Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

mkatka
autor
10. máj 2009

Sisa, tak ok. Já tam v týdnu zajdu a pozeptám se. Já se těším 😵

sisa.b
10. máj 2009

zuzi, jasne, ze chcem chodit aj na dalsie 😉 a chrbat ma boli z upratovania a varenia a samozrejme este z tej torty. mala sa teraz nosi hlavne pri tatovi

katka, tak daj vediet, co si dohodla 😉 ja zas plachtim po nete, lebo sa objavuju kazdu chvilku novsie a krajsie plienocky 😝 😀

mkatka
autor
10. máj 2009

já mám zálusk na ty Itty Bitty, pak ty bambusový čč kikko, pak ještě trojhránky z bundles.cz. aspoň na zkoušku, abych se nemusela moc balit s novoroz. skladem. jaj, zas mě to chytlo....co já budu dělat, až mi i to mimi odroste z plínek. já si je snad z nostalgie nechám někde na půdě 😅

mkatka
autor
10. máj 2009

jo a sisa, hoď mi sem prosím ten odkaz na kojící trička...to nemůžu najít tu v diskuzi

sisa.b
10. máj 2009

katka, ja som objednavala priamo z uk, ale teraz mi ten odkaz nejde ☹ skus premamu.sk

sisa.b
10. máj 2009

mne sa napr. paci aj toto http://cgi.ebay.co.uk/MAMAWAY-BREASTFEEDING-NUR...
oni su dvojite tie tricka, zuzke som ukazovala. akoby dve na sebe a velmi super material, taka tenucka bavlna. takze vrchne si vyhrniem a na bokoch su otvory. vobec to nevyzera ako tricko na dojcenie, takze vyuzijem aj neskor

mkatka
autor
10. máj 2009

Na to jsem tam taky koukala, to je hezký. A ještě se mi tam líbí s krátkým rukávem, taková mašle za krk, ALICE se to jmenuje...ale to mám ještě čas.

zuzula25
10. máj 2009

mne to premamu.sk nejde ☹ potom by sme sa mohli dohodnut a objednat hromadne z tej uk,zajtra to lepsie kuknem.idem uspavat maleho.dobru nocku

sisa.b
10. máj 2009

zuzi, mne stranka premamu.sk ide 😕

mkatka
autor
10. máj 2009

mě to jde taky... 😨

Já ale nevím velikost. M? L? Asi podle objemu přes prsa, že?

Jsem si dneska objednala těhu 3/4 elasťáky z Litexu, jaj se těším 🙂

sisa.b
10. máj 2009

katka, ja mam to najvacsie cislo, co mali 😝

mkatka
autor
10. máj 2009

sisa...si pak porovnáme míry 😀

sisa.b
10. máj 2009

radsej nie 😝

sisa.b
10. máj 2009

tak zajtra zas asi nevyjdeme von, lebo mala teplotuje ☹ akoze nie moc, ale radsej...

zuzula25
11. máj 2009

dobre ranko.my sa dnes chystame do trencina na tie plavky,aby sme boli pripraveni kdyby cosi 🙂
sisa kamoske jeden doktor povedal,ze ked babo nema vysoku teplotu tak by malo chodit von kvoli otuzovaniu.ja osobne neviem co by som spravila ci by som sla alebo nie.
idem pozriet tie stranky

zuzula25
11. máj 2009

uz som si to popozerala,vybrat by som si vedela.asi dve tricka by som zobrala.tak ak sa dohodneme mozeme to poslat.mne to pride,ze na obidvoch strankach su priblizne rovnake ceny,alebo nie??? 😕

sisa.b
11. máj 2009

zuzi, ale ona to bude mat nejaku brusnu virozu. tuto noc uz presedel na zachode aj moj drahy ☹ kazdopadne von ju musim zobrat, lebo dnes ma vystupenie moja starsia slecna

to mamaway ide uz aj mne. mozno su rovnake ceny, ale ja som mala odtial tricko za tyzden a pol, kdezto zo slovenska mi ho nevedela zohnat ani za dva mesiace 😖 nakoniec ma vyslo lacnejsie aj s postovnym, lebo ho maju v akcii, ako ked by som si ho bola na slovensku objednala. ale nova kolekcia je tam dost draha

sisa.b
11. máj 2009

tak mne by stacilo uz len to jedno akciove tricko 🙂

mkatka
autor
11. máj 2009

Já jsem si tam vybrala jedno s krátkým, móc pěkný. Tak doufám, že ho na konci léta taky šoupnou do akce.
Sisa používáš ho aj doma nebo jen na kojení v terénu? Já na veřejnosti nikdy moc nekojila, max. v autě nebo u známých.

