Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
17. jan 2010

ivetka tak si sa nakoniec rozhodla pre chicco liteway??ja pojdem asi do toho multiway.zda sa mi lepsi,ale tebe zas mozno ten prvy.skusali ste ten liteway??

ivetka5
17. jan 2010

Ahojte, baby ďakujem🙂) Hej Sisa, ja už prázdninujem, asi ešte nehovorili, kedy začíname, počítam vo februári.
Sisa, to sme boli v TN v Tescu, nie tu.

Ale my sme nemali od svadby, ale od zoznámenia, svadbu budeme mať 3 roky teraz v máji 😵

ivetka5
17. jan 2010

Zuzka, za málo, aj na budúce, veď to viezlo auto🙂) Prečo som stále myslela, že ideme zajtra na cvičenie? A kto je 4-tý(á)? O kolkej to bude, o 10? No ten Chicco hej Litlway, aj ovládanie bolo super, lepšie ako ten multi, len každému je niečo iné lepšie. No a hlavne je menší, keď je zložený,t en mulťák je širší. No ale to budem riešiť fakt, až keď pôjdeme na dovolenku, ak nepôjdeme, tak nebudem kupovať, som s týmto max. spokojná, ale aj tak isto bpôjdeme aspoň tu na SK, tak by sa zišiel. uvidíme. No a v predeti majú 5% zľavu na všetok tovar, len som vyňúrila tú zľavu z DM, čo sme mali kupóny a tá yb mala byť 15%, na všetko, musím to lepšie pozrieť. tak to by nás vyšiel aj o 17 ečiek menej, teraz je za 119,- euro. Pozerala som aj na nete, a lacnejšie som nenašla, ten tvoj v ČR myslím za 2090,- Kč, to by sa oplatilo, a môj za 2490,- Kč.
A prečo bude chodiť na nočné?

yvka1
17. jan 2010

Ahojte, nestíham sem ani kuknúť. Sisa Ivetka gratulujem 😉 😵 v sobotu som mala tiež skúšku ale chvalabohu som ju zvládla, zajtra mám ústnu a pekne ťažkú-už sa mi o nej aj sníva -len kreslím samé krivky a grafy 😝 hlavu mám ako balón a to viem zatiaľ len asi 60%. už som si spravila kávu takého riadneho smrťáka a môžem pokračovať tých zvyšných 40-% ale to by som musela sedieť pri tom minimálne do rána.
držte mi zajtra palce nech si vyberiem vhodnú otázku 😅

Ivetka tak my máme 5 rokov od zoznámenia a v máji to budú 2 roky od svadby 😉 aký dátum ste mali svadbu? 😉

zuzka ten utorok by som tam išla-keď už nie cvičiť tak aspoň s vami pokecať 😉

yvka1
17. jan 2010

ivetka keď to chceš kupovať len kvôli dovolenke tak ti požičiam taký náš-taký zelený.ten som kupovala len preto aby sa mi dobre cestovalo vlakom s Vaneskou do mt,aby som zvládla tašku, ju aj kočík. keď je zložený má asi tak 60x40x25.

zuzula25
17. jan 2010

no mi budeme mat v maji 10 rokov od zoznamenia,kde sa na nas hrabete 😀 😀 😀

na tom liteway sa mi moc nepacia tie mini kolieska,pri tom multi co som pozerala na nete,som citala ze je lepsi na dovolenky-plaz a aj do terenu.ale zas ked vyskusas osobne,tak je to lepsie ako citat kade tade.a kde ich mali obidva,ked si skusala??ja urcite budem kupovat niektory z nich,aj ked tento rokm dovolenkovat budeme na Slovensku,ale je to praktickejsie,menie,ked uz chceme s drobcom pobehat nejake vylety,zoo.

no stvrta je inneska...ved hovorila,ze pojdu.aspon sa tam stretneme a pokecame

yvka drzime paste na skusku

sisa.b
17. jan 2010

yvka, gratulujem k urobenej skuske a drzim palce na zajtra 😉
ja sa neviem nakopnut k dalsiemu uceniu 😝 ani sa neviem rozhodnut, ako si mam dat terminy. keby tak niekto rozhodol za mna 😒 doteraz som mala vsetko profesormi urcene terminy.

