Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
31. jan 2010

zuzka babka vydrzala 😝 co ine jej zostavalo vsak? 😀 nabuduce ich vysleme oboch kocikovat,tvojho deda a moju maminu aspon si pokecaju,ked sa uz poznaju 😉

inneska
31. jan 2010

aj mne sa moooc páčilo 😵 😵 a takisto som krokovo bolo úplne mimo, ale snaha bola 😀 😀

a malý prežil 😀 aj tatino 😀 a potom sme ešte boli u centíka asi do 19....

ak ku svokrovcom nepôjdeme, tak sa určite pridám 🙂 ak pôjdeme tak sa pridám na ten další týždeň 😎

centik
31. jan 2010

ja ak mi do toho nic nepride tak pojdem isto 🙂
Inka Erik este spi? 🙂

centik
31. jan 2010

bAby tak ma stve ze neviem absolutne s tym bruchom robit tie vlnovky ci nastriasacky ci co to tam robila 😝 kto mi da doucko? 😅

inneska
31. jan 2010

jani...nespí...doma sa zobudil asi po 10 min., lebo dedovi 2x zvonil mobil na celú chalupu a hučal do telefonu ako keby sa bavil s hluchým...tak sa zobudil(spal na chodbe v kočíku)a som myslela, že ked sa napapa tak zalomí,ale ako keby sa redbulu napil a hrá sa...so psom od fišeru..to tu vyhráva 😀

a bibuša čo? 🙂 spí, nespí...

ivetka5
31. jan 2010

Ahojte, tak čítam, že ste sa mali super, čo je super🙂))) Ste si to užili, čo? z toho si nič nerobte, ani ja som nestíhala s krokmi, ani bruchom vlniť 😀 , ale ono sa to časom zlepší.-) No my sme sa boli prejsť na klzisku, nakoniec som so švagrinou išla na rýchlo do TN do Baťu, majú tam baby výpredaje topánočiek aj čížmi pre kočky, ja som malému kúpila na jar za 11 a na jeseň-zimu tiež za 11 s kožušinkou. Tak ak chcete choďte pozrieť, dá sa ešte aj z čísiel ako čo vybrať, nám to volala jej mamina, no my sme boli tam pri Tescu, ale asi to majú aj v Maxe, tam sme neboli.

ivetka5
31. jan 2010

Zuzka, stretli sme aj dedka s Maťkom.
A kde ste boli na kafčo?

zdenka112
31. jan 2010

ahojte no moje dieta prave zalomilo ja som tiez nejaka unavena...ja by som tu zumbu brala aj 2krat do tyzdna...bolo super aj ked nohu niekedy neposluchali 😅

dream.d
31. jan 2010

http://www.facebook.com/home.php?
tak takto sa bavílo teraz moje dieťa s balonom.

inneska
31. jan 2010

ivetka..vXpube sme boli na kafčo 🙂

dream...škoda, mne nejde na FB ten prehrávač, tak si nepozriem 🙄

jani...mne nešlo vela veci, ale hlavu z toho nerobím 😝

ivetka5
31. jan 2010

Dream, super, je zlatý🙂)) A koľko radosti🙂 My tiež máme nafučaný od Silvestra balón, a tiež je to pre neho sranda, keď si ho ale hádžeme 🙂 Apoň ti bude dobre spinkať.

ivetka5
31. jan 2010

Tak takéto sme kúpili

http://www.bata.sk/artikel/80990

http://www.bata.sk/artikel/73981 - takýmto podobné, sú čoko hnedé, krásne na živo sú oveľa krajšie oboje

dm1
31. jan 2010

ivetka pekne topanocky. ja sa len bojim ze by som netrafila velkost. na jar este ako tak ale na zimu tazko 😝

ivetka5
31. jan 2010

Dm, dík, uvidíme, ak enbudú, posuniem ďalej, ale na jeseň budú isto, na jar som mu brala 20, a na jeseň 22. Máme malú nôžku, teraz má 18.

dm1
31. jan 2010

ivetka a ako sa to cisluje? aka je dlha nozka pri 18, 19 a 20?

dm1
31. jan 2010

nasla som http://www.topanocky.sk/?show=advice

my tiez mame tak 18 teraz. je pravda ze keby netrafim na jar tak na jesen mu budu istotne hadam. len akosi nemam cestu do TN. Sak uvidime mozno sa vyberiem

ivetka5
31. jan 2010

Vieš čo, na predajni aj majú taký číslovač, tam v poho odmeráš, ale ja som malého nemal, snáď nám na jeseň budú, čo myslím, že isto, na leto mám pre neho 20 sandálky a budú, lebo som mu ich teraz primerala a super kopec miesta. Ako isto sa oplatili, lebo oboje boli z 30 ečiek na 11.

