ale nechcela som davat este tolko

ja tiez stale rozmyslam co kupit malemu na vianoce aby ho to fakt aj bavilo a este som sa nejako nerozhodla

inak maly zacina byt uz strasne sidlo vsade sa rychlo pregula alebo doplazi tym svojim stylom a uz mi aj na kvetine listy otrhal, sufle pootvaral, ku kablom sa pregulal.... no hrozne ho ustriehnut. a to vzdy len na chvilocku odidem z izby a uz robi neplechu. dnes sme ho skusili dat prvykrat do ohradky ale nepaci sa mu tam. dufam ze si zvykne. dnes sa aj prvykrat skotulal z postele. zaspal tam pri kojeni ale este stastie ze ja davam vzdy ja zem kopu z perin aby sa nebuchol takze krasne padol do makkeho a ani nezaplakal tak sa urcite nebuchol

sisa.b
29. nov 2009

ahojte,

dnes som bola za krstnou vo viedni, tak som si uzivala den bez deti 🙂 bolo paradne, no som uz riadne nachodena 😝 a rano frcime do tn na odbery 😝

hraciek mame uz na dve velke plastove krabice, tak nejak nepotrebujeme, akurat som chcela este taky dreveny valec na vkladanie roznych tvarov, no v draciku to nemali.

k antike tu je skoro ku kazdemu druhu tema - staci si napisat nazov do okienka a temu vam to vyhodi. par som precitala, mam aj vlastnu skusenost a viac nechcem. aj ked uz mam tri deti 😀 mala som po dvoch druhoch zle pecenove testy a libido tiez niekam pri jej uzivani odislo, tak radsej nepokusam. este zvazujem tu mirenu, ale prispevky v teme su fakt strasne 😝

idem spat, dobru noc

yvka1
30. nov 2009

ahojte, no ja to tu pekne zanedbávam. Ani nestíham čítať. Učenie už v plnom prúde ale zatiaľ mám len jednu skúšku hotovú-je toho všetkého ale akosi moc na učenie. na piatok máme celé skriptá-ústna skúška a potom o 2 týždne ďalšia ústna. do piatku mám tiež odovzdať 2 seminárky a už aj časť bakalárky. no proste nervy v kýbli 😅 včera mala babka malého poobede-s Vaneskou sme boli na hokeji v Mt a potom si doviezť tatina domov 😉
ale aspoň už mám pre decká darčeky aj pre mamu-pre svokrovcov sú na ceste 😉 v štvrtok sa ideme fotiť na 105ku a chcem im dať spraviť vankúše s fotkami drobcov 😵 a dnes idem pre tú manžovu urobenú obrúčkzu-som nenápadne tú veľkosť prsta nakoniec zistila 😎 ešte mi chýba ale švagor, švagriná, bráchovia a mamin priateľ 🙄 😕

tak sa zatiaľ majte krásne pozdravte drobčekov-no a hádam sa zase raz ukážem 😅 😉

ivetka5
30. nov 2009

Ahojte, tak sa hlásim, skúšku som spravila, aj keď na E, čo je moje prvé, ale chvalabohu, bol to masaker 😀 Takže tak. A teraz sa môžem pekne učiť zas na sobotu.
Yvka, držím palce, nech škola dobre dopadne. no my chceme ísť na fotenie o týždne, tak uvidíme, ajpohĺadnice sa dajú dať urobiť, o tých poduškách som nepočula, to ti vo fote urobia?

Pekný dník, musíme ísť na poštu☹ Snáď nás neodfúkne 😉

sisa.b
30. nov 2009

baby, drzim palce na skusky 😉

a ivetka, super si to zvladla. ja si stale hovorim, ze mi budu Ecka stacit 😀

nam hrozi, ze zatvoria skolu 😅 http://trencin.sme.sk/c/5124356/fakulta-mechatr...

zuzula25
30. nov 2009

ivetka bola si na tu zdobicku??kupila si mi??

ivetka5
30. nov 2009

Zuzka, bola som, nekúpila, lebo nemali, kázala mi prísť až v piatok ☹ To takýmto tempom ani medovníčky nebudú, pokiaľ ju nekúpim, nejdem ich ani piecť, lebo inak ich pekne neozdobím, mne to cez sáčok moc dobre nejde 😒

zuzula25
30. nov 2009

ja uz mam medovniky napecene,ze mam recept co budu makke az za tri tyzdne a su stale makkucke-aj matkovi chutia,sice je tam med.
no a v piatok ideme na mikiho

ivetka5
30. nov 2009

Ty si ale šikovná.-) No tek jedine potom, alebo poobede.