ivetka5
17. jan 2010

Yvka, gratulujem ku skúške🙂)) A zajtra samo že držím všetky palčeky 😉 No my sme mali 12.5., ale chcela som 5.5., len to bola obsadená sála, nakoniec sa aj zrušila, len ja už som to nemenila, keď sme mali všetko zajednané... Vy ste mali asi nejak koncom, či nie? Vtedy sme boli na dovče 😉 Si zlatá, ďakujem, uvidím ešte, ale keď by sme aj na kupka a tak, tak by sa asi šiklo ho rovno aj kúpiť🙂 Ale budem myslieť, díky.

Zuzka, no mne na leto prišiel praktický, ale ani ten multi nieje zlý, len mne tie kolieska prišli tak. No boli sme predeti a ešte aj toys hračkáreň, tam na konci majú kočíky, v laugu. Aha, halva deravá, jasnačka, Ineska🙂))

ivetka5
17. jan 2010

Sisa, inak my to máme určené, termíny, je to super, aj náhradné, ale koému nevyhovuje, tak potom si to musí dohovoriť s profákom osobne.

dm1
17. jan 2010

zuzka aj my mame v maji 10 rokov od zoznamenia 😉 a v septembri budu 4 roky od svadby

zuzi to je to cvicenie na fitloptach? ja by som mozno aj isla len sa chcem najskor opytat rehabilitacnej sestri co cvicime vojtovku ci by sme mohli. tento tyzden tam idem tak potom uvidim

sisa.b
17. jan 2010

ivetka, co je na tom super? ked nam urcili terminy a ja by som nespravila, tak si mozem aspon povedat, ze to dali moc skoro 😀 a som prinutena ucit sa. teraz vobec neviem, ako si mam podavat tie zvysne dve. jedna je v stredu, druha vo stvrtok, aj ten dalsi tyzden a potom nejake terminy su este vo februari. na tento tyzden tu algebru nevpracem do hlavy, lebo aj ked matice a determinanty viem, je tam este ohromne vela vektorovej algebry a ta je dost tazka ☹ mechatroniku ani nehovorim, tej nerozumiem vobec ☹ ja tam hadam ani nepojdem 😅 kym budem mat pocit, ze to ako tak viem, tak bude po skuskovom 😝

dm1
17. jan 2010

sisa sak nemusis mat vsetky skusky za 1 😉

sisa.b
17. jan 2010

dm, ved nie, aj Ecka mi budu stacit, len ked ja som neskutocne stresovana z toho, co neviem. a cim viac toho neviem, tym vacsi stres 😝 ako na tej matike. ruka mi tak skakala, ze prvu limitu som ani nevedela napisat. normalne mam v nej svalovicu, co som sa ju snazila udrzat na mieste 😅 najviac som sa bala vysetrovania funkcie, to uz som snad z paty tahala 😝
a uz sa hadam o inom ako o skole ani porozpravat neviem 😅 to ako ked som ostala prvy raz na materskej, inu temu nez porod a babo som ani nevedela spomenut 😀 🤐

zuzula25
18. jan 2010

ahojte.
ale mame zas zmenu pocasia vonku,krasne nam snezi-to sa zas budem brodit kocikom.ivetka nejdete von??

dm tak to mame rovnako ako vy-10 rokov od zoznamenia(5.5-ked sa chcela ivetka vydavat) a v septembri 4 roky svadby(23.9)

yvka drime paste

inneska
18. jan 2010

krásne zasnežené ránko 😵 😵

hm, my vo februári 4 roky od zoznámenia, v oktobri 3 roky od svadby 😀

jasne, zajtra ideme na tie lopty 😵 o 10 to už začína? či tam netreba byť skôr....a stretneme sa rovno pred MC, že? 🙂

lenka0402
18. jan 2010

Ahojte 😉 🙂
Zuzka tak mi sme sa podobne vydavali mi 27.9 2003,takze v septembri 7 rokov od svadby 😉 a od zoznamenia 9 rokov 😅 A este sme sa vydavali na tom istom mieste 😀