Ve středu jdu do MC na koníky, tak se zeptám na ty plínky. Stejně máš malou nemocnou, takže to nijak extra nespěchá, že? Který dny by to tak vyhovovalo? Otevřeno mívají tak do 13:00, ale nejlepší by to bylo někdy třeba v 10:00, to tam bývá nejvíc maminek, pak se to rozuteče domů na oběd. A taky by to teda chtělo tak týden dopředu, aby to tam dala na nástěnku, aby se o tom vědělo. V úterý bývá cvičení, takže to se moc nehodí a ve čtvrtek bývá zavřeno úplně. V pátek zas bývají tvořivé, ale možná by to zařadila místo toho. Opýtám sa 😉

sisa.b
11. máj 2009

katka, ja ju nakrmim vsade 😀 ani na verejnosti nemam problem. ked ludia zistia, co robim, tak sa vacsinou hanbia a otacaju prec 😀 😀 😀
skus sa opytat, kedy a dohodneme sa. mne je to v podstate jedno, aj na tu 10tu si privstaneme 😀 s malou uvidim ako bude, ja uz na zachod beham tiez ☹

zuzula25
11. máj 2009

sisa skus smectu-tu mozu aj deticky aj kojace mamicky

my sme sa akurat vratili z trencina-kupila som si boty v diechmane,plavky v Marks & spencer ci ako sa to pise,sice su ruzove,ale take my vybral chlap.aspon ma nikdo neprehliadne 😀 no ale ked som sa videla v plavkach,no neviem ci ma pustia na ten kurz 😝 ved ked tam vojdem,ani voda v bazene neostane.kupila som aj malemu plienky do vody tak uz sme vychystany 😎

zuzula25
11. máj 2009

ideme von dokedy nebude prsat,teda dusno je vonku poriadne

sisa.b
11. máj 2009

ty si trubka 😀 ked uvidis mna, tak mas po komplexoch 😉 ja zas tu dietu drzim a vobec ma to nebavi 😝 uz by som mohla ten cyklovozik vytiahnut

mkatka
autor
11. máj 2009

Zuza, tak to já se do Markse taky juknu. Mám ale vyhlídnuté plavky z Trioly, mají obchod v Trenčíně v centru. Celkem se dají, no snad se do nich vejdu. Zítra to jdeme omrknout.

mkatka
autor
11. máj 2009

Si vemte do toho bazéna župany a odhodíte až "na břehu" 😅

sparocka
11. máj 2009

Prosim vas neviete mi niekto poradiť ako pridam inzerat na mimiaukcie?? Neviem kde to mam pridať som už registrovana,ale neviem to najsť.

zuzula25
11. máj 2009

katka no to ani ten zupan nezakryje 😀
ideme este na pivko a k svokrovcom-este dodatocne ku dnu matiek 🙂

sisa.b
11. máj 2009

zuzi, prestan, ved vyzeras dobre 😉

yvka1
11. máj 2009

Baby a z čoho máte komplexy?a keby aj nejaké kilečká navyše?a čo má byť veď ste mamičky !!!! 😀 a to sa potom dá to kilečko oželieť 😎 a k tomu aj kojíte?čo vám fakt závidím!!! 😔 no a zuzula teba aj poznám a nezdá sa mi že by mala voda z bazéna vyšplechnúť 😀
a na tie plienky?veď to ani nemusí byť dohodnuté-stačí že sa dohodneme my a jednoducho sa tam stretneme a pokecáme čo a ako.skúsená mamička sisa nás poučí 😎 a ešte sa aj spoznáme 😵
mkatka aj my ideme na koníky tak sa stretneme-som vás už dlho nevidela,som zvedavá na bruško 🙂

z toho učenia ma už porazí- ja som taká koza že som sa na to dala 😝