Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

nicky11
20. jan 2009

no ja som teraz tretiacka tak mam pred sebou este rok a pol...hah no ja som si seba tiez nevedela predstavit...tak ale ked uz sa podarilo 😵 😵 co narobiim 😵 😵 ale ja sa teda vydavat nejdem 😝

3558
20. jan 2009

ahoj. no tak tu chladnicku by som aj ja chcela len sa bojim, ze ju nebudem mat kam dat. tak neviem, ci by nebolo lepsie si dat vstavanu. a ked pojdem hore do toho obchodneho domu maj, tak tam je velky vyber, alebo nie? myslim spotrebicov. nevies ta tvoja kamoska co tam robila ci hovorila ze su dobre tie spotrebice co ponukaju, alebo nie? ak s nou naaaaahodou budes, tak sa popytaj.
my tu mame uz tu navstevu, tak lucia vari a ja surfujem 😀 😀 😀 😀

martina35
20. jan 2009

zuzi ja už tam nemám žiadnu kamošku a my sme nakupovali v TN v Electronics to bola vtedy elektra a dali nám aj zlavu okolo 10 perc, pretože to bolo nad 50tis. ale teraz sa nám zdali najlepšie ceny v TN NAY pri tescu.ja by som tú chladničku dala radšej samostatnú pretože vstavané pozor majú o dosť menšiu kapacitu vnútri, porovnaj to s ostatnými chlad. nám by to nestačilo ani pred rokmi. .

martina35
20. jan 2009

A ešte ja som si nikdy nekúpila niečo podľa letáku ale iba to čo som dobre okukla a aj skúsila.Dlho som hladala ten antikor aby tam neostávali odtlačky a tlačili mi kaleráby toto je také ako chcete..... a keď som omákla tak som zbadala. 😀 😀 😀 A ešte som porovnávala rôzne značky na rovnakej úrovni a boli aj veľké cenové rozdiely za to isté. Veľa funkcií som na šporáku nikdy nevyužila, a ani ich neviem nastaviť. Radím Vyberte sa do Tn okukni všetko čo sa ti páči a pýtaj si letáky, na ktorých máš všetky info o spotrebiči, zapisuj si na ne ceny,a dodacie lehoty atd... keď ti povedia, že ich nerozdávajú tak ich požiadaj o fotokópiu aj ja som tak.Potom doma v pokoji povyberaj a potom až objednaj . To už dva dni počká, veď ti budú slúžiť kopu rokov.

3558
20. jan 2009

dobry napad. no ale nemame to auto, tak dufam ze nam riso pozicia. pojdem tam pokukat a uvidime.
sarka sa ma ako?

martina35
20. jan 2009

Tak ona má zápal bez teploty takýto sme ešte nikdy nemali, vôbec sa nespráva ako chorá naháňa sa po chalupe aj so zverinou a potom kašle, aj z nosa jej vyletí , ležať ju neprinútim tak nemám ani predstavu ako sa prelieči.

3558
20. jan 2009

no to je hrozne. ale ma veget, nemusi chodit do skoly, nie? a co uz sa jej ,,chce,, pisat ulohy??

martina35
20. jan 2009

haha 😀 😀 😀 to sa jej ešte nikdy tak nechcelo aby sa sama pýtala písať 😀 😀 😀

3558
20. jan 2009

no uz idem do sprchy, lebo sa 15 min.pride palino z roboty. tak ahoj a pozdravuj doma

lugu
21. jan 2009

zuzana29,kedze pridete az v marci a hladas vstavane spotrebice,tak si skus omrknut cez internet.vacsina retazcov ma na nete stranky,tak si mozes urobit prehlad-nay,datart,okey,euronics... 😀 inac niekde to tu uviazlo 😅

martina35
21. jan 2009

No to máš pravdu dievčatá akosi to tu flákate 😝 stále sem nakúkam a nič 😝 Viete koľko schodov musím vybehnúť k PC? Kebyže aspom z toho schudnem 😀 😀 😀 Práve som dokončila nike perinku do porodnice a aj odfotila tak kuknite.Skoro ma kleplo keď som zistila koľko stoja starodávne povliečky na perinky a Nika takú chcela a v obchode ani nemali také pekné.tak sme to inovovali a spravili starosvetskú s moderným zaväzovaním a bez vložky.

sisa.b
21. jan 2009

martina, ta je fakt krasna 😵 a co ste dali dnu - vatelin? ja mam este tie stare po sebe a jednu po krpcoch. malej som kupovala satenovu na krstiny.
ja zas nestiham citat ine temy, kde prispievam, tak som rada, ze tu vediete rozhovor len tak po troskach 😀
nalozila som do pekarnicky pernik a uz okolo neho slintam 😝 takto fakt tie kila neschudnem...

