Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
12. okt 2009

O 12:12? 😕

ivetka5
12. okt 2009

Idem pozrieť Dámsky magazín, niekedy sú dobré rady.

ivetka5
12. okt 2009

A tatru dostaneme od babky a dedka.

ivetka5
12. okt 2009

Inak by sa oplatilo, keby sa viac objednávalo, tak ak by niekto niaiku hračku chcel, by sme sa mohli dohodnúť, hm? Veď ešte pozriem v obchode, ale tu to fakt vychádzalo najlacnejšie, čo si Zuzi dávala, vyzerá to byť ten hrniec dobrá vec, že aj niečo dieťa naučí.

yvka1
12. okt 2009

hej ten psík hovorí po stlačení nošteka uška,paciek,nožiek aj bruška a má 2 režimy-keď sa prepne na jeden tak po stlačení len oznámi že :,,uško,,červený nos,..a 2 režim zasa spieva pecničky a hovorí básničky 😵

ten vláčik kuknem ako vyzerá 😕

my sme na šnúrku kupovali len v dráčiku takú korytnačku vkladačku.a odrážadla máme 1 z FP ale to sa mi vôbec nepáči a potom takú motorku ale tá bude pre malého až tak od 2 rokov lebo je dosť vysoká,tak som raz v tescu našla jednu talkú maličkuú vo výpredaji za 150,- 😅

sisa.b
12. okt 2009

ahojte.

ked vas citam, tak si pripadam ako z ineho sveta 😀 my totizto hracky uz nekupujeme pre mladu ziadne, vacsinu podostava od rodiny, a aj tak sa s tym nehra. najoblubenejsia hracka je babika chou-chou, co dostala sara este neviem kedy. a velmi rada sa chodi hrat do ich detskej izby, kde clovek nema kam stupit pre tie kopy hraciek. takze ja idem zahajit tieto vianoce - 1 hracka a dost. pre kazdeho 😀

zuzula25
12. okt 2009

ivetka ano,tu knizku mame doma,je super,mne ju odporucila kamaratka,maly si tam otaca akoze stranky a spieva mu riekanky.

sisa vy uz mate asi dost hraciek pri dvoch starsich,ale my v podstate zacina od nicoho-ako su nejake hracky po nas ale minimalne-my s brachom sme boli stedri a vsetko sme porozdavali,povynasali von kamaratom.uz pri druhom sa nebude kupovat tolko hraciek,aj ked.......ked to bude dievcatko tak zas dievcenske hracky

zuzula25
12. okt 2009

http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=64514
tento som myslela,ale kapanek sa mi zda drahy

yvka1
12. okt 2009

no veď my sme na tom rovnako-byciklík odrážadlo, húpačka,lego atď sa dedí ale predsa len Vaneska má prevažne dievčenské hračky-bábiky a tak tak určite bude aj nejaké auto treba 😅 😉

yvka1
12. okt 2009

a inak ja sa v tých hračkách strašne vyžívam a tuším ich potrebujem viac ako naše deti 😅 😵

zuzula25
12. okt 2009

yvka tak to si moj clovek,ja sa tiez v hrackach vyzivam,uz ich ma plnu velku krabicu,ani sa mu tam nepomestia a ja by som kupovala, 🙂

sisa.b
12. okt 2009

nasa mlada uz ma tiez plnu krabicu a par plysakov tam aj tak nenatrepeme 😅 no ja vidim, ako u nas dopadnu vsetky hracky u starsich. x-krat sa im musim vyhrazat, ze ich odveziem do MC, ak to neupracu 😠 a po vianociach ich tie hracky bavia par dni a koniec, potom plnia funkciu nepotrebneho haraburdia

mkatka
autor
12. okt 2009

Yvka v celku v pohodě. Teda přivítání byla nefalšovaná radost až se bláznil, skákal kolem ní, hned jsem ho s ní vyfotila, tak si jí "pochoval"....jinak jí buď ingnoruje a hraje si jako dřív nebo se naní jde podívat a řekne jééé miminko, dá třeba pusinku na nohu a jde dál....takže zatím ok

sisa.b
12. okt 2009

katka, tak super, ze to maly pekne zvlada 😵 drzim palce, aby ste boli aj nadalej takto pekne v pohode.

