Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
12. aug 2009

avojte tak soplíky už máme aj my a očká mu chúďatku tak slzia že až, ale chvalabohu bez teplotky. vaneska bývala takáto vždy tesne pred prerezaním zúbkov tak dúfam že u neho to je tiež len to. asi sme to chytili od rebeky ,,online" 😀

jej aj mňa pribalte do prahy-tam by som šla strašne rada pozrieť. vraj tam je aj múzeum sexu 😀 😅

hurá ,,už sa len raz vybúvam" a ide sa do dca

ivetka5
12. aug 2009

Ahojte, ako ste sa dnes mali? My sme boli vonku doobeda a poobede u našich.

Zuzka, to bolo obrazne iba povedané, kofča, ja som myslela posedieť. No a ako píšeš, aj nás to za chvíľku čaká, že nám neobsedí, ale neva, my sme šťastní, že ho máme a pre neho čokoľvek 😉

Lenka, aj mys prajeme krásny víkend, užite si to,, a potom porozprávaš🙂 Kedy idete, zajtra, či v piatok?

Sisa, tak pokroky už na domčeku sú, ono sa ani nenazdáte a budete sa sťahovať🙂 nech sa Rebečka rýchlo uzdravý, chúďatko malinké☹

Yvka, no a samozrejme aj vy aby ste sa toho striasli, choroby. tak si víkend užiješ v DCA, čo? kedy máš zápis do školy? My 4.9., už sa aj teším 😉

yvka1
12. aug 2009

o zápise ani neviem ešte, ale už by som celkom rada vypadla do školy aj keď-bojím sa tej bakalárky.
v sobotu máme ísť na svadbu,ale keeď bude malý takýto tak si to isto neužijem lebo budem len domov vyvolávať či je ok chúďatko moje a neviem či večer aj radšej neppôjdem odtiaľ domov.budúci týždeň máme ísť na celý k mojej babke na Záhorie tak dúfam že už bude zdravučký.Idem bez mangela tak možno sa apoň zbavíme ponorkovej choroby-už by bolo veru načase. už je to skoro 3 týždne akési na figu ☹

Dobrú nocku prajeme nech detičky sladko spinkajú 🙂

lenka0402
12. aug 2009

Ahojte
No mi uz konecne buvame,nie a nie zaspat ☹ my sa uz vieme trosku plazit,skusam ho aj inspirovat hrackami,ale ked mu to moc nejde tak sa jeduje 😉Ale ide mu to celkom dobre 🙂 🙂sa tesim s kazdeho jeho pokroku.

Ivetka ideme az v piatok skoro rano,a vratime sa bud v pondelok,alebo uz v nedelu.Planovali sme na dlhsie,ale oni potom niekam odchazaju 🙂

yvka si ma inspirovala,muzeum sexu,,pozerala som po nete a vstupne je 250ceskych.No mozno pojdeme
obzriet,a pofotime 🙂 🙂
A nech sa deturence.rychlo uzdravia 🙂 🙂 🙂
idem do hajan,,dobruuuu

ivetka5
12. aug 2009

Yvka a komu idete na svadbu? Tak prejeme pekný týždeň, oddýchni si ešte pred školou 😉

Lenka, tak to je super, zo stereotypu vypadneš🙂 pofoť, pofoť, potom prepošleš 😀

Aj my prajem krásne sníčky🙂

zuzula25
13. aug 2009

ahojte.

tak muzeum sexu-leni to by bol hriech tam nezajst,ked ste tam.ja som o nom nevedela,no buduci rok,alebo ten dalsi by sme tam radi isli aj s malym na vylet,tak by sme tam mozno zasli,aj ked s malym,no neviem.tam ho nebude mat kto postrazit

hmmm skola,aj mne to obcas chyba,ale neviem si to este predstavit ist tento rok do skoly,ked mam maleho takeho ucicikovaneho.ale uvazujem ze si dam prihlasku,tak buduci september by som nastupila hadam uz aj ja.

leni uz sa pomaly plazi???tak to je teda sikula,to bude po rebeke ona je take geniuska 😉

yvka tak ponorkova choroba?? ☹ to asi preto ze si bola zvyknuta byt bez neho a teraz kazdy den s nim.my sme to tiez mali,ked sa mangel vratil z Nemecka,ale to sme spolu este len chodili,to sme sa aj rozisli,ale cesty sa nam opat zisli 😀 a potom ked sme boli manzelia bol este vo Finsku,ale to uz bolo OK,v podstate sme sa vtedy stahovali a otehotnela som,tak sme asi nemali mat kedy ponorku.
ale snad bude lepsie

prajeme marodikom skre uzdravenie,aby ste boli skoro fit

sisa uz ste si vybrali chalupku??potom napis aky typ kuknem na nete.

