Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

tanidlo
24. feb 2009

Jani..no vidis ake sme ? 😀 😀 😀

Tak si to tam uzite a stastnu cestu rano zelame, nech mate co najlepsie pocasie a co najmenej snehu.. 😀

zuzula25
25. feb 2009

ahojte.tak tu sa teda vcera kecalo 😉

sisa v ilave v pohode s autosedackami,len asi som natrafila na jednu sestricku,ktora nechapala ako chcem dat dieta do autosedacky asi este tak nedavala babeno,a nakoniec aj tak mamicky si brali babatka v autosedackach.v ilave to tak funguje,ze donesiete sestrickam vsetky vecicky pre babatko a oni ho prichystaju a az ked idete domov tak si ho idete vyzdvihnut na novorodencov.

centik tak si to tam uzi 😉

sisa.b
25. feb 2009

ahojte 🙂 ja za chvilu frcim k zubarovi a vobec sa mi nechceeeeeeeee 😝

sisa.b
25. feb 2009

zuzula, ved sa mi zdalo divne, ze by ich napriek vyhlaske zakazovali 😝 a kolko ta v ilave drzali, kym si mohla ist s malym domov?

zuzula25
25. feb 2009

nechcelo by sa mi ist k zubarovi ☹
sisa bola som tam 5 dni,skor nepustaju az na piaty den ak je vsetko v poriadku

dream.d
25. feb 2009

Dobré rano všetkým.
som sa pave zobudila.akási choroba na mna naskočila.boli ma hrdlo,teplotujem a velice sa tesim z toho,ked si ziadne lieky na to nemôžem dať.
Zatiaľ som tiež rozhodnutá pre tú autosedačku, a keby niečo ved do auta si bábo budem dávať sama nie sestričky z novorodeneckého.

zuzula25
25. feb 2009

ahoj lubka.to sa komusi buvalo,nas maly kazde rano ako hodinky o 7 hore a blaboce si.ale zas na druhu stranu chodi buvat o 21. 🙂 a uz mas kocik??aky??

nicky11
25. feb 2009

ahojte...uz som tu dlho nebola🙂)zuzka kedy to mas vlastne dojst??akosi mi to vypadlo ale uz sa tesime 😉 😉 a inak ja som si malicku z porodnice niesla vo vanicke z kocara lebo bola zima a do autosedacky sa nedala dat v perinke...ale teraz snou uz normalne chodim v autosedacke moja mamina jej usila take teplucke gate a prikrijem ju dekou..a podla mna sa jej tam paci aj doma ju v nej huuupem 🙂

zuzula25
25. feb 2009

nicky ta autosedacka je super 😉 my tiez v nej hupeme a malemu sa tam velmi paci,obcas si tam schrupne 🙂

my sa chystame pomaly von,este nakojime,oblecieme.je tak krasne,slniecko svieti

dream.d
25. feb 2009

Zuzula: Kočík ešte nemám doma, ale už sa na tom pracuje. Ja dokážem spať dlho ráno, ale v noci sa dokážem aj desať krát zobudiť a potom mi dlho trvá kým zaspím.
Peknú prechádzku prajem.

zuzula25
25. feb 2009

a aky budete mat?akej farby

3558
25. feb 2009

cau nika. ideme buducu stredu poobede a prideme az v noci.

mne palino priniesol autosedacku do porodnice ked si nas prisiel vyzdvihnut. ale ako som uz minule pisala, tu je taky zakon a bez toho by mi ani nedovolili odist. ved ta autosedacka je presne robena na babetko. ved v takej polohe bolo aj v maminom brusku. len nechapem tie baby co si ju nechcu kupit. no ale je to ich vec. potom ked sa nieco stane, si budu same na vine. my cestujeme velmi casto, ale bez autosedacky si neviem zivot predstavit. ved by som sa nikam nepohla. a ja mam dokonca taku, ze sa mi da zacvaknut na kocik, a nemusim maleho prekladat z autosedacky do kocika. takze ja som uplne spokojna. akurat ked bude mat rok, tak si musim kkupit uz vacsiu. ale to uz mam vybratu. 🙂

nika a bacha,lebo mala si zvykne ked ju v nej budes hupat. moja svagrina takto hupala rok. a aj malu zaspavala. na chodbe doma ju supla do autosedacky a hupala a hupala 😀 😀 😀 😀 😀 😝

dream.d
25. feb 2009

Kočík budeme mať bordovo krémovy, hlboký. ale aký to je neviem.

sisa.b
25. feb 2009

tak uz som spat 🙂

zuzi, aj tu uz su autosedacky povinne a plne s tebou suhlasim. vajicka su predsa robene na malinke babatka, aj ked som zas kdesi citala, ze po docestovani by sa malo vybrat babo von (uz neviem preco). tak my ju odtial vzdy vyberame.

k hojdaniu - je to pre babo prirodzene, ved sa 9 mesiacov hojdalo v brusku. preto si to vacsina babatiek vyzaduje. aj nasa sefka sa rada nosi 🙂 preto som si kupila satku. je to pre dieta prospesne, ked je na mame priviazane a stale ju citi a hojda sa 🙂

zuzula25
25. feb 2009

ahojte.co porabate,ked nekonikujete???venujete sa drobcekom.ja mam chvilku cas,chlapi maju svoju hodinku a rozpravaju sa 🙂