janada
21. jan 2009

jeemine martina ty máš zlaté ruky,ja som teraz pre D omču mala 19 rokov staré 🙂 A krst smemali ked mala 3 mesiace a to už bola v šatečkách 😵

zuzula25
21. jan 2009

mati uzasna perinka 😉

zuzi ja som kupovala vstavane spotrebice v nay,maju tam najlepsi vyber,ja som chcela biele tak tie ani nikde inde nemali,dali mi letaky o tych vyrobkoch a potom som ich este pozerala na nete.niektore mali na sklade,ine objednavali a zuzi na linku budes tiez cakat minimalne dva tyzdne,my sme cakali dva mesiace 😠

my mame tento vikend krst,tak oslavu spojime aj s manzelovou tridsiatkou 😉

janada
21. jan 2009

my sme spájali krst s dcérinou osemnástkou 🙂

janada
21. jan 2009

myslím krst Dominiky a 18 Peťa 😀

lugu
21. jan 2009

mata ta perinka je krasna ako tie svetriky.ja nie som velmi za zavinovacky,mam radsej klasicke perinky,pred dvoma rokmi som este bez problemov kupila,ale teraz neviem,neviem

martina35
21. jan 2009

sisa dovnútra som dala najhrubší vatelín a dve vrstvy je dosť hrubá oproti tým čo sme kupovali.Nika klasické perinky nechcela, tie plátenné sú pestrofarebné s obrázkami a tie sa jej nepáčili tak si vybrala tie ... a potom mi povedala, že asi by ešte chcela aj takú tú volánovú perinku parádnu , keď niekde pojde.V obchode si nevybrala a keď sa jej páčila tak stála vyše 1000 obliečka čo je moc a ešte je do klasickej perinky treba vložku a tá tiež stojí 400 tak sme to dnes vymysleli takto Nika je spokojná a ja tiež vyšla nás na necelých 300sk 🙂 🙂 🙂

sisa.b
21. jan 2009

martina, tak na tom by si mohla aj zbohatnut, keby si chcela 😉 sikovna si.

sisa.b
21. jan 2009

ja pouzivam perinku uz malo - vacsinou len do postele pod malu, aby mala take svoje kralovstvo v mojej posteli 🙂 a zimna vlozka ma stala 300sk. na von som teraz v zime pouzivala paperovu podusku. tu satenovu sme mali len raz, na tych krstinach 😝

3558
21. jan 2009

mata krasna perinka 😵 😵 😵 😵
ja som mala len farebnu zavinovacku a aj tu som pouzivala iba mesiac. maly sa odkopaval z nej a nechcel tam byt. este ze som ju dostala,lebo to by bola skoda penazi. 🙂
inak som mala celyd en vypnuty net, lebo sa tu neda hnut, a laptom je na stole a neda sa ani poriadne najest, tak mi to palino zbalil a uz ho musism zase odpojit, lebo za pol hodinu pride z roboty a zase si bude mysliet ze som tu sedela cely den 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisa.b
21. jan 2009

zuzana, tak smykaj prec od pocitaca 😀 😀 😀

martina35
22. jan 2009

Ahojte normálne dnes som sa doma začala nudiť, včera sme objednali ten kočík a že ho dnes dovezú tak som vytešená aj nika ani sme nečakali takú rýchlosť. Idem so sarkou robiť úlohy nech nemá veľa zameškané a potom mám čosi uvariť ale ešte ma musí osvietiť čo 😵 a potom sem zas kuknem

lugu
22. jan 2009

baby ake mate skusenosti z internetovymi obchodmi? 🙂

centik
22. jan 2009

lugu ja len dobre 🙂

martina35
22. jan 2009

Iba dobre. Najčastejšie objednávam do roboty knihy všetko o objednávke dajú vedieť na mail tak viem kedy mi to príde a platím ked si to rozbalím a kuknem. Kočík sme nemali odvahu len tak podľa obrázka na nete tak sme si vytypovali, ktoré sa páčia a potom sme ich obzerali v obchodoch, a potom objednali cez net lebo je to o dosť lacnejšie.

centik
22. jan 2009

Mata ja som tiez raz skoro objednala kocik cez net a potom nastastie som si ho isla predtym pozriet do predajne, a v skutocnosti bol tak hrozne malicky ze som tomu nechcela normalne verit, tie obrazky hrozne skresluju

lugu
22. jan 2009

ja sa len tak pytam,pretoze aj ja uz par rockov vyuzivam takyto nakup a najviac ma dorazilo to,ze som si objednala cez net hodinky a na druhy den rano o pol osmej mi vola kurier,ze kde ma najde,rychlost nenormalna 😀 a som aj spokojna 😉 dokonca si takto objednavam aj oblecenie,pretoze do normalneho obchodu nemam cas a so samkom by som to ani nemala kedy odskusat,tak to riesim takto a tiez nemam problemy 😀

jajuska81
22. jan 2009

ahojte, tak zase po dlhsom case som tu, chcem sa vas opytat, ci ste niektora kupovali aj kocik priamo v meste , ci uz vo Fixe alebo na "105"v tom obchode, aku znacku a ako ste boli spokojne,.......alebo je v DCA este aj nejaky iny obchod s kocikmi? Ja som bola rozhodnuta pre znacku Adbor,ale ten tyo co som chcela vraj vazi nejakych 23kg a to je teda pre mna dost,......takze som teraz zase na zaciatku a vobec netusim,aky si nakoniec vyberiem,....nechcem nejaky drahy a specialny,.......

martina35
22. jan 2009

jajuska ked máš vybratú značku aj farbu čo si ho nekúpiš cez net?Určite ušetríš zopár tisícok.Nika chcela zásadne trojkolku a aj s vaničkou a autosedačkou

Včera sme objednali kočík a už je aj doma poskladaný. Iba farba je tmavšia ako na fotkach ale je to lepšie aspom sa nebude stále prať.Inak ja by som si vybrala radšej červený ale nika chcela tento a páči sa jej aj tmavší.Pojdem ho pofotiť v reále a zavesím si do albumu fotky 🙂 🙂 🙂 za chvílku to bude