Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

dm1
5. nov 2009

ozaj pridala som par vianocnych foto... https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... som neodolala a uz som ho navliekla do vanocneho

yvka1
5. nov 2009

dm krááááááááááááááááááááááááásny je 😵 😵 😵 odkiaľ máte taký chutnučký kompletík 😉

dm1
5. nov 2009

yvka diky! kompletik som vyhrala na MMA ale v cechach. vysiel tusim 130,- Kč. no nekup to!

yvka1
5. nov 2009

no veru to by bol hriech nekúpiť 😉

yvka1
5. nov 2009

tuším všetky ordinujete tak idem aj ja 😀

dm1
5. nov 2009

yvka ten komplet je na 6-9m aj by som ti pozicala na fotenie ale ako som pozerala vase foto tak by vam bol uz asi maly lebo je to urcite mensia 74

yvka1
5. nov 2009

jej si zlatá, no ale asi by bol už malý. drobec mal v 6 mes. 75 cm a teraz neviem ale nosí tepláky čo Vaneska keď už chodila 😅

dm1
5. nov 2009

yvka tak to by bol urcite maly 😉

sisa.b
5. nov 2009

ahojte, akurat som dostala testy z predchadzajucich rocnikov a uz to vidim, ze nemam sancu ☹ otazky aj z toho, co nam nekazal naucit sa...

dm1
5. nov 2009

sisa to sme aj my tak mali na niektorych skuskach - ked som zbadala test som nechapala ze odkial to vyhrabali....
ale neboj na prvej sa otukas a druhy pokus bude uspesny 😉

sisa.b
5. nov 2009

dm, lenze ked to nespravim teraz, tak dalsiu skusku budem mat s dennymi a to nas upozornil, ze od nich chce toho daleko viac ☹
a ucim sa take veci z elektrikarstva, ktore mi ani MD (vyuceny autoelektrikar, ktory si robil aj skusky na elektrikarstvo klasicke) nevie vysvetlit, vraj take ani nevie, ze existuju 🙄 teraz som chcela vysvetlit aspon veci, ktorym rozumie a dostala som sa az tam, ze mi oznamil, ze mam ist na nejaku inu skolu ☹ ale ked ja sa to nikdy nenaucim, kym nepochopim, ako to funguje ☹

sisa.b
6. nov 2009

keby aspon to dieta uz spalo 😝 akurat tu skace tatkovi po ruke 😀 zaspal s ovladacom v ruke a nesiel jej vybrat. tak som zvedava, kedy ho zobudi 😀

mkatka
autor
6. nov 2009

Ahojte

poradíte mi firmu, která vyčistí matrace od roztočů? Kamarádka z Čech měla doma prezentaci vysavače zn. rainbow a prý nevěřila, co jí paní vysála z matrací, co mají od jara nové....hnus fialovej.....Vojtíškovi zjistili alergii na roztoče, tak bych si chtěla zavolat někoho, kdo nám to vyčistí.....na netu mi vyběhne vždy jen upratování kanceláří a takový věci...tak jesti vy osobně neznáte někoho, kdo se tomu věnuje

ivetka5
6. nov 2009

Ahojte, no tak konečne som sa sem dostala. Teraz sme prišli z prechádzky, drobec ešte v kočíku drieme, tak som tu na skok.

Yvka, tak ste nás nakoniec predbehli a samozrejme gratulujeme k zúbku🙂))

Zdenka, ja som ťa videla, len si sa nedívala, ale spoznala som ťa podľa TD. Malá bola zlatá🙂) Taká okaňa. 😉 Nabudúce sa isto neobídeme.

Dm1, no tak keby si mi ho vyfúkla, no čo, bol by iný, už sa teším na sviatky, keď v ňom bude, na Vianoce chcem asi vianočné oblečko 😉

Sisa, držím palce na skúšku, porob si z tej teórie aj ťaháky a uvidíš, buď použiješ, alebo nie. Ale si ich vezmi.

ivetka5
6. nov 2009

A k tomu pohlaviu 😀 Ja som chcela od začiatku chlapca, no bolo mi to jedno, nech je len zdravé, aj sa podarilo, ani neviem prečo som chcela, alel druhé by som brala samo, že dievčatko, ale mám tušáka, že to bude tiež chlapec. Ale je nám to jedno fakt. No a ten čínsky kalendár, tam mi vyšlo dievča že bude, a nebolo 🙂

yvka1
6. nov 2009

ahojte, no tak my máme za sebou pernú noc. Poobede ma potešil Peťkov zub a večer ma vytáčal môj-o jedenástej začal boleť a do rána som nespala. ráno hneď k dr. a už ho mám aj vytrhnutý. ale ako prestáva účinkovať injekcia tak nemôžem od bolesti vydržať -auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😝 😝

ivetka5
6. nov 2009

Yvka, teda, rak ty takto, potvory zuby 😠 😠 Ja si musím zaklopať, všetko mám ok už 2 rok, len prehliadky. Skoré vyzdravenie prajem.

