Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

centik
25. nov 2008

Zuzi ja pozivam na vysavac a je to o 1000 % lepsie ako ta rucna, nemusis sa toho vobec bat, to babu s tym nejdes uplne do vnutra nosa, ale len prilozis na nosovu dierku, nasa pritom place, ale ona place aj ked sa jej dotknem nosa, ucha, ona proste nezansa aby sa jej v niecom niekto sparal 🙂

v Ilave bolo v pohode, podla toho na aku sestricku natrafis, ale vacsina je tam vcelku prijemnych, az na niektore na novorodencekom, hlavne ked mas malo mlieka a chodis "zobrat" aby ti prikrmili babo, ale inak som tam bola spokojna
ja ked som tam bola tak tam bol zrovna najvacsi naval hadam december bol velmi silny 🙂

tanidlo
25. nov 2008

Dakujeme Centik..taky nas smejo vyskereny to je 🙂 Aj Bibka je krasnucka, taka sibalka mala, az jej to kuka z ociek 😅 A havino sa ako vola ? Tiez nema chybu 😀

centik
25. nov 2008

Havo sa vola Deny 😀 😀
tusim aj namna cosi lezie, nejaka som nafigu, hrdlo ma boli
a bibka je sibalka veru riadna,
a Marcelko je ako hotovy model 🙂

tanidlo
25. nov 2008

Zuzka, my pouzivame zatial len tu rucnu obycajnu, vlastne teraz prvykrat, este sme chori neboli, ani sme sopliky nepotrebovali vytahovat, ale je to dost o nicom, nejako sa nam nedari, zvlast, ked maly je ako sto certov a kruti sa na vsetky strany, vzdy sa nam podari len po troske nieco z neho dostat von. V tomto smere asi bude lepsia ta na vysavac, tak ju zvazime a zaobstarame. Ono asi ani jedno dieta tym nadsene nie je, takze place budu vsade rovnake. A kludne sa pytaj, ak budes nieco potrebovat vediet, alebo poradit, ja sa sice este za nejaku extra maminu nepokladam, pri prvom drobcovi sa clovek stale este len uci, ale ved ked tu dame hlavy dokopy, nieco poriesime 🙂

Centik, aj nas Macko je taky, ze neznasa, ked sa mu niecoho na hlavicke chytime, teraz hlavne nostek a usko, to su revy 😀 Inak, tie sestricky na novorodeneckom su asi vsade rovnake, v Banovciach to bolo to iste, ale zas viac ich bolo tych zlatych a prijemnych, takze sa to dalo prezit. A pozdravujeme Denyho, teda tusim Deny, je to ona, vsak ? Snad nebudes chora aj Ty ? Ze drzime palce, nech ste obidve cim skor fit. Nas model (on je z fotaku hotovy, no co mam s nim robit ? 🙂 ) tu prave vrieska na cely panelak, lebo sa dobre vyspal vonku cestou od doktorky a teraz s nim siju vsetci certi, tak sa ideme bavkat 😀

janada
25. nov 2008

ahojte,ja som práve dorazila z roboty,malá ešte spí.

Ja som v Ilave nemala so sestričkami problém asi vdaka tomu,že som ich skoro kolegyňa a moja mama tiež 😉

Ja používam len obyčajnú odsávačku,pri starších deckách iné neboli,tak som nad inou nerozmýšlala a použila som ju naposledy pred 9 mesiacmi,malá zatial nebýva chorá.Tú na vysávač,ale všetci chvália.A decká budú vrieskať asi pri každej odsávačke.

tanidlo Marcelko je zlatý,mne malá nechce pozovať a aj my máme havina Badyho 😉

centik
25. nov 2008

mne dnes mala vobec nechce spat, tak sa jej velmi chce a neda sa jej zaspat, neviem ci to neni z tych ATB

Deny je ona 🙂 a dakuje za pozdrav he he

tanidlo
25. nov 2008

Janada, vdaka 🙂 A zdravime aj Badyho..je krasny, aj ta Vasa mala okana, to je tiez podarena dvojka 🙂 Ja havinov mozem a velmi, len mam alergiu na srst, tak mam doma aspon dva papagaje a skrecka, teda okrem maleho, ked uz sa viac neda a ani sa nevojde..hehe..

tanidlo
25. nov 2008

Centik, asi bude nieco vo vzduchu, nam dnes maly spal len vonku dve hodiny vkuse, inak od rana od siestej ani oko nezazmuril a doteraz sa stavia na hlavu, snad si to aspon v noci vynahradi, aj ked na nom vidim, ze by taaaaak strasne spal, ani za svet sa neda, chuda male, nemoze si nejako najst miesto alebo co..ale ved hadam sa podari..

zuzula25
25. nov 2008

janada ty pracujes v nemocnici v Ilave, lebo ja tam tiez pracujem respektive pracovala pred materskou.mozno sa aj pozname z videnia, alebo osobne???

zuzula25
25. nov 2008

tanidlo to mas fakt blbe, ked mas rada havinov a pritom si na srst alergicka ☹

este sa vas opytam neviete ci maju v ilave v nemocnici odsavacky na mliecko??a ake ste mali vy??