Vsetkym skuskujucim drzime siilno siilno pesticky,,a ty co uz maju po nich velka gratulka leti 😵 😵

Zuzka,ivetka, zajtra na tie fitky neprideme lebo je maly usopleny a upistany,tak ze by tam urcite nebol vo svojej kozi 😝 😒 inac je fit,aktivny ako obvikle len nas trapi plny nostek 😝 a aby to aj deticky nedostali,keby sa spolu hrali...ale vsetko tu potom zreferujte a nabuduce mozme frcat spolu. 😉

zuzula25
18. jan 2010

ahojte.my sme uz doma.vonku je suprovo-nie je zima.

zajtra sa stretneme o 10 pred MC.
Dm pod aj ty,uvidis ake to je cvicenie,ved nemusite cvicit,to cvicenie trva aso polhodku a mozeme aj pokecat.aj yvka ide bez cvicenia.

ivetka vies co som dnes videla???......chicco liteway presne taku farbu aku mate vy teraz kocika.taky chces,ze??je pekny

lenka0402
18. jan 2010

katka zajtra na stv1 o 12.20 ide damsky magazin a budu tam preberat viazanie babetiek a batoliat v satkach..ako ich spravne viazat a tak. 😉

sisa.b
18. jan 2010

ahojte,

tak zatra budete vsetky s babatkami na fitkach 🙂 peknu zabavu prajem.

ivetka, ten kocik vyzera podla tohto videa

https://www.youtube.com/watch?v=NfCynWnzFnw

fakt super. ja by som tiez brala uz cosi krpate na leto, ale mne by nic nepreslo kvoli tym koleckam. podmienka bola - velke kolecka. otocne iba jedno, inak pevne, lebo MD na vsetky kociky tvrdil, ze to vyzera ako nakupny vozik 🙄 strasne som totizto chcela nieco ako mala lenka - atlantis a este jeden sa mi taky pacil. o dvojkoleckach ani pocut nechce, tak ostavame pri starom 😝 aj tak ho moc nevyuzivame - tipujem, ze v lete budeme frcat na kombinacii - pesibus+manduca 😀

dm1
18. jan 2010

zuzi tak som si to teda rozmyslela a pojdem aspon pozriet. aj tak som chcela vediet ze ake to tam je. Tak o 10 pred MC. Uz sa tesime!

zuzula25
18. jan 2010

dm super 🙂 tak zajtra

yvka1
18. jan 2010

ahojte, no tak hurá-ďalšia skúška z krku, vytiahla som si fajn otázku len som trošku domotala 2 vzorce,no neva aj C stačí 😅 😎 idem ešte teraz prepočítať príklady na ďalšiu skúšku.
zajtra by sme mali teda prísť aj my-sa na vás aj drobčekov tešíme 😵
dnes sa mi dal malý krásne na 4 a začal sa tak pohupovať, díval sa na ruky raz zdvihol jednu raz druhú ale vôbec nevedel čo ma s nimi robiť a už vôbec nie čo má robiť s nohami aby sa nakopol a rozhýbal 😀

sisa práve som dnes hovorila mangelovi o tej manduce, že ako sa teším keď bude teplejšie a budem krpca zasa nosiť v nej 😉

leni nech je alexko rýchlo fit, nech nabudúce už vidím aj vás, lebo alexka som veru už pekne dlho nevidela 😕

sisa.b
18. jan 2010

yvka, gratulujem 😵 😵 😵 paradne pismenko 🙂
ja sa nejak neviem nakopnut k uceniu, stale ma tu cosi vyrusuje. resp. cez den sa mi pri detoch neda a uz som zas vyflusnuta 😝
my sme dnes manducovali, lebo som potrebovala kupit samkovi papuce a sama by som sa s kocikom nikam nedostala 🙂 ucitelka mala zas problem s jeho prezuvkami, lebo nemal papuce, ale platenky 🙄 tak mi stale vypisovala, ze to nie je pripustne, aby behal v botaskach 😠 😠 😠 kurnik, sara ani v inych v skole chodit nechce a nikto nic nenamieta. tu si stale cosi vymysla 🙄 este dovliekol stvorku, lebo zacal pisat prirodovedu do noveho zosita a stary nemal so sebou 😖 jaaaaaaaaaj

a gratulujem k novym petkovym uspechom 😵 za chvilu aj ty budes behat za drobcom 😀

ivetka5
18. jan 2010

Ahojte, no tak my sme boli celý deň u maminy, som si oddýchla, boli sme aj pečo v Ilave, super, nebola zima, tak si drobec pospal.