Ja som teraz dovarila, robila som mäsko ako na guláš,varené zemiačky a ešte kelový prívarok k tomu. a topila som slaninu na m masť a oškvarky, je to také nezdravé, ale to tak lúbim 😀 A už sa teším k Vianociam spravím huspeninu, robievate?

Zuzka, si zober, že malý spal odvtedy ako sme sa stretli až do 13:45. Som zírala 😕

j

ivetka5
6. nov 2009

Yvka, teda, rak ty takto, potvory zuby 😠 😠 Ja si musím zaklopať, všetko mám ok už 2 rok, len prehliadky. Skoré vyzdravenie prajem.

Ja som teraz dovarila, robila som mäsko ako na guláš,varené zemiačky a ešte kelový prívarok k tomu. a topila som slaninu na m masť a oškvarky, je to také nezdravé, ale to tak lúbim 😀 A už sa teším k Vianociam spravím huspeninu, robievate?

Zuzka, si zober, že malý spal odvtedy ako sme sa stretli až do 13:45. Som zírala 😕

ivetka5
6. nov 2009

Akosi mi to 2 krát odoslalo, ooops 😅

zdenka112
6. nov 2009

ahojte 🙂 ivetka zamestnavala ma viki tak som si ta ani nevsimla.nabuduce ale urcite budewm obozretnejsia. 🙂

zdenka112
6. nov 2009

yvka a nedala ti nejake ANTB.do dasna ked ti ho vytrhla?ja ked som mala zapal tak musela bola som aj opuchnuta.inak mna taha za mesiac posleny zub vyvrtat a mam pokoj.a v marci s viki na prehliadku 🙂

sisa.b
6. nov 2009

ahojte,

tak ja som nespala, doucila som sa o 5tej, no stale ma budili susedia, ktori trieskali vchodovymi dverami 😠 a nakoniec MD cosi zhodil zo stolika, tak uz som bola vyspata. zaspala som az o pol osmej, ked vsetci vypadli, takze som utahanaaaaaaaa

a slecna sa vysypala, takze to bola asi 6. choroba - cize maskovane osypky 😅

yvka, auuuu, ten moj vytrhnuty som celkom slusne dala pod kontrolu propolisovou tinkturou 😉

katka, neporadim. kamaratka ma sice cistiacu firmu, teda jej otec, cistia aj matrace, sedacky a koberce, ale asi specialne proti roztocom nie.

zuzula25
6. nov 2009

yvka zuby ☹ mna caka asi tiez trhanie,ale este som tam nebola,buduci tyzden sa chystam na preventivku

sisa tak si ponocovala,ved ty za chvilku v takomto tempe sa zblaznis 😅 😝

zuzula25
6. nov 2009

sisa uz si bola kupovat v dmke to Ccko??ako to vyzera a ako sa to presne vola

lenka0402
6. nov 2009

Ahojte

tak to moje dieta nie a nie spat..zaciname patrit medzi tych co nepotrebuju vobec spanok 😒 pretoze aj cez noc to je hroooza ☹ ako zistil ze sa da v postielke postavit tak spanok ho nezaujima. Takze sme na tom este horsie ako sme boli 😠 😠

A este nas zacalo poriadne zapekat,,no vyskusala som vlocky,slivky,dzusy,caj a activiu a ziadna zmena.
Stale kakame az moc tvrdo ☹ Baby co by som mu mohla este dat?

Yvka chudatko,,teda zuby vedia asi najviac potrapit. 😝 prajeme skore uzdravenie 🙂

Sisa a do kedy si spala?

sisa.b
6. nov 2009

zuzi, bola som akurat vcera, jedno som vzala, jedno im tam este ostalo. je to taka modra plastova doza a je to priamo vyrobok dm. najdes to na vrchnej polici medzi vitaminmi 😉 ked mala zaspi, tak ti pojdem presny nazov pozriet

lenka, v tomto moc neporadim, nas tiez zapekalo a kakavala tak raz za 3 dni. nepomohlo nic z toho, co si pisala, az po zvysenej davke C-cka sa to upravilo na 1-2 kakanie denne, lebo zvysene davky maju mierne laxativne ucinky.

vstavala som 12,30, takze nic moc - 5 hodin spanku, medzitym ma este postarka vyrusila a poslednu polhodinu uz mi mlada po hlave skakala 😝

bola som nakoniec vybrat balik na poste, lebo postarka mi jakziv nema drobne vydat 😠 kurnik a to som si musela zaplatit 3€ za donasku 🙄

sisa.b
6. nov 2009

ivetka, tahaky pouzivat neviem a opisovat tiez nie 😝 to by som rovno mohla odovzdat pisomku, alebo si nalepit na celo, ze podvadzam, lebo ja som z toho viac vystresovana ako zo samotnej skusky 😅 este si dnes nieco pozriem a pojdem skor spat. snad sa aj vyspim 😝

sisa.b
6. nov 2009

nasa slecna uz beha aj na dlhe trate 😵

zuzula25
6. nov 2009

sikula,uz aj s nou chodite von pesi??

mne tu maly spi na nohach