Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
17. jún 2009

katka, vraj jej nasli nejakeho streptokoka, ci co to ☹ ideme este raz skusit moc+vyter, aby to bolo iste.

tie vlniaciky som plietla na pomocnych ihliciach, okruhle mam moc dlhe http://majkatorka.blogspot.com/2009/02/vlniacik...

sisa.b
17. jún 2009

tak neviem, ci som to s tym zubom nezakrikla ☹ mlada je cele poobedie mrzuta a ufnukana a to dasienko ma fakt opuchnute ☹ zda sa mi trochu teplejsia, tak som jej to namastila olejcekom.

lenka0402
18. jún 2009

Ahojte zienky 🙂 dnes sa nekonikuje ako vidim,to tu flakame vsetky,ale ospravedlnuje vas to vcelku pekne pocasie, 😉 😉 tak hura do ulic. 😀 😀 Ja tiez o tak o hodku vyrazim,ked sa mali zobudi,idu nam davat satelit od digi tv,tak tu bude ruchot,buchut,tak radsej zdrham. 😀 😀 😀
Zuzka tak mi sme dohodnute na zajtra o 9.50 pred fixom,OK?
sisa tak asi to bude zubok pravdepodobne,a je mi luto toho streptokoka,ja som ho mala v tehotenstve a strasne som sa bala aby ho nedostal krpec ked sa narodi,ale chvalabohu nedostal. 🙂 🙂
Este otazka nema z vas niektora nahodou odsavacku na sopliky living lab?
chcela som si ju porovnat zo svojou,nejako sa mi pokazila,ci tam nieco nahodou nevypadlo,a pozret kde sa stala chyba.
Prajem pekne kocikovanie. 🙂 🙂 🙂 A tesim sa na zajtra,ze sa spozname. 🙂 🙂

lenka0402
18. jún 2009

A ivetka nech skuska dopadne dobre,a mas to za 1. 😉 😉

sisa.b
18. jún 2009

lenka, my mame tu odsavacku. je super na cesty, bravam ju na chaty a k svokrovcom. ale potrebuje mat nove baterky, inak poriadne netaha. ale aj tak je neporovnatelna s tou klasickou hadickovou. ale bez silnych baterii na vysavacovu nema 😉
my ideme pobehat po obchodoch - potrebujem ihlice a este cosi 😕 len uz neviem, co 😀 a potom plavat. sakra, vsetci tu do mna uz hucia, aby som sa na tie posledne lekcie uplne vykaslala 😢 ☹
inak masaz som podarovala svokre - dnes ide 😎

juliankaaa
18. jún 2009

ahojte Dubnicanky, chcem Vas porosit o pomoc, ktory detsky lekar je v Dubnici asi najlepsi?
Alebo mate detskeho doktora, urceneho podla oblasti kde byvate?

lenka0402
18. jún 2009

sisa tak ak mozes zober ju prosim ta do MC,skusim ju porovnat,ci mi tam cosi nevypadlo,a najst chybu.A bateriami to nieje,viac krat som vymienala,a proste vobec netaha.Dakovala. 🙂 🙂

lenka0402
18. jún 2009

Ahoj juliankaaa ja mam kadlubiaka,a som max spokojna,ja som si vyberala sama.Najviac chvalia,Kadlubiaka,poliacika,cilekovu,a najvetsiu nespokojnost pisali baby o kozempelovej,tu neodporucam.

lenka0402
18. jún 2009

a dobra je zevraj este baginova.

juliankaaa
18. jún 2009

Lenka
dakujem, a nevies ako to prebieha, musim ist najskor za nim opytat sa, ci to nase male bude chciet vlastne zobat?

sisa.b
18. jún 2009

lenka, jaaaaaaaaj, tak ty ju mas, som to nepochopila. myslela som, ze mas inu a o tejto len uvazujes 😀 😀 😀 (asi to chce este jednu kavu 😅 )
a uz som si spomenula, co chcem este kupit - pomocky v cukrarenskych potrebach 😎 srry, ze vas tym zatazujem, ale keby som este do odchodu zabudla, mam si to kde precitat 😀 😀 😝

lenka0402
18. jún 2009

Juliankaaa urcite sa za nim chod najprv opytat ci vas vezme,pretoze ked sa vam babo narodi tak sa ta porod,asistenka opyta ku akemu pediatrovi bude babetko chodit,a zapise si to.

