Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

dream.d
4. feb 2010

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Nepriespievam do koníka kým sa neuskutočnia uzavreté fóra. 😠 😠 😠 😠 😠

lenka0402
4. feb 2010

😠 😠

centik
4. feb 2010

🙄 🙄 🙄 🤐

sisa.b
4. feb 2010

😠 😠 😠 😠 😠 😠

zdenka112
4. feb 2010

tak aj ja dam 😠 😠 😠 😠 😠

bambusko
4. feb 2010

lena, sa dnes nudi, nema co citat 😀

sisa.b
4. feb 2010

bambu, ved som jej napisala v noci dost pismeniek na citanie 😅

zuzula25
4. feb 2010

pridavam 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ivetka5
4. feb 2010

😀 😀 😀

ivetka5
4. feb 2010

isto hladá, kde sme 😵

centik
5. feb 2010

nejde mi face book 😒

juliankaaa
5. feb 2010

Ahojte Dubnicanky,
chcem Vas poprosit o radu, mozete mi poradit dobreho a kvalitneho obvodneho doktora a zubara v DCA?
Byvam tu rok aj nieco a nema mi kto poradit 😠
Dakujem 🙂

dm1
5. feb 2010

ahoj julianka! obvodaka neviem moc poradit lebo odkedy som sa tam zaevidovala co je uz asi 10 rokov tak som tam bola mozno 5x aj to prehanam.... takze ci je kvalitna ta doktorka to neviem posudit. Zubarov sme preberali akurat par stranok dozadu tusim aj cenovo. Ja mam zubarku tu istu uz od malicka ale tiez planujem zmenit a este som sa akosi nerozhodla

zdenka112
6. feb 2010

ahoj tak ja mam odborneho doktora harusincovu a je fakt super...zubarku adamcovu neni najlacnejsia ale lubi sa mi...

juliankaaa
6. feb 2010

dakujem vam za tipy a pojdem citat par stranok dozadu 😉
na tu harusincovu sa este niekde opytam a uvidim, momentalne mam kartu u Tholtovej, ale nieeee, je prijemna, ale mam pocit ze ja jej mam povedat ake lieky potrebujem, takze nie
no a zubarku mam este na orave som s nou maximalne spokojna, ale je to daleko

mkatka
autor
7. feb 2010

My chodíme k dr. Volánkové - jsem spokojená a sestřičku má milionovou. K zubařovi chodíme do TN, u kolejí na staré cestě do TN (přes Skalku) je taková bílá budova a tam sídlí. Ale nemá smlouvu s žádnou pojišťovnou, platí se cash

carrie4
15. feb 2010

ahojte, neviete mi poradiť kde robia predpôrodnú prípravu, myslím kurz dlhší ako jedno sedenie. chystám sa rodiť v IL, ale chcela by som s mužom chodiť aj na prípravu, ale som berzradná kam

dm1
15. feb 2010

carrie4 - robia to tu v DCA v Saluse. mam na pani aj cislo. ak mas zaujem poslem ti napis mi IP. Len neviem ci to stihnech dochodit ked sa tak divam na tyzdne 😉 . ale plati sa kazda hodina zvlast takze v pohode

kvetinkaaa
16. feb 2010

Danka dá sa aj v týchto týzdnoch chodit, ja som tiez neskor začala vravia ze okolo 29tt je vhodne, ale nevadi, bude menej kurzov, hlavne aby sa "fučanie" stihlo nacvičit 😀

carrie drzim palce!

josie3331
16. feb 2010

ahojte, takze ste uz uzavreta skupinka? novu dubnicanku medzi seba nezoberiete? 😝

sisa.b
18. feb 2010

josie, ahoj 🙂 a ja ze odkial ta poznam a ty studujes tie krasne knizky v schwabachu 😀

josie3331
18. feb 2010

sisa no vidis to, aspon podla niecoho si ma pamatas...a mozno sa aj pozname z videnia, co ty vies 😉

adulik144
25. feb 2010

Ahojte Dubničanky,
potrebovala by som poradit, ak máte niektorá skúsenosti s logopediou v Dubnici. Staršia Terezka dostala pozvánku, ale do Ilavy k Dr. Mojtovej a chcela by som trosku porovnat ceny a pristup k dietatu.

zdenka112
25. feb 2010

ahoj adulik ja som k nej chodievala,ale nejako nam nepomohla tak som k nej prestala chodit.5 eur tyzdenne a nevidela som ziadny vysledok ale to je asi tym ze viki nema ani 3 roky.vyskusaj a uvidis.terezke mozno bude vyhovovat 🙂

adulik144
25. feb 2010

Dakujem Zdenka
Ak sa mozem opytat prečo si išla tak skoro?Moja mladšia Lucia ma 2roky a 5 mesiacov a moc jej ešte nie je rozumiet vobec si neviem predstavit ako by ta doktorka na nu išla.Ked som bola s Terezkou teraz na tej vstupnej prehliadke,tak chcela od nej take veci,že som sem tam aj zírala a netušila,či to bude vediet.ALe vedela-prijemne ma prekvapila.A ešte ma prekvapilo že za 30 minutove sedenie pýta 5 Eur a to nevravím o tom že si 5 Eur zobrala aj za tu prvu prehliadku čo trvala 15minút,čakala som že to bude trvat aspon hodinku. Pojdem do Ilavy ešte raz a potom sa rozhodnem ci to ma zmysel alebo je to len biznis.
A samozrejme uvidim ci sa mi este niekto ozve ake ma skusenosti s inými logopedmi,myslim ze ich bude viacej v okolí.

lilli4
3. mar 2010

Ahojte 🙂,
babulky ku ktorému detskému lekárovi v dubnici chodia vaše detúrence? odporučte mi nejakého dobrého, na ktorého sa dá spolahnúť. Čoskoro sa nám narodí mimi a o detských lekároch v dubnici nemám vôbec prehlad
dakujem pekneeeee

emanka
4. mar 2010

Ahojte, nie je tu náhodou niekto z Trenčianskej Teplej? My tu bývame od leta a nikoho tu nepoznám 😒

inneska
14. mar 2010

lili...my chodíme k dr.Kadlubiakovi...je celkom fajn, ale má strašne moc detičiek 😅 takže aj dlhé čakania v čakárni...ale inak som s ním spokojná...ešte poznám dr. Poliačika, je to už starý doktor, ja som k nemu chodila ako dieťa...a ma dosť ´hulvátsky´ prístup k deťom...ja som sa ho bála...ostatných doktorov nepoznám...

adulik144
17. mar 2010

Ahoj Lilli4 ja mam obidve dievčata u Dr.Poliačika.Ako spomina inneska je to už starší pán a myslím si že už asi neberie nové deti, čo je pre mna vyhoda, lebo nemám problém s čakaním a v podstate som s ním spokojná.Má svojský prístup k detom, ale nemôžem sa na neho sťažovať, lebo mi vyhovuje, že mi nepcha deti antibiotikami, pokym nie je nutne a snaží sa mi poradiť aj ľudovou liečbou.
Čo som si tak všimla obľúbený je Dr.Kadlubiak,vždy ked idem do čakarne, tak ma plno. Na strane kde je Poliačik a Kadlubiak je ešte jedna doktorka neviem priezvisko a tam ma tiež väčšinou prázdnu čakaren. Druhu stranu neviem,nejako mi nenapadne sa tam pozerat.

zuzula25
19. mar 2010

caute dubnicanky na novom koniku 😉 ci ziadne dubnicanky tu uz nie su?? 😕