Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

dream.d
17. apr 2009

Ahojte. Zuzula ako často cez den a v noci krmiš drobca. mne sa zdá že náš papá akosi vela a možno aj preto potom večer plače a grcá ked ho chcem krmiť. potom mu dám len cumel a hned zaspí okolo 22h, niekedy neskôr a vydrží až do 4 do rána. tak neviem či ked tak dlho vydržá spať, či aj vtedy nie je hladný. aj dnes sa chystáš von ked je tak škaredo?

zuzula25
17. apr 2009

dream krmim ho ked si zapyta-takze cez den kazde dve hodinky a aj skor-dlhsie nevydrzi,len ked sme vonku a buva.zo zaciatku som krmila skoro kazdu hodinku a niekedy aj polhodinku-upravilo sa to pred 2.mesiacom,resp.po sestonedeli.a v noci casto aj 7krat za noc,ale ci vzdy papa,alebo len dudla to neviem,lebo tam prsnik do pusinky a uz spim 😝 😀 a ked bol malinky papal raz v noci
my musime chodit von kazdy den,nas maly sa este nenaucil spat doma,takze aj dnes 😒 ale ide s nim manzel,lebo mi pridu dnes baby z roboty??
a ako casto ho krmis???skus ho teda vecer nasilu nekrmit,potom sa jeduje a preto ti mozno aj grcka.ked zabera cumlik,tak ho nedrazdi 😉

lugu
17. apr 2009

hej dali sme ho len tu blizko pod hajom,tak pevne verim,ze ho vezmu.a pracu si zacnem hladat,ale velmi sa mi nechce,nie ist do prace,ale vsade sa vypytovat,mam skusenosti,ze ludia potom kukaju jak na nejakeho zobraka,snad nieco najdem,ved hadam nejakeho psychologa niekto bude potrebovat a snad do septembra zbucham aj rigorozku,lebo potom neviem kedy 😀 😵

dream.d
17. apr 2009

lugu: Psycholog ma problémy s prácou? ja som si to chcela tiež urobiť ale neviem kde. moc daleko sa mi nechce chodiť a neviem či sa to dá aj externe vyštudovať. kamoš robí šéfa v armáde a spomínal že psychologovia sú tam vítaní a náborový príspevok do 300tis sk.tiež väznica tuším zhánala psychológa.

dream.d
17. apr 2009

Zuzula tak to máš náročné každé dve hodkyl. môj papa každé 3-4 niekedy aj skôr. ale zas dokáže papať vkuse aj 40min. a to tak že skoro stále ťahá.
budem sa snažiť teda, už aby tie akčné večery skončili, lebo asi zošediviem.ale inak v noci aj cez den je ako anjelik.
pozdravuj potom baby z práce. musím tam niekedy nabehnúť ked budeme zase v ilave.

lugu
17. apr 2009

dream dakujem za typy,ja som este nic nehladala,ale vaznica je to posledne miesto,kde by som sla.radsej niekde do poradne,alebo skoly.armada je tiez fajn,ale to je asi v trencine,tak neviem ci si to budem moct dovolit,pretoze maleho vyberat zo skolky musim iba ja,manzel maka do vecera a aby sa necitil v tej skolke ako vyvrhel,pre ktoreho chodia rodiacia ako posledneho,pracovala som v skolke a viem ako sa take deti citia a cakaju rodicov prilepene na okne

dream.d
17. apr 2009

lugu: kde sa to dá vyštudovať? je to náročné? mna psychológia bavila na strednej aj na výške ale asi zvlášť sa to učiť je náročné.

lugu
17. apr 2009

dream ja som studovala v presova a tam sa to externe neda,ale tu poblizku je to v nitre,trnave a blave,neviem ci aj externe. a tazke?ja som posledne dva rocniky mala individualny plan,pretoze sa nam narodilo babo a zvladla som to.My sme mali celkom dobrych a ochotnych docentov,asi na tom najviac zalezi,teraz to uz nie je tazke,pretoze viem na koho co plati,preto si aj rigorozku chcem obhajit v presove,ked sa rozhodnes,mozem poskytnut nejake studijne materialy 😵

zuzula25
17. apr 2009

tak taketo psychologicky tu mame 😉 lugu aj mas zameranie nejake konkretne???ci vseobecne???

lugu
17. apr 2009

vsetci koncime vseobecne,az potom v praxi sa to vykrystalizuje

zuzula25
18. apr 2009

dnes nikde nikoho??? 😕 😕 😕 😕 😕

dream.d
19. apr 2009

Dobré ráno, teda už den. peknú nedelu a príjemné kočíkovanie.

lugu a aké odbory sa dajú vykrystalizovať. ja myslela že to všetko len všeobecná, zo všeobecnej môže byť napr aj klinická psychológia? aká ešte?