my ideme na chvilku s malym von aj do dazda,on je doma ako z besnych vajec 😝

sisa.b
13. aug 2009

zuzi, mna caka skola, stavba a k tomu byvanie u svokrovcov 😅 no uz som tu vysku tolkokrat odlozila, ze viac nechcem, tak to pojdem zas skusit.

chalupku sme este nevybrali, ale denne pozerame. este neviem, co mozeme pozerat, kedze rozpocet nemame velky. ale paci sa mi z prodomu milenium 229 a z euroline praktik 097

ivetka5
13. aug 2009

Sisa, a kam sa chystáš do školy? TN? Idem mrknúť tie domčeky, ja keby sme mali široký pozemok, by som chcela iba jednopodlažnú s garážou, podkrovie by som nemusela. Aspoň 5 izieb.

ivetka5
13. aug 2009

Krásne domčeky, vedela by som si vybrať🙂 Myslíš, že v tých na kľúč sú aj ako linka, kúpeľňa, či len holostavba?

sisa.b
13. aug 2009

ivetka, tak to nemam tusenie 😕 no mne sa zas jednopodlazny bungalov nepaci. my by sme chceli 4 spalne, tak by musel byt mega velky a siroky, to by vyzeralo otrasne a skrachovali by sme uz len na skridle 😝

ivetka5
13. aug 2009

Už som to tam našla, je tam vypísané, čo je tam v cene,a čo nie. Kúpelňa je, základné veci, ale linka, hromozvod, krb...atď nie, ešte 500 tis. na dorobenie a ešte plus pozemok, takže cirka 4 mil. by som potrebovala 😀 nechám si zájsť chuť na čas zas🙂)) Xi

Už ste zdravučký?

sisa.b
13. aug 2009

ivetka, nie sme zdravucki, este v noci mala 39,6 ☹ moc sa mi to nevidi, ze by to mala len z tej nadchy.
a naco ti je hromozvod do chalupky? 😕 my pozemok mame, stavat budeme svojpomocne, nakolko sa bude dat, tak hadam do konca MD aspon spodok budeme obyvat 😅

lenka0402
13. aug 2009

Ahojte
tak mi uz pochystany,,no poviem vam dalo mi to poriadne zabrat,nachystat veci pre 3 osoby,a hlavne pre maleho.Tam tam,to tam,a zrazu plna taska ako keby sme sa k nim stahovali 😀 😀 ale dala by som si povedat,maju krasny dvojpodlazny domcek,par km od Prahy.No a jasnaze som nezabudla zbalit moju krasnu
MDC.Uz sa teskam ako sa budeme nosit po Prahe. 😉

Sisa a aku velky chcete ten domcek?dvojpodlazny,ci viac?kolko izieb planujete?
Neboj ono ked sa to rozbehne,ani sa nenazdas,a budete stastna domcekova rodinka 🙂 A bude to v tom Pruskom,mi tam mame rodinu,a nezda sa mi to tam az take zle byvanie.

zuzula25
13. aug 2009

leni to ti verim,ze to da zabrat to zbalenie.ja ked som isla len na dva dni s malym tak som isla nabalena ako na polroka.a t o ma tiez caka buduci tyzden,no ale mangela balit nebudem.on si to nastastie nevyzaduje.on je dost samostatny.

mame dnes po plavani,maly este buvka a ked sa zobudi,napapa babka ho berie von

sisa to je troska divne ze tie teploty su z nadchy 😅 akosi dlho trvaju,aby to bolo z obycajnej nadchy.chudatko rebeka,uz aby to preslo.a ked ma teplotu aj je viac spava??nebojis sa febrilnych krcov z takej teploty??
domceky skuknem neskor,ked maly ufici von

zuzula25
13. aug 2009

sisa krasne domceky,dala by som si povedat.ale ako ivetka necham si zajst chut na niekolko desiatok rokov az dozivotne 😀
inac viac sa mi paci ten prvy

sisa.b
13. aug 2009

zuzi, aj mne sa viac paci prvy, ale ten mi asi neprejde, lebo tam nie je izba naspodu ☹ drahy sa rozhodol, ze ked bude mat 80 rokov, chce spavat v spalni naspodu 😝
a preco na niekolko desiatok rokov? 😨 ty by si nechcela domcek?
febrilnych krcov sa samozrejme bojim, ale diazepam som jej este nedavala, ani ho nemam doma. vlastne ked jej supnem ten nurofen, tak do hodinky je po teplote. uvidime, ako bude dalej.