3558
25. feb 2009

sisa presne tak 🙂
ale neviem si predstavit mojho 9kiloveho slona nosit v tej satke. 😝

nekonikujem zuzula, lebo mam roboty nad hlavu. cistila som komplet sporak, drhla som ho dve hodiny, potom som robila rezne v lece so zemiakmi a teraz peciem slaninove kolaciky so syrom. bola som v meste dat vyvolat 400fotiek,aby som mohla zobrat domov, a bola som u lekara poziadat o vypisanie receptu na samkov kremik na telo. bude az o dva dni.
a nema kedy si ani vlasy umyt, tak maleho uspava a krmi tato. ale ako tak pocujem, tak sa mu nedari, a budem musiet mu ist na pomoc. 😝 😝 😝

sisa.b
25. feb 2009

zuzi, ved ty nejak casto upratujes 😨 take velke mimco uz asi patri skor na chrbat 😀 ja som zvedava, ako budeme my tu nasu vlacit za dva mesiace po tatrach 😀

yvka1
26. feb 2009

Ahojte maminy. Mňa už asi porazí,som týždeň po termíne a ešte stále je zo mňa kinderko. ale na druhej strane-dcérku si zobrala babka už včera na prázdniny-muž je na týždňovke, tak si aspoň užívam to ticho doma-ale je to také akési čudné 🙂)

zuzula25
26. feb 2009

yvka ani sa nenazdas a manzel pride domov z tyzdnovky a ty uz ho budes cakat s dvoma detickami 😉

3558
26. feb 2009

yvka vydrz vydrz 🙂 🙂 🙂

sisa ano upratujem stale, lebo sme tu mali jeden manzelsky par a nemali kde byvat. tak boli u nas mesiac a bordel tu zostal po nich ako hovado. tak upratujem a upratujem. uz mi to lezie hore krkom a zurim 😠

sisa.b
26. feb 2009

yvka, to ti manzel odide prec, ked mas ist rodit? 😲 ako sa dostanes do porodnice? 😕

3558
26. feb 2009

ved ked musi, tak musi. isto tu ma rodinu, nie? ze yvka ako to mate? 😉

sisa.b
26. feb 2009

njn, ked musi, tak sa neda nic robit ☹

sisa.b
26. feb 2009

skoda, ze sa to neda nacasovat 😝 ale to by zas nebolo take vzruso 😀

3558
26. feb 2009

sisa ze vzruso.. 😀 😀 😀 😀

sisa.b
26. feb 2009

a nie je? ked nevies, kedy to na teba pride 😀 mne zacala tiect voda v obchode a to teda bolo vzruso 😀 😀 😀

yvka1
26. feb 2009

no muž je skoro stále preč-on stíha len deti robiť 🙂) aj keď sa narodila malá tak zrovna v ten deň odišiel. ale nebojím sa svokrovci aj švagor sú pripravení vyraziť pre mňa keby dačo a oni bývajú tiež v Dca tak pohoda.
Bola som dnes u doktora-vraj som otvorená cez 2 prsty a ak neporodím do rána tak si dá zobrať lekársku licenciu 😀 no tak už sa teším ako mu ju pôjdem zajtra zobrať, lebo na pôrod to u mňa nevyzerá ani zďaleka.
Zuzana 29-aj ku nám by bolo treba prísť upratať, lebo na mňa ten inštinkt hniezdenia pred pôrodom akosi nefunguje 😀

3558
26. feb 2009

baby ja som sa tu citila ako u cudzich. proste uplne nafigu a este k tomu som aj nervozna ked mam doma bordel. nehovorim ze som maniak na upratovanie, ale toto uz bolo na hranici mojho nervoveho zrutenia.
a teraz uz je vsetko ok. aj som vymalovala s drahym, aj je vsetko ,,vygruntovane ,, ako ma byt. 😀 😀 😀

sisa mne odtiekla voda o 11.doobeda ked som vstavala rano a este som sa stihla osprsit,hlavu umyt,vyfenovat,vyzehlit vlasy,namalovat sa,navarit a pockat na muza kedy pride o 14.00 z roboty a naobedovali sme sa spolu.a potom som si este na 2 hodky pospala a isla som o 18.00 do nemocky. a prislo to na mna presne o 11.00 na dalsi den doobeda.
ale to som uz dopredu vedela co mam robit, ze nemam panikarit lebo svagrina mi hovorila ze ked mi len odtecie pl.voda tak si mam este ist na 3 hodiny pospat a az potom mam ist do nemocky. 😀 😀

sisa.b
27. feb 2009

yvka - do tohooooooooooooo 😵 😵 😵

zuzana dobre 😀 tak ja som sa do porodnice nemalovala. uz som vedela, ako to so mnou byva. sprcha by to zo mna aj tak vsetko zmyla 😝 mne ta voda v obchode uplne neodtiekla, mala ju pustala po troskach. ale boli to take splechy. akurat som si uz uplne vynervovana (zas po termine) isla kupit tonic. a v obchode mi splechlo. ostala som stat a vyvalovala som oci - pri prvych dvoch mi prepichoval plodovy vak primar, tak som to nepoznala. skrizila som nohy a cakala, co bude 😀 a nebolo nic. tak som sa pohla k regalu s tonicom a zas mi splechlo. nakoniec som nic nekupila a frcala som domov studovat, co to bolo - tiekla mi po stehnach. 😝 pockala som draheho - dala sprchu, oholila sa a sli sme. ale to ma este ukecaval asi 4 hodiny, aby som uz sla - ja som bez bolesti nikam nechcela ist 😀 nakoniec som bolesti ani nedostala, museli mi davat tabletku na vyvolanie 😒 😝

zuzula25
27. feb 2009

yvka rodis????