centik
25. nov 2008

nejaku odsavacku tam maju, ale lepsie si je doniest asi vlastnu

zuzula25
25. nov 2008

ked sa stale nemozem rozhodnut ze aku??ci do toho investovat ked taka poriadna vyde aj na 2-3tisicky cosa mi zda moc, alebo si len kupi obycajnu a potom keby som potrebovala tak si kupim lepsiu??ty si mala aku???

ivka07
25. nov 2008

Ahojte,
vy ste sa rozpísali 🙂 , no my sme tiež usoplení Sofinke idu stoličky tak je nervná a usoplená aj noci su nanič.
Ja som s tou odsávačkou na vysavač spokojná, tiež sme ju moc nepoužili ale nevadí.
Ja som rodila na kramároch v blave a poviem Vám že nikdy viac.
Zuzul ja som si kupila odsávačku valcovú neviem presne značku ale som bola snou spokojna cele kojenie som ju používala super to mi poradila v porodnica jedna velmi mila sestrička. Neviem presne značku lebo ju mam niekde zbalenu a odloženú. Ale ked povieš v zdravotníckych potrebách mali by ich mať.

zuzula25
25. nov 2008

ivka a nevies asi tak cenu??

centik
25. nov 2008

ja som mala obycajnu odsavacku neviem kolko stala asi 300 sk ale moc som nepouzivala lebo som malo kojila a aj tak mi to slo najlepsie rucne, tak odsavacka bola tusim tiez valcova, teda tvar valca

tanidlo
25. nov 2008

Zuzula, no, musela som si zvyknut, inak sa neda, ale zas si neodpustim pristavit sa skoro pri kazdom hafanovi, ked idem po Dubnici 🙂 Inak, ja som mala odsavacku tiez len taku obycajnu, myslim, ze stala okolo 300 Sk, znacku neviem, skusim vykutrat a napisem potom..podla mna je zbytocne investovat tolke peniaze, ked ani nevies, ci ju vobec budes potrebovat, ja som ju napriklad nevyuzila absolutne..a zas ked ju bude treba, podla mna staci normalna, tie drahsie su mozno nejake super, ale ak ju nebudes vyuzivat niekolkokrat denne a dlhodobejsie, tak Ti asi bude nanic..no ved uvidis, ono sa to bezne robi aj tak, ze sa do porodnice nenosi a az ked ju je treba, tak manzel, alebo niekto z rodiny zabehne narychlo nejaku kupit 🙂

janada
25. nov 2008

zuzula ja už robím 12 rokov na Novej Dubnici.Po škole som robila rok na chirurgii v IL a potom po prvej materskej pár rokov na obvode tiež v IL.

janada
25. nov 2008

ináč náš pes je na tých fotkách práve vyholený,on je ináč strašný chlpáč,kokršpaniel 😀

ivka07
26. nov 2008

Ahojte 😉
zuzula cca 350-400Sk

centik
26. nov 2008

dobre rano 🙂
aj nas havo je vyholeny 🙂

zuzula25
26. nov 2008

ahojte, dakujem za rady,asi to tak aj spravim, ze potom niekoho poslem kupit nejaku odsavacku ak ju budem potrebovat.myslela som si, ze uz vcera pojdeme, take strasne bolesti som mala aj do krizov, ale nakoniec nic z toho, dnes zasa tie bolesti, este aj vytok hnedy, tak uvidime.
dnes mame zas strasne pocasie, aspon nebude tym vasim detickam smutno, ze nemozu ist von ked su chore ☹
ale aj napriek takemu pocasiu prajem krysny dnik podla moznosti a nech ste vsetci rychlo zdravucki.

janada a nie je tvoja mamina na dochodku a nerobila asi tak rok dozadu na internom v Ilave a potom isla robit na Novu do Domova dôchodcov???

centik
26. nov 2008

Zuzula neodteka ti uz tak hlienova zatka?

zuzula25
26. nov 2008

hadam este nie, neviem sice ako to ma presne vyzerat, ale nie je tam nejaka evidentna stopa krvi, takto som to mla aj pre 3 tyzdnami, ale tam bola aj krv a bolo to po vysetreni.teraz som nemala po vysetreni a az teraz na druhy den, ale je to take malinke mnozstvo, minule bolo toho ovela viac.tak to asi este nie je ona??

centik
26. nov 2008

jaj no to som pocula ze po vysetreni to moze byt, ja neviem ja som nikdy nekrvacala ani nespinila

centik
26. nov 2008

TAana kde sa dnes flákaš? 😀

inneska
26. nov 2008

ahojte dubničanky....som tu predtým nakukávala, či sa tu niekto objaví a dlhšie som nekuk a celkom to tu ide..
ja budem kočíkovať síce až v júli, ak všetko dobre dopadne, ale spoznávať sa môžeme už teraz, či nie? 😉

ahoj centik...som ťa tu vysnorila 😀

janada
26. nov 2008

zuzula áno,aký je ten svet malý 😀 Ty si jej bývalá kolegynka?

janada
26. nov 2008

od koho ju mám pozdravovať?

centik
26. nov 2008

jeeej Inka vitaj 😀 😀
tu to moc nezije akosi 😨

inneska
26. nov 2008

ale snád sa to tu trošku rozbehne....že dubničanky?? všetky na koníka... 😉

centik, sme na seba už dlho nenatrafili 😉