ivetka, domcek chceme podobny, ako na tych projektoch. dvojpodlazny a 4 spalne. bungalov sa mi nepaci a navyse by musel mat neprijemne velku rozlohu, aby sa tam vsetko voslo, to by sme skrachovali na skridlach 😅
moja predstava bola mat dole len obyvacku, kuchynu, jedalen a wc, ale asi budem musiet ustupit 😝

zuzula25
13. aug 2009

sisa kvoli financiam,ved teraz sme zadlzeny uverom na 30 rokov.v domceku by som rada byvala uz len kvili zahrade pre deti.
ja som myslela ze jej nic nedavas od teploty,ze len natieras olejcekmi
bungalov by som ani ja nechcela,vobec sa mi nepaci.dole by som chcela ko sisa a navrchu len izby a socialne zariadenie.

sisa.b
13. aug 2009

vy ste si uver brali na byt, vsak? tak to je potom o inom. no my sme rozmyslali, ze by sme byt nepredali, ale vzali nan hypoteku a prenajali ho. akurat nam ju teraz nikto neda 😅

zuzula25
13. aug 2009

ano my sme brali uver,ono v podstate by sa dalo,keby sme byt predali,vyplatili uver este by aj nejake peniaze ostali a zobrali dalsi na dom,ale to by sme museli mat pozemok.hypoteku vam nedaju kvoli tomu,ze si na materskej??

ivetka5
13. aug 2009

Sisa, tak to veru asi z nádchy veru nebude ☹ No hromozvod na chalúpku, bez toho by som sa tam nenasťahovala 😅 Jedine, že by bola najnižšia chalúpka medzi ostatnými. 😕

ivetka5
13. aug 2009

A s tou hypčou sme na tom rovnako ako Zuzka, my na 25, čiže 3 máme v suchu 😀 , tak 22. ale dal by sa predať a vyplatiť. To by sme fakt museli mať pozemok.

zuzula25
13. aug 2009

ivet tak to uz mate fajn,ze 22 rokov 😀 my uz len 28.dva roky sme platili a mame splatene len 20tisic,svine uroky 😠

ivetka5
13. aug 2009

My hovor o úrokoch, my tiež tak nejak. Chceli sme to vyplatiť k tomuto roku to nevíde, možno budúci tak, že by sme vzali niečo zo stavebnej no a + to, čo je tam našporené, len tam vyšli pomaly ešte väčšie úroky. Nám by teraz mali prísť úroky, lebo sme mali ročnú fixáciu, čiže každý rok máme iné, tak dúfame, že budú nižšie akoé doteraz, elbo rapidne to išlo dole, ale oni si niečo vymyslia. Už aj min. rok nám to zdvihli dosť, ak to zdvihnú, pôjdeme to prekonzultovať s riaditeľom, sa stalo, že tiež platili manželia, a banka ich chcela opinkať a mali aj pravdu, bolo to raz v telke.

ivetka5
13. aug 2009

Alebo stavebné si necháme v zálohe na domček 😀 Alebo to potom z Noelkového, za tých x rokov 😀

zuzula25
13. aug 2009

my mame na 5 rokov zafixovane,tak si s tym este hlavu nelamem,ale tiez to potom budeme riesit.ja sa v tychto veciach vobec nevyznam 😕

zuzula25
13. aug 2009

dobru nocku 🙂

leni uzite si vikend v Prahe 😎

lenka0402
13. aug 2009

Ahojte.
Zuzi dakujem,urcite si uzijem,len aby nam vyslo pocasie 🙂
aj ja uz idem do hajan,akurat mi stupel zaspal,tak valim za nim 😉 Prajem vam tiez krasny vikend.

Dobru noc Noelko,Matejko,Rebecka,Petko,Vladko. 😉

dream.d
14. aug 2009

Pekný den. Leni užite si Prahu, tam je to super a keby chcel človek všetko pokukať tak tam musí stráviť aspon dva týždne.
Sisa mne sa tiež viac páči ten prvý. Ja som chcela niečo ako bungalov ale s podkrovím kde by boli len izby a tiež sociál.zar. Ale kedže nemáme pozemok a drahý platí ešte 4 roky úver s 18% úrokom na auto tak ešte mame chvílu čas. ale potom by to možno šlo ked už aj ja nastúpim do práce. ak sa nepritrafí sestrička pre malého Vladka, tak snád aspon o tom môžem snívať.
Inak máme kopu časopisov projektov rod. domov a neviem ešte čoho všeličo, lebo môj drahý je zberateľ. už sme si aj našli taký že svojpomocne vyjde holá stavba na 250tis.sk, a celý domček 750tis. ale to je len prízemný jedna detská, spálna, obyvačka, kuchyna, a soc.zar. no uplne jednoduchý. takže ešte uvidíme. ak chceš kukni www.jlhaus.sk
len keby som dovtedy nemusela čakať tu v košeci.

dream.d
14. aug 2009

Sisa ak by si chcela potom na stretko ti môžem tie časopisy doniesť. to som tým vlastne chcela napísať. 😀

sisa.b
14. aug 2009

dream, to by bolo super, len neviem, na ake stretko pojdeme, ked je mala este chora ☹