u nas zas vikend o nicom a za velkeho humbuku sme odpochodovali od svokrovcov 🙄 😠

yvka1
12. okt 2009

čo sa stalo u svokrovcov? 😕

yvka1
12. okt 2009

pozerala som tú reláciu bez servítky a bola tam tá pani čo tu tiež písala-má tuším nick martina35 dcérku niki a vnučku lauru 😉

sisa.b
12. okt 2009

yvka, nic nove, zas som svagra riesila 😠

sisa.b
12. okt 2009

yvka, a co bolo v tej relacii?

yvka1
12. okt 2009

varila tam-to je taká súťaž-stretne sa 5 neznámych ľudí a každý deň je jeden z nich hostiteľ a ostatní ho bodujú ale neviem čo je výhra. čo zas švagor-zas strácal nervy? 😠

yvka1
12. okt 2009

katka inak paráda-naša bola z toho že má bračeka dosť zrútená 😝 😢

sisa.b
12. okt 2009

yvka, stracal nervy a tentokrat som mu nic neostala dlzna 😠

zuzula25
12. okt 2009

katka super,ze to tak maly zvladol,uz je z neho velky brasko

sisa a to chcete byvat u svokrovcov,potom uz nebudete mat kam odist,ale zas za taku chalupu to stoji

yvka1
12. okt 2009

sisa 😀 a mangel čo?

sisa.b
12. okt 2009

mangela nemam 😝 ale MD sa k tomu stavia neutralne, lebo s tym absolutne nesuhlasi 🙄 niet nic horsie, ked sa dvaja nezhodnu na vychove 🙄

yvka1
12. okt 2009

ja už to aj tak beriem ako mangel-my sme sa tiež brali len minulý rok 😉
kvôli výchove -tak to sú večné hádky aj u nás -ja vysvetlovať a mangel vytrieskať 😠

ivetka5
12. okt 2009

Baby to preto asi je taká záľuba v kupovaní hračiek, keď my sme také nemali, vtedy nebol veru taký výber, bola som rada, keď bábika urobila pár krokov, alebo hrala na platničku 😀 Ale na Vianoce hračka musí byť. Ten hrniec sa aj MM páči. Tak asi bude, ale ten vláčik je tiež zlatý. Fakt, ale tie ceny by aj nižšie mohli ísť 😅

Zuzi, a o koľkej je to cvičenie?

zuzula25
13. okt 2009

dobre ranko🙂)

ja uz som bola na odbere,mamina mi zatial postrazila maleho.

ivetka to cvicenie je od 10.ides??

mkatka
autor
13. okt 2009

Ahojte

tak my už dneska druhé kojení štrajkujeme....mám moc plný kozenky a špatně se chytá. Jsem byla aj 20x ostříknout a nic. Chůďa moje u toho i 5 minut pláče, já na nervy..... 🙄

Jinak u nás to s názorem na výchovu taky není ideální. řekla bych, že páry, co se v tomto shodnou, jsou dost vyjímečné.

Yvka, jak oblíkáš malou do školky - punčocháče a už zimní bundu? Já mu punčochy už dávám, v džínách byl zmrzl, a nahoru tílko, tričko s dl. rukávem, mikinu a takovou přechodnou bundu, sice je jakože podšitá, ale nijak extra teplá, ale neprofoukne. Čepice k tomu teda. Nevím, jestli to ráno není už na zimní bundu.... 😖

sisa.b
13. okt 2009

baby, vytahujete uz fusak? lebo mne sa zda celkom zima vonku 😕

katka, ked sa ti laktacia upravi, bude lepsie. zatial asi ine okrem odsavania nepomoze. drzim palce

mkatka
autor
13. okt 2009

však už jsem psala annag. ale co mi poradí....jinak my jdeme zítra na to očko a asi jí tam strčím do autosedačky zimní fusak, ten je zvrchu nepromokavý.....pláštěnku a nánožník budu teprve objednávat