lenka0402
18. jún 2009

sisa si ma zle pochopila,ja living lab mam,a prestala mi fungovat,chcem ju porovnat s takou istou,kde je chyba.Tak ak mozes dones ju do MC.A kludne pis,aspon nezabudnes co mas kupit. 😀

zuzula25
18. jún 2009

tak tu sa nakupuje 😉

sisa to mas tak rada svokru,ze si jej podarovala tak masaz?? 😀 ja uz by som na nu ani svokru neposlala,ale zas ak je zvyknuta na masaze,tak si ju uzije.robi ju taka prijemne mlada kocka

leni zajtra to plati 😉

sisa.b
18. jún 2009

leni, vezmem ju so sebou - dufam, ze nezabudnem 😅

zuzi, tu masaz si vraj super uzila a mam za ulohu zistit, co stoji, lebo chce este ist 😀

ivetka5
18. jún 2009

Ahojte maminky, tak zajtrajšok platí? už sa tešíme 🙂 Snáď sa dobre vybúva malý a bude dobrý, elbo zas dnes vo vodičke predvádzal shou ☹ Ale asi bol mrzutý, keď aj výpek dnes bol, a ráno ešte na krvi sme boli, tak to boli plače, chúďatko moje 😨 Ale už buvinká, vypil 150, ale to len občas, inak papáme 120, v noci 90 ako kedy.
No skúška dopadla asi tak, že som neprešla, bolo to na skupiny, ale mysleli sme si, že je to za A a ono takto. Ale v tom je iná politika 😠 Tak v pondelok opravák, ale sme sklamaní. Čo už. Zajtra porozprávam. Už sa na Vás teškáme, tak sa vidíme pred vchodom MC. Pekne sa detičky vybuvkajte🙂)))

ivetka5
18. jún 2009

Sisa, a aké cukrárenské veci si kupovala. Ja som bola spokojná na kolonkach, tam majú krásne aj postavičky, všeličo, ak ovšem niečo na tortu. Ale možno si tam aj ty bola.

sisa.b
18. jún 2009

ivetka, ja som kupovala na trznici, neviem, kde je to na kolonkach 😅 a postavicky urcite nie, idem robit tortu na birmovku - svokra bude krstna, ci aka to mama 😝

na zajtra sa tesim 😵

sisa.b
18. jún 2009

jo a kupovala som formu - 6-hran, perletovu farbu a klieste na zdobenie

ivetka5
18. jún 2009

Sisa, je to ako chodíš do Salusu, len ako prejdeš cez hlavnú cestu na druhú stranu, pri policajtoch, ak vieš, kde sú tí a smerom sa vraciaš späť ako do DCA. majú tam všeličo, oni to tam priamo vyrábajú a oproti majú predajňu podnikovú a to na tej tržnici je tiež myslím ich. Aj ruže, my sme tam kupovali na torty ku krstu, páčilo sa mi tam aj simsonovci, macko poo, a pod. To zas keď budeme mať rôčik, niečo poriešime 🙂

sisa.b
18. jún 2009

ivetka, ale ja tie marcipanove ozdoby nekupujem 😉 ja potrebujem naradie na to, aby som si vyrobila, co potrebujem 😅 a na tej trznici maju super vyber - tiez by som tam vedela velke peniaze nechat 😝

zuzula25
19. jún 2009

este sa stale nekonikuje??? 😕 😕 😕 dokedy ste tam este boli??

sisa.b
19. jún 2009

zuzi, ja cakam momentalne na pestunku, lebo s krpatou nic neupeciem 🙄

zuzula25
19. jún 2009

a kto je pestunka???sarka???

sisa.b
19. jún 2009

nie, svokra 😀

zuzula25
19. jún 2009

dobra pestunka 😉 dokedy ste tam este boli v MC??

lenka0402
19. jún 2009

Ahojte zuzi boli sme tam cca do 12 hod,a sisa isla potom este do lidla na cukriky,a ja z ivetkou sme boli este tak hodinku v parku.A co si ty tak rychlo odisla?dala som 2 nove foto z MC,tak kuknite na nase deticky. 🙂 🙂

lenka0402
19. jún 2009

a dufam ze to niekedy zopakujeme,ale s plnym poctom. 😀 dost nas tam chybalo, ☹

zuzanat
19. jún 2009

ahojte, nevedeli by ste mi prosim poradit, kde je detsky komisionalny predaj? viem, ze to bolo pri abececku, aj som to tam videla na okne, len som akosi nenasla vchod dnu. chcela by som predat kocar...
a kde je to MC? ako casto sa tam stretavate?
Dakujem 😉

ivetka5
19. jún 2009

Ahojte, dnes sa mi to páčilo, snáď nabudúce sa stretneme už všetky🙂 Čo ste ešte porábali? My sme stihli ešte aj na Moravu ísť na nákup, malý ešte stále búva. Čo plánujete na víkend, niaka grilovačka, či len tak? Pekný večer, pridala som aj ja fotečky z MC🙂