Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zdenka112
28. okt 2009

skore uzdravenie detickam a pevne nervy mamickam. 🙂

yvka1
28. okt 2009

hej už ho čakám-ešte ide pre Vanesku amôžem zdrhnúť 😉

ivetka5
28. okt 2009

Yvka, nespomínala sii, že ideš na 14:30?

ivetka5
28. okt 2009

Malý je v chodítku a odráža sa a rovno to bácha do skrine, x krát som ho otočila, ale ten smer je asi najzaujímavejší 😀

zuzula25
28. okt 2009

ivetka ty si taka scitanejsia v autosedackach(posledny krat sa k nim vraciam,slubujem)ked ste to studovali,taka najlepsia sa ti zdala recaro??je este niektora dobre a kvalitna a lacnejsia??a kedy budete objednavat tu recaro??

ivetka5
28. okt 2009

zdenka, ´dakujem

Zuzka, neviem, ono ich je isto viac dobrých, to zas nemám až tak omrknuté, my sme aj rozmýšlali na Ferrari, ale švagor ju má a nieje polohov. Tak tú nie, ale asi tú Recaro vezmeme, ale asi až tak nejak február-marec, podľa toho, ako mu nožičky budú trčať, lebo mi máme do 13 kg.

ivetka5
28. okt 2009

takže ostáva to na tebe.-)

yvka1
28. okt 2009

volala som profákovi nech to ak môže posunie o hodinu a chvalabohu mi vyšiel v ústrety 😉

yvka1
28. okt 2009

ivetka mne sa vždy v chodítku rozbehne k vstavanej rúre, tam sa vidí tak je šťastný, stále ju olizuje a packá-večne ju máme špinavú 😅

ivetka5
28. okt 2009

Pozerám to Zuzka, ale akosi som nič nenašla, oni pri všetkých píšu len to naj

ivetka5
28. okt 2009

ešte že ju mám vysoko 😀

zuzula25
28. okt 2009

tiez mame vstavanu ruru vyssie,ale za to zrkadlo na vstavanych skriniach je jeho-vzdy opackane,olizane
autosedacku mame aj my do 13 kilov,ale nozicky mu uz trcali,hlava sice nie,ale potom mal tie nozicky take poskrcane

ivetka5
28. okt 2009

Zuzka, aha. Rúru sme dávali vyššie, keď bude atta chrbát bolieť.-) A je ti asi aj pohodlnejšie. No na vstavanej v detskej sme zrkadlo nedávali, to chcem až do chodby, opticky to zväčší. Sa mi zas v chodítku pocikal, tak som ho prezliekla a už to aj zalomil, ja neviem, či sa v chodítku tak unavý 🙂

ivetka5
28. okt 2009

Zuzka, pozerala som tie Romerky, čo ste tu spomínali, tiež vyzerajú super, to je ťažko. A pozri na tie ceny.

http://www.kocarek.cz/autosedacky-Römer-AUTOSED...

http://www.matko.sk/baby-shop/autosedacka-romer...

ivetka5
28. okt 2009

http://www.autosedacky-web.sk/produkt/autosedac...
a táto cena ma zabila

No a mne sa táto zelenkavá páči

ivetka5
28. okt 2009

ale je to len 9-18kg, tebe by Zuzi aj vyhovovala, ale ja chcem do 36 kg.

zuzula25
28. okt 2009

my chceme praveze tiez do 36 kilov,ja nebudem kupovat dve,zas az tolko nejazdime.

ivetka5
28. okt 2009

Aha, lebo si ymslím spomínala do 18kg a potom podsedák, tak som to potom nezaregistrovala🙂

zuzula25
28. okt 2009

nie to si ma zle pochopila,ja som chcela autosedacku do 36 kilov,aj ked si myslim,lze 36 kilove dieta nebudem pchat do autosedacky,ale pojde len na podsedak a autosedacku bude mat mladsi surodenec.myslim si,ze tak od 25 kilov autosedacku uz nevyuzijeme,lebo co som tu citala forum tak vela mamiciek pisalo,ze este nemaju ano 30 kilov a uz im je autosedacka mala.tak som to myslela

sisa.b
28. okt 2009

asi som zas nedocitala, kde sla yvka 😕 na nejaku skusku?

autosedacku mame do 18 kil a potom pojde na podsedak. mame dva a sara ho uz za rok potrebovat nebude

zuzula25
28. okt 2009

sisa a nie je to od 18 kilov akosi skoro na podsedak??sice rebeka bude skor lahsia a dlhsia

zuzula25
28. okt 2009

yvka isla na konzultaciu

ivetka5
28. okt 2009

Zuzka, aha, tak som si to splietla 😀

Sisa, aj mne sa to zdá skoro, ale zas záleží, kedy Rebečka bude mať 18 kg 😉

sisa.b
28. okt 2009

tak to netusim, kedy bude mat 18 kilov 😅 samko frci na podsedaku od 4ch rokov a pohoda, aj ked viem, ze to nie je take bezpecne, ako autosedacka. no a teraz ma asi 26 kg 🙂 tak si myslim, ze rebeka v tolkych rokoch nebude mat viac, no mozno sa mylim a budeme este nejaku dokupovat 😀 ale do autosalonu chodili deti s podsedakmi aj mladsie ako 4 roky. a obaja sa dovtedy vozili bez autosedacky, ked nebola povinna 😝

sisa.b
28. okt 2009

pre vacsie deti sa mi paci nieco taketo http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=4229 kde sa da opierka vybrat a ostane samostatny podsedak

yvka1
28. okt 2009

no ešte som stále v škole ale pán profesor sa ku mne akosi stále nehlási 😠

a nie je náhodou podsedák už od 3 rokov a 15kg ? 😕
my máme posedák pre Vanesku u babiek v aute a pre ňu sedačku do 18 kg tak preto chcem teraz do 25kg-tá bude pre ňu a tá menšia pre drobca. Vaneska má teraz asi 14 kg a neverím tomu že sa do nej ešte narve keď bude mať 18kg. Takisto to bolo aj s vajkom-mali sme chicco do 13kg ale kým mala 13 kg už jej bol dávno malý-toľko vážila keď mala asi 2 roky. Pri tom vajku ide asi skôr o dĺžku 😕

sisa.b
28. okt 2009

tak ja som nasla podsedak aj pre deti od dvoch rokov 😝 http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=2488
no ved uvidime, ako bude 🙂

yvka, frcis v skole na notebooku?

sisa.b
28. okt 2009

a co vlastne robite na konzultaciach? 😕 lebo my sme mali z mechatroniky a nikto tam nesiel, tak ani ja

zuzula25
28. okt 2009

ved to,pisu ze do 36 kilov,ale ja by som sa podla toho neriadila.ja si myslim,ze tak od 5 rokov by mohol na podsedak a vtedy by sme mozno uz pouzili autosedacku pre mladsieho surodenca.ale zas uvidime co schvalia "pani hlavni" v parlamente dovtedy.

ja ked som chodila na konzultacie tak len kvoli pisaniu diplomovej zaverecnej prace,nie na klasickych prednaskach

yvka1
28. okt 2009

to je môj konzultant ohľadom bakalárky-takže na takú konzultáciu prísť musím.notebook nemám ale na škole je veľa pc tak zabíjam čas.