Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzik1983
15. feb 2012

@katusska1 dakujem aj tak, pojdem kuknut 🙂

inneska
15. feb 2012

@addrrianna na fb písala tá baba, že tento týždeň zumba pre chorobu odpadá, tak až bud. týždeň 😒
@zuba tam čo som ja kedysi kupovala, tak mali aj také hrubé...no skúsim ešte pozisťovať...

addrrianna
15. feb 2012

@inneska no ja som to kurát včera tiež čítala na FB...sa mažel smial, že asi ani cvičiť nezčneme, že nám akosi nepraje 🙂 ...des...človek sa konečne odhodlá a takto to stále nevychádza .... 😒

dm1
15. feb 2012

@zuzik1983 tiez netusim ale maju tam toho kopu ja tam chodim len na kukuricny sirup co na pecenie potrebujem

zuzik1983
15. feb 2012

@dm1 ved pozriem ,uvidim 🙂

inneska
15. feb 2012

@addrrianna no veru, človek sa odhodlá, že chce a neni volné miesto 😀 asi bude najlepšie zavolať a objednať sa na najbližší volný termín, aby sa tam človek dostal..mne povedala, že ešte si môžem skúsiť dnes zavolať, či niekto neodriekne cvičenie..tak zavolám, ak nebude volno, tak sa natvrdo objednám na najbližšie volné a basta 🙂

centik
16. feb 2012

ak sa nahodou chystate niektore rodit 😀 do Ilavy tak epiduralka tam od minuleho roka zdrazela o 100 eciek 😝 😅

josie3331
16. feb 2012

@centik no pekne!!! 😀 v TN stala 100eur v juni ale nedala som si 🙂

centik
16. feb 2012

ja som si davala len pri prvej, ale veru uz ani neviem kolko stala pred 4mi rokmi 😅

inneska
16. feb 2012

ja 3 pôrody bez epi, 300e vo vrecku 😎

inneska
16. feb 2012

@addrrianna ja som sa nahlásila na trampoliny 29.2. o 19h, to bolo najbližšie volné..tak ak chceš, tak sa aj ty nahlás a pôjdeme spolu 😉 na tom čísle čo tu písala centik 🙂

addrrianna
16. feb 2012

@inneska jeeej..no tak zajtra tam skúsim cinknúť...dúfam,že bude ešte voľné 🙂

inneska
17. feb 2012

@addrrianna volala si? 🙂

addrrianna
17. feb 2012

@inneska posledné miesto....ale je moje 😀

inneska
17. feb 2012

@addrrianna super, super, super 😵 tak sa teším, že budem mať parťáka ked tam budem dušu vyplúvať 😀

addrrianna
17. feb 2012

tak to budeme dve čo tam dušu vyplujú...moja kondička je na bode mrazu, takže je dosť možné, že ma budú musieť vyniesť 😀

addrrianna
17. feb 2012

@inneska tak to budeme dve čo tam dušu vyplujú...moja kondička je na bode mrazu, takže je dosť možné, že ma budú musieť vyniesť 😀

danielahamar
19. feb 2012

Dubničanky, tu máte rodáka v tomto družstve, v tejto hre a vedú si veľmi dobre zatial 😉 http://www.wwhcc2012.curlingevents.com/livescores 🙂

brumca
19. feb 2012

ahojte zienky 🙂 viete mi prosim vas poradit nejaku dobru cukrarku z Dubnice, ktora robi dobre a pekne torticky?Nelka bude mat v aprili rok a pomaly by som mala nejaku zohnat. dakujem

zdenka112
19. feb 2012

@brumca urcite ti odporucam dm1 je z dubnice a velmi sikovne rucicky ma 😉

zuba
19. feb 2012

@brumca veru @dm1 je velikánska šikovnica 😉

stankadca
21. feb 2012

@danielahamar drzime, ved tam mame suseda 🙂

danielahamar
22. feb 2012

@stankadca tak to je super, ja bratranca - Ďuriša 😉 , dneska im to trošku nevyšlo, ale tak myslím, že sú fakt dobrý a budú aj prvý, ak sa im zadarí ešte viac 🙂

stankadca
22. feb 2012

@danielahamar No ved presne toho myslim 🙂 Radkovi "dupeme" nad hlavou....drahy bol prave s Ivetkou, vravela, ze prehrali, ale aj tak su super 🙂 asi urobime v panelaku transparent na uvitanie 🙂

danielahamar
22. feb 2012

@stankadca no tak to by ste mali, zaslúži si to aj on aj ostatní 🙂 tak ale držíme im palce aj naďalej, zvládnu to

inneska
24. feb 2012

babeny, nemáte niektorá zvyšné nepotrebné detské vešiačiky(z tesca z oblečka ap.) za rozumnú cenu? 😅 kúpili sme taký štender na vešanie a nemám na čo povešať 😀

aela
24. feb 2012

@inneska mám takých vešiačikov asi 10 ks, sme cez víkend upratovali a už som ich mala nachystané na vyhodenie 😅

inneska
24. feb 2012

@aela jéj, aj 10 poteší 😵 ako sa dohodneme? kde bývaš, že by som sa zastavila?

niki080
24. feb 2012

prosim vas o info co je potrebne ,ako zacat aby otvorit taku kaviaren pre deti??dakujem 😉