dm1
31. jan 2010

sak ano dobra cena to bola. Ved obycajne capacky v Tescu stoja 200,-Sk... Som pozerala daju sa aj z netu objednat len by sa postovne velke platilo tusim 4,20 Eur. Ja este na leto musim nejake sandalocky splasit

sisa.b
31. jan 2010

dm, aku paradnu zabavu mate 🙂 😀

mne tu mala pred chvilkou odznakovala - este - este - chcela este pomaranc 😵 a to som jej znak ukazovala naposledy snad na vianoce u svokrovcov, ked sme sa blaznili. predvcerom tiez zacala znakovat zubnu kefku. tak by som mala byt doslednejsia, ked jej to tak ide 😝

inneska
31. jan 2010

ivetka...pekné topánočky 😵 sandálky máme na leto..z UK, a na zimu potom kúpime..tiež neviem aké bude treba..zatial nemáme ešte ani prvé 😀

dm..super stránka o topánočkach, hned som šla zmerať erikovi nohu 😀 síce spí, tak som mu len tak meter priložila..a vyzeráme na 19...

a aké sú najlepšie, ked začína chodiť?? stačia také tie papučky?? (tuším na tržnici mi ich ukazovala) 😕 😕 😕

dm1
31. jan 2010

ineska my mame uz take prve papucky klasika od RAKA tiez z vevericky. ale som minule citala ze to nie je uplne najvhodnejsie na prve chodenie lebo to vobec nema oporu v tom. A tiez mam aj take capackove liliputky od kamosky tak neviem v com budeme. Ale na jar by som chcela cosi poriadne ked budeme zacinat chodit.

inneska
31. jan 2010

dm...tak ešte posnorím na nete, či niečo ohladne toho nenájdem, že čo a ako 🙂

a idem do hajan...zumba ma zmohla 😀 dobrúúúúúúúúúú

yvka1
31. jan 2010

ahojte, Ivetka dík - už som aj ja vybrala Vanes čižmičky 😀 zajtra chcem ísť do tn tak jej ich tam pozrem a keď nebudú na predajni tak ich rovno z predajne objednám. pozerala som to číslovanie na tom topanocky, ono je možno fajn spravené ale každá firma čísluje úplne inak, merala som teraz vložky Vaneskiných tenisiek- jedny sú jej akurát a druhé väčšie oboje sú č. 25 a pritom je medzi nimi 0,5 cm rozdiel a podľa toho v tej tabuľke má už min 27 nohu. neviem sa teraz ani sama rozhodnúť aké jej mám na ďalšiu zimu zobrať. pozerala som aj číslovanie na Baťa stránke, podľa toho mi vychádza že má 25 tak hádam vezmeme 27 😕

inneska my máme na obutie pre malého zatiaľ len papučky a až na jar keď začne behať aj po vonku tak poriešime nejaké tenisky.

jeej baby vy ste sa mali -aj ja by som si s vami dala kávičku v Xku 😉 😵

sisa.b
31. jan 2010

topanocky by som sla aj ja pozriet, keby som vedela, aku bude mat za rok nozicku 😅 idete to risknut?
my sme mali na behanie aj platenky, aj papucky, aj kozene topanocky, ale najlepsie sa jej beha v tych kozenych capackach. tak hadam objednam z kanady este jedny 🙂 je tu aj tema o prvych topanockach a tak ako vo vsetkom, aj v tomto sa rozchadzaju nazory 😝 najlepsie by bolo nechat ich behat naboso a prave na to su vhodne tie capacky. a vlozka by nemala byt vnutri s klenbou. mate nejake ine zdroje? 😀

dm1
31. jan 2010

sisa ved prave co zdroj to iny nazor. tiez som citala ze klenba uz byt nema.... ale kedze tie nazory sa menia akosi moc casto na moj vkus tak je to asi zajedno co mu dam ved este ich ani nestihne vynosit a uz budu nove odporucania....

a k tomu mlieku co ste tu pislali. Ja by som najradsej malemu hned po odstaveni dala kravske mlieko. akosi sa neviem stotoznit s tym nazorom ze ved kravske mlieko nie je pre ludi ale teliatka... ved mlieko piju ludia uz hooodne dlho ved co maju byt dojky ako kedysi aby sme mali materske mlieko aj v dospelosti???? ved to potom vsetky mliecne vyrobky by sa nemali ked je to pre teliatka nie? Ono nielen mlieko ale aj vela veci v prirode nebolo vytvorenych pre cloveka ten si ich len prisvojil

sisa.b
31. jan 2010

dm, akurat ze v prirode ziadny iny cicavec okrem cloveka nepije mlieko v dospelosti 😅 ale bez mliecnych vyrobkov by som ja osobne bola velmi smutna, tak sa drzim nazoru, ze skodlive nie je 😀 ked prejdem na to vitarianstvo, tak aj mliecne vyrobky vypustim 😅 no to bude v roku x. vacsi problem by som mala vypustit oblubene parky a salamu 😝

mne sa neda ucit, kym tu huci telka a mala strasi 😒

sisa.b
31. jan 2010

a jeden clanok o prirodzenom odstaveni babatka 😉 i http://dojcenie.wordpress.com/2010/01/20/dlhodo...

dm1
31. jan 2010

sisa ale sak ostatny cicavci nerobia kopu veci ktore robime my 😉 ved su to predsa zvierata a nie ludia. Preco by sme sa mali porovnavat so zvieratami?

ja si vobec neviem predstavit ako budem maleho odstavovat dufam ze to tak skoro nebude... sisa kuknem ten clanok

sisa.b
31. jan 2010

ach jaj, tak budeme tahat dalsi rok? 😅