Zuzka, no ani som nevedela, že si sem písala, by som ti aspoň cinkla, že nejdeme von. No na zajtra som to chcela zrušiť, niečo do toho prišlo, ale skúsim to potlačiť a posnažím sa prísť, keď aj Lenka nejde, aby vôbec cvičila, keď baby idú iba kuk. Ale sa aj my tešíme na Vás, konečne po kope🙂)) Posnažíme sa zajtra. 🙂

Sisa,. ja som skúšky myslela, že super sú tie naše, keď máme stanovený termín, nie vaše nestanovené. No pozriem ten kočík, ale hej v tej modrej čo máme aj tento, aby sme ladili. Uvidíme🙂))

Yvka, gratulujeme si šikula, som vedela, že to spravíš, no a Peťkovi samo, že tiež, ten náš stále sa mu nechce, ale máme čas, aspoň ho nemusím naháňať🙂))

A Alexkovi prajeme skoré uzdravenie. 😉

sisa.b
18. jan 2010

ivetka, uz chapem 😀 myslela som, ze vy si vsetky terminy stanovujete sami. ja stale neviem, kedy co ist skusit. na vsetko sa mi zda malo casu a ked si dam na neskor, tak zas nebude cas na opravak. to je dilema 😅 idem sa dalej ucit, pa pa.
inak premyslam, ze by som mala zacat chodit do MC s malou aj ja, lebo je uplne nadsena z deti. dnes som stala par minut kvoli nej, aby videla utekajuce dievcatko. normalne vyskala od radosti 😀

ivetka5
18. jan 2010

Sisa, no ale to spravíš na prvý šup, neboj nič, uvidíš, tento semester,a budúci budeš uvolnenejšia🙂 No bolo by super, keby sta j vy prišli, a detičky majú radi druhé deťúrence🙂 Ja tiež chcem, aby si malý zvykol, no minule predviedol najlepší výkon, plakal a plakal, až sme museli ísť preč ☹

dm1
18. jan 2010

yvka nas robi presne to iste uz dlhsie sa da na styri a rozhupe sa ale akosi sa nevie nastartovat dopredu 😀 . asi mu staci len to plazenie sa

zuzka a da sa v MC krmit? je tam stolicka? lebo kvetinka sa pyta ze by sa mozno pridala. A treba tam prezuvky alebo nieco? sa pytam jak onaaa ale este som v takom nebola 😝

kvetinkaaa
18. jan 2010

DMka to chces povedat ze ja som sa pytala ako onaaaa????? 😀 😀
ja chcem straaasne ist len neviem čo moja draha či sa naje a to by ani problem nebol ale drahy je chory a neviem čo zajtra, či bude doma či čo.

dm1
18. jan 2010

kvetinkaaa - neeee 😀 to by som si nedovolila

dream.d
18. jan 2010

Ahojte.
My máme od zoznámenie vo februári dva roky a svadba ešte nebola. 😀
Dnes som bola u zubárky, trhala mi poslednu hornú stoličku, no paráda, nič som necítila, len teraz ma trochu boli sánka, ako keby ma ktosi prefackal. 😀 A tiež sme dnes manducovali, taký bol naobliekaný ,ako cibuľa ale potom keď som si ho zvesila, som myslela, že mi odídu klby a kríže. A to sme pol hodku čakali na zástavke v Ilave. Brrr.
Zajtra sa pekne zabavte na tom cvičení.
Yvka gratulujeme Peťkovi k náznakom štvornožkovania.
Aj ja chcem na leto golfáče, ale ešte nemám vôbec predstavu, ani neviem podľa čoho si vyberať, aby to nebolo moc drahé ale ani aby to nebol nejaký šmejd.