lugu
20. apr 2009

dream,no v praxi sa mozes specializovat na kliniku deti alebo dospelych alebo oboje,forenznu,ale tam potrebujes prax v klinike,vazensku a rozne terapie podla skoly-psychoanalyza,kbt..... a este skolsku,pracovnu.....a tak,ked skoncis skolu tak dr.hermanova z teba hned nebude,potrebujes prax a rozne vycviky

sisa.b
20. apr 2009

a my sme dnes stretli peknu maminu zuzula so zlatunkym matkom 😵

zuzula25
21. apr 2009

aj my sme vcera stretli sisu so zlatunkou Rebekou 😉,nahoda,ze??? 😀 aj ste boli vcera este potom na prechadzke??my sme boli do 15. a potom navecer este dve hodinky-pozerat deti na preliezackach

zuzula25
21. apr 2009

sisa este som sa ta chcela opytat ci planujete ist na kurz plavania s malou???nevies nieco o tom viac???

sisa.b
21. apr 2009

zuzula, my sme boli este raz vonku so satkou a potom navecer s kocikom - to bol s nami aj tato 🙂
a plavat by som chcela ist do salusu, len ked stale akesi sople chytame, tak nemam odvahu ☹

zuzula25
21. apr 2009

a nevies nieco o tom saluse viac??

my sme sa teraz vratili z dlheeeej prechadzky od 11 😝 som KO 😝 😝 😝

lugu
21. apr 2009

my sme tiez boli dnes dvakrat vonku,doobeda v meste a teraz len tu na ihrisku,ten nas Samo beha len za velkymi detmi a dievcatami 😀a este sa dava obijmat 😠 😵

sisa.b
21. apr 2009

ja som pol dna spratavala bordel, ale este stale je to tu ako po vybuchu 🙄 🙄 🙄 neznasam vybalovanie po dovolenke 😝
ked prisiel tato z prace, tak sme sli na prechadzku a potom na zmrzku 🙂

dream.d
22. apr 2009

ahojte. uff, naročné dni mam teraz. taký zápal prsníka, že až. včera teplota 39, bolest jak... včera som bola na pohotovosti. dostala som antibiotika a vraj zajtra na kontrolu či sa mi nevytvoril absces, ak hej tak nárez a vyberanie. no dúfam, že nie. lebo sa cítim dnes lepšie, aj ked hrče tam ešte mám. asi s tým nemáte skúsenosti, či pomože nejaký obklad alebo čo.ešte že môžem kojiť, to jediné ma potešilo.
dnes idem s drobcom na poradnu, tak som zvedavá kolko zas pribral. 🙂
pekný den prajem.

sisa.b
22. apr 2009

dream, mne na to pomohol obklad zo struhaneho zemiaku. pri samkovi som si davala slivkovy lekvar.

dream.d
23. apr 2009

to ten zemiak priložiť na prso? a uvolní to tie hrče? dnes som bola na kontrole a povedali, že rezať netreba, že sa to zlepšuje,už ani teplotu nemám, tak sa konečne cítim ako človek. a drobec už má 5560g, vyradujem jednu vec za druhou, niektoré ani oblečené nemal. pekný den a kočíkovanie.

zuzula25
23. apr 2009

no dream tak to teda pekne priberate,maminka ma dobre mliecko 😉 pocula som,ze aj kapustny list je dobry na zapal prsnika.prilozit.nas nastastie nestretol ziadny zapal a to asi preto,lebo toho mliecka je malo.vobec nevyteka a hrcky sa mi spravili len raz,ked maly spal 4 hodiny v kuse ale to potom vycucal za polhodinku a bolo po hrckach 😀

sisa.b
23. apr 2009

dream, ten zemiak vytahuje zapal. a mne ho nastruhala svokra, dala na prsnik a na to plienku. ale tu plienku sa mi z toho nepodarilo vyprat. presne tak som si davala aj ten slivkovy lekvar. nase baby si davali aj chladeny kapustny list alebo potierat vodkou 😉

dream.d
23. apr 2009

nemôže byť aj slivovica? 😉

mkatka
autor
23. apr 2009

Ahojte, poraďte kde se dá nakoupit nějaké těhu oblečko, Litex tepláky, 3/4, plavky a tak? Nakupovat hadry chodím málokdy, nemám přehled, o těhu věcech už vůbec.
P.S. Nemáte některá doma těhu plavky Litex, event. nevíte, kde je tu poblíž prodávají? Potřebuju především vyzkoušet 😎

sisa.b
23. apr 2009

dream, urcite ano 😉

sisa.b
23. apr 2009

katka, ja vobec neviem ☹ inak som zabudla odpisat, lebo sme makali na dofcu do tatier 😔

zuzula25
24. apr 2009

katka a ty cakas druhe baby?? 😉
ja som nakupovala tehu oblecenie v trencine oproti prioru-tam je obchod len pre tehulky,maju nieco aj tu v dubnici na 105 v tom obchode babyshop Linda,ale uplne malicky vyber.potom skus cez quelle pozriet tam maju tiez katalog pre tehulky,ale zas nemozno vyskusat 😒